Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oczarowany xyz

Widzialem dzis Polke

Polecane posty

Gość cherry colaaa
Nie nie trzymam w klatce tylko akurat jest w domu :D ale sama przyznasz ze takiego faceta ze świecą szukać. A charmsy ty mieszkasz na juz węgrzech? Bo pamiętam że chciałaś się tam ze swoim do rodziny przeprowadzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widzialem wczoraj polke
.....a raczej słyszałem. Ide sobie spokojnie do sklepu i jak tego spokoju nie zburzy jazgot taki jakby kogoś zarzynali. Echo roznosi się na całą okolicę. Wszyscy patrzą co się dzieje. Jakas pozal sie boże matka polka wyżywa się na 2letnim dziecku. Z taka nienawiścią do niego mówiła ze szkoda powtarzać. Wstyd mi było ze to rozumiałem. " zaraz ci przypierdole", "gdzie leziesz pokrako"....przwdemna 2ojka młodych Polaków aż się zatrzymała z szoku. Rzecz działa się na słynnym tu już Leyton. Jak ktoś chce zobaczyć patologie to zapraszam. A ty "matko" jeśli to czytasz to wiedz ze szkoda ze niektórym dzieci przychodzą tak łatwo. Wtedy ludzie którzy na nie nie zasługują nie umieją tego docenić. Małe dziecko powinno zostać UPOMNIANE a nie GNOJONE przez solidne 5 min.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sąsiadka ducha
a ty języka w gębie zapomniałeś,nie mogłeś zwrócić mamuśce uwagi? a może strach cię obleciał,że też ci puści wiązankę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beznadziejnie zakochana:D
ja tez spotkalam taka "mamusie" na swojej drodze. Chyba najlagodniejsze co powiedziala do corki to "do pierdla przez ciebie kiedys pojde". Nie mam zamiaru sie wdawac w pyskowki z plebsem, ale moj wzrok dal jej jasno do zrozumienia, ze rozumiem kazde jej slowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość veri veri gud
Taa naprawdę taka z ciebie bohaterka że wypomnialabys takiej wiesniarze jak ma wychiwywac dziecko? A co jeśli to jedna z tych wzorowych matek które są tutaj na forum i psiocza jak tylko im wytkniesz błędy? To pewnie nie tej matki drzacej ryja wina To wina jej męża, szefa i wszystkich na okolo. Przecież oni Ja do tego stanu doprowadzili a ona tylko się wyzwa na tym dziecku...dajcie spokój :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Whirlie whirl
A ja znam taka jedna polke z widzenia. Widuje ja w kawiarni w soboty i niedziele z (chyba) swoim chlopakiem. Gdyby raz nie odebrala telefonu i nie rozmawiala po polsku to do dzisiaj myslalbym ze to jakas angielka albo francuzka. Jej chlopak to anglik wiec rozmawia z nim po angielsku, ale ma styl jak jakas paryzanka (tak sobie ubzduralem). Ma dlugie rude wlosy, smieszne sweterki z falbankami, czerwone paznokcie, obcasy, sukienki. I zawsze wydaje mi sie smutna. Usmiecha sie ale ma smutne oczy. Ten jej anglik chyba nie daje jej szczescia. Nie dziwie sie, bo ona ma tak ze 25 lat max, a on z 40.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość therraffllee
w kazdym spoleczenstwie sa rozne warstwy spoleczne i czesto mozna je poznac po sposobie ubierania, jak dla mnie te wszystkie wyzej opisane polki z wlosami a la skunks, jasnymi spodniami z dziurami, jakimis pikowanymi kurteczkami i ogolnie wiejace tandeta to sa jak te angielskie chavs, ktore sie ubieraja w rozowe pluszowe dresy, buty typu UGG na kazda pore roku oraz obwieszaja sie tandetna bizuteria pozlacana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszesie nie smiac z pluszowych dresikow i butow ala Ugg bo one akurat sa drogie, cieple i wygodne i w takich chodze kiedy tylko mam na to ochote!! ;) Swietnie, ze to GB i moge tak sie ubierac. Nikt tu nie patrzy na nikogo jesli chodzi o ubior. Tylko Wy macie jakies pretensje. Ja rozpoznaje ludzi z Europy Wschodniej po sposobie ubierania (baaaaaaaardzo tanio i tandetnie) ale nic mi do tego, nic nikomu nie zarzucam i nie kluje mnie to w oczy, wiec darujcie sobie. A buty Ugg albo Emu sa bardzo drogie i nie tylko chavs girls w nich chodza. Chodzcie w zimnych jeansach, prosze bardzo. ja wole pluszowe dresy! Super wygodne i cieple!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiczkicz
modliszka wroc do podstawowki i naucz sie czytac ze zrozumieniem buty typu UGG to moga byc buty za 10 f z primarka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na szczescie umiem sie ubrac :) ale wiekszosc dziewczyn to raczej nie bardzo wczoraj jakiego potwora widzialam na szkoleniu wyglądala jak ofiara popazenia juz dawno takiej solary nie widzialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na szczescie umiem sie ubrac :) ale wiekszosc dziewczyn to raczej nie bardzo wczoraj jakiego potwora widzialam na szkoleniu wyglądala jak ofiara popazenia juz dawno takiej solary nie widzialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcooo
ale super temat tzn niektóre wypowiedzi:D:D:D nie zmienia to jednak faktu że większość polaków to brudasy i prostaki a większość polek to kurwy i debilki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesołydzień
a mnie to wali co sobie pomyśli jedna lafirynda z drugą inni ludzie mogą mieć kwiatki na głowie , ubierać się w butelki plastikowe , białe skarpetki do garnituru , dresy i inne byle nie chodzili nago i brudno a innym do tego wara !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedziala....
Powiedziala oburzona solara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×