Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość janoity43

luzne gatki clarkowców

Polecane posty

Janoity, myslałam, że dajesz link do gaci xxxl:D A na poważnie, bardzo mi się podobał ten utwór. Matylda,trzymaj się dziewczyno! Dzisiaj zadzwonił znajomy z podziękowaniem za namiar na tabletki na serce, które ponoć postawiły go na nogi. A wyglądał fatalnie, z bólem w okolicy serducha. Chińskie tabletki są super! sama profilaktyczne je chyba zażyję, bom z sercowców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matylda: trzymaj się Wracając do pogrzebow, to w mojej dalszej rodzinie (Tatry) dalej jak człowiek umiera, to do pochowku przebywa caly czas w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MonaL Calkiem spoko ten Twój kurs. Dawien dawna polizałem troche anglika, ale tak żeby plynnie mowic czy czytac to mi troche brakuje. Może troche wiecej niż troche :P Lubie ten jezyk- sam mi zawsze wchodzi(l) - i praktycznie niemal wszystko pamietam co wtedy. Uczylem sie tez wtedy francuskiego, ale calkowicie na darmo, bo nic nie pamietam. W przeciwienstwie do anglika tu nauka byla z musu. Ten Twój zdecydowanie bardziej podoba mi się niż ten na: www.blc4u.com. Zakupiłem na początek 3miesiace. Myślałem o szesciu, ale wtedy to bym się pewnie bardziej ociągał, bo do konca by jeszcze duzo czasu zostalo. A tak 3 miesiace szybko zleca, wiec będę miał doping. A ze pracuje kiedy chce u siebie i dla siebie w domu przy kompie, to mi takie rozwiazanie bardzo pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janoity43
Pobudka!!! Ciekawy filmik Jarosławie i kosmicznie zrobiony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janoity Dla mnie superciekawe było pierwsze 40 min. bo akurat czytam o "świętej geometrii". To że globkoncerny i globfinansiera trzyma świat za twarz wcześniej wiedziałem. Jak się zastanowić żyjemy (jako ludzkość) bez rozwoju. Cały czas tkwimy w epoce rewolucji przemysłowej, szkolnictwo mamy w systemie pruskim itd. Wielcy ludzie jak Tesla, Rife itp. zostali zniszczeni. A cwaniaki, pasożyty trzymają się znakomicie. No, ciekawe jakie jest oddziaływanie fal kosmicznych na zwierzęta i pasożyty itp. Też przejdą transformację ? Czy może wyginą (odnośnie koncepcji Drunvala)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natura Moc,oczywiście te słowa były do Ciebie-dzięki za zwrócenie uwagi;) To zaczynamy nowy dzień z luźnymi gatkami;):p Dziękuję za słowa otuchy,mają ogromną i pozytywną moc:D🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janoity To żeś se strzelił w stopę :D:D:D Stworzyłeś nowy temat gdzie większość się przeniosła z "Oczyszczania wątroby...", i nie ma komu odpowiadać na pytania nowicjuszy :(:(:( Dobrze że tam zaglądasz i czuwasz :):):) odpowiadając nowicjuszom :) jak dziś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janoity To żeś se strzelił w stopę :D:D:D Stworzyłeś nowy temat gdzie większość się przeniosła z "Oczyszczania wątroby...", i nie ma komu odpowiadać na pytania nowicjuszy :(:(:( Dobrze że tam zaglądasz i czuwasz :):):) odpowiadając nowicjuszom :) jak dziś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janoity43
:D Może wyklaruje się nowe pokolenie Clarkowców.Teraz można docenić jak to dobrze było z dyżurnym lekarzem Maklerem:) Na tym kanale jest wiele odcinków "Ancient Aliens"(Starożytni kosmici) History HD http://www.youtube.com/user/TheLantianM31

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ten pan o wielu wartych uwagi sprawach madrze pisze :) http://www.eioba.pl/a/1o98/wplyw-dzwiekow-na-fizjologie-czlowieka jaroslaw :) nowi w spokoju niechaj czytaja watek watrobowy, bo tam juz wszystko jest :) .... a nawet wiecej :):) ile mozna pisac o tej watrobie hehe tak mowicie ze warte czytania... ten drunvalo melchizedek... poczytam i ja :) zassane... tym bardziej ze i o piramidach chyba cosik wspomina kiedys zrobilem sobie kopie piramidki cheopsa jako... "odpromiennik" fajnie by bylo wiekszy model szkieletowy....do medytacji :):) mniejszy z plexi... do ładowania pokarmow... kamieni... http://tajemnicepiramid.w.interia.pl/energia.htm http://www.yantra.pl/piramidy/powitanie.html ............... sekta..... sekta panie ;) jak nic hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janoity :) trza isc do przodu ;) znajdzie sie jakis inny lekarz dyzurny :):) ...albo kilku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matylda Wyrazy współczucia. Osobiście też mi nie dawno zmarł tata. Byłem przy nim jak umierał w szpitalu. Ten widok jak tata odchodził bardzo zapadł mi w pamięć. W zasadzie było to moje pierwsze tak bliskie spotkanie ze śmiercią. Jeśli można nazwać to szczęściem - bardziej zbiegiem okoliczności, to urodził się w święto Najświętszej Marii Panny Królowej Polski, pochowany w św. Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny, zmarł tak jak Jezus Chrystus (godz.15). MonaL Do nauki języka polecam program Rosetta Stone. Znam Nagranie Alfa.., jest też wersja Alfa Synchro Teta II. Kiedyś kupiłem BLue Watcher z myślą o wykorzystania go do nauki języka:) chociaż mało z niego korzystałem. Więcej przeleżał w pudełku w szufladzie:) http://www.relaksacja.pl/index.html Parę dni temu znowu sobie o nim przypomniałem i trochę się pobawiłem. Za mało czasu, żeby tym się zająć. Trzeba mieć ciszę, spokój, żeby nic i nikt nie przeszkadzało. W moim przypadku to dopiero od godziny 23. A jak z twoim spaniem już dobrze? Ciekawe tematy tutaj poruszacie, a gdzie to wszystko przeczytać:) Pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janoity :) pozwole sobie zacytowac... : muszę jeszcze tą książkę dorwać :D moj chomiczek...energie medytacje... pozycja nr 1 :) jesli oczywiscie jeszcze nie masz hiehie mamy co czytac na weekend przyjemnego... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janoity43
Przeczytałem ją już w 20 procentach,przypomina mi "Sprawę Andreassonów" i "Ogrodników" Dolores C.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja już tego nie dotykam... Pływak, Bermundo, Janoity chętnie popatrzę na wasze linki do angielskiego i do muzyki uaktywniającej stan alfa. Może w weekend znajdę trochę czasu :) Pływak, to jesteśmy na podobnym poziomie :) Ten program ma wiele opcji, których na początku nie widać, dlatego pobaw się nim trochę... znajdź sobie np. tzw. szybkie powtórki. To działa tak, że ten materiał, który dodajesz sobie do powtórek (słówka, zwroty, zdania) jest w tej opcji czytany, po kolei, w kółko, i to raczej dość szybko, tak jakby czytał to Anglik. To jest fajna, rzecz, bo możesz sobie puścić w tle, robić coś innego na komputerze, a ten ci w kółko gada po angielsku, nie trzeba sie nad tym skupiać, do podświadomości samo dotrze :) Bermundo, ja też gonię z czasem... ale przynajmniej mogę już spać :) Powiem Wam, że naprawde te gatki są luźne, sporo się w nich zmieści :) (bez skojarzeń, proszę). Ale prawda, że nie można zapominać o forum-matce. Ide tam coś napisać do Matyldy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janoity43
Tak, można sporą "kupę"nawalić w te gaciska.Zerknąłem z ciekawości ile jest tych odcinków kosmitów na History HD i chyba będę miał oglądania na całą wiosnę http://www.filmweb.pl/serial/Ancient+Aliens-2009-514696/episodes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No proszę cię, Jonoity, nie to miałam na myśli.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janoity43
ja już dobrze wiem co miałaś na myśli :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monal ja testowałem na sobie stan alfa w systemie sita - nauki j. angielskiego (wtedy jeszcze na kasetach) przed doktoratem i nie powiem jest jakby skuteczniejszy ale niema nic na skróty sprawdza się pewna zasada: jak zapuszczasz brzuszek przez np. 20 lat to go nie odtłuścisz w 3 miesiące jak nie ćwiczysz fizycznie prawie zawsze to nie odkręcisz zaniedbania przez miesiąc.. jak spożywasz produkty praktycznie co ci wpadnie do ręki to trudno przez 2 miesiące zastosować rozdzielność pokarmową itp.. moja zasada jeżeli jesteś z czegoś nie zadowolona i powielasz te błędy przez np. 2 lata to musisz bardzo mocno pracować znacznie dłużej aby to odpracować i osiągnąć jeszcze efekt pozytywny sądzę że lepiej coś sobie wgrać w nas umysł i to konsekwentnie stosować ja np. postanowiłem od nowego roku (tzn. od 4 I) nie jeść pieczywa w każdej postaci dzisiaj nie ma dla mnie żadnego problemu skomponowanie posiłku bez pieczywa dotego wykluczyłem ziemniaki w każdej postaci a było ciężko kiedy człowiek wchodził do sklepu a tam zapach świeżych bułeczek.. i do tego domownicy którzy zajadają się pysznościami mącznymi teraz mnie to nie rusza wole wypis sok z kiszonych buraków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janoity43
Niektórzy uważają,że wystarczy opanować 1000 najczęściej używanych słów angielskich ale myślę,że to za mało http://tysiacslow.republika.pl/engpl1_0.html niektóre kursy na tym bazują http://golden1000.com/ Pierwsze m-ce nauki,to sama przyjemność..Stromo się robi np. gdy dochodzą czasy,jest ich kilkanaście.Na studiach uczą,że są tylko dwa: przeszły i terazniejszy, oraz sposoby wyrażania przyszłości. Myślałem o Tobie - I thought about you To zwykły,prosty czas przeszły ale jeśli angol będzie chciał wyrazić czynność,która miała swój początek w przeszłości i trwa nieprzerwanie do chwili obecnej,użyje trochę więcej słów: I have been thinking about you. Dla nas znaczy to tyle co wcześniej "myślałem o tobie".Żeby było ciekawie czas ten (the present perfect continous)jest czasem terazniejszym a dla nas przeszłym:).Ilustracja do lekcji http://www.youtube.com/watch?v=WEuio_ygq-k&feature=related No i te idiomy,jest ich sporo i trzeba po prostu zakuwać,nie ma innej rady. słownik http://pl.bab.la/slownik/ trochę rad dotyczących nauki http://szybkanauka.net/efektywna-nauka-angielskiego Miłego weekendu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smaczku nabrałam na angielski,ale obecnie moją miłością są zioła i ich się uczę. Angielski zostawiam mojej córce,ale kiedyś z przyjemnością wrócę do nauki. Bermudo,smutna jest śmierć.Trzeba się nauczyć żyć bez tego,który odszedł.Wiem,ze to możliwe,ból mija.Moje Kochanie musi się z tym uporać. Ale tych stron dużo:od poniedziałku dzieciaki idą do szkoły,to może zdążę przeglądnąć. Za chwilę przygotowania do nowego sezonu,szkoda trochę,że okres laby kończy się. Mona,szykuj miejsce na posianie warzyw:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matylda, fakt, zbliża się sezon ogródkowy, dziś już to poczułam na własnej skórze - sprzątałam ogród po zimie... nooo jeszcze trochę mi zostało :) Miejsce na warzywa już mam wyznaczone :) Jeśli poczułaś ochotę, to bierz się za angielski, razem łatwiej :) A pół roku etutora kosztuje 99 zł. Natura Moc - nie warto pisać o naszych wadach czy słabościach. Po co je tworzyć i wzmacniać? Lepiej pisać o miłości i radości :) I tym się dzielić. No i o kosmitach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś tam nowego czytam i napiszę coś z tego. Wy to już znacie, ale tak dla nowicjuszy: Joga - zgodnie z Patańdżalim - nie służy tylko osiągnięciu konkretnego celu, lecz jest także sposobem życia zapewniającym zdrowie i spełnienie. Ośmioraka ścieżka jogi: 1. pierwsza kończyna to jamy - pięc przykazań nakazujących rezygnację z pewnych działań - nie nalezy wyrządzać krzywdy, kłamać, kraść, trzeba unikac zachłanności i niepohamowania. 2. kolejna kończyna - nijamy - pieć nakazów dot. działań zalecanych. Trzeba zachowywać czystość umysłu, ciała i duszy, rozwijać samoświadomość, prowadzić zdyscyplinowane życie, uczyć się, dbać o własny rozwój i znajdować miejsce na wiarę. 3. trzecia kończyna - to odpowiednie pozycje i sposoby poruszania się (asany), sprzyjające odprężeniu oraz potęgowaniu sił cielesnych i zdrowia 4. czwarta - to rytmiczna kontrola oddechu (pranajama). Zasady pranajamy stosować i podczas ćwiczeń i podczas innych, codziennych zajęć. Na tym etapie rozpoczyna się proces koncentracji na własnym wnętrzu i tworzenia więzi umysłu z ciałem 5. kończyną piątą jest odwrócenie uwagi od świata zewnętrznego w celu skupienia na dziedzinie duchowej we własnym wnętrzu (pratjahara). Na tym etapie nabywa się umiejętności koniecznych do uprawiania medytacji 6. szósta kończyna - to skupienie uwagi na określonym przedmiocie (dharana), bardzo istotne przy uprawianiu medytacji 7. siódma - to kontemplacja (dhjana) 8. ostatnią zaś jest samadhi, szczęście osiągnięte w wyniku zjednoczenia ze wszechświatem, stan oświecenia. Ja przy piątej już się gubię nawet myśląc o tym - to znaczy, że droga przede mną daleka jeszcze :) Na razie "zaliczam" dwie pierwsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mona U mnie dziś tak cieplutko:)słoneczko pięknie świeci:) Dziś z Kochaniem i psiną jedziemy zbierać różne dary natury w lesie;) Angielski zostawiam na potem,bo teraz mam głowę zaprzątniętą nazwami,obrazami roślin i skupię się na tym. Masz rację,po co pisać o słabych stronach? Przez ten rok zaszła we mnie ogromna zmiana,oczyszczanie organizmu oczyszcza umysł.Rewolucja ogromna i gdyby nie te jelito...ale patrzę pozytywnie na dzisiejszy dzień,jutrzejszy:) Udanej niedzieli🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monal Nie wiem czy znasz tą książkę: Rammurti S.Mishra - "Podstawy Jogi Królewskiej" - podręcznik teoretyczno-praktyczny. Dostępny w necie, warto ściągnąć nawet dla 5 pierwszych roździałów:) Ciekawie mówi Dan Winter co prawda nie o jodze, ale na tematy które mnie interesują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×