Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jak robić palcówe?

jak robić palcówe kobiecie?

Polecane posty

Wiesz ja lubie żyć intensywnie, jak nic się nie dzieje jestem na głodzie potrzebuje emocji ogromnych emocji , wiesz czasem ciężko temu podołać ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze masz dwa wyjscia, albo cos zrobisz albo nie. nie zaleznie co wybierzesz, potem znow bedziesz miala dwa wyjscia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale gdy wybierasz to nie masz pewności , że wybierasz dobrze, to przychodzi dopiero z czasem i albo się cieszysz albo żałujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tym sie z toba nie zgodze, bo ja sie moge z czegos cieszyc zalujac tego. To jest jak z jedzeniem czekolady, cieszysz sie z jej smaku i wciaz ci jej malo, ale jak sie juz sie skonczy, to zalujesz, ze sie tyle wpieerdolilo... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
można i tak , każdy chyba ma czego w życiu żałować , pytanie tylko czy lepiej zrobić i żałować , czy nie zrobić i żałować że się nie spróbowało? Ale to jak już mówiłam indywidualna kwestia moralności każdego z osobna, bo to co dla mnie moralnie porawne jest dla ciebie może być niemoralne i na odwrót, zakładająć że oboje przestrzegamy i uznajemy ogólno ludzkie normy etyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kat, od bardzo dawna nie istnieje cos takiego jak ''ogólno ludzkie normy etyczne''. zyjemy w swiecie konsumpcyjnym i jakie kolwiek normy juz nie istnieja, my sami tylko mozemy sobie wyznaczyc granice, a czy je przekraczamy czy nie jest to indywidualna sprawa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Istnieją istnnieją zawsze jakieś normy, tylko niewiele muszą mieć z etyką wspólnego, nie powiesz mi że nie ma tych norm, Są i ty się nimi kierujesz kochany, tlko ty nazywasz je granicami, które można przekroczyć ale niekoniecznie, to nic innego jak normy o których mówię, po prostu kwestia nazewnictwa,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a po za tym twoja moralność wynika właśnie z tych norm , bo wiesz etyka i moralność to nie to samo Joe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale kto je wyznacza, my sami. nie istnieje juz zaden kodeks moralny, ktory dyktowalby nam co wolno a czego nie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecież nie twierdze , że ktoś inny je wyznacza. To właśnie jest moralność, każdy jakąś ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a skad bedzies wiedziala, ze dobrze wybralas, bedziesz sie kierowac sercem, czy rozumem, a moze instynktem ?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm z kąd? Wiesz po troche każdy z wymienionych przez ciebie elementów ma w tym swój udział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak na razie pozwalam wszystkiemu być obok w zasięgu ręki ale czy sięgnę? Jak myślisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz to co nie nasze zawsze nęci ale wolałabym żeby mi nic ręki nie urwało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×