Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość koszczyczek z króliczkiem

Zmiana imienia dziecku

Polecane posty

Witam. Moja córcia ma na imię Julia. Okazało się, że z rodziny, której wcześniej nie mieliśmy okazji poznać jest 13 Jul. Nie chce, żeby w rodzinie było tylko Juli. Myślę nad zmiana na Aleksandra. Co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majeczka 77
Długo nie mogliśmy zdecydowac się na imię dla synka.Mój mąż wymyslił wczesniej Gabriel i tak też zarejestrowal w USC,(Gabriel Adam), a ja chciałam odwrotnie(wymyślilam to w ostatniej chwili).Zastanawiam się czy zmieniac.Dodam,że synuś ma 5 tygodni.Co WY na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Imie Niunia tez istnieje
na liscie imion nadawanych w Warszawie w ubieglym roku Niunia wystepuje... Zreszta, mam kolezanke ze szkoly na ktora nikt nigdy inaczej nie powiedzial - no moze poza nauczycielami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zmainkaa
Ja zmieniałam mojej córce imię z Jessica na Julia gdy miała 3 latka. Prośbę swą motywowałam tym iż były robione błędy w pisowni złożyłam oświadczenie zaś mąż wniosek ponieważ to on zapisał naszą córkę w UC. Opłata wynosi 36 zł , a całe załatwienie sprawy około 10 minut później się czeka decyzję 7 dni i gotowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusia taka że oj 776
ZMAINKAA a czy ty czasem nie mieszak w okolicach kłodnego?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikola2000
witam,ja mam ten sam problem ,mam dwumiesięcznego synka Oliwiera i wlasnie zastanawiam czy nie zmienić na Dawid ,martwię się żeby w przyszłości dzieci się z niego nie smialy -tylko co ludzie powiedzą ze zmieniam dziecku imie jak jakas nienormalna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikola2000
napiszcie co sadzicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dawid mi się nie podoba :/ ale Oliwier to już kompletna katastrofa. z dwojga złego zmień mu na Dawid.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćop
Przecież Oliwier jest to najnormalniejsze imię jak każde inne. Czy się podoba czy nie to już kwestia gustu jak z każdym innym imieniem. Dlaczego ktoś ma się śmiać? Znam kilku Oliwierów dlatego nie wiem w czym problem:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do pol roku mozesz zmieniac imie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pozostaw tą decyzje córce, będzie chciała sama sobie kiedyś zmieni. Ja uważam,że jest ładne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikola2000
chodzi o to ze przez cala ciaze mowilismy z narzeczonym ze będzie oliwier bo bardzo nam się to imie podobalo,ale teraz mam pewne wątpliwości czy dobrze zrobiliśmy ,gdyz kilka osob zapytalo co to wymyslilismy z tym imieniem jakby nie było innych imion .wiec teraz sama już nie wiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozalia jest piekne. mi sie podoba. olivier? fajne jak francuski gej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zmiencie z julki na ole. julki to przesyt.fuj.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam córkę Laurę, i nie moge sie do tego imienia przyzwyczaić. Córka ma 7miesięcy, a ja coraz gorzej reaguję na to imię. Mąż twierdzi, że siedzę w domu i mam za dużo wolnego czasu na myślenie, ale ja psychicznie coraz gorzej się czuję. Chyba popełniłam największy błąd w życiu z wyborem imienia dla mojej najukochańszej córeczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież Laura to śliczne imię, kobiece ale za razem "silne". Nie ma zdrobnienia, ale nie musi mieć. Trafiłaś w dziesiątkę. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Laura to kiepskie, kojarzące się z patologią imię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bzdura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Laura piękne imię, a poza tym jest 6 miesięcy na zmianę imienia więc nie wiem jak to teraz załatwisz, a poza tym bez przesady to tylko imię! dziecka nie ośmiesza więc jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez o tym myślę... Mam córcie Nadię mężowi, wszystkim w rodzinie i znajomym się podoba a ja coraz bardziej myślę o zmianie bo boje się ze będzie miała przez to imię problemy... ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nadia ? No jasne że będzie kojarzona z ruskimi ,ludzie będą podejrzliwi ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Laura oraz Nadia to ladne imiona, jak Wam sie nadal podoba to ja bym nie zmieniala, ja sama sie zastanawialam nad zmiana imienia corki, od dziecka sobie wymyslilam, ze jak bede miala corke to nazwe ja Julia i tak tez zrobilam, nie wiedzialam wtedy, ze imie sie stanie tak bardzo popularne (corka ma 10lat), myslalam, zeby zmienic jej na Gabriela, bo jest taka silna, mocna dziewczynka i tak to imie mi by do niej pasowalo, coz, w koncu sie nie zdecydowalam, a corka jest Julia, tyle szczescie, ze w naszej miejscowej szkole jest jedyna Julia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzicie dziewczyny mam ten sam problem mam miesiecznego synka Michał, i jakos mi nie pasuje to imie , nie wiem czy nie zmienić na Paweł lub MAteusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raven60
I co zrobiliście z Laurą? Ja mam synka, o którym zaraz po porodzie powiedzieliśmy, że pasuje do niego Patryk, a nadaliśmy Bartosz, bo tak się wszystkim bardziej podobało. I teraz nie mogę tego przeżyć, a syn ma już 9 miesięcy i mam wrażenie, że już zawsze będę chora psychicznie z tego powodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i co że się wszystkim podobało? nie macie swojego zdania? serio psychicznie tego nie przeżyjesz?? w końcu to tylko imię moze będziesz miała jeszcze syna to nadasz mu Patryk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raven60
Spoko. Ja wiem, ze to nie jest normalne takie się zadręczanie imieniem. Syna już nie będę mieć bo 2 dzieci mi wystarczy. I wiem, że kierowanie się opinią innych zamiast swoją zawsze się źle kończy. Ja to wszystko na zdrowy rozum wiem i rozumiem i prawdopodobnie gdybym słuchała swojej historii od kogoś innego to też bym nie rozumiała w czym problem. Nie zmienia to faktu, że od 9 miesięcy żyję myślą - zmienić czy zostawić, szczególnie że teraz to tylko sądowa zmiana wchodzi w grę. Po prostu byłam ciekawa jak skończyła się historia Laury (swoją droga bardzo ładne imię), bo to historia podobna do mojej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raven60
Poza tym nie byliśmy do końca pewni tego Patryka więc uznaliśmy, że Bartek to bezpieczniejszy wybór. Bezpieczniejszy nie zawsze bywa lepszy jak widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem bardzo ciekawa czy te z was które sie zastanawiały nad zmianą to faktycznie zmieniły imię dziecku?moja córka ma 3 miesiące...w ciąży cały czas było że będzie Julia....może i popularne ale ładne mi się wydawało...około tydzień po zarejestrowaniu jak grom z nieba w mojej głowie pojawiła się myśl że to imię to błąd....że powinna mieć inne....wiem że wydaje się to irracjonalne bo takie sytuacje nie powinny mieć miejsca...wkońcu miałam 9 miesięcy....i to właśnie jest najbardziej dobijające:(bo jak można się porządnie nie zastanowić nad imieniem dla własnego dziecka....lubię imię Julia ale drażni mnie Julka a tak wszycy do niej mówią...codziennie o tym myślę...chciałabym zmienic to imię ale boję się opinii ludzi...rodziny, znajomych....budzę się w nocy i myślę....codziennie chce mi się płakać i nie mogę sobie tego przedarować:(czuję że tto największy błąd jaki w życiu zrobiłam....chciałabym zmienić na Pola lub Lena...z tym że Pola się nie podoba mężowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba bylo zastanowic sie najpierw nad brajankiem karinka nastia czy dzesika teraz maja problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×