Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość janoity43

luzne gatki clarkowców

Polecane posty

Gość janoity43
Dokument o reinkarnacji z opisu wygląda ciekawie jeszcze nie oglądałem.Dużo tego materiału do "przerobienia" http://www.youtube.com/watch?v=-5f3Ndk1Xdo Co do muzyki to nie lepiej i prościej posłużyć się hasłem "meditation"lub "budda" w starym,dobrym winampie.Są stacje radiowe z ciekawą muzą bez reklam.W radiu Klassik po 20.00 mają miłą muzyczkę ale niestety z reklamami. http://www.klassikradio.de/liveplayer.php?channel=live

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fula Horak była ateistka dopóki nie zaczęły przychodzić do niej duchy zmarłych fragment książki święta pani Niektórzy ludzie w możliwości reinkarnacji dopatrują się mądrości i Sprawiedliwości Bożej. REINKARNACJI NIE MA NA TEJ ZIEMI Dusza już nigdy nie wraca w innym ciele na ziemię. Każdy człowiek w ciągu jednego życia może i powinien spełnić to, czego od niego Bóg oczekuje, tzn. świadomie spożytkować wszystką otrzymaną moc, dla uzyskania przeznaczonego mu stopnia szczęśliwości wiecznej. Bez względu na stanowisko społeczne, zdolności, czy kompletny ich brak, bez względu na zdrowie, kalectwo, otoczenie, środowisko, okoliczności i warunki, ma człowiek obowiązek, w miarę przyznanych mu możliwości, pełnić dobro. Tylko różnicą obdarzeń reguluje się różnica Bożych wymagań. Od nikogo nie zażąda Bóg więcej ponadto, co człowiek może Mu dać. Każdy jednak ma Mu dać wszystko co może! Zatem najwięcej winien Bogu człowiek zdolny, zdrowy i bogaty najmniej upośledzony i biedny. Nawet kretyn otrzymuje dość światła choćby jeden błysk świadomości by mógł, jeśli go dobrą wolą podchwyci, zdobyć bez Czyśćca ów przeznaczony mu od wieków, najwyższy, a ściśle do pojemności jego ducha przystosowany, stopień szczęśliwości wiecznej. Nigdy potępienie żadnej duszy nie leżało w planie Bożym. http://www.taw1.republika.pl/horak.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
makler Pewnie że oglądałem :) Jak chcesz to możesz pomedytować ze Sri Bhagavanem http://www.zloteserce.org/Oneness/Webcasty,_nauki_i_przekazy_Sri_Ammy_Bhagavana/Entries/2011/6/16_Webcasty_ze_Sri_Bhagavanem_w_ka%C5%BCd%C4%85_sobot%C4%99_i_niedziel%C4%99.html Na dzień dzisiejszy rozpracowuję Solfegio Harmonic na różnych częstotliwościach które zapisuję i aplikuję sobie dzięki Ribcagowi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do maklera
widzisz makler jedno do ciebie przemawia inne dowody nie przemawiają takich dowodów jak podaje merkaba jest niezliczona ilość w twojej ocenie ludzi przemawiają stereotypy oraz inne łaty, które tak łatwo przyklejasz, co to znaczy cytat " gdzie polakow 2 tam 3 teorie chcesz sie poklocic....to zacznij gadac o religii..... polityce...." ja nie mam takich przekonań widocznie duchowości i emocje nie pozwalają ci spojrzeć na innego człowieka życzliwie, z dobrocią, tolerancją, empatią, współczuciem... gdzie jest ten twój wymiar oczyściłeś ciało, oczyszczasz inny swój wymiar a nic się no prawie nic się nie nauczyłeś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaroslaw :) dzieki za polski link bo juz tak mialem kombinowac z czasem godzina i poslizgiem :) strefowym aaaa.... zebysmy tak zbytnio nie odlecieli :):) troszku przyziemnego .... acz cennego materialu ;) http://www.youtube.com/watch?v=UWhe96CI9S0&feature=related trza bedzie rozgryzc.... i wdrozyc w zycie bo jak juz na allegro widac... to cos na rzeczy jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomiałem dodać że jeśli leci ustawiona częstotliwość na Ribcagu to i filmik z tą częstotliwością, np 852 Hz (rozwój intuicji).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra pomaranczowy bystrzaku hehe moja pani ktora ... wysmiewasz tak jak i moja wypowiedz odnosnie niej tez bazuje na stereotypach i wysmiewaniu... rzeczy o ktorej pojecia nie masz pani szacowna szanowana bizneswoman, chemik z wyksztalcenia, prowadzaca firme, kursy inicjacje reiki silvy.... odczuwa aure osob...widzi czuje blokady energetyczne na czakramach... sluzy rada jak ...ktos chce i jest okazja z wahadelkiem jest jeszcze lepsza pokazala mi z mojej kolekcji kamienie ktore lepiej dla mnie pasuja czy tez na bardziej odpowiednich mi wibracjach pracuja i byly to owe ktore.... bardziej "lubilem" ma dzieciaka nastoletniego ktory widzi bezproblemowo aure ludzi wiec pani zglebia te tematy jest bardzo cennym zrodlem cennych informacji miala stycznosc z dziecmi kilkuletnimi ktore mialy takie a nie inne informacje ktore mogly pochodzic tylko z.... innych zyc jesli tak ladnie przylepiasz ty :) łatki i tak wiele o mnie wiesz i moim rozwoju to moze skomentuj wg swej wiedzy mialem 10 pomaranczy... w "chlodni" w altanie 7 zjadlem byly lekko gorzkawe w sobote wzialem 2... jedna zjadlem....gorzkawa druga biore do obierania... i mysle... znow gorzkawa.... pewnie moze sie sprawdze.... dla jaj ;) wzialem w dlonie wizualizowalem...afirmowalem... slodka smaczna dojrzala.... rzeczywiscie po kilku minutach takiego trzymania i ..."wysylania" energii... byla slodka :) taki fuksiarz jestem? jeszcze jedna zostala... juz sie mialem za nia brac.... mentalnie zonka mnie ubiegla... obrala i dala mi polowe hm... kruca fuks ...gorzkawa kilka razy medytowalem z tym co znalazlem w sieci z sri bhagavanem i wlasnie ta muzyczka bliss byla w podkladzie sciaglem na mp3...z nia medytowalem wczoraj wieczorem wizualizowalem jego przekaz energetyczny.... odczulem 2 fale.... ktore prawie ze wstrzasaly moim cialem jak to skomentujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Makler, spodobała mi się twoja wczorajsza odpowiedź do Merkaby. Też tak o tym myślę - nie ważna droga, taka czy inna religia, zasady zapisane w świętych księgach, nasze wierzenia w to czy w coś innego... ważny cel :) A najgosze jest narzucanie komuś własnych poglądów z fanatyzmem włącznie :( Co do huny to tobie nie "podpasowała", a mnie owszem, i to najbardziej ze wszystkich tych rzeczy o których piszecie i wklejacie linki Ty, Jarosław, Janoity :) Podaba mi się jej "praktyczny" wymiar. Tak naprawdę to interesują mnie tylko takie rzeczy, które mogę wykorzystać w swoim życiu: do rozwiązania jakiegoś problemu, podjęcia decyzji, zmiany swojego samopoczucia, innego spojrzenia na to co się wokoło dzieje, swojej roli w wydarzeniach bieżącego dnia... i tu huna jest jak znalazł. I nie chodzi tu o wydarzenia duchowe, tylko te zwykłe, codzienne: praca, dzieci, dom - chcę "wyciągnąć" dla siebie jak najwięcej :) Reszta, jak dla mnie za bardzo kosmiczna, ale czasem poczytam, tak z ciekawości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janoity43
Tu jest krytyka "starożytnych kosmitów"ale i tak są to ciekawe rzeczy warte przemyślenia http://www.paranormalne.pl/topic/22705-ancient-aliens-starozytni-astronauci-napisy-pl/page__p__372345__hl__aliens__fromsearch__1#entry372345 skrót http://tiny.pl/hj3tl Krytyki Danikena i Sitchina też jest sporo ale co nie jest krytykowane?Mimo wszystko są to ciekawe teorie. http://iluminaci.pl/2012/zaklamana-historia-wg-ericha-von-danikena http://www.racjonalista.pl/kk.php?s=432&PHPSESSID=ept631o3gbq1h1v5ops2ptfj00 pomarańcze dla pomarańczowego bystrzaka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do maklera
widzisz makler kontrola nad innym wymiarem albo co lepsze kontrolowanie przyszłości co jest wyraz tylko twojej wyobraźni chcesz w to wierzyć, nikt ci nie zakaże pewno jak masz takie predyspozycje i paprasz się zawodem maklera giełdowego to masz pewno same sukcesy zawodowe podsyłam ci trochę realu http://www.egzorcyzmy.katolik.pl/recenzje-ksiazek/pozostale/338-niezniszczalni-cruz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do maklera
przepraszam miało być parasz nie paprasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oglądam filmiki, no proszę Was..... "Na podstawie materiału "The Law..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cd :) "Na podstawie materiału "The Law..." Jezus po ukrzyżowaniu najwyraźniej doświadczył świadomości galaktycznej, która programuje charakter życia istot na planetach w całej galaktyce..." proooooszę Was.... traktujecie to poważnie???? to do Was jakkolwiek przemawia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wierzę w moc umysłu człowieka, siłę miłości i innych pozytywnych uczuć (negatywnych też), wierzę, że posiadamy energię, którą możemy kierować w takim kierunku, w jakim chcemy i osiągać swoje cele, ale w galaktyczną przemianę Jezusa, której dostąpił w momencie ukrzyżowania, w Szarych i innych nie dam rady uwierzyć :( :( :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janoity, twoich linków dziś nawet nie otworzę, za dużo jak na jeden raz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
(do maklera) dawniej drogi janie ja nie twierdze że tylko katolicy zachowali swoje ciał w "dobrym stanie" wszyscy są dziećmi bożymi wierzymy chyba przecież w tego samego Boga tylko w inny sposób natomiast daruj polemikę z tym artykułem najpierw trzeba przeczytać całość a potem polemizować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ze zdumieniem czytam wypowiedź ,,do maklera"(nasza znajoma lekarka od diety optymalnej zmienia co i rusz nicki): ,,a co do krzywdzenia innych to słowa też krzywdzą "..... A przecież niedawno beształaś mnie na forum własnie krzywdzącymi słowami, że brak mi konsekwencji, gwiazdorzę na wątkach, itp. No,no... Pewnie teraz będzie-,,do papaja"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Papaja, a jak Tobie się podoba teoria, że teraz, od 2012 roku będą się rodzić dzieci z mniejszą ilością włosów (z czasem całkiem łyse), za to z większymi oczami? Tacy bardziej podobni do Szarych (odmiana kosmitów) :) :) :) :) :) Mój mąż nieustannie namawia mnie na 4 bobo, mówi, że to ostatni moment i naciska, a ja musze się nieźle nagimnastykować, żeby się z tego sprytnie wywinąć :) - chyba mu o tych Szarych powiem, może mi odpuści :) :) Matylda, where are you?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po co ludziom włosy? Zobacz, co oni z nimi wyrabiają...smażą w prostownicach, tony kosmetyków czyli chemikaliów....łysym najlepiej:D Czwarte bobo? No, podziw dla Twego mena...ja bym się też broniła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz jesteś natura moc, a jeszcze parę miesięcy wstecz też kimś innym...po co to? Co do ,,optymalnej", jeśli się mylę(a wydaje mi się,że nie) to przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co racja to racja, głowa pod kran, pięć minut umyte, bez suszenia, lokowania :) Mój men prezentuje typowo męski punkt widzenia - takie małe bobo to przecież takie urocze, milutkie, prawda? :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mona Jestem,czytam Was:)ale niestety już nie zaglądam do proponowanych stron. Przydarzyła się śmierć i żałoba,pogrzeb,eh takie przyziemne sprawy. Taka nagła śmierć. Teraz należy się powoli nauczyć żyć inaczej,na nowo.Wiem,ze się da,ale trzeba czasu. Bardziej to dotknęło mojego męża,bo to jego tata zmarł. Myśl o 4 dziecku,ho ho.Mnie czasem też nachodzą takie zachciewajki na małe bobo,ale teraz,gdy dzieciaczki już większe,to mi tak dobrze,jak jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p1975
Matylda, kondolencje składamy. Makler, Jaroslaw, Fajna ta muzyczka Bliss. Jakby co, to ta mantra Om mani padme hum pochodzi z płytki Tibetan Incantations. Jest na niej taka druga mantra też równie dobra, podaję linki bo nie wiem czy słuchacie tych samych wersji. Skład płyty: 1. Om Mani Padme Hum - Song Huei Liou/Ya Ging Ging/Sheng Horng/Sheng Yan http://www.youtube.com/watch?v=0vi12cG8g3U 2. Mantra Of Avalokiteshvara - Song Huei Liou/Ya Ging Ging/Huang Tung Sun/Sheng Yan http://www.youtube.com/watch?v=cVKSCqs1Ezo 3. Om Mani Padme Hum (Alternate Version) - Sheng Horng

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p1975
Napiszę trochę swoich przemyśleń odnośnie dyskusji z Merkaba, mam nadzieję że nie urażę nikogo zwłaszcza że pewnie większość z nas jest wywodzi się w wiary chrześnijańśkiej. Otóż uważam że na obecną chwilę że przynajmniej na pewnymi rzeczami należy się zastanowić czy na pewno wiedza jaką nam wpajano przez nasze lata oraz ta wiedza i wiara są na pewno pełnią prawdy. Sama Biblia obecnie to zbiór ksiąg które wybrały sobory selektywnie i na pewno po części tak aby pasowało im do "ideału". A trzeba wziąć pod uwagę tło w jakim to się w tamtych latach działo. Wtedy każdy przejaw "inności" był bezgranicznie niszczony, ktokolwiek miał zdolności paranormalne ot był spalany na stosie lub ukamieniowany. I to działo się w ramach wiary której głównym celem była miłość do bliźniego. Samo rozprzestrzenianie się chrześnijaństwa mieczem i ogniem też nie do końca pasuje do samej istoty wiary. Ja w żaden sposób nie podważam istnienia Boga czy jakieś innej siły, ale sposób w jaki to osiągano nosi trochę znamiona "komercyjnego projektu w celu ustanowienia Kościoła aby przysparzał zyski". Teraz trochę inaczej wygląda usytuowanie Kościoła niż kiedyś, w tamtych dawnych czasach kościołowi po prostu należało oddawać dużą część swoich dóbr, a za odprawieanie modlitw itp. płaciło się dużą kasę. Ale dogmaty pozostały niezmienione do dziś. Biorąc pod uwagę że wolność słowa jest obecnie zdecydowanie dużo większa można by się pokusić o to aby odkryć to co kiedyś nie mogło ujrzeć światła dziennego. Dlaczego Kościół tego nie zrobi i dlaczego ukrywa się wiele ksiąg w Watykanie?... Niedawno odkryte zwoje z Qumran i informacją o esseńczykach też jakoś póki co przechodzi bez jakiegoś większego zainteresowania. Tak samo można by powiedzieć o nieznanych latach w życiu Jezusa, jest kilka publikacji na ten temat które często po prostu są niedostępne na rynku, taki popyt na tą wiedzę a książek brak? .... I co ciekawe sam Kościół nie jest zainteresowany tym co się działo przez te lata?... Trzeba jeszcze wspomnieć o tym że dawno temo astrologia była zakazana, teorie Kopernika to herezje.... Wszystko to było po to aby ukryć prawdę i pozostawić lud ciemnym aby lepiej nim manipulować. Jeszcze wspomnę o Nostradamusie i jego przepowiedniach (nie uznanych przez Kościół), proponuję przeczytać taki wątek Kiedy wybychnie III wojna światowa na insomnia (kiedyś o tym pisałem). Otóż Nostradamus, którego proroctwa już niejednokrotnie zostały potwierdzone uważał że przyjdzie czas w którym ludzkość zajmie się bardziej umysłowym rozwojem niż w obecnych czasach. Co zresztą bardzo dobrze pasuje do koncepcji Huny ale też innych które mówią o istnieniu dusz i różnych poziomów świadomości. Podsumowując chcę powiedzieć że nie wszystko jest nadal wiadomo i warto szukać prawdy a upieranie się przy jakiejkolwiek teorii (być może po części słusznej) to objaw tkwienia nadal w średniowieczu. A teraz dla Markaby pytania i prośba o wytłumaczenie: - skąd się bierze telepatia - skąd się bierze jasnowidzenie (i prosze nie mówić tu o tym że to złe bo prorocy też byli tacy których religia wybiera selektywnie) - jak wytłumaczyć fakt że niektórzy ludzie mogą żyć bez jedzenia - jest to udowodnione - jak wytłumaczyć UFO - jak wytłumaczyć cudowne uzdrowienia ludzi przez niektóre osoby niekoniecznie związane z jakąkolwiek wiarą - jak wytłumaczyć efekt dejavu - jak wytłumaczyć istnienie piramid w Egipcie i wybudowanie ich w tamtych latach - jak wytłumaczyć to że ludzie według Biblii żyli po kilkaset lat (!) Jest mnóstwo innych takich która obecna nauka oraz wiara nie potrafi wytłumaczyć, dużej części nawet nie chce. Jest to temat TABU, nie zajmować się tym i nie interesować. Powiedzieć że to zło i szatan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×