Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość umndra

zaginiona Madzia

Polecane posty

Gość Nie chodzi o szukanie
sensacji to nie ja zwołuję konferencję prasową z udziałem rodziny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety ale twierdzę że
koleżanka wyżej ma rację. Ten cały serial z Rutkowskim i rodzinką W. To jak telenowela z dokładnie ułożonym scenariuszem. Ja twierdzę, ze oni obydwoje tj, Kaśka i Bartek są zamieszani w tą całą sytuację. Bartek NAPEWNO pomagał Żonie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matka półrocznej dziewczynki
Ludzie spójrzcie nareszcie na sprawę w szerszej perspektywie! Dziecko zostało zamordowane, to fakt oczywisty nawet dla idioty! Niestety trzeba się z tym pogodzić i iść dalej. Prawo dżungli! Zgadzam się z Rutkowskim, że państwo jest słabe! Policjanci pożałowania godni, a będzie jeszcze gorzej, gdy zniosą przywilej emerytalny po 15 latach służby. Wówczas będą w policji będą same bezmózgi! Jak w takiej sytuacji oczekiwać , że oni dojdą i ujawnią prawdęNiedoczekanie! Wniosek jest jeden: stańmy się nareszcie myślącym, obywatelskim społeczeństwem, które wie jak skonstruowane jest państwo, jaka jest kondycja najważniejszych instytucji bezpieczeństwa publicznego oraz umiejętnie wpływa na nie!!! Tzn. dokonuje mądrych decyzji podczas wyborów i korzysta z praw obywatelskich!!! W przeciwnym razie będziemy stale biernym świadkami takich szopek jak ta, gdzie z oprawców robi się ofiary w sposób najbardziej bezceremonialny!!! Nasze gadanie jest czcze i jałowe!!! Niczego w ten sposób nie zmienimy. Za miesiąc powstanie wątpliwa wersja wydarzeń, która znów spotka się z chwilowym wzburzeniem społecznym i co z tego ? Za pół roku nikt nie będzie już o tym mówił. A ci dewianci będą spokojnie jeść lody i oglądać horrory A w klatce obok katować będą kolejne dzieckosąsiedzi niczego nie będą słyszeć, A opieka społeczna nie będzie miała podstaw interwencji w tej przykładnej rodzinie Wychowujcie swoje dzieci tak, by władza nie robiła z ich bezwolnych, zidiociałych marionetek PS. Choć o ACTA potrafiliśmy zawalczyć ;) I o to właśnie chodzi! To jest metoda walki z chorobą systemu! Amen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam sie w 100% z postami "rutkowski ma uklad z rodzina W"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mihass
do Matka półrocznej dziewczynki i znow sie Tobą zgadzam chyba już wszystkie żale s są wylane na tym czy innym forum teraz należy dbac o to by nasze dzieci C bo wiekszośc osob tu piszacych pisala że je ma ) były tak wychowane by szanowaly innych , dbaly o pożądek i bezpieczeństwo i lepiej nie czytać im tego co my ty wyisujemy bo to nie jest dobre ale nikt nic lepszego nie wymyślil niz wykrzyczec co nas boli może troszeczke zamieszalam ale chyba ktoś zrozumie bo przecież rozumni jestesmy :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matka półrocznej dziewczynki
Mihass dziękuję za zrozumienie. Pozdrawiam Ciebie i życzę wszystkiego co dobre Tobie i całej rodzince ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rutkowski ma układ z rodziną W
ja się już wczoraj powysmętniałam... ale dzisiaj mnie wkurzyło, jak Bartek dostał widzenie z Katarzyną - szybko coś... ale już pewnie będzie monitoring to sobie prokurator obejrzy ich spotkaniem. Mam cichą nadzieję, że nie ujawniajac wyników sekcji i innych informacji wiedzą czego szukają i co chcą udowodnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dostał widzenie
?????????? szok, przecież ustalą co dalej teraz:/ sluchajcie, nie dajcie się zrobić Rutkowskiemu w bambuko, to on gada te głodne kawałki na policję, trzeba być ślepym żeby tego nie widzieć, nie rozumieć...te całe konferencje, to show to jest śmieszne a gada, że policja tańczy na grobie, on jest chory!! i ta rodzina z nim na czele, też jest dziwna! wszyscy w niej kłamią, mataczą, dostali pomoc psych. pieprzą, że nie, a przecież są ich podpisy...Rodzina W jest dziwna tyle Wam powiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rutkowski ma układ z rodziną W
a miłosierdzie Bartka i jego rodziny oraz ich medialny lans jest po po prostu nie na miejscu!!! Ja, po takiej tragedii gdyby mój współmałżonek nie ratował naszego dziecka i zbeszczescił ciało, nie potrafiłabym wybaczyć... nie da się, wybaczyć takiego czynu, do tego kłamstwo na oczach całego kraju... Albo Bartek robi z siebie ciotę, albo ie może inaczej, bo... Niestety ale zaczynamy zapominac co ta kobieta zrobiła Madzi, nawet jeśli był to wypadek... Zgotowała dziecku sensację po śmierci, nie próbowała ratować i wyrzuciła niczym smiecia... Tego nie wybaczył by żaden mąż, nawet żonie którą kocha... Nie ogarniam tego, ja bym czuła się tak oszukana, że tego się nie da opisać... Nie wybaczyłabym... Co innego jak wypadek i dziecka nie odratowali, wtedy małzonkowie się mogą wspierac i obwiniać na przemian w skarajnych emocjach ale zrozumiałe jest że jesli się mocno kochają to przejdą przez to razem ale tu nie ma kłamstwa, oszustwa, beszczeszczenia... czasem z pomocą psychologa nauczą się radzić sobie z tragedią jaka ich spotkała... Ale Bartek i Kaśka odmówili policyjnym psychologom, odmówili jasnowidzowi... Ludzie którzy maja coś do ukrycia tak postepują... Zeby to zrozumieć zastanawiam się, jak bym się zachowała na miejscu rodziców... niestety nie przychodzi mi nic innego do głowy jak wzywanie pomocy i ratowanie dziecka, ja nie wie czy byłabym w stanie sama stwierdzić zgon, chyba nadzieja umiera ostatnia, nie wiem czy słowa lekarza by mnie przekonały w pierwszej chwili, chyba bym tego nie ogarnęła... a dzwigać taką tragedię byłoby mi szalenie ciężko na pewno nie w mediach... Poczucie winy za wypadek miałabym chyba do końca zycia... a wersja z porwaniem... jak by była prawdziwa, chyba bym oszalała! Policja, plakaty, apele... jak by taki jasnowidz do mnie się nie zgłosił to sama bym się do niego zgłosiła i to 10 innych!!! Nie wiem, może inaczej ludzie reagują niz mi się wydaje... ale żyje ta sprawą od poczatku i nie rozumiem zachowania tej rodziny! Coż może się nie znam, bo nie przeżyłam... jestem załamana jak obserwuję to sprawę z Sosnowca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rutkowski ma układ z rodziną W
wiecie co za głupia jestem, żeby zrozumieć tą sprawę i tą rodzinę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO - dzis w tv w DE
gdzie mówili, na jakim kanale o tej historii tych psycholi- zboków ??? nigdzie o tym nie słyszałam, qrwa skąd się biorą takie pojeby???:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dlaczego ona wracala po
pampersy? Nie ŁATWIEJ BY BYŁO ZADZWONIC DOMOFONEM DO BARTKA BY JEJ ZNIÓSŁ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rutkowski ma układ z rodziną W
takie matactwa jak idą w tej sprawie to paranoja! ale cała rodzina W. bedzie miała piętno tej szopki do końca życia, społeczeństwo im nie wybaczy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rutkowski ma układ z rodziną W
http://media.wp.pl/kat,1022943,wid,14237816,wiadomosc.html nie tylko na forach mają wątpliwości co do prawdziwej wersji artykuł dzisiejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matka półrocznej dziewczynki
niewykluczone że dla uspokojenia nastrojów społecznych - wyniki sekcji zostały zafałszowane... po co dochodzić prawdy - to naprawdę grozi linczem całej tej rodzinki (chorej, przyznaję) władza ma dość problemów przed euro.... nasz kraj nie jest jeszcze państwem prawa i długo jeszcze nie będzie innych przykładów oczywistych zaniedbań policji, biegłych, etc chyba nie musze przytaczać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żurawinowa herbatencja
ten komentarz zebrał 315 głosów na TAK: A to było tak: 1. dziecko zginęło dzień wcześniej, nie rozsadzam w jaki sposob; 2. o wszystkim oczywiscie wiedzial ojciec dziecka, oraz brat matki; 3. przez cala noc i pol dnia wymyslili scenariusz z porwaniem; 4. matka poszla z pustym wozkiem (np. z kukłą zrobioną z kurtki), a szwagrowie zajeli sie cialem dziecka; 5. wszystko szlo niezle, nawet psycholog na pierwszym przesluchaniu nie stwierdzil, ze cos jest nie tak, 6. policjanci widzieli jakies niescislosci wiec wg mnie jako najbardziej prawdopodobna wersje przyjeli porwanie z udzialem matki. (nie mieli sygnalow o patologii w rodzinie, wiec nie mieli powodow do wyciagania bardziej drastycznych hipotez). 7. policja czula coraz wieksza presje z zewnatrz i z gory i skupila sie na poszukiwaniach, tu popelnili kardynalny blad opieszalosci. powinni za wszelka cene umiejscowic w domu swoich ludzi pod pretekstem pomocy psychologicznej i ewentuanie mediacyjnej. 8. prokuratura powinna wydac dyspozycje zalozenia podsluchu w mieszkaniu rodzicow; 9. do akcji wkraczaja rodzice ojca. widza, ze cos jest nie tak. kupuja wersje o wypadku i wspolnie szukaja rozwiazania. 10. pojawia sie "detektywo". 11. rodzice ojca przekazuja mu jaka jest sprawa i obiecuja duza kase za znalezienie rozwiazania klopotu. 12. tymczasem atmosfera na zewnatrz zaczyna gestniec. ludzie interesuja sie sprawa, bo przez skore czuja klamstwo rodzicow dziewczynki. 13. detektywo znajduje rozwiazanie. 14. moczymy matke, robimy z niej ofiare i zamiast 15 lat dla obojga mamy 3 lata dla niej w zawiasach. wszyscy zgadzaja sie na to rozwiazanie. 15. detektywo stawia warunek: ja tu rzadze, mam byc bohaterem i jak trzeba bedzie to was udupie. 16. dla bezpieczenstwa wlasnego nagrywa przyznanie sie towarzystwa do winy. 17. pozniej konferencja i wielkie show. 18. konflikt detektywo z policja. 19. 80% spoleczenstwa uwaza , ze detektywo to bohater narodowy. 20. szef policji tlumaczy sie przed "spoleczenstwem" jak dziecko w gabinecie dyrektora szkolnego, a Kolenda o malo nie traci pracyw tvn. 21. Detektywo bryluje w najlepszym pasmie w 5 TV na raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matka półrocznej dziewczynki
żurowinowa herbatencjo masz kolejny głos na tak! inteligentna z Ciebie bestia ;P czy wierzysz w to, że prawda ujrzy światło dzienne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żurawinowa herbatencja
To komentarz z wp, nie mój :) Znalazł się pod tym: http://media.wp.pl/kat ,1022943,wid,14237816,wiadomosc.html artykułem. Czy wierzę, że wszystko uda się wyjaśnić? Że prawda wyjdzie na jaw? Chcę w to wierzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mihass
czytam , czytam i czytam i tak naprawde to wszystko co piszecie wydaje mi sie realne i stety i niestety ale co do falszowaia wynikow sekcji tez tak myslalam pewnie sa sfałszowane i tak naprawde to jak nasze dzieci beda w naszym wieku to jakis adwokacina wyciągnie sprawe i powie prawde ateraz to pwenie pod chodnik zamiotą . ale co by nie powiedzieli każdy z nas wie swoje i wie że ona jest winna i bardziej niz on bo mama ma swiete prawo i obowiazek dbac o swoie dziecko i bronć nawet przed tatą pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żurawinowa herbatencja
http://media.wp.pl/kat ,1022943,wid,14237816,wiadomosc.html Usuńcie spacją między kat a przecinkiem. Zjedźcie w tym artykule aż do miejsca komentarzy i pod czerwonym przyciskiem WYŚLIJ kliknijcie "najczęściej oceniane" -poczytajcie te komentarze ... Myślicie że tyle ludzi może się mylić? Pierwszym razem też się nie myliliśmy -niestety :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bnh
czytam,czytam i jestem przerażona !!! niestety tak może być naprawde :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO Zurawinowa herbatencja
Toż to ja to pisałam kilka razy tu, tylko nie pisałam o bracie i jeszcze dodam, że Rutkowski obiecał odpalić coś z nagrody, bo nagroda to jego główny cel!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toonelka
:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość begiebe
a dlaczego ona wracala pampersy? Nie ŁATWIEJ BY BYŁO ZADZWONIC DOMOFONEM DO BARTKA BY JEJ ZNIÓSŁ? ludzie zastanowcie sie, co wy piszecie. czy do cholery juz nie mozna sie wrocic po cos do domu, jak sie zapomni? wg was wszyscy powinni zyc w klatce chyba!!! nosz kurwa krew mnie zalewa! po co sie wrocila po pampersy, nie wiedziala, ze Madzia jej moze spac na progu?? co za idiotka, no!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO Zurawinowa herbatencja
Wróciła się bo przecież Bartka nie było!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja się dziwię że na pytanie
o co ma żal do zony odpowiedź to nie było, że nie ratowała dziecka tylko, że mu nie powiedziała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też się dziwię
następnym razem tak powie bo pewnie nas czyta ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja się dziwię że na pytanie
właśnie też mam wrażenie że on czyta co ludzie wypisują i potem dopasowuje to co mowi i robi do tego jakie sa nastroje, najlepszy przykład to odbiór ciała dziecka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak myślicie powinni
ją wypuścić na pogrzeb???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mihass
ona miała prywatny pogrzeb ile razy można

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×