Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość janoity43

luzne gatki clarkowców

Polecane posty

hej :) mona raz na pare miesiecy sie rzuci okiem :) musze wlezc na watrobowy... co tam pisza ....... teraz sobie pocwicze troche kilo narobie... na wiosne jakas dluzsza 25-30 glodowka... z jakimis filmikami (relacjami) na youtubie UT zewnetrznie, cwiczenie, ocet jablkowy z miodkiem rano i nic wiecej :) poza... moim "zdrowym" jedzeniem ......... a jak tam u ciebie? zaszalalas z czyms? cos nowego? :) pozdrufka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkiego Najczystszego z okazji ukonczenia 40 wiosen :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, oj watek zamiera. Ja ostatnio pasjonuje sie blogiem o odzywianiu paleo - to taka inna wersja diety optymalnej. Podaje linka do bardzo ciekawego blogu: http://www.tlustezycie.pl/ Prowadzi go dziewczyna, ktora studiuje naturopatie w Wielkiej Brytanii. Moje odzywianie to duzo surowych warzyw i owocow, tluszcze nasycone, mieso i ryby w umiarkowanych ilosciach. Nie jem produktow z glutenem i produktow mlecznych. Na razie za wczesnie aby mowic o efektach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
makrel001/ Sławek ... Możesz podzielić swoimi doświadczeniami główkowymi, Prosze o namiar odnośnie twoich planów lub (ewentualnie to gdzie umieścić Twoje plany oczyszczania "dwugłoskowego" do Twojego bardo imponującego Planu . usmiech.gif ps to napisałem również na .... clarkowcach ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
40 lat minęło ... jak jeden dzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jarosław, poczytałeś, to pewnie wiesz co i jak. Zaletą tej diety jest to,że wygasza stany zapalne w organizmie, te ukryte też, o których nie mamy pojęcia,że istnieją. Wygasza antyciała...Dieta paleo jest bardzo podobna do ddp. Obie diety unikają glutenu, i to jest to coś najlepszego dla naszych jelit, stawów, mózgu...Nie jestem w tej chwili na ddp, unikam jedynie zbóż.Na wątku jelitowym napisałam parę zdań z książki Williama Davisa....jestem pod wrażeniem tego, co przeczytałam, a co pokrywa się z moimi obserwacjami z kilku ostatnich lat. Pszenica działa na nas jak narkotyk, uszkadza przy tym stawy, mózg, jelita....brrr:-) ogólnie gluten,... razowiec też go posiada, i bułeczki i naleśniczki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dodałem do zasad Edgara zasady jedzenia ze swoją grupą krwi. Dokonałem kosmetycznych zmian w tym co jem. Może coś w tej diecie jest co robił Edgar, czyli indywidualne podejście do człowieka. Cieszę się że znalazłaś to co Ci odpowiada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarosław
Nieżyjąca Sławka Sewriukowa kiedyś powiedziała że w 2014 roku Bułgarię nawidzi powódź i cena chleba pójdzie w górę. Przed chwilą w wiadomościach usłyszałem że trzeci raz w tym roku Bułgarię nawiedziła powódź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plywak
Jaroslaw, to chyba Cie zainteresuje. O Strona 20 w pdf. x http://optymalni.nazwa.pl/optymalni_numer/12_2006.pdf x Fragment Monografia prof. Walitowa pt. 'Próznio- we wibracje w chemicznym wzbudzaniu atomów, moleku³ i chaotycznoœæ linii si³ pola elektromagnetycznego i grawitacyj- nego", opublikowana nak³adem wydaw- nictwa akademickiego, wywo³a³a poru- szenie w krêgach naukowych. Surowym jêzykiem formu³, prof. Wali- tow wykaza³, ¿e dowolne obiekty we wszechœwiecie oddzia³uj¹ na siebie na- tychmiast, niezale¿nie od odleg³oœci, ja- ka je dzieli. Do tej pory uwa¿ano, ¿e ¿adne oddzia³y- wanie nie mo¿e byæ szybsze ni¿ prêdkoœæ œwiat³a – opowiada o swoim odkryciu prof. Walitow – czyli 300 000 kilome- trów na sekundê. Okaza³o siê jednak, ¿e pola elektromagnetyczne i grawitacyjne przekazuj¹ oddzia³ywanie natychmiast. Uzasadni³em to teoretycznie i potwier- dzi³em eksperymentalnie. A potem siê przestraszy³em – przecie¿ to œwiadczy o istnieniu we wszechœwiecie jakiejœ jed- nej najwy¿szej si³y! Wszystko, bowiem jest ze sob¹ powi¹zane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarosław
Jak widać nauka potwierdza to co "wybrani" wiedzą od tysięcy lat. Ci "wybrani" to jasnowidze. A jasnowidz to ktoś kto widzi jaśniej, więcej, bardziej szczegółowo nie tylko oczami fizycznymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarosław
plywak Oprócz jasnowidzów są też niezależni badacze. W rozdziale 2 książki Jana Taratajcio "Łańcuch Życia" autor wskazuje kto udowodnił że istnieje nadrzędna energia, różnie nazywana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hejka gdzie jesteście piszcie tu kochani brakuje waszej wiedzy my laicy czerpiemy z tego forum duzo korzysci pozdrawiam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarosław
Próba przywrócenia nicka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Jaroslaw Wczoraj wyslalem Ci maila. Nie zmieniles adresu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarosław
plywak Przeczytałem maila od Ciebie. Ja gdy założyłem osmozę wiedziałem że mam wodę czystą i tylko czystą, już wtedy pisałem że u mnie w mieście sieć przesyłowa czyli rury są jedne z najgorszych w Polsce. I nigdy nie piłem tej z prawego kranika bezpośrednio. Służy mi do zup, gotowania warzyw itp. Stwierdziłem też że wolę czystą ale pozbawioną chemii, drobnoustrojów itp. Do picia z butelki biorę mineralną i uszlachetniam ją aby była alkaliczna. Dodaję sody oczyszczonej i mam wodę zawartości pH 7-7,5 zależy ile mi się sody sypnie. Czasem kupuję typową wysokozmineralizowaną - Józef czy Kazimierz. Te wody mają powyżej 20000 mg/l.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plywak
Jaroslaw Wymieniales juz cos w osmozie? Jak dlugo taki mineralizator moze pochodzic aby woda byla dobrze nasycona? Sa jakies domowe testy czy tylko Sanepid moze ja zbadac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na szybko znalazlem takie mierniki TDS http://tnij.org/fv16gly I płyn do ich kalibracji. http://tnij.org/vex1e2g x Ten miernik do sprawdzenia stopnia mineralizacji (porownanie wody z dwoch kranikow) powinien byc wystarczajacy. http://tnij.org/mn9nbd4 x A porownujac do kranowy mozna monitorowac skutecznosc pracy membrany i filtrow czyszczacych. x Te tez moga byc pomocne w ocenie jakosci wody pod wzgledem wielu paramentrow http://tnij.org/xukozff albo te http://tnij.org/mcedlk3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jarosław ponieważ Cię kręcą jasnowidze to informuję, że niejaki Bołotow, mający niezwykłą aurę napisał książkę ,,Zdrowie człowieka w niezdrowym świecie" pełną tajemnych receptur na zdrowie właśnie. Leczmy się enzymami:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarosław
plywak Nic nie wymieniałem, najprawdopodobniej ją wywalę i zamontuję normalne filtry (widziałem takie w dużym markecie budowlanym). papaja Ja jestem zdrowy, i wolę utrzymywać ten stan jak najdłużej. Dobrze wiesz że dzięki przekazom Edgara wiem co robić. Jeżeli to co mówił 70-80 lat temu w dzisiejszych czasach zostało zweryfikowane i przyjęte jako fakt to nie chce mi się szukać innych jasnowidzących.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez ostatnio myslalem zeby zastapic RO jakims innym filtrem. Daj znac co i z czego bedziesz wybierac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×