Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość onlyhope2210

20KG W DÓŁ !!!!!! czyli odchudzanie na maxa

Polecane posty

hej dziewczyny, przyszła płyta z ćwiczeniami Cindy! po pierwszych 10 minutach padłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ja wam zazdrosze tej mobilizacji! Ja zaczęłam od wczoraj.... Trudno to nazwac dietą, ale odrzucam słodycze, ograniczam wielkośc porcji. Niestety problemy z sercem na razie uniemożliwiają mi ćwiczenia. Może poradzicie jakąs konkretną dietę, taką na początek, aby zmniejszyc trochę zołądek? Ja mam 162 wzrostu i ważę uwago 82 kg....Zawsze byłam gruba, ale po ciąży to już masakra.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pannatunia proponuję masaze rolletic skoro nie możesz ćwiczyc, nie sa drogie, a dziewczyny chudną, gabinety są praktycznie w kazdym wiekszym mieście:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cwiczenia są przyjemniejsze jak porozciągacie przed ćwiczeniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ChceMiecSzczupleCialo
Hejka! Jak super, że nasze grono odchudzaczek się powiększa :) Pamiętajcie do lata będziemy extra laski! Oh może w tym roku wbiję się w kostium kąpielowy. Nie pływałam już z 4 lata, bo z moim ciałem morsa to wstyd pokazać się na plaży :( No ale nie załamywać się tylko ćwiczyć i MŻ! Co do ćwiczeń rozciągających to seria "8 minute" ma fajny program: http://www.youtube.com/watch?v=79sXwpZUeBw Cała ta seria jest fajna. Jak po Cindy mam za duże zakwasy, to się na tą przerzucam. Chociaż zestaw na pośladki jest morderczy i szczerze go nienawidzę :D Ale czego to się nie robi by być szczupłym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahaha.......ChceMiecSzczupleCialo ten link co podałaś do "8minute" to fajny strój ten prowadzący ma.....:D sexi:D:D:D ale ciałka mają niezłe;p Witam wsyztskich co dołączyli....az miło:D a ja myślałam że zostanie nas tak malutko:) im wiecej tym raźniej ja dołączyłam teraz przed głownymi posiłkami szklanke z łyżka octu jabłkowego....kwaśne to jak cholera jest, ale zmniejsza apetyt więc chcąc nie chcąc jem mniej:):) Monika+ starczą spokojnie te ćwiczenia, tylko się nie przeforsuj za bardzo bo potem chęci miną:) ja sobie teraz ćwiczenia przeniosłam na wieczorne godzinki bo tak w ciągu dnia to kiepsko a jednak jak mała śpi to chcę sobie troche odpocząc ewentualnie posprzątać:) Zmobilizowana24 super że już się wykurowałać i gratuluję znalezienia pracy:):) ja szukam już od października i nic:( nawet z żadnej firmy do mnie nie dzwonią aby sie spotkac na rozmowie kwalifikacyjnej:( kiepsko z robota teraz :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ChceMiecSzczupleCialo
Uff ja już po dzisiejszych ćwiczeniach. Teraz pora na czerwona herbatkę i relaks ;) Co do gościa z 8 minute, to rzeczywiście kostium ma fajny ;) Najgorsze, że podczas ćwiczeń koleś mówi "uśmiechać się", "pamiętajcie o szerokim uśmiechu" - mam ochotę go wtedy zabić, bo ja się męczę, tyłek mi odpada a ten mi tu o uśmiechaniu się gada :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam od rana! Następny dzień dietki przed nami. U mnie dzisiaj będzie dieta owocowa, zobaczyny jak się uda! miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj zaczynam ćwiczyć. Znalazłam fajną stronkę z rozpisanymi i pokazanymi ćwiczeniami ( www.bodyworks.pl), z tym, że trzeba było zapłacić 2 dychy :) A jeśli chodzi o dietę to mam ochotę na jajka pod każdą postacią. Więc dzisiaj sobie zrobię taki "jajeczny" dzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megi 612
Cześć dziewczyny czy mogę dołączyć do was. Ja mam 166 wzrostu i 84kg , więc też dużo do roboty . W grupie zawsze raźniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ChceMiecSzczupleCialo
Mniam mniam uwielbiam jajka :D Az nabrałam ochoty na jajecznice z pomidorkiem i cebulka! megi 612 - jasne, że można :P im więcej nas, tym lepiej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A właśnie, miałam się wcześniej pytać i zapomniałam. Znacie może jakieś filmiki z ćwiczeniami, w miarę prostymi, z małą ilością skoków (sąsiedzi) i takie które można wykonywać w bardzo małym pokoju (układy taneczne odpadają bo nie ma miejsca). Sama nie mogę nic znaleźć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megi 612
MONIKA+ możesz robić przysiady, brzuszki , wymachy nogami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To robię, ale potrzebuję czegoś co mi się tak szybko nie znudzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ChceMiecSzczupleCialo
ja cwicze z Cindy: http://www.youtube.com/watch?v=jMY7b2iIuW0 - workout a na 10 minut http://www.youtube.com/watch?v=1tlg7cAo3DU - workout b okolo 16 minut jest jeszcze workout c 40 minutowy ale nie moge tego na yt znalezc ;/ no i seria 8 minute: http://www.youtube.com/watch?v=79sXwpZUeBw - rozciaganie http://www.youtube.com/watch?v=sSby1UUhyts - ramiona http://www.youtube.com/watch?v=sWjTnBmCHTY - brzuch http://www.youtube.com/watch?v=uLIfN-31Bgs - nogi http://www.youtube.com/watch?v=dnBhn7YSsnM&feature=related - tyłek (morderczy :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onlyhope2210 wiesz co ja też złożyłam różne CV ale mnie interesuje praca tyko na nocki jak na razie, u nas w Tesco są zmiany nocne od 21-5 rano lub od 22-6 rano jak małą dam do przedszkola od września to będzie łatwiej a teraz to mam taką dorywczą na 4 godzinki dziennie bez sobót i niedziel ale dobre i to :) . Nie martw się na pewno i ty znajdziesz pracę fakt teraz jest trudno o jakąkolwiek pracę a o tą dobrą to już w ogóle jak nie masz znajomości to tylko szczęśliwy los pozostaje ale wierze że Ciebie spotka ten los :) życzę Ci tego z całego serca :D Powiem Wam że tak się cieszę że w końcu wyjdę z domu tak mi tego brakowało a tym bardziej że do wiosny coraz bliżej :) mam nadzieję że wszystkie powitamy ją z naszymi nowymi figurami i nowymi zajefajnymi ciuszkami :D życzę Wam tego i sobie również kurcze już niedługo tłusty czwartek mam nadzieję że nie zjem ani jednego w tym dniu :) zaraz sie musze szykować troszkę do pracy ugotować mężowi obiadek :)córcia właśnie usnęła więc pośpi z jakaś godzinkę lub półtorej aja przez ten czas zabieram się do gotowania i sprzątania . Musiałam Was odwiedzić bo smutno mi było bez Was jutro zdam Wam relacje z pierwszego dnia pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onlyhope2210 wiesz co ja też złożyłam różne CV ale mnie interesuje praca tyko na nocki jak na razie, u nas w Tesco są zmiany nocne od 21-5 rano lub od 22-6 rano jak małą dam do przedszkola od września to będzie łatwiej a teraz to mam taką dorywczą na 4 godzinki dziennie bez sobót i niedziel ale dobre i to :) . Nie martw się na pewno i ty znajdziesz pracę fakt teraz jest trudno o jakąkolwiek pracę a o tą dobrą to już w ogóle jak nie masz znajomości to tylko szczęśliwy los pozostaje ale wierze że Ciebie spotka ten los :) życzę Ci tego z całego serca :D Powiem Wam że tak się cieszę że w końcu wyjdę z domu tak mi tego brakowało a tym bardziej że do wiosny coraz bliżej :) mam nadzieję że wszystkie powitamy ją z naszymi nowymi figurami i nowymi zajefajnymi ciuszkami :D życzę Wam tego i sobie również kurcze już niedługo tłusty czwartek mam nadzieję że nie zjem ani jednego w tym dniu :) zaraz sie musze szykować troszkę do pracy ugotować mężowi obiadek :)córcia właśnie usnęła więc pośpi z jakaś godzinkę lub półtorej aja przez ten czas zabieram się do gotowania i sprzątania . Musiałam Was odwiedzić bo smutno mi było bez Was jutro zdam Wam relacje z pierwszego dnia pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onlyhope2210 wiesz co ja też złożyłam różne CV ale mnie interesuje praca tyko na nocki jak na razie, u nas w Tesco są zmiany nocne od 21-5 rano lub od 22-6 rano jak małą dam do przedszkola od września to będzie łatwiej a teraz to mam taką dorywczą na 4 godzinki dziennie bez sobót i niedziel ale dobre i to :) . Nie martw się na pewno i ty znajdziesz pracę fakt teraz jest trudno o jakąkolwiek pracę a o tą dobrą to już w ogóle jak nie masz znajomości to tylko szczęśliwy los pozostaje ale wierze że Ciebie spotka ten los :) życzę Ci tego z całego serca :D Powiem Wam że tak się cieszę że w końcu wyjdę z domu tak mi tego brakowało a tym bardziej że do wiosny coraz bliżej :) mam nadzieję że wszystkie powitamy ją z naszymi nowymi figurami i nowymi zajefajnymi ciuszkami :D życzę Wam tego i sobie również kurcze już niedługo tłusty czwartek mam nadzieję że nie zjem ani jednego w tym dniu :) zaraz sie musze szykować troszkę do pracy ugotować mężowi obiadek :)córcia właśnie usnęła więc pośpi z jakaś godzinkę lub półtorej aja przez ten czas zabieram się do gotowania i sprzątania . Musiałam Was odwiedzić bo smutno mi było bez Was jutro zdam Wam relacje z pierwszego dnia pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onlyhope2210 wiesz co ja też złożyłam różne CV ale mnie interesuje praca tyko na nocki jak na razie, u nas w Tesco są zmiany nocne od 21-5 rano lub od 22-6 rano jak małą dam do przedszkola od września to będzie łatwiej a teraz to mam taką dorywczą na 4 godzinki dziennie bez sobót i niedziel ale dobre i to :) . Nie martw się na pewno i ty znajdziesz pracę fakt teraz jest trudno o jakąkolwiek pracę a o tą dobrą to już w ogóle jak nie masz znajomości to tylko szczęśliwy los pozostaje ale wierze że Ciebie spotka ten los :) życzę Ci tego z całego serca :D Powiem Wam że tak się cieszę że w końcu wyjdę z domu tak mi tego brakowało a tym bardziej że do wiosny coraz bliżej :) mam nadzieję że wszystkie powitamy ją z naszymi nowymi figurami i nowymi zajefajnymi ciuszkami :D życzę Wam tego i sobie również kurcze już niedługo tłusty czwartek mam nadzieję że nie zjem ani jednego w tym dniu :) zaraz sie musze szykować troszkę do pracy ugotować mężowi obiadek :)córcia właśnie usnęła więc pośpi z jakaś godzinkę lub półtorej aja przez ten czas zabieram się do gotowania i sprzątania . Musiałam Was odwiedzić bo smutno mi było bez Was jutro zdam Wam relacje z pierwszego dnia pracy 27.01.2012 - 95kg cel 75-80kg do lipca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onlyhope2210 wiesz co ja też złożyłam różne CV ale mnie interesuje praca tyko na nocki jak na razie, u nas w Tesco są zmiany nocne od 21-5 rano lub od 22-6 rano jak małą dam do przedszkola od września to będzie łatwiej a teraz to mam taką dorywczą na 4 godzinki dziennie bez sobót i niedziel ale dobre i to :) . Nie martw się na pewno i ty znajdziesz pracę fakt teraz jest trudno o jakąkolwiek pracę a o tą dobrą to już w ogóle jak nie masz znajomości to tylko szczęśliwy los pozostaje ale wierze że Ciebie spotka ten los :) życzę Ci tego z całego serca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mi się coś pochrzanilo z laptopem najpierw nie mogłam wysłac wiadomości a póżniej tyle mi wysłało sorki dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dokładnie tak 24h na dobę i na nocki głównie potrzebują do wykładania towaru na półki bo kasy w nocy są tylko samoobsługowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego koszmar??? Nie rozumiem Cię fajnie że jest i w nocy ponieważ nie każdy może pracować w dzień ja np nie mam z kim zostawić w dzień dziecka i dla mnie to jest super sprawa że jest praca na nocki oczywiście to nie jest w kożdą noc np idzieś na nockę póżniej idziesz dopiero za 24 godziny lub 3 nocki pod rząd i nasz wolne 48 zależy jak Ci ustawią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli tak to widzisz, to pewnie super sprawa, można się dzieckiem z mężem razem na wymianę opiekować. Sorry, że tak sie głupio pytałam, ale ja już dłuższy czas mieszkam w Niemczech i tu takiego czegoś nie ma. Do 20.00 i koniec, teraz spożywcze niektóre, ale bardzo sporadycznie do 22.00. Jak jest tu raz w roku otwarte jakieś centrum handlowe w niedziele, to wszyscy już marudzą, że biedne sprzedawczynie, nie mogą niedzieli spędzić z dziećmi w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic się nie stało :) W sumie to i racja że Polska słynie z tego że święta i też sklepy pootwierane ale te nocki to naprawdę super sprawa jak dla mnie, tylko mnie sie na razie nie udało tam dostać ale na szczęście dostałam inną pracę na 4 godzinki dziennie od poniedziałku do piątku dziś pierwszy dzień zobaczymy jak będzie mam nadzieje że nie najgorzej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To trzymamy za Ciebie kciuki, napewno wszystko będzie w porządku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×