Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość onlyhope2210

20KG W DÓŁ !!!!!! czyli odchudzanie na maxa

Polecane posty

a tak a propo biegania to ja tez nie wychodzę na dwór, a tez bym chciała ale mi głupio....:/ wszędzie tylko jakieś szczupłe laski.... na szczęscie w domu tez można co nie co poćwiczyć...jakies brzuszki, skrętoskłony itd:) zawsze to coś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ChceMiecSzczupleCialo
Hej dołączam się do was dziewczyny! Niestety nie wiem ile ważę, bo nie mam wagi w domu ale sam fakt, że przy moich 164 cm wzrostu noszę spodnie 42/44 nie jest za ciekawy :( Od 2 tygodni ćwiczę z Cindy (laski z kafe bardzo ją polecają i ja także! http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=4139054&start=120 ). Staram się także ograniczyć jedzenie ale w miarę rozsądnie, bo nigdy ale to nigdy nie udało mi się wytrzymać na diecie :( I efekty tego już są ehh... Mam nadzieję, że z taką grupą wsparcia mi się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy nową koleżankę na pewno się uda :) zawsze jak mam jakieś załamanie to wchodzę na forum i już jest lepiej :) onlyhope2210 wiesz co ja miałam to samo z wagą i ją schowałam ale dziś nie wytrzymałam i zciągnełam ją z szafy i ważę 94kg super 1 kg mniej w 3 dni :D normalnie tak się cieszę fajnie że nas przybywa zawsze to lepiej macie może jakieś fajne przepisy to podawajcie Pozdrawiam was kochaniutkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki ja dzisiaj nie mam na nic siły jestem przeziębiona mam taki katar że szok nie wiem jak sobie z nim poradzić może macie jakieś sprawdzone sposoby ??? zjadlam dziś na sniadanko 6 mini sucharków ja jak 1,5 dużego z maminym truskawkowym dżemikiem moja mamcia robi przepyszny dżemik na obiadek mam to samo co wczoraj ale to dopiero za jakąś godzinkę czekam na męża aż wróci z wykładów i może pojedziemy do Auchana bo przeglądałam właśnie gazetkę promocyjną i zobaczyłam że do końca miesiąca są przecenione pieluchy HAAPY 4- 70SZT ZA 38,99ZŁ więc sie bardzo oplaca bo ja kupuję jej tu u mnie w miasteczku ale 54 sztuki za 36zł wiec spora obniżka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ChceMiecSzczupleCialo
Niestety ale nie znam żadnych przepisów :( U mnie w domu to mój mężczyzna gotuje i to właśnie przez jego pyszną kuchnie przytyło mi się... Tak to już jest, coś za coś ;) Dlatego bardzo ciężko jest mi wprowadzić jakąś dietę, bo jestem uzależniona od tego co mi Luby na obiad zaserwuje. Co najlepsze jemy to samo - on chudy jak szczapa a ja tyje! Dlatego stawiam na ćwiczenia! Dziś 40 minut z Cindy albo zestaw ćwiczeń "8 minute".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ChceMiecSzczupleCialo
Ah zapomniałam! Dla początkujących Cindy przygotowała workout A - trwa on około 10 min i są to bardzo prościutkie ćwiczenia, głównie rozciąganie, przysiady, lekkie brzuszki, itp. Bardzo polecam! Są idealne jak ktoś długo nie ćwiczył ;) http://www.youtube.com/watch?v=jMY7b2iIuW0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a może spróbujecie dietę niełączenia? ja byłam juz na dukanie, na kopenhaskiej kiedyś (ughhh:/) i teraz myślę usilnie nad tą... moja koleżanka podrzuciła mi e-booka na temat tej diety: http://biblioteka.abczdrowie.pl/dieta_nielaczenia możecie ściągnąc, polecam naprawdę, mi dało dużo do myślenia:) to kto sie pisze? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ChceMiecSzczupleCialo
Ciekawy temat ale przyznam, że w moim przypadku ograniczenie pieczywa, makaronu, ryżu i ziemniaków jest nierealne ze względu na skromny studencki budżet :( Warzywa i owoce szczególnie w zimie są drogie, nie mówiąc już o cenach mięsa ehh... Na szczęście pozostałe punkty staram się spełniać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmobilizowana24 gratuluje!! :D super:D ja jutro rano wchodzę może już bedzie 89 ....licze na cud:D na przeziębienie dobre jest theraflu:) a poza tym mój ojczulek robi soki z mleczy i i sosny to one sa super na przeziębienia, ale to takie domowe specyfiki zawsze najlepsze ChceMiecSzczupleCialo witamy i zapraszamy:) coś wiem o tym jak mężczyzna gotuje...:):) ja w kuchni działam w tygodniu, ale jak przychodzi weekend to mój zakłada fartuszek i działa w roli kucharza.....a potem wychodza niedzielne obżarstwa....eh:) jezeli chodzi o diety to ja nigdy jakoś tak nic nie stosuje, żadne kopenhaskie, żadne dukana, bo potem trzeba wrócić do normalnego jedzenia i efekt jojo murowany, a poza tym nie wiem czy mój budowlaniec chciałby jeśc jakieś dietetyczne potrawy:) ZMOBILIZOWANA 24 te pieluchy to faktycznie ogromna przecena:) ja na szczęście już to mam za sobą:) jesli chodzi o mnie to mam teraz ogromne zakwasy na brzuchu.....:( dałam dzisiaj do wiwatu brzuszkami :D heh ale jakos ten obiad trzeba było strawić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ChceMiecSzczupleCialo
Oj też mi zakwasy dały w kość ale nie poddałam się i zrobiłam 40 min ćwiczeń! Uff padam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakijanos
dziewczyny jak wy to robicie?? ja mam 7 kg niedowagi!! jem i jem i nic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ChceMiecSzczupleCialo
siedzący tryb życia, zero sportu i obżeranie się (głownie na noc) śmieciami! mój przepis na wielki tyłek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny w poniedziałem! sobota i niedziela zgubna u mnie dla diety jest! nażarłam się znowu, waga nie podskoczyła, to pewnie przez te dłuuugie spacery z psem, ale i tak zła jestem na siebie. Ok, dzisiaj nowy dzień, nowa nadzieja... A jak u Was? Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey, przyłączam się! przy 174cm wzrostu ważę 90kg, na usprawiedliwienie mam to że jestem 4 tyg po porodzie, na ćwiczenia niestety brak czasu i jeszcze za bardzo nie pozwalają mi się forsować. Do lata chciałabym wrócić do wagi z przed ciąży czyli 70-72kg. Miałam nadzieję że jak córcia się urodzi to będziemy śmigać na spacerki ale obecne mrozy ograniczają nas do otwartego okna:( A i dieta mocno ograniczona mimo ze cały czas muszę dokarmiać. Póki co mam za sobą 15kg w dół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, ja już wazenie mam za sobą:D 89,5:D może te pół kilo nie jest tak dużo ale w sumie zawsze coś:) także pozytywnie jestem nastawiona do nowego tygodnia:) oliffeczka witamy Cie serdecznie:) jesteś mojego wzrostu i tez z tą samą wagą startujesz co ja:) tyle że ja już ponad dwa lata po porodzie jestem:....na razie jako karmiąca żadnych rygorystycznych diet nie możesz stosować, ale dziecko z ciebie spije, grunt to odżywiać się zdrowo:) Adeleida teraz masz cały tydzien na odnowienie diety:):) przy poniedziałku daj jak najwięcej z siebie:):) i tak juz do końca. Ja tez w weekend sobie troche pozwoliłam, no niestety taka nasza natura, nie możemy sie łamac przy kazdym upuscie smaku.:) Ja dzis do mojego taty jade, który nie wierzy w żadne diety itp tylko podsuwa pod nos i jedz....eh trochę się boję tej wizyty, bo te 0,5kg może szybko wrócić....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo najwazniejsze to konsekwentnie krok po kroku ale systematycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie, właśnie, konsekwencja i zaparcie, to podstawa. Ja wszystko wiem o dietach, mogę doradzać pięknie innym, tylko w praktyce, to jakoś ciężko z tym jest............ Teraz będzie lepiej! Na obiadek sałatka z tuńczyka i jajka, nie to raczej drugie śniadanie w pracy, obiadek w domu chyba będzie, a Wy już po obiedzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakijanos
ChceMiecSzczupleCialo sprobuje tego przepisu! wielki tyłek to moj cel:) ale siedzący tryb zycia to za abrdzo u mnie sie nie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia234
hej mogę się dołączyć. ważę 84kg przy 173cm wzrostu . chcę zrzucić 20 kg do lipca. może z wami mi się to uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ChceMiecSzczupleCialo
Ja dziś lajtowo tylko 30 min ćwiczeń, bo takie mam zakwasy po tym workoucie c, że szkoda mówić :D Ale już widzę efekty! Zaczynam się robić bardziej jędrna - nadal obtłuszczona ale jędrna :) A to nawet nie miesiąc ćwiczeń! Kobitki żadne diety, tylko sport sport sport :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiadomo, że dieta tez jakoś wspomaga, ale najwazniejszy niestety albo stety (jak kto woli) jest sport:) ja ćwicze od około dwóch tygodni i tez widze różnicę nie tylko w jędrności ciała, ale nawet przy wchodzeniu po schodach mam lepszą wydolność:) Klaudia234 witamy Cię serdecznie i zapraszamy:):) nic tylko dieta MŻ (mniej żreć) i ćwiczycyć:) i do wakacji bedziemy szczuplutkie....:D eh tak bym chciała pójść na basen w ładnym stroju w tym roku:P:P No dobra marzenia marzeniami......u taty wczoraj tragicznie nie było:):) umiałam sie oprzeć pokusom i stawiłam tacie czola...hehe:):) za to mój mąż ma cały tydzień wolny i to on bedzie serwował specjały kulinarne i obawiam sie że mu się nie oprę (oczywiscie temu jedzeniu) :) ale z wami to jakos łatwiej sie tego wszystkeigo trzymać:):) Buziaki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny:)mogę sie przyłaczyć? Mam 173 cm wrostu i ważę 79 kg...brrr Chce wazyc 59, czyli 20 kg w dół. od wczoraj mam orbitreka, ale daje wycisk nieziemsko, dzisiaj czekam na płytki z cwiczeniami Cindy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey kobietki, od razu człowiekowi razniej jak wie ze nie tylko on walczy z wagą. macie może jakaś recepte na szybkie ujędrnienie skóry?? troszkę mi jej zostało po ciąży i nie wiem jak z tym walczyć. kupiłam jakieś balsamy ale jakoś w nie nie wierze za bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam i trzymam za Was kciuki! Ja od marca zaczynam " zrzucanie" ostatnich 10 kg. I najlepsze, że wiem, że na pewno mi się uda:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego od marca? Postanowiłam dodać do diety ćwiczenia, czy codziennie 100brzuszków, 40-60minut różnych ćwiczeń i 30 minutowy "taniec" na macie do tańczenia wystarczy? Chciałabym też biegać, ale jak już wcześniej wspomniałam, wstydzę się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej moje kochane :) widzę że sporo nas przybył i fajnie zawsze to lepiej :) mnie już choróbsko prawie przeszło :) od jutra idę do pracy taka dorywcza na razie ale dobre i to będę pracować od 16:30 do 20:304 godzinki dziennie od poniedziałku do piątku a więc mąż wraca o 16:15 a ja wychodzę :) tak się cieszę że w końcu wyjdę z domy nawet lepiej bo nie będę myślała o jedzeniu ostatni posiłek będzie o 16 no i w pracy też się poruszam bo będę sprzątała na hali produkcyjnej więc szybciej pozbędę się nadmiaru kilogramów :D wczoraj sobie za dużo pozwoliłam i na wadzę o 0,5 kg więcej niż było :( ale dam radę bo obiecałam to swojej córeczce że dla niej schudnę i jasna rzecz że i dla siebie :) hehehehe dziś na obiadek mięsko mielone i indyka usmażone na patelni beż tłuszczu i do tego bukiet warzyw czyli : sałata, ogórek korniszony, pomidor, cebulka i to polane jogurcikiem naturalnym mniam mniam aż się głodna zrobiłam a co u Was Kochaniutkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od marca ponieważ jade z dzieciakami na dwa tygodnie ferii i nie na opcji abym wziela sie pożadnie za temat. narazie przygotowuje skóre . cwicze i katuje się bańką chińską. szukam tez informacji dermorollerze. takich z piewszej reki najchetniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×