Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość umndra

zaginiona Madzia

Polecane posty

Gość ja słucham
ciezkiego metalu i mam czesto piosenki o śmierci na FB i co jak sie komuś stanie coś to mnie mają zamknąć od razu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierodlnijcie sie w łeb
pierodlnijcie sie w łeb to nie są fotki satanistyczne tak poza tym te na NK, tylko z jakich inscenizjacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Anita
o co podejrzewać ;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla mnie jest dziwna
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak jeszcze raz przeczytam
doda z nergalem porwali a zlecenie ojca. Nergal się wkurwił że ojciec dziecka nie słuchał jego wersji satanistycznych kawałków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Last december
Ja słucham ciężej muzy bo chce być fajna i na topie .Jestem mało inteligentna to muszę muzyką braki nadrabiać będąc ,,kul,, bo metal w modzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzialam jego foty - fajny, mlody chlopak - ma swoje hobby, ma kilka w zalozeniu zabawnych fotek. Ciezko doszukac sie czegos paskudnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jesli chodzi o jackowskego
to podhodze raczej sceptycznie ale mimo wszystko skorzystalabym z jego pomocy. w mojej miejscowosci zaginela dziewczyna. rodzina skorzystala z pomocy 2 jasnowidzow. ten1 spudlowal ale wersja jackwskiego niestety sie sprawdzila .pisze niestety bo dziewczyna nie zyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Last december
ale suchar z tego podszywu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla mnie jest dziwna
Ja też bym skorzystała, nawet nie wierząc, ale moze to decyzja Rutkowskiego? On lubi nie korzystać z niczyjej pomocy. Bardzo mnie irytuje i szkoda ze trafili na niego bo z wielkiego dramato zrobil się serial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Last december
Nie podszywaj się bo jesteś sucharem. Chce być na topie i słuchać black metalu i ave. Ludzie ,którzy słuchają Biebera nie są madrzy tak jak metalowcy aveee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak jeszcze raz przeczytam
czy ty rozumiesz, ze ten cąly jackowski poprostu zbiera info od rodziny i na podstawie tego pierdolnie jakąś ogólną historyjkę i zawsze jakiś procent szansy jest, że coś tam się z tymi bredniami pokryje. Czy ty rozumiesz, że rodzice tego dziecka są NAPRAWDĘ wierzący i w związku z powyzszym, nie wierzą we wróżki??? Dla nich to może tak, jak byś kazała im się spytać klozetu na dworcu w sosnowcu i interpretować na podstawie bulgotu spuszczanej wody>??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Anita
Ja jestem naiwna i łykam wszystko,nawet jak laska uroni sztuczną łezke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do jak jeszcze
jak jeszcze miej litość bo leże już pod stołem i kwiczę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla mnie jest dziwna
Tu nie chodzi o łzy czy zal tylko o nieścisłości w zeznaniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla mnie jest dziwna
Czy ty rozumiesz ze tu chodzi o ich ukochane dziecko? W takim przypadku mogłabym sluchać wody w klozecie jeśli to mogloby mi pomóc. Ale ty chyba nie wiesz co to znaczy kiedy zginie dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak jeszcze raz przeczytam
fotki chłopak ma straszne, bo ma hobby. No okropne. Okazuje się, ze można interesować się czymś innym niż Pudelkiem, pieluchami i kafeterią. To stawia go w pierwszym rzędzie podejrzanych. Bo fotki można wogóle mieć tylko z grilla u teściów pod altanką. Wtedy jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Last december
Wg. mnie szkoda czasu na zajmowanie się jasnowidzami itd. Nie ma postępu w śledztwie to łapią się czego mogą, ale i tak nic to nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak jeszcze raz przeczytam
nie wiem, a ty widzę wiesz???? ostatnio w grudniu ci porwali a poprzednim razem w sierpniu?? Widać rodzice postanowili nie tracić czasu na bzdety, tylko zajmują się czymś co w tych poszukiwaniach ma sens

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do jak jeszcze
mój eks mąż, brał udział w rekonstrukacjach i latał w mundurze niemca, miałam niemiecki munur w szafie, i takie też fotki miał na NK , to by było dopieor strazne co ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I co to bedzie
Ale cos wiadomo??? Ma ktos jakies wiesci? Czy to prawda ze rodzina jest w sekcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla mnie jest dziwna
Tylko to nie prasa przekręca a sama matka. Słuchałam uważnie jej wypowiedzi i są różne, niestety. Nie spójne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no jest w tym jak sie to nazyw
no jest w Tebah no był link do strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Last december
Raz robiłam loda takiemu jasnowidzowi bo miał odnaleźć mojego psa. I zostawił mnie samą, zniknął na zawsze, a pies nie odnalazł się do dziś. a ja muszę mieć coś ciepłego w gardle zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak jeszcze: od razu widac, ze nie masz dzieci. Znakiem rozpoznawczym dzieciatych sa wizyty u Jakowskiego. Najczesciej szukaja rozumu, ale efekty poszukiwac widac jakie sa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak jeszcze raz przeczytam
do jak jeszcze - nie chwal się bo zaraz zaczną podejrzewać ze Twój eksio podprowadził to dziecię i działał na zlecenie Ojca małej. Ps. Eks mąż? po rozwodzie jestes? jak tak to witam wśród szczęśliwych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×