Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość obiektywnie o prawiczkach.

prawiczki sami pozbawiają się szansy na związek nie robiąc kroku do przodu

Polecane posty

"Z doświadczeniem zarabiał by tak samo ch*jowo zwłaszcza jak po jakimś dziwactwie typu pedagogika, europeistyka, romanistyka (wtf?!), socjologia itp" no ale jest różnica między siedzeniem za biurkiem i lenieniem się, a zapieprzaniem fizycznie 8 h. romanistyka jest akurat pożądana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"romanistyka jest akurat pożądana." Wykładowcy pracę mają, nie zaprzeczam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ludzie po filologiach zawsze jakoś się odnajdują. języki się przydają. a właśnie Darker, co z Twoimi marzeniami zawodowymi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakimi marzeniami zawodowymi? :D Nie ma to jak odkryć prawdziwe powołanie kiedy kończysz inny kierunek studiów a o wymarzonym już mowy być nie może :D Umowę w moim kołchozie mam do października więc w najgorszym razie dociągnę do jej końca a oszczędności przydadzą się na później do Wawy gdzie mam mieszkanie. Inna opcja to, że znajdę coś lepszego i rzucę robotę. Próbuję się jakoś zorganizować aby tak do czerwca mieć lepsze kwalifikacje ale wracam strasznie zjebany po pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czemu nie szukałeś od razu w wawce? ogólnie lekko nie jest, ale zawsze większe szanse niż w mniejszych miastach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akurat w swoim znalazłem po miesiącu a co do Wawy to przeglądałem ogłoszenia w sieci ale zawsze to samo: z doświadczeniem do akwizycji tzn. jako przedstawiciel handlowy itp. Bla, bla, bla. Nie czuję się pewnie szukając pracy, nie potrafię się zaprezentować i sprzedać (o ile w ogóle jest co prezentować)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z wnikliwych obserwacji
obserwuję was nie od dziś i stwierdze tylko tyle że problemem waszym nie jest nieśmiałość co niektóre cechy charakteru: darker i offerma - do wszystkiego macie wyjątkowo cyniczne podejście, strasznie znerwicowani i sfrustrowani, wszystko wam ciągle przeszkadza - zwłaszcza ludzie - wszyscy wokól to idioci tylko oczywiście nie wy uhm.. zero jakiejkolwiek pozytywnej energii, wigoru ZERO chociaż byście realistami byli z jakąś nutka optymizmu od czasu do czasu, a tu pesymizm aż do bólu, offerma to już prawdziwy tetryk :O pomimo tego że zdarzają się i takie które lubią bezczelnych cyników to jednak na dłuższą metę bywa to cholernie męczące, i nawet gdybyście przełamali tą nieśmiałość całkowicie to powodzenia byście nie mieli zbytniego darker a ty tego ''dobrego i miłego' '(jak ponoć twierdziły twoje koleżanki) w realu to chyba tylko dobrze udajesz, w głębi siebie chyba jesteś zupełnie inny odnoszę wrażenie że ''nieśmiałość'' to taka wygodna przykrywka w waszym przypadku co do prawika z wiarą - sorry za szczerość, ale dupowaty charakter :O off i darker przy tobie to prawdziwe samce alfa, słaba psychika, zerowa poczucie własnej wartości, brak jakiegokolwiek samozaparcia, taka jęczydusza - to mocno odpycha od faceta :O pełno fobii, lęków i duża nieśmiałość - owszem to nie twoja wina, ale to można zwalczyć, przynajmniej w jakimś tam stopniu choć ogólnie na pewno przyjaźniejsze i sympatyczniejsze uosobienie niż powyższa dwójka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tego-z wnikliwych obserwacj
prawda swinta prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tego-z wnikliwych obserwacj
i oni dziwia sie ze tyle lat na forum dzien w dzien i zadna ich nie chciala poznac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"darker i offerma - do wszystkiego macie wyjątkowo cyniczne podejście, strasznie znerwicowani i sfrustrowani, wszystko wam ciągle przeszkadza - zwłaszcza ludzie" Bez przesady - z karabinem nie chodzę ani nawet z nożem. Nikogo też nie pobiłem. Zaraz usłyszę, że jestem gorszy od Stalina. "zero jakiejkolwiek pozytywnej energii, wigoru ZERO chociaż byście realistami byli z jakąś nutka optymizmu od czasu do czasu" A skąd na forum ja mam czerpać pozytywną energię? I jak ją manifestować? Sama nie wiesz czego chcesz a się przypierdalasz. "pomimo tego że zdarzają się i takie które lubią bezczelnych cyników to jednak na dłuższą metę bywa to cholernie męczące" A zobacz ile fanek mają kryminaliści. Już trzecia odsłona tematu o nich i ich tęskniących za nimi partnerkach. Posty idą w tysiące. No ale to my jesteśmy gorsi - nie to co jakiś tam z wyrokiem z rozbój. "i nawet gdybyście przełamali tą nieśmiałość całkowicie to powodzenia byście nie mieli zbytniego " To o co ci w końcu chodzi? Nieśmiali - źle. Śmiali - też źle. Idź w pizdu, malkontencie. "darker a ty tego ''dobrego i miłego' '(jak ponoć twierdziły twoje koleżanki) w realu to chyba tylko dobrze udajesz, w głębi siebie chyba jesteś zupełnie inny" No popatrz, to jak ty: udajesz mądrą a głupoty ci wychodzą. A jakbym nawet udawał, to nie przyszło ci do głowy, że to chuj daje przez tyle lat i w końcu bym zwyczajnie przestał? Co do mężczyzn to jest to co kobiety myślą czego chcą, co mówią czego chcą i to na co w rzeczywistości reagują. Więc jak jakaś mówi, że chce troskliwego i miłego to należy popatrzeć na jej byłych aby zobaczyć ile w tym prawdy. "odnoszę wrażenie że ''nieśmiałość'' to taka wygodna przykrywka w waszym przypadku" A co takiego ona przykrywa niby? Ja do obcej dziewczyny nie podejdę ani się nie odezwę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"i oni dziwia sie ze tyle lat na forum dzien w dzien i zadna ich nie chciala poznac " Popatrz ile kretynek na forum każdego dnia tych samych i kogoś mają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Argen, a może po prostu nie jesteś ciekawym obiektem badań? Musisz być bardziej kontrowersyjny, patrz tylko na resztę, prawdziwe gwiazdy na Kafe! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Argen "Że niby Korjonosa przypominam" Hmm, a Ty wiesz, że tak? Ciekawe czy stary, dobry Korjonos targnął się na swe życie, jeśli nie to może sam to skomentuje. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z wnikliwych obserwacji
''To o co ci w końcu chodzi? Nieśmiali - źle. Śmiali - też źle. Idź w pi**u, malkontencie.'' o to że uczepiliście się tej nieśmiałości jak nie powiem czego, a problem raczej tkwi charakterze i podejściu A jakbym nawet udawał, to nie przyszło ci do głowy, że to ch*j daje przez tyle lat i w końcu bym zwyczajnie przestał? nie lepiej nie udawać nikogo? wkońcu twoje chamskie podejście ma tu swoje zwolenniczki, może warto spróbować(czyt. być sobą) w realu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"co do prawika z wiarą - sorry za szczerość, ale dupowaty charakter off i darker przy tobie to prawdziwe samce alfa, słaba psychika, zerowa poczucie własnej wartości, brak jakiegokolwiek samozaparcia, taka jęczydusza - to mocno odpycha od faceta pełno fobii, lęków i duża nieśmiałość - owszem to nie twoja wina, ale to można zwalczyć, przynajmniej w jakimś tam stopniu" Jedyne z czym się nie zgodzę to z tym, że mam słabą psychikę. Zeby w mojej sytuacji mimo to się przemagać łazić do pracy i funkcjonować jako wartościowa jednostka z punktu widzenia państwa i nie dawać sobą pomiatać, pracowac za grosze to słabej psychiki mieć nie można. 🖐️ A tak to ja zawsze wykładałem kawa na ławę jak jest, więc wielkie odkrycie to nie jest. To nie ja piszę tutaj że jestem fajny i powinienem probowac bo na pewno mam duze szanse i takie tam pierdoły. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Jedyne z czym się nie zgodzę to z tym, że mam słabą psychikę." ty masz psychikę mocną jak jarosław psikutas bez "s".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cimoko
Na pytanie co jest potrzebne aby mieć dziewczynę wielu odpowie wygląd i pieniądze. PBW ma obie te rzeczy a jednak on twierdzi ze nie jest dobrą partią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Dorei_
''a tu co znowu za "psychoanalizy"? '' To akurat jedna z niewielu w której ktoś ma rację, a nie jakieś pseudo teorie Zuzanny Ameli czy innych jej podobnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko pytanie którą dziewczynę. Wybaczylibyscie jakby Wasza dziewczyna sie calowala z kim po pijaku np.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO12354
Prawiczek bez wiary /"Na pytanie co jest potrzebne aby mieć dziewczynę wielu odpowie wygląd i pieniądze"/ "Problem w tym, że tak piszą tylko idioci." Oświeć nas. Z pewnością mężczyźni którzy wyglądu, czy pieniędzy nie mają (a charakterem nie dają braków tych nadrobić) będą Ci niesamowicie wdzięczni. Co to za sztuczka? Poznanie własnego miasta? 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO12354
Nie dają rady**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Oświeć nas. Z pewnością mężczyźni którzy wyglądu, czy pieniędzy nie mają (a charakterem nie dają braków tych nadrobić) będą Ci niesamowicie wdzięczni." Wygląd i pieniądze nic nie dadzą jezeli człowiek jest niesmiały i nie ma pewności siebie. 🖐️ Dziwnym zbiegiem okoliczności większość tutaj nie straszy i pracuje, a dziewczyny nigdy nie mieli. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cimoko
Wygląd i pieniądze same w sobie powinny dawać dużą pewność siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO12354
Prawiczek bez wiary "Wygląd i pieniądze nic nie dadzą jezeli człowiek jest niesmiały i nie ma pewności siebie." Nieśmiałość jest problemem. Ale gdy BARDZO podobasz się dziewczynie, to sama podejmie odpowiednie kroki (Czemu? Wygląd). Jeśli jednak osobnik pomimo starań samicy nadal "walczy", to nie widzę w tym nieśmiałości, a raczej już poważniejsze zaburzenia. Pewność siebie jest produktem sukcesu - nie odwrotnie. "Dziwnym zbiegiem okoliczności większość tutaj nie straszy i pracuje, a dziewczyny nigdy nie mieli." Większość jest przeciętna, przeciętnie także zarabia. Przeciętni mężczyźni niestety sami muszą wyjść z inicjatywą. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×