Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jak robić palcówe?

jak robić palcówe kobiecie?

Polecane posty

Wrona ja uwielbiam wszystkich byłych Twoich:classic_cool: ale po Łobuzie widac ze to nic dobergo taka męska gnida🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wronełłe pozostaje mi tylko nadzieja że Ciebie jeszcze można łapać za... słówka ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Tuitaka Ja n ie zamarzłam właśnie kawę piję i czytam co tu się działo po mojej zgrabnej ucieczce przed lizniem:) Wronełłe Bierz brunecika w całości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też się tej ucieczce przyjrzałem ;) A z tym przekręceniem - nie szkodzi :) Tau'aika 'Uta'atu to szef sił zbrojnych Tongo, kiedyś wpadło mi to nazwisko w oko i tak jakoś zostało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naapalony
ALe nuda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hhehe ale pomysłowe :) Musze zajrzeć na maile czy Joe mi wysłał coś i sprawdzić cuż tam napocił znowu brunecik. A u ciebie jak dzisiaj? Jak samopoczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
puste maile 3 wysłał mi. A Joe chyba poczty nie sprawdzał. Zauważyłeś jak ceny mieszkań i domów spadły od początku stycznia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może może i dlatego nic nie zauważyłam:) Mrożno miałeś masz dziś? Bo ja w nocy -25 i teraz mam -13 a tu na dwór trzeba będzie iść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za małe na samodzielne spacery ledwo się chodzic nauczyło a pepla jeszcze w swoim dziecięcym języku tak że nikt by nie zrozumiał o co mu chodzi no i jeszcze by mi go to porwał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NoNickame Kurcze -7 to już fakt ciepło. A opady zapowiadają na cały przyszły tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×