Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jak robić palcówe?

jak robić palcówe kobiecie?

Polecane posty

Witam ponownie,ale mialem zapieprz w pracy. Ale zaraz zaraz, co tu sie dzieje? Gdzie zboczuchy z takimi tekstami do kobiety! Co to za wlochate mysli, wynocha stad, ja tu.... jatu... mieso mam! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie, i sie kobieta sploszyla. Gdzie ja teraz znajde taka ''rozpalaczke''? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala Mi...
Witam Was:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala Mi...
hehe a mi letnia opalenizna zeszla;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta narazie nazwijmy to okładke liznełam z pierwszej części ale się za to zabiore dogłębnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubię poezje i to bardzo ale musze mieć na nia nastrój zresztą jak na wszystko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstyd sie przyzna c, ale swego czasu sam pisalem wiersze. Jak bylem w wojsku, jak chlopaki to wyczaili, to kazdy mnie prosil, zebym mu cos napisal dla jego dziewczyny. Byla kupa roboty :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
och żebyś Joe wiedział jeszcze kolega mnie tu ładnie do południa nakręcił tak że ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawniej pisałam ale teraz nie mam na to ochoty dopadła mnie tak zwana proza życia. A co Ci będe opowiadać Joe że mi mokro i od rana niezaspokojona chodze że mi sutki z podniecenia aż bolą takie tam babskie przypadłości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to fajnie sie masz :-). Ja dzisiaj w pracy mialem sucho, ale sutki mnie nie swedzialy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jesteś w lepszym stanie ducha niż ja: A swoją frogą Pan T ma dar nakręcania chyba że ja taka podatna na jego sztuczki jestem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz, przynajmniej masz rece ''pelne roboty'' :-). Moge cos do rzucic od siebie na noc i napisac ci jakis erotyk :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak myślisz zjedzą mnie na forum po tym erotyku czy przeżyje:) chyba że jest tak inntymny to wyślij na maila. A swoją droga Joe co ty wiesz o robieniu loda?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×