Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość onlyhope2210

20KG W DÓŁ !!!!!! czyli odchudzanie na maxa

Polecane posty

Gość Gruba ...
Noooo... Koniec z odchudzaniem czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gruba ...
A reszta?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gruba ...
I ja walcze... Sie chyba odchudzanie na maxa zesrało u reszty :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gruba ...
Beznadziejne jestescie... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Was nie zesrało tylko problemy na mojej ścieżce się pojawiły....:( mąż stracił pracę...do tego ciągłe kłótnie z nim......i przez to ćwiczenia zamarły na ten czas...:( dietę trzymam nadal, tyle dobrego w tym wszystkim.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak nie
będzie co do gara włożyc to schudniesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gruba ...
Ponad 5kg schudłam... Wesołych Świąt Wielkiej Nocy!!!😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gruba ...
A tu jak zawsze... ruch,ze hej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gruba ...
Chce Mieć a Ty z ilu kg schodzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorko ile juz schudlad,
od stycznia,nie czytalam twoich wszyscihj wypowiedzi,moze wy wiecie jej kolezanki w odchudzaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinjeloo
Witam, przyłączam się do wątku :) Odchudzam się od 2 stycznia br. - pierwsze w życiu postanowienie noworoczne, w którym wytrwałam tak długo! Moja waga wyjściowa to 89kg przy wzroście 170cm. Stosuję diete Dukana,ale nie przesadnie rygorystycznie. Głowne założenia które sobie przyjęłam to: - nie jem absolutnie żadnego pieczywa (piekę sama kromki z otrębów i jogurtu) - nie stosuję cukru (tylko słodziki bez aspartamu) - jem dużo nabiału i jajek - dużo mięsa białego,ale nie tylko,byle nie tłusto - od czasu do czasu, żeby nie ześwirować, pozwalam sobie na coś dobrego, słodycze, chrupki kukurydziane, zależy na co mam ochotę (kocham słodycze i nie mogłabym bez nich wytrzymać) Ponadto jak tylko zjadę do 75, zaczynam biegać (narazie nie mogę, bo przy tej wadze kolana mogłyby być zbyt obciążone). Mój plan działa - do dzisiaj schudłam 8kg. Może to nie jest imponujące tempo, ale lepiej wolniej i na dłużej, niż szybko i na chwilę. Co nagle to po diable! prawda? :) Obecnie waga to 81kg i trzymam się w postanowieniach. Niestety nie prowadzę statystyk obwodów, ale urania wyraźnie "urosły", a ja czuję się o wiele lepiej,fizycznie jak i psychicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość memeto
chetnie sie dołacze 79 kr wzrost 1.75

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja Serafi
Odchudzanie przede wszystkim powinno opierać się na wysiłku fizycznym oraz na odpowiedniej diecie. Można zastosować środki wspomagające, ale ważne jest, aby były one bezpieczne dla naszego organizmu. Takim właśnie preparatem jest Elavia 4321 Slim, jest to nowa marka na rynku oferująca produkty wspomagające naturalne funkcje organizmu, które sprzyjają odchudzaniu. Dostępna jest w dwóch wariantach: Elavia intensive (kuracja) oraz Elavia anti yo-yo (stabilizacja). Elavia Intensive to płynny koncentrat, natomiast Elavia Anti Yo-yo to kapsułki na dzień i na noc stabilizujące i utrwalające pożądaną wagę. Pamiętajmy, że Elavia to kompleksowy, 25-dniowy program odchudzania, a nie tylko doraźna kuracja. Zapraszam do zapoznania się ze stroną produktu elavia.pl. Pozdrawiam, Alicja _____________________________ eRzecznik marki Elavia 4321 Slim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość EMILIANA
czesc dziewczyny odchudzalam sie kiedys drastycznie zeszlam do wagin 62 z 67 ale przed samym slubem wrucilam do jedzenia chleba i ziemiakow ktore wczesniej calkowicie wycofalam a przed samym slubem przytylam 3 lata po slubie urodzilam 1 dziecko kg przybylo wiadoma sprawa po kolejnych 2 drugie dziecko i stanelam nie moge schudnac teraz warze 92 kg a bylo jakis czas temu 72

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olga393
Tak najgorzej jest przytyć bo po kolejnych próbach odchudzania nie chce się jeszcze raz próbować, ja np. tak miałam schudłam przytyłam schudłam przytyła i tak ciągle było,aż powiedziałam DOŚĆ ileż można tak się męczyć i zamówiłam sobie Afrykańskie Mango http://szczupla-kobieta.pl koleżanka poleciła... Zaczęłam kurację z suplementem i regularne posiłki i chudłam 40kg w 4 miesiące;) a po kuracji jestem już 7 miesięcy a efektu jojo nie ma;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronikaw1972
Ja na takie odchudzanie polecam reducer thermo extreme, który wspiera odchudzanie. Oczywiście stosuje się go w połączeniu z dietą, najlepiej wysokobiałkowa i treningami, jazda na rowerze, albo bieganie, choć basen też jest dobrym pomysłem. Dzięki odchudzaniu z reducerem schudłam 15 kg w 3 miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×