Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zegareko

CO JESZCZE MOGĘ ZROBIĆ DLA TYCH PSÓW???

Polecane posty

Gość Kasik 11
Autorko, jesteś WIELKA! Siedze ze zlami w oczach i ma tylko nadzieje ze ktos w koncu zajmie sie pieskami. A dla ciebie ogromne buziaki i nie poddawaj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny te co bylty wczoraj powiadomiły jakąś babkę z fundacji , co z nia gadałam i ma przyjechać , zaraz mam sie dowiedziec co i jak jesli je dzisiaj zabierze kupie jeszcze im rzeczy na droge, karmy itd i starczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przechowaj je
zegareko, a napisałaś do tej osoby z dogomanii, która pisała coś o inspektorach? gdyby nie wypalił pomysł z tą kobitką z fundacji, to zawsze jest nadzieja, że inspektorzy jednak pomogą. to państwo jest nienormalne ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gówno ... niby juz sprawdzala droge ale sie dowiedzaialam ""Dzwoniłąm tam i info właściwie będzie na bieżąco, bo wszystko zależy od możliwości transportu (fundacja ochrony zwierząt z tego co pamiętam, jakieś znajomości tam mają). Więc na bieżąco będę ci dawała wszelkie znaki jakie będę posiadała"" czyli chaos dalej, zero konkretów cóz. na dogomanii dzwonilam ale nie odbiera nikt. zsoatwilam sms, z prosba o pieskach 3 h temu i gówno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A powiedź mi jeszcze jedną sprawę. Czy jakbyś powiedziała że psy są z Krakowa, to by je schronisko przyjęło? Jakby je zawieść do samego schroniska (sprawa transportu na razie na bok odłóż) Wiem, pamiętam, że mówili że nie mają miejsca, ale nie można tych psów tak zostawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość don juanisko
własnie taka jest pomoc dla zwierząt NIE MA JEJ ! fundacje zbijają kaskę i schroniska i o to chodzi !!! zwierze najlepiej wyrzucić, uśpić, pozbyć się :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość don juanisko
na dogomanie to ty nie licz dla nich kundelek to nie żywe stworzenie dla nich pies to tylko z rodowodem potrafią tylko wstawiać zdjęcia biednych psów na allegro i liczyć kase ! chcialem kiedys pomóc psom to mi rzucili słuchawką i w schronisku i w toz i nawet taka jedna znana co krzyczy w tv jak kocha pieski :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczęło się
Schronisko nie przyjmuje psów :) Hycel może wyłapać bo dostanie 700zł od gminy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja o 16 musze wyjsc nie wiem jak to rozegrac jakby ktos przyjechal a bede po 23 w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakbyś powiedziała, że ktoś katuje te psy to pewnie by przyjechali z telewizją. Oni lubią takie medialne akcje. Jest potem na co zbierać pieniążki. Tak to nie licz na zainteresowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opamietajcie siee
ludzie!!!! schroniska sa przepelnione, zrozumcie masa bezdomnych zwierzat zamarza zima psow jest za duzo, sek w tym, zeby pozbywac sie ich jesli trzeba humanitarnie- tzn usypiajac u weterynarza chyba lepiej uspic niz mialby glodowac i marznac albo gniesc sie w zlych warunkach w jakims przepelnionym schronisku??? nie kazdy chce i moze hodowac psa w domu. uwazam, ze powinnas zalatwic uspienie psow, jesli nie chca ich wziac - bo zamarzna albo beda katowane przez ta pseudo wlascicielke, jesli wroci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiesz że to co piszesz to jest przestępstwo? Usypia się tylko ślepe mioty, a nie dorosłe (zdrowe) psy i szczeniaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie jest tak, ze ktos kocha tylko rodowodowe pieski bo pochwala akcje rasowy=rodowodowy. Tylko wlasnie jak juz ktos wyzj napisal psow jest za duzo w Polsce a wciaz coraz wiecej - bo ludzie kupuja psy od pseudohodowcow, na gieldach etc. psy w typie rasy placac za nie nawet 600 zl by miec psa ktory przypomina jakas rase i sie chwalic ''rasowym'' ktorym ten pies bez rodowodu w istocie nie jest. I przez popyt mnozy sie coraz wiecej psow, kazdy moze sobie kupic ''maskotke'' i coraz wiecej psow laduje na ulicach lub podziela los tych psiakow ktorych los nikogo poza autorka nie obchodzi. Dlatego nie rozmnazajmy psow bez rodowodow, sterylizujmy i kastrujmy swoje psiaki bez uprawnien hodowlanych a jesli chcemy kupic psiaka to w pierwszej kolejnosci wybierajmy sie do schroniska a nie na gielde. Jesli komus zalezy na rasie to TYLKO PIES Z RODOWODEM. Autorko to jak w koncu? Hycel nie przyjedzie? Tamta babka? Nic nie wiadomo? Dzwonie do znajomej z fundacji, zaraz sie odezwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podeslalabys mi dokladniejsze dane na maila ? (masz go po kliknieciu na moj nick) bo w razie co podam gdzie to jest jak bede przedstawiala sytuacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiemtak
sama daj się uśpić..popatrz na zwierzaki, jak okazują strach, jak się chowają przed bólem, uciekają przed niebezpieczeństwem . Wiesz dlaczego? bo chcą zyć. Na wsi dla człowieka, to chyba nie taki problem postawić ocieploną bude czy wpuścić do jakiegoś ogrzewanego miejsca , podzielić się zupą czy kaszą a i tak okazuje się ze to wielu przerasta. Ja mieszkam w dużym mieście i tutaj jest chyba inna mentalność bo nie tylko ja dokarmiam bezdomne koty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Jesli komus zalezy na rasie to TYLKO PIES Z RODOWODEM." Los psów rodowodowych jest tak samo ciężki. Kilka lat temu zamieściłam ogłoszenie, że przyjmę psa i odpowiedziały prawie same ZNANE hodowle. Chcieli oddać wyeksploatowane suki 8 i 9 letnie, których nie można już rozmnażać lub w wieku 1-3 lata bezpłodne czy po cesarkach nie nadające się już do rodzenia. Takie psy są oddawane / odsprzedawane lub usypiane :( Nie mogą trafić do schroniska bo zepsuło by to opinie hodowli..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam w domu kundelka ze schroniska- i to jest najwierniejszy przyjaciel! Ten pies jest wdzięczny do końca życia. Przez 2 dni opiekowałam się yorkami. Tak głupich psów to ja w życiu nie widziałam! Nie dość że mój kot jest 3x większy od nich, to jeszcze na dodatek te psy są w 100% uzależnione od człowieka. Gdzie ja- tam one! Miałam ochotę wywalić je na dwór na ogródek, bo już mnie męczyły. Poza tym one śmierdzą!Ja dostałam nieumyte psy i po ich wizycie musiałam cały dom czyścić, bo wszędzie czułam ich smród!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najcy najcyk
co im dałaś dzisiaj zjeść ten od budy coś zjadł??? jest mu lepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fkfudhsks
Kostka cukru- ja takich ludzi jak ty nie rozumiem...wielcy miłośnicy psow a york to niby co?jeżeli ktoś kocha zwierzęta to nie ważne jaka rasa, jak wyglada i jaki ma charatker taka miłość jest bezwarunkowa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takie coś jak miłość bezwarunkowa nie istnieje. To po pierwsze. A po drugie- nie lubię tych psów i nic na to nie poradzę! Ja wole innego rodzaju psy- owczarki, labradory, a nie yorki za 1500 zł dla szpanu, żeby panienka mogła sobie go do torebki włożyć i iść na solarium albo na zakupy! Ale to że ich nie lubie to nie znaczy że je skrzywdzę czy też powole żeby zostały skrzywdzone. Rozumiesz? Chyba nie, ale nie mam zamiaru Ci tłumaczyć tego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Można kochać każde zwierzę, ale niestety taka jest prawda o yorkach :( W ogóle większość ras (jak nie wszystkie) ma ogromne problemy z psychiką i zdrowiem. To bardzo słabe, chorowite psy. Bez szczepień i zabezpieczeń na kleszcze prawdopodobnie nie przeżyją roku. To własnie 'cuda' wielkich hodowców i ich 'udoskonalanie' gatunku :( Kundelek nie wie co to szczepienie czy obroża przeciw kleszczowa i żyje często po 18 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie było mnie bo po 1sze babka z fundacji powiedziala, ze TOZ z krk juz do mnie jedzie zabierze wszystkie psy ucieszona poleciala do sklepu po wyprawke dla nich, przyjechali " ale to są duże psy, ja myslalam ze to sa małe pieski, , które przemyce do schroniska, takich nie wezme, poza tym my jako TOZ, jako gmina nie mozemy wziąć psów spoza Krakowa" wkurwiłam sie, powiedzialam, ze bede sie z nimi kontaktowac, co w koncu ustalili bo ja musze isc, oni tam zostali znowu ktos u psów był, podejrzewam ze wlascicielka toz mowi, ze kara powinna byc juza to, ze psy biegają luzem po ulicy itp jestem juz jeszcze chwile, potem wychodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy Ci ludzie z tozu mają mózg? A jak mają czy go używają? Co oni sobie myślą, że zostawią psy na kolejną noc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fkfudhsks
Temat nie dotyczy yorkow wiec nie będziemy tutaj zasmiecac bo sprawa jest poważna.Ja akurat lubie wszystkie psy kotów nie lubie fakt ale....pomogła bym każdemu :) wiec rozumiem! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
toz ma to w dupie swoja droga to nie sa zbyt mili ludzie chcieli nr do soltysa to dałam i na tym moja rola sie skonczyla dalam jeszcze jedzenie, bede dzwionic do tego gościa co ustalili w koncu toz powiedzial, ze swoja droga Ci ludzie maja wlascicieli i nie moga ich zabrac, bo potem przyechalinby do schroniska i poznali te psy i oni mieliby klopot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×