Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jak robić palcówe?

jak robić palcówe kobiecie?

Polecane posty

Carolina, nie analizuje twojej osoby, po co komplikowac sprawy i sie czegos domyslac, skoro mozna grac w otwarte karty. Kobiety czasem zbyt wszystko utrudniaja, i kaza nam bawic sie w psychologow, bo tego od nas kobiety oczekuja. Wiesz, czasami takie postepowanie potrafi spierdoolic caly zwiazek, bo kobiety musza wszystko komplikowac. Odwrocmy teraz sytuacje, kiedy to my ,faceci kazemy Wam kobietom sie domyslac, co nam po glowie chodzi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będe może póżniej ale powiem żemój chłopina mnie zaskoczył, kupił mi pierścionek , i co dziwnema on gust bo taki jak mi się marzyło dostać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz, taki mily akcent na koniec dnia :-) (Takie prezenty trzeba dobrze odupic, jak to zwykla mowic moja kobieta:-) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe Joe nie martw się już ja mu podziękuje w moim stylu. Ale musze przyznać że nie spodziewałam się niczego a on mi taką niespodziankę, aż cieplutko mi się zrobiło tu i ówdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez sie ciesze Twoim szczesciem:-) Jestem ciekaw co moja mi zgotowala na ten wieczor. Ja swoj prezent wreczylem w niedziele :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehe coś o bigosie mówiłeś...... Ech kurcze umie jeszcze czasem mnie zaskoczyć :D Nic tylko pochwalić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To byl zart z tym bigosem. Jedno wiem, zona potrafi mnie bardzo zaskakiwac :-) ( w pozytywnym tego slowa znaczeniu :-) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joe, tak masz w zupełności rację, niestety :( Taki to już nasz urok? Chyba :O Załóżmy, że chłopak kupi swojej dziewczynie bez okazji kwiatka, a ona wtedy myśli: pewnie mnie zdradza, a jak jej nie kupi to znowu: już mnie nie kocha ;) Takie doszukiwanie się drugiego dna :) Ale fakt, przez to można zniszczyć nie tylko związek, ale i inne sprawy ;) co znam z autopsji :P a bo Wy, tacy skomplikowani, że trudno się domyśleć :P Dać jeść i puścić wolno :P Prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, przykladow moze byc wiele, ale nie zaglebiajmy sie w szczegoly:-) A, ty juz po ''konsumpcji'', czy to dopiero cisza przed ''burza'' ? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joe pierwszy etap konsumpcji juz się odbył teraz chłopina poszedł coś porobić w swoim ukochanym garażu, a ja uśpie dziecko i się przygotuje na drugi etap :D i najlepsze że swój konflikt rozwizaliśmy tak,że dziś jestem very happy :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i wszystko ladnie sie uklada, dopuki znowu cos nie pieerdolnie i znow trzeba bedzie kombinowac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życie Joe życie. Caroline Wiesz faceci to zadaniowcy , oni mają wyznaczone od tąd do tąd nic po za , nie obrażając Panów. My kobiety jesteśmy uczuciowcami, my myślimy co by było gdyby , a dlaczego to a nie to i tak dalej z ta te nasze nieporozumienia wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na szczescie na takie sytuacje mam swoje okreslone metody, dziala zawsze. Nie zdarza sie to zbyt czesto, ale wystepuje. nie ma malzenstw doskonalych :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok, nie bede ci przeszkadzal, u mnie ''maly'' tez narazie lezy, lepiej go nie budzic:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc, ''co moze przyniesc nowy dzien?'' jak spiewala Kowalska? tego jeszcze nie wiem. gratulacje z okazji udanych walentynek:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wzajemnie Joe:) Ech no i już zwykła codzienność. Byłam na spacerze zimno, śnieg pada i na dodatek wieje okropnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×