Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jak robić palcówe?

jak robić palcówe kobiecie?

Polecane posty

Katerina, teraz tak mowisz, gdyz dzieli nas niewidzialna bariera anonimowosci. W praktyce mlode kobiety, przewaznie szukaja, partnerow wsrod swoich rowiesnikow, a my dojrzali faceci mozemy odejsc do lamusa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość limetka1991
miejmy nadzieje ze tyle pozyje:-P popisalabym z mila checia z Wami ale musze mykac bo moj z pracy wrocil:-) milego wieczorku i milej nocki:-) buziaki:-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narka. Jak to zabrzmialo ''miejmy nadzieje, ze tyle pozyje...''. Ludzie, zaczynam sie czuc, jakby mnie juz zakopywali w ziemi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, czasem tak bywa, moja zona tez jest ode mnie mlodsza, ale roznica wieku to pare lat, a nie 12 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joe, nasi rówieśnicy to może nie są źli, ale to jeszcze szeniaki :D chociaż nie generalizuję ;) ja tam lepiej się czuję i bezpieczniej przy starszym ode mnie ;) Zresztą zawsze pociągali mnie starsi ;) no, ale tatusia nie szukam, już jednego mam :P Pora się zwijać w kimono chyba :O Katerina 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm... Tak. Wiem :D Zdecydowanie większe niż taki np. 20 - kilkulatek :P poprzeczka z wiekiem się podnosi :D ja też je mam :P stąd wolę starszych :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brunecik....
hej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taak, nie dało się nie zauważyć Twojego negatywnego zabarwienia, Joe ;) :P Chciałeś, przez to powiedzieć, że dojrzały facet nie poleci na pustą, próżną i głupiutką panienkę tylko dlatego, że jest młoda i ładna :P No chyba, że chodzi tylko i wyłącznie o seks ;) To wtedy tak :) Mózg niepotrzebny ;) Prawda? :D ehh, dobra... idę też śpiulkać 💤 A Ty Joe? Chciałbyś mieć taką młodszą 'owieczkę', jak to określiłeś??? Ehehehe :D Pozdrawiam. Miłego dnia wszystkim czytającym z rana ;) :P zzzZzzz . . . ZzzZzzz . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie miałem czasu ale jutro będę pozdro nastoletni onanista(ale to mnie jednak uraziło:()

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warszawski saunowicz
palcami rób,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość limetka1991
Joe podalbys mi swoja poczte? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carolina, źle mnie zrozumiałaś, mialem mną myśli "tłok". Chodzi o to, ze tłoki starszych "pracują" inaczej niż młodych :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam witam wczoraj już nie zaglądałam bo leałłam w wannie:) Hmmm pochwalić? Mysle że każdy ma przygody tylko nie każdy o tym mówi. Miłego dni życzę. Zygier Traktuj to stwierdzenie z przymrużeniem oka a najlepiej obu oczu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Joe zaglądam tak sobie co jakiś czas poczytać:) A Joe a ty o pracy jakiegoś konkretnego tłoka mówisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście, ze konkretnego, od czasu do czasu trzeba "go" smarować :-) .cholera muszę się ubrać, bo tu zamrzne. Trzeba do dum lecieć i zjeść jakieś porządne śniadanie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie całkiem po nagu:-) w ręczniku. Zresztą jestem już ubrany. Muszę lecieć do domu, bom głodny jak wilk. Znów z 1000 kalorii poszło się walić:-) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doktor Drejfus
mi też się jeść chce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×