Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oczarowany xyz

Widzialem dzis Polke

Polecane posty

Gość namietne lizanie
hahhaaaa...brudas byl mnie wart :D ty glupi chooju :D pewnie prawiczkiem jestes co? jak go poznalam to sie na kazda randke wykapal ale jak zamieszkal u mnie to wszystko z niego wyszlo jaki burak, cham i niedorajda..ja przeklinam ale zajebiscie daje sobie rade w zyciu, mam wlasna firme, wlasne mieszkanie, pieniadze, jestem elegancko ubrana a to ze jestem z Polski widac tylko po slowianskich rysach twarzy...to tylko tyle Tobie powiem chlopaczku :D nie tylko ze buraki z tych Polakow to jescze klamczuchy i oszsci...lubia udawac kogos kim nie sa i nigdy nie beda..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beznadziejnie zakochana:D
bo takie zazwyczaj nie rzucaja sie w oczy autorze. Moze zagadaj nastepnym razem jak spotkasz ta co ja widziales. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość achoawyyfu
Sorry ale brzmisz jak histeryczka na siłę probujaca kogoś przekonać o swoim szczęściu :) Ja o higene dbam, prawiczkiem nie jestem ale też nie spojrze na byle kogo. Polki tak samo jak Polacy często są brudasami, albo po prostu są brudni w srodku ( tak jak ty np, obrazasz, sugerujesz coś co chcialabys żeby było prawda bo poczulabys się lepiej) Nie moja wina że jakiś brudasam cię zawiódł. Ja na emigracji byłem w związku z kilkoma dziewczynami, jedną z nich była Polka, ale naprawdę fajna dziewczyna z klasą a nie ten syf co tu widać na ulicach. Zgorzkniale jak babunie a jeszcze przed 30tka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość namietne lizanie
nie uwirzysz mi dzieciaku ale ja jestem szczesliwa :D odkad sie tego doopka pozbylam jestem szczesliwa :D Mam dosc adoratorow, mezczyzn ktorzy do czegos w zyciu doszli i nigdy wiecej Polaka nie chce!a reszty Twoich wypocin nie skomentuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co cie kurwa - jestes strasznie agresywna :) tak, pracowałam od 16ego roku życia i i dokladalam rodzicom do czynszu. Po 18tym roku już placilam za siebie i dzielilismy wszystkie rachunki równo bo ja tak chciałam i mogłam sobie na to pozwolić Nie moja wina ze znasz inne realia. Twoje realia to biedne zmęczone Polki które tyraja za najniższą stawkę, ale uswiadom sobie też że są inni ludzie niż ty. Ps. Nawet za najniższą stawkę idzie ubrać się z klasą, a wyslawianie się z klasa nic nie kosztuje. Więc twoja agresja tylko świadczy o tobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość markus gigantus
heje te baby to pewnie jakieś stare przemielone przez zycie paszczury, weź charmsy korzystaj z życia póki możesz, inaczej zostaniesz takim mupetem jak one :D też pracowałem od młodego i mogłem pozwolić sobie na więcej niż moi rówieśnicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość namietne lizanie
a co cie to kurwa ja Ciebie doskonale rozumiem i zgadzam sie z kazdym Twoim zdaniem :-) Moj ex zanim zamieszkal u mnie to obiecywal gwiazdki z nieba i jaki to on jest inteligentny, zaradny itd..nawet nie cale 2 miesiace u mnie mieszkal tylko jakies 6 tygodni..nie stac go bylo na kwiatka o prezencie pod choinke nie wspomne.ale panoszyl sie w MOIM domu..nie potrafil odniesc talerza do kuchni, nie mowiac o zmywaniu..obiecal mi ze znajdzie prace ale po 6 tygodniach zauwazylam, ze mu sie podoba takie zycie jak paczek w masle i myslal ze znalazl glupia..pewnej pieknej nocy kiedy powiedzial, ze go wkurwiam i mam spierdalac to mu pokazalam kto ma spierdalac.Zadzownilam po policje i mial 5 minut czasu na pakowanie sie..oczywiscie zapomnial zelu do kapieli :D ale po co jemu jak on nie uzywa..ja zyje na zachodzie od ponad 20 lat SAMA! nikt mi niczego nie oplacil i jestem dumna z siebie..a taki Polaczek 36-letni nie ma kobiecie nic do zaoferowania..niestety..wole byc sama niz z takim burakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość markus gigantus
I jestes dobra córka skoro dokladasz. Ja trzymalem kasę dla siebie. Moje dzieci też tak mają. Chyba po mnie to maja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to trafilyscie na buraków i co? Nie kazdy taki jest. I w ogole trzeba być nieźle naiwnym żeby wierzyc ślepo w to co ktokolwiek nam obiecuje Że też kobiety przez tysiące lat jeszcze się na facetach nie poznały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elabelabelabela
a co cie to k*rwa ma racje!!!!!!!!!!!!! charmsy ciesz sie ze nie znasz takich realiów jak a co cie to ku*rwa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość namietne lizanie
i jeszcze smial mnie nazwac materialistka a on mi nawet cukeirka nie kupil :D ja pracuje, ja place i mam prawo do tego zeby oczekiwac od 36 letniego faceta wiecej niz siedzenia na doopie i szczycenie sie kim on takim jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Markus - no tak, nie chciałam rodziców jeszcze obarczać, pierwsze lata na emigracji musiały być dla nich trudne i tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie znam takich realiów ale znam inne, kto wie czy nie gorsze. Ale życie toczy się dalej a ja nie patrzę w przeszłość bo po co? Ważna jest przyszłość, a nie zadreczanie sie koszmarkami z przeszłości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elabelabelabela
kurna ludzie myslicie ze jak pracowaliscie od moldego i mozecie se na wiecej pozwolic to znaczy ze reszta nie pracowala, dlatego teraz tak im zle...? oj nie widzieliscie zycia ludzkiego w naszym pieknym kraju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noami..
jak was czytam, to bardzo sie ciesze, ze nie jestem na emigracji. Tragiczne sa te klimaty. I jacy jestescie dla siebie wredni :-O rodacy .... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filiżankafiliżanka123
a co cie to k. - 100% racji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość namietne lizanie
a co cie tu kurwa. jestes zajebista :D wszystko tak dokladnie odzwierciedlasz jak jest! Dokladnie tak! tu gdzie ja zyje jakos nie widze niezadbanych Polek. Szczegolnie kobiety w moim wieku, czy mezatki czy z dziecmi wygladaja na 10 lat mlodziej niz ich rowisniczki w Polsce. Bo tutaj moga sobie na to pozwolic!!! I nie mowie tutaj o super drogich cichach czy kosmetykach tylko o normalnie ubranych kobietach ktore stac z wlasnej pensji na to zeby sobie kupic sama perfum czy pojsc do frzyjera. Wiec nie wiem gdzie wy te kobiety niezadabane widujecie??? Bo ja ich nie widze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alez ja mieszkam sama, już nie mam 18tu lat, i sama na edukację wydaje ponad 3 tyś rocznie które sama musiałam zarobić, opłaty też mam nie żyje za darmo. Więc bie wiem o ci dokładnie chodzi. I dlaczego edukacja twoich dzieci kosztuje tak dużo? GCSE nie jest za darmo? Prezes - jakich Wegierek :P ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elabelabelabela
a co cie to ku*rwa---> trafiasz w sedno, jestes swietna, masz 100% racji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
charmsy - cos gadalismy o urodzie wegierek, dokladnie je opisywalas, a pozniej chyba poszlem spac. masz fotki? bo ja zadnych nie poznalem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja znam prawdziwe realia
Gcse jest za darmo, no chyba że ona ma dorosle dzieci i jeszcze opłaca im edukację. Ale to byłby wstyd, sama narzeka na polaków a ma dzieci nieroby :D Jakie wegierki? Gdzie? Co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście że mam fotki prezes ale bez zgody dziewczyn nie daję. Te które znam maja bardzo specyficzna urodę, jedna z nich nawet parę lat temu miss węgier, chyba w 2005, to.sobie możesz sprawdzić. Ale ona była wtedy blondynka, a typowe Wegierki mają ciemne włosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co ty masz z tymi Wegierkami? :p już powiedziałam że bez zgody nie daje fotek. Jeszcze to słynne ACTA na mnie naslesz czy jak im tam i co wtedy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaki biznes? :O Dziwne ja GCSE miałam za darmo, tak samo college, z ABB z przedmiotów ścisłych dostałam się na dobry uniwerek i niepotrzebne mi były dodatkowe opłaty bo miałam mózg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha ja tobie nie ufam, pewnie uzyjesz te fotki do niecnych planów :P Weź sobie poszukaj w necie albo wyśle jak będę miała czas i będzie mi się chciało bo teraz i tak jestem na kom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×