Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jak robić palcówe?

jak robić palcówe kobiecie?

Polecane posty

bo u mnie w tym zadupiu nie ma gdzie i z kim na imprezke więc myślałem o wyruchaniu kogoś przez neta chcesz skorzystać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiele umiem np. świetnie robie minety z wykrętem:p takie pytanie ta impra u joego naprawdę stała się taka sławna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm . . . Nie, ale dzięki ;) Bo widzisz, nie kręcą mnie młodsi :P :P :P Zresztą wolę mocniejsze wrażenia :) a nie chcę deprawować nieletniego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to super mi byś też tak zrobiła mnie nakręca rzeka drwęca i do piersi swędzi ręca bo jak kocham cycki baby świerzbią mnie do tego łapy aż mnie muszą przytrzymywać aż się muszę im wyrywać lecz gdy czuję damski cyc to nie liczy się już nic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niedługo 18 w lutym a co do deprawacji to nie takie rzeczy se robiło i nie myślcie że jak jestem młodsz to gorszy potrafię nieźle nawywijać:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie martw się o mnie ja w takich kimatach już od bardzo dawna a poza tym wiek się nie liczy tylko wola a ja mam ją bardzo silną więc i tak cię wyrucham lepiej już nadstaw dupcę svczko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja stara d.u.p.a jestem :P w wieku Kateriny :) jeszcze za to wsadzą mnie do aresztu ;) ehehehe :D Zresztą nie potrafię z nastoletnimi onanistami :P ja nie słucham się młodszych ode mnie :P :P :P ale skąd zgadłeś, że jestem s*ką? :P hm? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onanizowałem się jak byłem mały teraz jestem duży i mam dużego i wysłużonego a co do suki to sama dałaś mi do zrozumienia nieprawdaż? A teraz dawaj cipkę to ci wyliżę:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo taak, no ale tyle jest tych różnych zboczonych zobczeńców, nie przypuszczałam, że tak szybko się domyślisz :P znasz jakiś więcej kaffowych zboczuchów? ;) Masz teraz ferie, czy już Ci się skończyły? Czy będziesz dopiero miał? :D jesteś w klasie maturalnej? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerość w tym momęcie na kafe jestem dopiero 4 dzień ale trochę ogarniam ferie właśnie kończe teraz jestem w 2 zawodówce (rolniczo mechaniczna) bo się przeniosłem na prośbę ojca z technikum informatycznego ale po zawodówce tam wracam(na szczęście nie straciłem 1szego roku bo w zawodówce przyjęli mnie od 2giej klasy) tak więc czekają mnie jeszcze 4 lata nauki nie licząc studiów a czemu cię to ciekawi możesz mi podać paru takich zboczeńców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak ooo pytam :D ciekawska jestem :P a może nawet i WŚcipska :P hehe :) mnie tam ferie już nie dotyczą :O chociaż u mnie z tego co wiem to też już prawie się skończyły bo w poniedziałek moja kuzynka idzie już do szkoły :D i tak jesteśmy tu anonimowi więc można sobie troszkę pouprawiać ekshibicjonizm :D :P ech, tęskni mi się za gimnazjum :D fajowo było :P a przyszlajałam się właśnie do Was na chwilkę od moich kochanych zboczonych zboczeńców :P bo obecnie mało kto tam pisze. Nie chcą coś pisać te zboczki więc nie mam co nawet podawać :P Podam Ci, jak dorośniesz :P :P ehehehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorrki, szlajałam się po topicach ;) Dobranoc może na Wasz topic jeszcze kiedyś wpadnę, wproszę się na imprę :P Miłych senków :) Śpię :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kra-m
Jaka to roznica miedzy dziewica a niedziewica? Wklada sie palec w cipke i masuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brunecik....
czesc kasiu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brunecik....
wlasnie tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brunecik....
pozytywne erogenne fale bija od Ciebie :P rozkladaj nozki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tu czytam żeś ty zajęty na innym topiku, a ja tu tylko na chwilke czekam na maila od znajomego i spadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a pozatym ile razy dziennie mam kurna nogi rozkładać? W końcu się już nie zejdą i tak mi zostanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×