Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

KRYŚKAZSASIEDZTWA1

ZOBACZCIE TO SŁUCHAM OD RANA DO WIECZORA:)

Polecane posty

DO Michail01 Ja tu jestem gdzieś od roku ale byłam jak pomarańcz i różne niki miałam ,nie kojarzę Cię :)Ale miło mi że tu weszłeś :)A ile już tu jesteś jeśli ożna zapytać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO pomaranczowsza Nie ma za co słonko :) Mnie też ktoś umilił ,bo pokazał mi klip i uwierz ,niech będzie gej(nie jest :))niech będzie z kosmosu ale cholera jak go słucham i oglądam to chce mi się żyć ,moje smutki znikają ....może jam głupia ale tak niewiele trzeba czasem .....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomaranczowsza
a sobie wespre czyn podnoszenia topiku :) tak kryska, niech by i on byl gejem w kosmosu (a z ciekawosci - to w koncu jest gejem, czy nie?) jest uroczym, milutkim, cieplym misiakiem do przytulania nie wazne z kim sie lubi bzyczyc, slad ludzie robia o to takie aj waj. a muzyczka? no sobie muzyczka, pisza te tandetna. no to sie rozumie samo przez sie, ze taka muzyczka jest kiczowata, ale przeciez w tym jej urok! poza tym te piosenki takie bardziej na nute folkowa niz popowa sa przesliczne! udanego wieczoru i slodkich snow dal naszej kryski i innych bratnich dusz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochani moi:) Wszystkich bez wyjątku : Ja tu będę za jakąś może godzinkę ,to jak ktoś ma ochotę to zapraszam .Pomarańczko dziękuję za podniesienie topiku :)i ciepłe słowa:) PUDZIESZ -to ty nie taki "mały: jak myślałam :D:D:D . Potem Ci zdradzę ile mam ,zdradzę :D . Narazie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem :) Ale wiecie co jakoś nie mam weny żeby tu dziś pisać ,bo mnie jakieś paskudztwo dopadło buuuuuuuu.Grypa żołądkowa :( Kochani pół popołudnia poświęciłam na zdobycie jak najwięcej informacji o AZISIE i mój wniosek :gwiazda nr.1 w Bułgarii ale już Niemcy też szaleją i interesuje się nim praktycznie pomalutku cały świat :) Jest bardzo szarmancki ,miły ,sympatyczny dla fanów, cierpliwy dla fotoreporterów i uwaga.........kocha wszystkie kobiety,bez wyjątku :):):)A jak on je traktuje hmmmmmm :)Tak został ponoć nauczony :)Zawsze,zawsze uśmiechnięty ,żadnych fochów -wtedy woli milczeć i się usunąć .My Love:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bułgarzy są baaaaaaaaaardzo otwarci na świat i wyobraźcie sobie że nie oceniają człowieka tak jak my.:(Uwielbiają się bawić,cieszyć życiem ,szanują turystów.Więc mój urlop w tym roku to Bułgaria :) Ale uwaga ,uwaga próbuję namierzyć kiedy będzie może jakiś koncert i jadęęęęęęę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wywiad z którego rozumiem piąte przez dziesiąte :)Ale ten uśmiech no powalający ,powiedzcie zawsze i wszędzie miły dla wszystkich :) Mam jeszcze kilka niespodzianek :)Największa to chyba na temat teledysku HOP :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Otóż ten image to ściema :)To że gej ściema :)Ma dobrego menadżera i reżysera i to ich pomysły -ale Bułgarów to nie szokuje :):)Wręcz przeciwnie. Mam wywiad AZISA :) AZIS faktycznie ma córeczkę ,którą kocha ponad życie.Jeszcze jedno ,bardzo schudł ....ćwiczy na siłowni ,bardzo o siebie zaczął dbać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc autorko:) Mialam dzis zrobic tlumaczenie ale okazalo sie, ze jednak jest w ncie juz zrobione na angielski, a ze kazdy angielski dzis zna raczej to nie tlumaczylam. Jak chcesz to moge podac linka badz jak nie zrozumie ktos juz naprawde to przetlumaczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Ewelinko ,dzięki ja też już znalazłam kilka tłumaczeń na ...polski :)Trochę bez ładu i składu ale mniej więcej wiem o co chodzi.Ale bardzo dziękuję że o mnie nie zapomniałaś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na polski nie znalazlam, ale mi to bez roznicy czy polski czy rosyjski badz angielski. Bede musiala bardziej poszperac to na pewno znajdzie sie wiecej tlumaczen. A bez ladu i skladu sa bo pewnie tlumaczone z translatora, a jak wiadomo translator dobrze nie tlumaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×