Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość umndra

zaginiona Madzia

Polecane posty

Gość MYSLELISCIE O TYM
ze państwo jest też winne?? Co teraz zrobi państwo, żeby zapobiec takim sprawom w przyszłości???????????? bo ja chcę żeby coś zrobiło!!! Nie ma żadnej pomocy rodzinom, nie ma żadnej polityki prorodzinnej!!!!! Młode matki są zostawiane same sobie ze swoimi problemami!! W wielkiej brytani do drugiego roku życia dziecka przychodzą pięlęgniarki środowiskowe, sprawdzają jak się chowa maluszek! odpowiadają na wątpliwości matek, są w stanie wyczaić, że coś się dzieje i odpowiednio zareagować! Gdzie jest pomoc dla matek z depresją poporodową, która jest straszna, bo matka ma omamy słuchowe, halucynacje, słyszy głosy które mówią, żeby zabiła dziecko!!! Nie ma żadnej pomocy dla rodzin, młodych matek, kompletnie nic! A teraz jeszcze chcą zabrac becikowe i ulgę w podatku więc co dostaje młoda rodzina od państwa??!!! Mieszkania są tylko na kredyt a wynajem cholernie drogi! Pytam się co zrobi po tym zdarzeniu teraz panstwo?? Bo Szwecja po zakatowaniu przez "tatusia" 3 letniej córeczki wprowadziła bezwzględny zakaz bicia dzieci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dociekliwy dociekliwy
jak to możliwe, że ojciec dziecka czule żegnał się z matką przy jej aresztowaniu? Zakładając że nic wcześniej nie wiedział, normalną reakcją powinien być gniew, wstręt do małżonka za to że zabił - nieumyślnie nawet - dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polska nic nie zrobi
bo Polska to wstretny, porabany kraj. Tylko tu mozliwa jest patologia w rodzaju teneryfy :O i takiej kretynki jak kasia12678900 :O Przeciez tym babom powinno sie pozabierac dzieci aby nie wychowywaly przyszlych kretynow, na swoje podobienstwo :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taksemysle
Ze to narkotyki robią taką sieczkę z mózgu. Niszczą jakiekolwiek człowieczeństwo w istocie ludzkiej. Tak mi to wszystko pasuje w taki wizerunek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do MYSLELISCIE O TYM nie wiem w jakim jestes regionie WIELKIEJ BRYTANI ale jesli moge odniesc sie do tego co napisalas to u mnie neistety ale nie ma zadnej pomocy ani od pielegniarek srodowiskowych ani pomocy socjalnej niesety becikowego tez nie dostalam. A z dzieckiem bylam juz 4 razy u lekarza(za kazdym razem u innego) i olal mnie. Do tego stopnia ze moj maz juz mial takie nerwy ze mowi do mnie tak'' czy ja mam im wyjebac w morde zeby wreszcie naszemu dziecku zrobili badania''? wiec niesety ale nie zgodze sie z toba co do tych pan ktore tak zekomo pomagaja w Wielkiej Brytani. Bo musze sie o to sama prosic. Byly u mnie tylko 2 razy po porodzie. Jeszcze jedno przy szczepieniu moejgo dziecka ani nie zbadali ani nie zwazyli i bez rekawiczek i dezynfekcji rak zrobila szczepionke. Moje dziecko nie bylo wazone od 4 miesiecy czyli ostatni raz byl wazony przed 2 miesiacem zycia. I to jest takie zainteresowanie pacjentka i jej dzieckiem??? Skoro ja nawet nie wiem czy moje dziecko dobrze przybiera na wadze:/ Co do rodzicow Madzi oboje z nich powinni zostac rzuceni na pozarcie dla pieknych duzych zwierzatek w zoo!!!!! Taka tylko kara byla by dla nich odpowiednia zeby dlugo cierpieli!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MYSLELISCIE O TYM
gdzie się żegnał z Bartek z Katarzyną przy aresztowaniu? nie widziałam takiego czegoś, podasz link??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dociekliwy dociekliwy a skad wiesz ze czule ja zegnal jak ja aresztowali jest to gdzies w necie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha jeszcze jedno a nie macie podejrzen co do brata Kaski??? Bo z tego co wiem to on wlasnie zabronil sasiada cokolwiek mowic niby dla dobra slectwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MIHASS
NA NASTEPNYCH WYBORACH ZAMIAS GŁOSOWAC SPOŁECZEŃSTWO POWINNO NA KAZDYM FORMULARZU PISAĆ KARA ŚMIERCIA DLA ZBRODNIARZY PSYCHOPTAÓW KTÓRZY KRZYWDZA DZIECI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MIHASS
DOŚĆ BEZKARNOŚCI DLA TAKICH POTWORÓW !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! MOZE SMIERC TEJ BIEDNEJ DZIEWCZYNKI CHOC TROCHE ZMIENI DZIĘKI LUDZIOM DOBREJ WOLI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość @#$%^&
To nie jest przy aresztowaniu!!!! tylko po chyba pierwszej konferencji jak jeszcze nie było wiadomo nic!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MYSLELISCIE O TYM
S_Gosia_S, moja siostra mieszka w okolicach Londynu, malej miejscowości, przychodzi do nich regularnie Health visitor!!! od małego rozwój dzieci był sprawdzany, do 2 roku życia dziecka może w każdej chwili zadzwonic po pomoc i tak zrobiła jak miała problem z usypianiem dziecka, pani przyjechała i była z nią 2 dni ucząc małego zasypiać samemu!!! A słyszałaś o historii chłopca którego matka biła i zabiła właśnie w Anglii, jak przychodziły pięlegniarki to mazała mu buzie czekoladą żeby ukryć sińce! po śmierci chłopca te panie zostały zwolnione wraz z ich szefem! także to nie tylko w rejonie siostry jest ta opieka! Niemniej wkurza mnie, że nasze państwo nie wyciąga wniosków z takich tragedii, ani słowa od nich co teraz?!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MYSLELISCIE O TYM
Dociekliwy detektyw nie rób zamętu to zdjęcie jest z konferencji, na początkach sprawy widzę po ciuchach i miejscu, aresztowanie było jak Rutkowski ją prowadził do auta w tej zielonej kurtce!! Dali po prostu zdjęcie ich razem, nie związane z tekstem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MYSLELISCIE O TYM hmmm ja mieszkam w okolicacjah manchasteru i Liverpoolu i tutaj nie ma niestety takiej pomocy tak jak pisalam moje dziecko nie widzialo poloznej od 2 miesiaca zycia!!!! Moje dziecko ma problem z buzia podejrzewam skaza bialkowa a te debile nie chca dziecku zrobic testow. A wiec jesli ktos nie wiem jak jest to na moje nie powinien sie wypowiadac. Malo tego powiem Ci ze mam rodzine blisko Londynu i wrecz przeciwnie do tego co mowisz moj chrzesniaczek mial od urodzenia zeza i on sie poglebial a oni stwierdzili ze jest to normalne i powinno mu sie samo wszystko naprawidz!!!! A w PL mojej znajomej coreczka miala ten sam problem i od malego miala specjalne okularki i wizyty u okulisty regularne!!! Nie bede sie tutaj dochodzic z Toba bo to nie jest ten tOpik ten jest poswiecony biednej niewinnej istotce ktora trafila na wyrodna sucz a nie matke bo ja matka nie mozna nazwac!!!!!!!!!! Dodam Ci jeszcze tylko tyle ze moja znajoma mieszka tu gdzie ja tak na mnie krzywo patrzyla jak jej mowilam ze nie ufal angielskim lekarza itp a po 2 mesiacach zadzwonila do mnie i powiedziala ze teraz mnie przeprasza i potwierdza to co o nich sadzilam bo jak sie okazalo sama sie na nich przejechala kiedy jej coreczka sie dusila miala cos z pluckami nie tak a oni twierdzili ze jest Ok!!!! Pojechala do PL i co sie okazalo bardzo dobrze ze pojechala bo dziecko mialo powazne problemy zdrowotne!!!! Hmmmm tez glosno bylo o tym jak chlopczykowi na bol glowy kazali podawac paracetamol bo to migrena u dzieci i jest to jaknajbardziej normalne matka pojechala do PL i okazalo sie ze dziecko ma guza mozgu!!! I przeszlo 2 operacje i w wieku 5 lat mialo chemioterapie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bijonsdede
Przez zimę przytulona.Zimową porą z prawdą i nieprawdą kojarzona, moja duszyczka zziębnięta gdzieś kona, sępią się nad nią i ululać jej nie chcą, bo prawda rzeczą świętą, ciepło pozornie grzejące zostawiło mnie w tym kącie, w białym puchu ułożona przez kochaną zimę zostałam przytulona Kochane maleństwo, nikt jej za rączkę nie trzymał, tylko księżyc jej towarzyszył nocą, może mały promyczek słonka przedarł się przez stertę liści żeby ogrzać buźkę. A ona była już aniołkiem.... może usteczka zastygły w tym pięknym uśmiechu,, rozmawiała z listkiem, patrzyła na przechodzącego robaczka i zasnęła....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MIHASS
PIEKNIE UBRANE W SLOWA POPŁAKALAM SIE NIEWIEM KTÓRY JUZ RAZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakijanos
bijonsdede piekne to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już miałam też spytać o to czułe pożegnanie :) Nie wprowadzaj w błąd. Z tego co wiem po aresztowaniu ukazał się tylko jeden film jak ją prowadzą bodajże po tym jak pokazała miejsce ukrycia dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MYSLELISCIE O TYM
S_Gosiu_S syn siostry też miał uciekające oko czy jakoś tak i zeza i dostał okularki z zaślepką i miał wizyty normalnie u okulisty, więc nie wiem czemu u Ciebie inaczej... Co do lekarzy w anglii to zgadzam się z Tobą, na wszystko dają calpol:) I siostra też miała problemy z pomocą jak dziecko miało zapalenie krtani i się dusiło...Jednak ta pomoc typu health visitor jest super, pocztą przychodzą nawet powiadomienia o badaniach... To niby off top, ale pisałam to w związku z tragedią Madzi:( Powinny nastąpić jakieś zmiany u nas po tej tragedii, i wkurwia mnie, że politycy o tym nic nie mówią, nie mają pomysłu jak zapiegać... Rodziny nie są objęte żadną pomocą, młode małżeństwa mają kiepski start, śmieciowe umowy, brak możliwości mieszkania, zero zaintersowania problemami matek i dzieci :( A przecież rodzina, dzieci są NAJWAŻNIEJSZE:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CZEKAJ CZEKAJ BO NIE ROZUMIEM
co ci to państwo ma zapewnić? Ma dac dach nad głową, świetnie płatną prace, cudowną opiekę medyczną i jeszcze pilnować zebyś czasem depresji nie dostała, nie nudzilą się i nie byłą zbyt nerwowa? Nie za dużo wymagasz? Państwo to nie niania! Każdy sobie jakoś radzi i nikt nie oczekuje cudów, ale też nikt normlany nie zabija swojego dziecka bo mu bylo ciężko i źle. Wiesz w czym rzecz? Niektózy nie są normlani i nie są za wczasu zdiagnozowani i stąd takie sytuacje. To nie byla normlana rodzina bo w normalnych rodzinach takie rzeczy nie mają miejsca i nie ma nad czym się zastanawiać. Ta dziewczyna potrzebuje dobrego psychiatry bo inaczej może znów kogoś skrzywdzić. Nie wiem dlaczego ludzie nie widzą ze ona nie jest do końca zdrowa umysłowo. Po niej nawet to widać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baracholka
ja też już rycze niewiem który raz zajebałabym tą suke najchętniej w jakiś bestialski sposób.. piękny wiersz... dlaczego tyle złego sie dzieje i matki zabijaają swoje dzieci?????konkubenci katują nieswoje? dlaczego jutro pewnie okaże sie że dziecko zakatowane jeśli w ogóle odmarzło bożżżżżżżżżżżżżżżżżże dlaczego pozwalasz na to??!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przecioez ten artkuł
przecioez ten artkuł kejst sprzed roku debilkui

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faffafafafaf
do S_Gosia_S przeciez w Manchester jest Polska przychodnia..ciezko podjechac???Skoro tak Tobie zle to po co siedzisz w Uk??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×