Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oczarowany xyz

Widzialem dzis Polke

Polecane posty

Gość oczarowany xyz

Tak chciałem się podzielic moimi obserwacjami. Mieszkam w Anglii, dokładnie w Londynie. Muszę przyznać że dziewczyny z Europy wschodniej ubierają się zazwyczaj tak tandetnie że czasem to podchodzi pod rasowe tirowki. Dziś chyba pierwszy raz zobaczyłem dziewczynę która na 100% była Polką (mówiła po polsku) i była ubrana NORMALNIE. żadne kozaczki tylko stylowe buty, rajstopy, sukienka, i kolorowy płaszcz. Wyglądała super dziewczeco. Na głowie żaden niedobrany kolor tylko naturalne włosy. Ideał! Nie tylko mój bo faceci zwracali na nia uwagę. No i dziewczyna nie miala grymasu na buzi tak jak większość rodaczek które widuje. Zamiast zacisnietych wąskich ust - pełne uśmiechnięte wargi. I pisze tu to bo zwracam uwagę nie tylko na wygląd, ale też na sposób bycia. Wiem że nasze panie mają nam wiele do zarzucenia ale to co się widzi na ulicach to szok. Rodaczki młode a ciągle jedzie od nich tandeta i zacofaniem. Czemu nie umiecie umiejętnie pofarbowac włosów lub dobrać ciuchow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no sorry kolego ale
nie kazdy mieszka na leyton :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala cniDARIA
Z tym ubiorem to prawda. Ja znam tylko jedną Polke która umie sie ubrac. Ale to mloda dziewczyna. Nie przywiozla z Polski tendencji do kupowania jasnych jeansow, farbowania wlosow na kolor jajka lub siwy. No i uzaleznienia od solarium :D Oczywiście ja też tych rzeczy nie stosuje bo tandetne, ale daleko mi do stylu typowo np angielskiego. A czemu nie podeszles do tej kobiety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczarowany xyz
Nie mieszkam na Leyton, ale sprawdziłem i widzę że to na wschodzie. Nie wiem o co chodzi wiec może rozwin bo widać że lepiej poinformowany? Ja ta dziewczynę widuje na Kensal Rise w porannym autobusie. Ale nie miałem pojęcia że to Polka Nie nie zagadam bo wiadomo jak to jest w zatłoczonych autobusach. Rano ludzie zaspani nie mają ochoty porozmawiać. I w ogole to ona bardzo młoda jest :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak mozna mieszkac w
londynie i nie wiedziec gdzie jest leyton :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczarowany xyz
A co to jakas z głównych dzielnic? Jedyne co mi swita to to że to jakas biedna dzielnica, w BBC kiedys wspominali o dużym skupisku muzułmanów i meczecie do którego zjeżdżają się z okolicznych dzielni... No ale czekam na wypowiedzi na temat. Jestem ciekaw czy ubieracie się tak dlatego że nie macie kasy czy po prostu brak stylu i wzorców jeszcze z Polski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość looooolzz
Nie wiem co nimi kieruje. Ale śmieszna historia: wczoraj z moim lubym poszliśmy do naszej ulubionej restauracji a tam obsługuje nas kelnerka. TYPOWA polka z twojego opisu :D pomarancz na twarzy, biale ( aż siwe) włosy....aż mnie zabolalo I jeszcze zaczęła swirowac do mojego mena . Już nie pierwszy raz. Oczywiście mnie to gilalo tylko że śmiechu nie mogłam. A mój facet jak wyszliśmy spytał co to za POTWOREK był. I czy w naszym kraju dużo takich chodzi hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2edeww
Są gusta i guściki. Nie dyskutuje się o cudzych gustach. To, jak ktoś się ubiera, farbuje włosy, to jedynie jego/jej sprawa. A ty to chyba jakiś fetyszysta jesteś, co? Pewnie sobie będziesz dobrze robił, jak my tu będziemy dyskutować o swoich strojach? Disgusting.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parcujaca
ja jestem taka NORMALNA Polka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczarowany xyz
Fetyszysta? :D w zyciu, przynajmniej jeszcze nic takiego nie odkryłem Dziwne że niektóre panie po prostu nie widzą że pomarancz na twarzy jest śmieszny. Naturalne dziewczyny z delikatnym makijazem są 100 lepsze. Takie skwarki są niezdrowe i śmiesznie wyglądają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczarowany xyz
Wiem że są normalne naturalne dziewczyny ( i dzięki za to) inaczej tandeta i plastik na ulicach byłby zabojczy jczy dla oka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorki co napisala powyzej
bravoooooooo!hehe zachwyca sie jakas gowniara na ktora rodzice pracuja!chce zobavczyc ta usrana damulke kiedy bedzie zasuwala po fabrykach albo w kazdej innej pracy!! a nie na curusie rodzice loza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorki co napisala powyzej
mnie wk...takie puste pisanie....i takie chlopy co taka cizie daja za przyklad!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plusminussssss
nie lubie kozakow, kolrowych plaszczy ani sukienek na codzien!!!!!!!!!! nosze czesto spodnie elganckie, i ladne bluzeczki. uwielbiam nosic adidaski i sportowe ciuszki. wllosy mam farbowane nie bialy blond!!lubie sie usmiechac do ludzi..i robie wtedy kiedy mam taki nastroj. tandeta dla mnie to styl w jaki ubieraja sie wszystkie prostytutki ;). poza tym wieszkosc kobiet w londynie ubiera sie na jeden sposob..bo taka moda. takich dziewczyn jak opisujesz spotykam wiele, i wiele z nich jest polkami..momge podpowiedziec gdzie jak byc chcial ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczarowany xyz
Po pierwsze: to Polki robią z siebie meczennice. Takie zniszczone przez dzieci, mężów szefów? Gadasz jak moja matka. Zawsze biedna umeczona, zawsze boli Ja wszystko i to jej najgorzej na świecie :) a żyje sobie lepiej niż przeciętny anglik i za wieksze pieniądze....od takich narzekadel trzymam się z daleka. Z resztą idzie was poznać na kilometr. ZABIJACIE WZROKIEM Po 2: spotykałem się kiedyś z normalną kobietą, która zamiast narzekać robiła to co chciała. Była z Europy wschodniej ale bez takiego kompleksu jak ty. Teraz ma męża, dziecko, drugie dziecko w drodze, wykłada na uniwerku i prowadzi kilka badań na raz. I w życiu nie szlyszalem żeby była styrana życiem a nawet w ciazy biegała po lasach w ciężkich warunkach całymi dniami bo miała pracę i pasję. Wy matki Polki zgrywacie poswiecacie sie i zawsze wam źle Znam wiele kobiet które mają kilka dzieci, pracę...ale nawet za małe pieniądze umieją się ubrac, i bie mają skwaszonej miny całe życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plusminussssss
zapomnialam o dzinsach tez w nich chodze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i masz rację autorze. Ja też nie lubię pań które mają wrok bazyliszka :D zawsze zle im w tyłek. Nawet jak mają pracę, zdrowe dzieci, męża....nie potrafią się z tego cieszyć. A co do ubioru...niestety czasem to widać na kilometr że idzie Polka. Ale zazwyczaj to jeszcze świeże są. Ale są panowie którzy to lubią. Te panie widocznie chcą taki typ przyciągać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plusminussssss
Ja zwrokiem zabijam raz w miesiacu ...najczesciej w metrze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czemu zabijasz wzrokiem? I czemu akurat w metrze? Sobie tak czytam i gdzie autor napisał coś że ta dziewczyna która widział ubiera sie za pieniadze rodziców? Przecież on nawet nie napisał ile ma lat. Czyżby zazdrość czy fakt że prawda niektórych boli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plusminussssss
Lubie sie usmiechac i to robie naturalnie. Niestety dopada mnie taki kobiecy czas...i zlosci mnie wtedy wszystko,najbardziej cielecy wzrok panow. W metrze wszyscy na wszystkich nic tylko sie gapia...a ja mam ochote pozabijac..wiec robie to wzrokiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczarowany xyz
Charsy ja nic nie pisałem, ale widzisz że ludzie sami z zawiści wymyślają sobie fakty. Nie każdy musi pracować w fabryce, ale nawet za takie fabryczne pieniądze idzie kupić ciuchy a nie szmaty. Serio niektóre z dziewczyn są tak zaniedbane że wyglądają conajmniej jak bezdomne. Albo krolowe polskiej dyskoteki ( tu w druga stronę) O panach nie wspominam bo też większość przynosi wstyd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To się patrz na buty :P nie zabijaj biednych ludzi. A tak serio to każdy ma gorsze dni. Ale nie całe życie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plusminussssss
Tylko ja jade 45 min. tym metrem:D. Ja sie smieje z tego charmsy ;). Kiedys widzialam dziwczyne ,ktora wlasnie tak patrzyla na ludzi,i wtedy pomyslalam o sobie. Wiesz ze sie usmiechnelam do siebie i do niej :D. Duzo ludzi jest nieszczesliwych,i niema wcale ochoty sie usmiechac..mozna im pomoc. Wystarczy sie do nich usmiechnac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w metrze tez spędzam ok. godziny i kiedyś jeszcze jako nastolatka usmiechalam się do ludzi, ale oni tylko patrzeli się na mnie jak na wariatke :D a faceci myśleli że zarywam he he Jest takie niepisane prawo aby patrzeć się na buty albo na reklamy u góry. Ja zazwyczaj czytam. :) albo śpię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość namietne lizanie
a co to cie kurwa BRAWO BRAWO BRAWO jestes zajebista :D dobrze tym jebanym niedomytym choojom powiedzialas. ja mieszkam na zachodzie , mialam jednego partnera BARDZO KROTKO ktory byl Polakiem i to byl najwiekszy brudas jakiego w zyciu widzialam...a wymagania..o kurwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziwne masz pojęcie i robisz z Polaków jakieś pokrzywdzone niedojdy. Na swoim przykladzie powiem że jestem młoda, ale od 16 ego roku życia nie wzięłam od rodziców ani grosza, chociaż zawsze byli skłonni do pomocy. To że umiem się ubrać, mam pieniadze na szkole i wszystkie zachcianki to nie zasługa pieniędzy moich rodziców :) nie wiem gdzie znalazlas te swoje przykłady, ale to kwestia towarzystwa w którym się obracasz. Tu nie jest Polska gdzie studencik doi swoich rodziców do 25ego roku życia a potem szuka pracy przez następne 5 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość namietne lizanie
nie dosc ze byl brudas to do tego len smierdzacy:-O Mieszkal u mnie 2 miesiace na zachodzie i kurwa grosza nie dolozyl tylko wyzeral mi lodowke :-O wyjebalam go na ulice :-O facet 36 lat, studiow nie skonczyl, codziennie jedne i te same spodnie na doopie ktorych nie pral ale mial sie za nie wiadomo co :D :D :D takiego buraka w zyciu nie spotkalam :-Onigdy wiecej zadnego Polaka nie chce :-I szacunku do kobiet zero !!! nie mowiac o tym ze nie mial pracy, pieniedzy ani wlasnego dachu nad glowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beznadziejnie zakochana:D
ja nie wiem gdzie Ty mieszkasz w Londynie, ze widujesz tylko tandetnie ubrane Polki i ta dzisiejsza byla fenomenem. Moje kolezanki jakos nie nosza bialych kozakow, nie chodza na solaruim i nie wygladaja tandetnie. Ja tez nie nosze sie jak te spotykane przez ciebie. A i nie mamy min pod tytulem "bez kija nie podchodz"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aoahhqfaug
Ale jazgot. Wy 2 co się tak oburzyly! Jestem polakiem i w życiu nie spojrzalbym na dziewczynę która nawet w krótkim poscie musi sypać przeklenstwami. Widocznie ten brudny polak był ciebie wart. Charmsy- są ludzie którzy że swoją zolcia będą zawsze narzekać i wyzywac. Zazwyczaj to biedna patologia. Są też ludzie którzy zamiast się uzalac coś robią i radzą sobie w życiu nawet w młodym wieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczarowany xyz
Beznadziejnie zakochana - nie wiesz ile bym dał żeby spotkać kulturalną, ubrana z klasą Polke która ma coś interesującego do powiedzenia. Na emigracji o to trudno. Wszystkie fajne są zazwyczaj zajęte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×