Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

KRYŚKAZSASIEDZTWA1

ZOBACZCIE TO SŁUCHAM OD RANA DO WIECZORA:)

Polecane posty

no to dbaj o cialko:) co za roznica czy dzieki spotom reklamowym czy dzieki Azisowi;) Ale to fakt, az mi sie wstyd zrobilo, ze taki opalony, a ja solarium unikam i slonca:P I dlugich nog zazdroszcze. No, ale coz natury nie oszukam, jestem drobna:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na szpili i tak dlugich nog nie mam😭. Ale co sie dziwic majac 160cm wzrostu:( Na solarium nie chodzze, bo... sie boje:D wiem smieszne:P Na sloncu sie wole poopalac troszke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelinka mnie też ona właśnie się bardzo podoba, piękna piosenka :)) PUDZIESZ-ja Ci tak nie ufam do końca :D Jeszcze mnie zaczniesz wyzywać ,ale ja tam mało się przejmuję takimi rzeczami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak lece spac i tez zycze milej nocki:) A bede zasypiac przy utworze naszego topigowego wykonowcy czyli Azis:classic_cool:. Jutro bede tutaj poznym wieczorem wraz z tlumaczeniem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bubuuu
kurcze a miałam tu nie wchodzic:P teraz sie nie moge uwolnic od słuchania tego:P aaaaaaa..miałam isc spac:P a chce mi sie tanczyc:P hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomaranczowsza
krysko, ja ci za wsztko dziekuje 👄 od wczoraj umilasz mi zycie :) on jest przynajuroczszy ❤️ dzis juz musze isc, ale bede zagladac czesto. a tu dla ciebie, jak azis zgubil komorke: http://www.youtube.com/watch?v=guJe15usqeM jak sie nie da wlaczyc, to na fejsbuku jest pare stron o chalga music ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×