Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

KRYŚKAZSASIEDZTWA1

ZOBACZCIE TO SŁUCHAM OD RANA DO WIECZORA:)

Polecane posty

Hej :) Cześć PUDZIASZKU ty pewnie w pracy już, a ja idę- do. Ale najpierw kawka i coś zjem :)Masz \_/ kawa dla Ciebie -wypijesz jak przyjdziesz :)Troczę śniegiem posypało i jest -15 .Śmiać mi się chce z tego imienia dla kota ale jemu to taaaaak pasuje :)Będę go tak wołać :):)Tak sobie wszystko poczytałam rano :)Z tym "w d...ie" to nie o Ciebie chodziło !!! Nic idę po kawkę :)Trzymaj się cieplutko :) Kawka też dla pomarańczy i tego tam czarnego nika co przychodzi :) \_/ :D Masz PUDZIASZKI 😘 dzięki że jesteś :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DUCHU wiem że to ty Człowiek,gdy żyje dłużej,uczy się stopniowo pewnej rezygnacji,nabiera mądrości,[która każe się wyrzec niejednego,poddać się temu,co nieuniknione.] Przestaje się pragnąć gwiazdy z nieba. Pomagasz mi to dobrze ,czasem jednak powiesz coś mądrego mimo tego IQ 27 :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój kot "PUDZIESZEK" wogóle nie reaguje na nowe imię ,wogóle mnie nie słucha!!!!!!! Właśnie folię dorwał i je :)On uwielbia reklamówki,woreczki ,a szczególnie "koszulki "na dokumenty ,kradnie mi je nagmninne :):)itp,idę go pogonić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×