Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zegareko

CO JESZCZE MOGĘ ZROBIĆ DLA TYCH PSÓW???

Polecane posty

zwierzolub a jeśli jestes taka cwna to powiedz kto to jest Monika Nowicka?????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj pisząc o brudzeniu tutaj miałam na myśli wyłącznie ciastoline. Dziewczyny przekazałam naszą sprawie Pani która nakazała wyłączyć się z pisania tutaj oraz że ona sama dokończy sprawę adopcji wirtualnej, już poza nami. Ja odezwę się po mpowrocie lub jak dorwę kompa. Wrócę o ile ten top jeszcze nie zostanie zniszczony do końca. Tylko nie poddawajmy się z szukaniem domu - adopcja wirt. będzie załatwiona na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiemtak dzięki za info! ja cały czas ogłaszam, przekazuje znajomym i na pewno łatwo się nie poddam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i poszły:-(
szkoda ale sercem jestem z Wami dziewczyny, czasem dajcie znać, tylu ludzi tu zagląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hbjkh
ja nie dostalam maila. skarabeusz16@buziaczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabaka
Kurcze dziewczyny taki fajny topik byl. Napszcie chociaz jak potoczyly sie losy bohaterów topiku. Albo zaproście tam gdzie jesteście:-) Nawet nei wiecie ile osób to czytało... Pozdrawiam was i zycze powodzenia. I oczywiscie czekam na jakies info od was:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dramaturgiiiaa
ja bym temat zglosil do usuniecia, problem z glowy. nie wiem po co wam to wszystko. olac. tylko winny sie tlumaczy. OLAC! i zapomniec:) i nie podwazac kompetencji pracownikow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dramaturgiiiaa
tu jest duzo podszywow. mysle,ze nie kazda pomaranczka pisala od siebie:) dlatego chcialem temau zamknac, ale chyba usuneli ten dzial??? zalozcie gdzies indziej temat. mysle,ze juz wam nikt przeszkadzac nie bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem tak i asia- posłałam maile miło slyszec, że są osoby które w nas wierzą. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak spały psy ten patyk co widać to na nim się opierała blacha- co mialo słuzyć jako zadaszenie, było to juz wczesniej.. zostały tylko na wysokosc metr rzucone pustaki, co by psy nie wyskoczyły z "kojca" http://zapodaj.net/upload.html ale zaraz usłysze, ze miały warunki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ech ludzie ludzie
na mrozie, na gołej ziemi bez wyjśćia i wejścia -to juz jest zamęczanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego uważam, ze zrobiłam dobrze, ze sa teraz w tym hotelu, my szukamy im domu a roki póki co będzie adoiptowany wirtualnie- tj wysyłana bedzie kwota pieniedzy na jego lepsze warunki zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem sexiiii !!!!
dobrze,nie dobrze... co za roznica? stalo sie i teraz trzeba szukac domu. powiedzcie mi, w jakim miejscu sa te psy? gdzie jest roki? ja zapytam u siebie, jestem z innego wojewodztwa, ale moze ktos zechce psa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasik 11
dziewczyny czemu się nie odzywacie, sa jakies nowe informacje w sprawie pieskow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hbjkh
dziewczyny szybko na maila!!! ale szybko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak myślicie? możemy tutaj wrócić czy lepiej jak jest? do mnie doszedł od Joasi-dziękuję-odpisałam do wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hbjkh
dziewczyny jeszcze raz na maila. niech kazda mi wysle ten nr do zegareko bo dostalam ale jakis z bledem, babka sie zaraz rozmysli :((((( noz kurcze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podałam sorry, wczoraj zle jedna cyfre, bo miałam ciezki zapieprz. przepraszam. juz wysłałam agnieszce dobry na maila.. w czym ja mam im pomoc jak przyjada po psa?? bo ja dzis do schroniska nie jestem w stanie podjechac bo mnie nie ma od 14

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ktoś podawał moj adres mailowy tym ludziom z olkusza???bo ktos sie odezwał z ogłoszenia i nie wiem czy to Ci sami czy ktos nowy? pani Elżbieta M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz wysłałam poprawny , bo znowu z błędem, tak się zamotałam. teraz o 12:08 jest dobry nr, bo srpawdziałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×