Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oczarowany xyz

Widzialem dzis Polke

Polecane posty

Gość zeta z komorki
Kto by tam twe wypociny chciał czytać szkoda czasu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co cie to kurwa --> tez cie pamietam z kilku topikow, fajnie sie ciebie czyta, moglabys sie zaczernic, brakuje tutaj takich konkretnych osob ktore wymagaja dla siebie szacunku jednoczesnie okazujac go innym. nie dajesz sie zaszufladkowac i za to cie lubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blitzz
diva wiem o czym mowisz bo nieraz widuje te "gwiazdy" z misiami w tkmaxxie, kolo asdy lub w sports direct.....czasami jak przebieram ciuchy w tk maxie to slysze tylko kurwa chuj skurwysyn zza wieszakow, jedno spojrzenie wystarczy a wylania sie wlasnie taka typowa polczyna, spalone blond wlosy lub czarne jak smola, pomaranczowa opalenizna i tandetne ciuchyam ich miski przewanie stylonowe dresy na dupie z wielkim napisem abibas lub inny srajke...zenada! mowcie co chcecie ale te wlasnie polczyny sa z nizin spolecznych, zero oglady w manierach i w ubieraniu, przeklinaja, chleja, i daja dupy na prawo i lewo..przewaznie pracuja jako sprzataczki lub w fabrykach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czubkinaforum
Jakie wy kobietki jesteście zabawne... Jakiś oczarowanyxyz zamieścił temat "widziałem dziś polke" a zapewne to była 17 letnia gówniarka pomalowana i ubrana w sukienke i płaszczyk ,który mama jej poleciła w sklepie,lub wyniosła styl ubioru z domu rodzinnego:) A wy się tu kłócicie... Autorze... Kobiety są różne... Nie możesz wzorować się na tym co widzisz na ulicy.Ja mieszkam w Irlandii już 9 lat i widziałem ...Widziałem wiele polek,ukrainek,słowaczek.Mam znajome z francji,niemiec,kilka nawet z hiszpani.To nie jest tak,że możesz napisać iż polki tandetnie się ubierają...Każda kobieta na tej planecie ma swój styl...Każda kobieta jest inna.Jeżeli spojrzymy na nastolatki ,to tak jak najbardziej...Można zaobserwować czerwone lub biale kozaki,krótką spodniczke,skąpą bluzeczkę,opalone ciało... Z tym,że te dziewczęta też na co dzień tak sie nie ubierają.Zazwyczaj jak idą na dyskotekę lub jakieś inne party,to przyodziewają taki strój. Natomiast kobiety czasami po 24 roku życia wyglądają już inaczej.Znam dużo polek ,które zachowują i ubierają się w sposób elegancki,ale znam też takie ,które preferują luzny,wygodny styl np.jeansy, t-shirt . Ile kobiet na ziemi,tyle stylów:) Co do uśmiechu...Tak naprawde nigdy tego nie zrozumiemy do konca...Dlaczego kobieta sie usmiecha? A dlaczego kobieta jest nagle smutna? Nie zrozumiemy tego,bo jestesmy mężczyznami i postrzegamy życie inaczej niż kobiety.My patrzymy na butelke one patrzą na butelke i etykiete,my idziemy sciezką ,one ida scieżka i widzą dookoła łąkę pełną kwiatów... Kobiety inaczej postrzegają życie. A wiecie co jest najpiękniejsze w kobietach? To, że każda jest inna... Jedne się maluja,drugie pudruja ,jeszcze inne w ogóle sie nie maluja i nie pudrują...Każda ma inny styl... A tak naprawde to każda jest piękna.Nie ma brzydkich kobiet.Są tylko te ,które mają więcej kasy i czas by o siebie zadbac i są te naturalne.Matki,żony,pracownice..,te ,które pomimo tego,że pracują i zajmuja sie domem i tak są piękne.A uśmiechnięte czy nie? To już ich prywatna sprawa... "Serce kobiety jest jak ocean...Nigdy nie dowiesz sie co skrywa głębia..." Nie próbujmy bawić sie w psychologów.Po prostu pomagajmy naszym kobietą,odciążajmy je od domowych obowiązków,wysłuchajmy co mają do powiedzenia i na pewno taka kobieta będzie czuła się szczęśliwsza. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalna polka jestem
Też wiem co to za patologia na Leyton :D Ja zawsze do TKmaxx chodzę po kosmetyki i te okropne laski jeszcze dra się na cały sklep albo do miśka albo do dziecka. I to zawsze z przeklenstwami " co mi misiek dresika kurwa nie kupisz? " a do dziecka " chodź tu gnoju niedorobiony" Jakbyscie zobaczyly ta panie to odechcialoby się wam bronić kogokolwiek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczarowany xyz
Czubkinaforum- dobrze piszesz ale Ja chyba za prosty na takie rozmyslanie :D po prostu widzę fajna dziewczyne, na tyle fajna że chce ja poznać. Lubię Polki tylko że zawsze mnie odstraszają swoim wyrazem twarzy itp. A ta nie. I się może nawet zauroczylem he he A tak w ogole nie rozumiem tej paplaniny że gowniara i że za pieniądze rodziców? Jesteście śmieszni nie pisałem nic o wieku ale złośliwośc z was wychodzi Ona mi conajmniej wygląda na 25. Zadowolone czy nadal będziecie wymyślać z kad ma kase?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do a co cie to ku...
w sumie to nie masz sie czym chwalić że twój mąż brudem nie zarasta bo tak cie kocha:D mój jakby nawet był sam to i tak by dbał o higienę bo lubi być czysty, nie muszę mu stać na głową.. w zasadzie cie popieram w tym co piszesz chociaż przyznam że jak idzie Polka ubrana jak kurwa i pierdoli głupoty na cały głos to też mi jakoś wstyd:d i tak, patrze wtedy w innym kierunku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczarowany xyz
te przeklenstwa strasznie raza. Jak kobieta moze tak wyrazac sie do dziecka? ile razy slyszalem takie chamstwo? Polak dracy sie na swoja kobiete, jakas laska w sklepie szarpiaca dziecko i wyzywajaca je od debili taaa..pewnie sie odezwiecie znow z wielkim jazgotem ze babki wyzywaja sie na swoich dzieciach przez tych Polakow brudnych mezow ktorzy tylko im zycie zatruwaja? przepraszam ale co one biedne sarenki nie maja mozgu? biedne dzieci nie sa niczemu winne a juz setki razy widzialem agresywne Polki ktore nie dosc ze ubrane jak menelki to sie szarpia z bogu ducha winnym dzieckiem. Tu nie chodzi o to cholerne ubranie nawet (chociaz to bardzo wiele mowi o czlowieku), chodzi o to ze sa osoby ktore juz nawet jak sie widzi na ulicy to widac ze jakas wiesniara z Polski (albo wiesniak), lub czasami, bardzo rzadko, normalny, skromnie ubrany, biedny Polak ale z KULTURA i KLASA. A tym idiotom ktorych spotykam i ktorych opisywalem wczesniej, tego brak. Wy tez lepszego poziomu nie reprezentujecie, a pierwszy post bylo trzeba napisac na waszym poziomie, bo wiem jak sie tu lubicie zolcia oblewac. Prosze bardzo, podzialalo. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apel do matek polek
tez sie z tym spotkalam jak mi jakis polski balejaz ze skwarem na gebie zawyl za uchem : GDZIE LEZIESZ DEBILU PIERDOLONY?!!! ja sie ogladam a tam kochana mamusia tak sie odzywa do 3 latka :O szok i wstyd!!! jakas inna mila Polka kiedys popchnela mnie w autobusie i wysyczala :CO SIE PCHASZ LAFIRYNDO? mialam na sobie normalne ubranie, sukienke maxi, wiec zadna lafirynda, tylko lepiej wygladalam od niej ...i to ona sie pchala musze dodac. a ta polka nie miala pojecia ze jestem Polka, bo inaczej by twarzy nie otwierala, widac bylo ze zakompleksiona. co to ma byc kurde?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andziaaaadddddd
jak zyje 9 lat w anglii,od 5 jestem matka tak w zyciu nieslyszalam takich slow od polki do dziecka. Slyszalam kilka razy jak murzynki i co mowia to mi sie wlosy zjezyly na glowie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalena z zagranicy
APEL DO POLEK W UK=PRZESTANCIE FARBOWAC WLOSY NA SIWO. Ani to ladnie, ani modnie, a tylko pol UK ma z was polewe. Adidasy do jeansow charakteryzujace Polki juz pomine....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty dwiescie %
jak to na siwo kurwa???????? na siwo jak stare babcie? bez przesady jestescie pojebani wszyscy. a ja nosze pumy do dzinsow i chuj komus do tego popaprancy-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brunetka!!!!!!!!!!!!!
Czy wy slepe jestescie ??? czy tylko polki farbuja na platynowy blond wlosy??? NIE!!!!!!!!!!!!! Czy tylko polki chpodza w adidasach i dzinsach KURDE nie!!!!!!!!!!!!! a poza tym to dobrze robia bo to oznacza wygode :P, a sport to zdrowie . Co z wami durne baby do jasnej cholery???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty dwiescie %
a Turczynki w DE swoje czarne kudly tez niby na blond farbuja tylko wychodza im spalone i zolte jak szczochy...no ale jasne tylko Polki wlosy farbuja :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tej wyżej
a ty to niby nie generalizujesz? wrzuciłaś nasz wszystkich do jednego wora pani juz podziękujemy:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tej wyżej
i pamiętaj żeby przypomnieć mężowi żeby ząbki umył;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysiamala
Pewnie że generalizuje. Udaje wielką obronczynie wszystkich a tak naprawdę broni własnej dupy. Niby taka wspaniała, silna z inteligentnymi dziećmi i smierdzacym mężem? Też lubię sobie pomarzyć na forum smutna kobieto. I weź tu więcej matki teresy nie zgrywaj bo nie jestes lepsza od tej całej patologii na kafe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miauu4554
ta.. przeczytałam dwa jej posty.. normalnie "swiatowa" kobieta, a pluje tu jadem gorzej od wscieklych prawików. ale coż, "chłop ze wsi wyjdzie, wieś z chłopa nie", a za nimi ich córeczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysiamala
Prezes wertyp nie widzisz kto tu najbardziej szczeka? Ci których ten temat urazil bo inni mają lepiej. To nie są dziewczyny tylko patologiczne kobiety. Jak ktoś im powie prawdę to zaraz wymyślają. Tak a ty to pewnie dajesz dupy, a ty to pewnie żyjesz za kasę rodziców. Gdyby miały takie życie o którym tu prawia to nie siedzialyby na kafe :) i to w weekend

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miauu4554
no i to sie nazywa asertywność! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysiamala
Haha Wertyp geju Wegierki nawet by na ciebie nie spojrzaly :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysiamala
Wiem bo znam parę i nie lubią Polaków. A od Polek stronią bo blondynki uwodza ich facetów. Przystojniakow swoją drogą. Niestety zdradzają na potęgę. Chociaż jak jestes blondynem to może jakas na ciebie poleci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ide spac
a co cie kurwa To prawda, ze pozycja kobiety w Polsce jest caly czas zalosna (chociaz wydaje mi sie, ze zaczyna byc coraz lepiej, szczegolnie w duzych miastach). To prawda, ze mnostwo kobiet zostaje wcisnietych w role MAtki POlki -isoty, ktora ma dawac z siebie wszystko dla mezczyzny i dla dzieci. To sa fakty i o zmiany walcza feministki, problem nie jest tylko w Polsce, ale w wielu panstwach na swiecie. Ale w porownaniu do Europy Zachodniej Polki wioda niewolnicze zycie. Ale troche rozumiem autora. Brzmi jak snob, ale prawda jest , ze czesto mozna wyczytac sporo o czlowieku po jego ubraniu. To, ze dziewczyna ma tlenione biale wlosy, pomaranczowa twarz i bilae kozaczki (szczegolnie jezeli jest juz starsza, dobrze po 20) wcale nie oznacza, ze jest gorsza. Czasem sie lapie na szufladkowaniu ludzi, ale nic nie poradzisz jezeli 8 na 10 takich dziewczyn nie reprezentuje soba wiele, sa prymitywne, ich glownym tematem rozmow sa kosmetyki, jakie ostanio ciuchy sobie kupila i kto ja zrywal.Do tego potrafia byc zlosliwe i zawistne. Zdarzylo sie, ze czasami zaszufladkowalam taka "tandentna" dziewczyne za szybko a w rozmowie okazywalo sie, ze to ciekawa i symaptyczna osoba. Jednak w wiekszosci przypadkow "bialokozaczkowych" dziewczyn nie przepadam za ich towarzystwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! A moze by tak jakas solidarnosc co? Nie wazne, ze ktoras z nas pracuje w fabryce. Nie wazne, ze ktoras z nas pracuje jako sprzataczka, inna w biurze, inna lekarka, a jeszcze inna w sklepie. Nie wazne czy ktoras jest z 'pakolem', Anglikiem czy Polakiem. Nie wazne ile mamy lat, czy mamy dzieci, kto studiowal a kto nie, czy jestesmy ze wsi czy z miasta. Kazda z nas chce byc szczesliwa, szuka swojego miejsca. Dlaczego zatem wyzywacie sie od najgorszych? Czy tak trudno zgodzic sie z kims lub uszanowac czyjesc poglady nawet jezeli sa inne niz Twoje? Wszyscy pochodzimy z tego samego kraju. Kazda z nas ma inna historie, inne zycie, styl, prace, poglady. Mozna sie z kims nie zgodzic, jednoczesnie szanujac jego poglady i kulturalnie argumentujac swoje opinie. Skad tyle zawisci? No skad?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgsxghj
Mayor ty się bajkopisarko już nie wypowiadaj, bo pewnie nawet tu pod kilkoma pomaranczami się ukrywasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mayor solidarnosc twoja
wyglada tak,ze zakladasz chuste na leb jak muzulmanka?????? obejrzalam twoje zdjecia -bez slow piiizdddo glupia:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×