Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość umndra

zaginiona Madzia

Polecane posty

Nie mogę też powiedzieć ,że pałam do tej kobiety jakąś tam nienawiścią ,ale raczej- niezrozumieniem..... Bardziej mnie wprawiają w osłupienie czyny po rzekomym NW.....UKRYCIE ZWŁOK,I TYM BARDZIEJ BAJKA Z PORWANIEM.... Jeszcze ta opcja szukania po necie opcji jaK oszukać wariograf....może i też zahaczyli o sprawę małej Madeleine Beth McCann ????????? W tej sytuacji nie ma co się dziwić,że media roztrząsają.....dzieje się to na ich własne życzenie.....a ludzie jak to bywa różni są.....jeden rzuci kamieniem ,drugi poda rękę,trzeci przejdzie obojętnie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motywacje niektórych
psychologów, że matka po wypadku postąpiła jak małe dziecko, które po rozbiciu wazonu, chowa się do szafy, nie bardzo mnie przekonują. Normalną reakcją na wypadek jest szok, krzyk i to jest reakcja mechaniczna, tak reaguje organizm człowieka. I nawet jeśliby przyjąć te dziwaczne jak dla mnie tezy, co niektórych psychologów za możliwe, to już cała reszta - dokładne, logiczne ułożenie na cito, historii z porwaniem i całe jej odegranie, łącznie z wybraniem i ukryciem ciała, utratą przytomności etc. jest niewykonalne i fizycznie i umysłowo /biorąc pod uwagę, że jest się w wielkim stresie/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 994193006
Ludzie dajcie spokój tej sprawie ! od tego jest nasza boska policja prokuratura i sądy . Wasze wielkie przemyślenia nic nie dadzą . Mała niech spi w spokoju a matka jej jeśli zrobiła to wszystko celowo to i tak zapłaci za to , sumienie zrobi swoje a jeśli to był tylko wypadek to całej Polsce będzie wstyd że ją nie słusznie oskarżali. fakt źle postąpiła ale są wiele ważniejsze sprawy teraz w Polsce niż zastanawianie się ludzi - zrobiła ? nie zrobiła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no właśnie nasza
boska policja i prokuratura jest wodzona za nos przez podejrzaną i jej szeryfa. Odmówiła wizji, bo jest w złym stanie psychicznym. Ja widzę, że ona jest w super stanie, nie załamała się ani na moment, z wielką siłą broni swojej i nie tylko swojej dupy. Tak działają nasze organa wymiaru sprawiedliwości: wsadzają do aresztu ludzi za przestępstwa gospodarcze na wiele miesięcy a bandyci chodzą wolno. kolejny przykład - wypuszczony podpalacz aut w Warszawie, gdzie to jest rozbój i recydywa, no ale tatuś adwokat, więc rączka rączkę myje. Mówił dziś o tym /w tvn24/ karnista Piotr Kuszyński, że to jest skandal, by osoby niebezpieczne chodzą wolne, a inne, gdzie istnieje np przestępstwo skarbowe i wystarczy badać dokumenty - siedzą po wiele miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dać spokój? Taaaaaak można,ale od tego jest forum by opiniować i móc wyrazić swój tok myślenia czyż nie tak? Oczywiście ,ze my wolni słuchacze,oglądacze możemy tylko pogdybać.... Bo co innego nam zostało? Malutkiej nikt się nie czepia...bo i tak nikt jej życia nie wróci.....niestety.... Co do matki......tak wczoraj słyszałam o jej rzekomej odmowie,ale to chyba nie do końca potwierdzone....... Pojawiła się nawet wersja ,że mała była tym wielkim kamlotem przyciśnięta......? I wielkie zdziwienie ,że poradziła sobie z nim jak superman..... Jeśli naprawdę odmawia tej wizji to już nie mam nic do powiedzenia.....zły stan psychiczny?Też tak można.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do podpalacza.....to też pojechali po bandzie..... Pewnie niech dalej podpala....całą Warszawę jak NERON Rzym.....litości.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziś szeryf
udzielił już wywiadu, że matka nie może brać udziału w wizji, bo nie pozwala na to jej stan, by przeżywała na nowo koszmar. I nie ważne, czy już odmówiła - jedno jest pewne - szeryf mimo, że daleko już sugeruje, co ma robić. Prokuraturo widzisz i nie grzmisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Horror to jest naprawdę......:o Miała siłę i dryg do obłudy i fałszu ,to teraz piwko trzeba spijać....nie ma ,że boli.... Zresztą powinno jej zależeć na szybkim wyjaśnieniu ,by dowieść swoją ,,niewinność'',czyżby znowu strach? Kombinacje? Przed wynikami sekcji-akcja z płynem.....ile jeszcze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedno jest jasne
dobra z niej manipulatorka ..ma przy tym bardzo silną psyche, żeby to wszystko ciągnąć i bronić swojej wersji. Nikt o słabej psychice nie wymyśliłby i odegrał wszystkie te role jakie do tej pory odegrała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie tylko ciekawi- ile czasdu uplunie zanim prokuratura dojdzie do prawdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak na mój gust duuuuuuużo........ Albo nigdy...... Chciałabym się zdziwić-NAPRAWDĘ! TO JUŻ JEST PORAŻAJĄCE! A najgorsze to,że drwi sobie ze wszystkich i wszystkiego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mihass
nie wiem.......................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mógłby już pan Waśniewski przestać komentowac dla prasy, bo aż biora mdłości. Nic nas nie obchodzi jego przyszłe życie, tylko sprawiedliwe śledztwo ........ Fuc...kt Ostatnia rzecza jaka bym chciała robić to mówić po takiej tragedii i snuć plany na przyszłe życie,a już tym bardziej w takich okolicznościach mówić o potomstwie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matka półrocznej dziewczynki
Wierzę głęboko, że Madzia została przez tę śmierć wyzwolona od znacznie większych cierpień i upokorzeń. Jest teraz szczęśliwą duszyczką, szczerze kochaną przez miliony Polaków. To co stanie się z jej rodzicami też jest w rękach Boga. Wszelkie nasze dywagacje to tylko wytracanie energii, którą można byłoby spożytkować na słuszniejsze sprawy. Tak było od wieków: kłamstwo, niesprawiedliwości,niewinne ofiary i pławiący się w luksusie i błogim spokoju oprawcy. Starajmy się każdego dnia być odrobinę lepsi. To bardzo wiele dla świata. Tylko tyle i aż tyle możemy zrobić. Prokuratorzy, biegli sądowi, detektywi to tylko ludzie - słabi i omylni, po cóż oczekiwać od nich sprawiedliwych wyroków? Są zdolni wyłącznie do wyroków na naszą, mizerną, ludzką miarę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to już jest tragi- komedia na skalę HOLLYWOOD:D!!!!!!!!!!! Ręce opadają...... Co do postu powyżej..... Zgadzam się po części.....ale zamykać oczu na takie rzeczy to się nie da!!!!!!!!!!!!!!! To co brakiem reakcji pozwolimy na zwiększenie takich przypadków? Dać im jeszcze dom,kasę.....dobry sposób na życie nie ma co...... Sama jestem matką dwójki dzieci.....jedno już dorosłe prawie,drugie powyżej roku......i w pale się to nie mieści(zachowanie matki Magdy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matka półrocznej dziewczynki
Wiesz, myślę sobie, że piekło to efekt naszego życia. To taki niekończący się koszmar, którego nie można przerwać przebudzeniem. To taki wieczny niepokój duszy. Matka Madzi ma już taki stan 100% guaranteed! Ja już nie dbam o to czy nasz polski wymiar sprawiedliwości ukarze stosownie tę szkaradną kreaturę. Starajmy się mieć dobre życie, tak by nasz wieczny sen był słodki i spokojny ;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesz co...tutaj nawet nie
chodzi o to, żeby zlinczować, zemścić się... Tu raczej jakiś wymiar kary jest niezbędny, by dać wyraz dezaprobaty tego co się stało, uzmysłowić jednostkom - tym mało wrażliwym, że zło jest złem i podlega karze. Również sprawcy /om/ pozwolić na odpokutowanie, a przez poniesienie kary oczyszczenie się - choć częściowo z winy. Inaczej, jeśli uda się im wywinąć, jeśli to jednostki niewrażliwe, może nawet nie zrozumieją ciężaru swego czynu. Skoro kara nie nastąpiła, mogą nawet wyprzeć tę straszną histrię i stwierdzić, skoro sąd nie wymierzył kary, więc nie było winy. A poza tym ja nie chcę żyć w kraju, gdzie brak mi podstawowego poczucia bezpieczeństwa. Jeśli wymiar sprawiedliwości działa na zasadzie, kto jest lepszym krętaczem ten wygrywa - to o kant rozbić taką sorawiedliwość. Ostatnio czytałam wypowiedź pewnego znawcy prawa karnego, który mówił, że często osoby oskarżone o przestępstwa gospodarcze /np. podatkowe/ są więzione, gdzie ewidentnie dowieść można winę poprzez dokumenty, zaś huligani, zagrażający społeczeństwu odpowiadają z wolnej stopy. Sprawa Madzi jest bulwersująca nie tylko z samej swej treści, ale również z widocznego gołym okiem zaangażowania i służenia "doradztwem" pewnego biura. Czyżby takie działanie nie było karalne? Do tego codzienne wypowiedzi dla mediów - myślę, że po tej sprawie - biuro to ma szansę na zmianę profilu swej działalności - miast ścigać przestępców, będzie doradzać jak się wybielić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matka półrocznej dziewczynki
zgadzam się z Tobą, ale... ja już dawno straciłam złudzenia co do sprawiedliwości w tym kraju... musi odejść jeszcze jedno pokolenie - co najmniej! - by spustoszenia czasów zaborów, a potem wojny i komuny przestały dać się odczuć na każdym kroku. Polska nie ma długiej tradycji demokratycznego prawodawstwa.....niestety... Ja będę się starać wychować moje dzieci tak by opuściły ten kraj. Ja nigdy nie czułam się tu bezpiecznie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie takie proste i
chyba marna szansa na adwokata dla Madzi... Tak to dziwnie jest, że Ci którzy już nie mogą się bronić, najczęściej jeszcze obarczani są winą... Tutaj adwokatem Madzi winien być prokurator, ale czy starczy mu argumentów i determinacji? Oby nie okazało się prorocze powiedzenie, że kłamstwo powtarzane tysiąc razy staje się prawdą. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MIHASS
jak slysze że teściowa Katarzyny wybaczyła jej mąż jej wybaczyl a oni sobie wyjadą zagranic bo tu nie maja zycia to się we mnie gotuje mam nadzie że do USA wyjadą bo tam mają krzesła elektryczne i lawę przysięglych ;( gdzieby nie pojechali to los ich dogoni sprawiedliwośc znajdzie a sumienie będzie gryzło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzeba najpierw
mieć sumienie. Jeśli ktoś chroni tylko swoją dupę, nie ma w nim za grosz skruchy ani chęci pokuty - to gdzie tu sumienie? Pozbyli się balastu, już myślą jak zacząć nowe życie ... Pseudodetektyw ogłosił już finał sprawy, a nasz wymiar sprawiedliwości pogubił się w tomach akt, z których nie potrafią wysnuć prostych wniosków. Żenada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrycja 26 konin
gdzie mozna kupic śliski kocyk? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mihas
pewnie u katarzyny w

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghjgjuu
jak czytalam ten temat od poczatku to własy się na głowie jezya,większosc tak braoniła i matki i ojca,wspłczuła,zalowała...a teraz mamuska na wolnosci a tatus w wielkiej załobie farbuje włosy co chwile na inny kolor,bez trudu wybacza żonce ze zakopała ich córeczke,przeciez to nic wielkiego :-0 wyobrazacie sobie Wy matki zeby w takiej chwili kiedy wasze dziecko nie zyje miec siłe chodzic do fryzjera?Uczestniczyc w konferencjach/I nie mie zalu do osoby która byc moze to dziecko zabiła?Oni musieli tego dzieckoa wcale nie kochac skoro nawet zaloby nie mają...smutne to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efhnbad
jedna wielka szopka. kraj idiotów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mihass
szopka własnie a my każdy z nas tworzymy tą szopke pozwalamy żeby nami tak pomiatano a jesteśmy dorośli ... przykre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A oni teraz sobie zadki zagrzeją na 150m hahahaha i mają wszystkich w poważaniu.....-co za idiotyzm!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! CZY NAPRAWDĘ ZOSTANĄ PRZY TYCH TYLKO ZARZUTACH?????????? A gdzie nieudzielenie pomocy? i jak po mojemu zbezczeszczenie zwłok? To już nic? Tak można? Cyrk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MIHASS
A TO POLSKA WLASNIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×