Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dccsddsfds

zróbmy statystyke - ile tak naprawę kobiet połyka sperme

Polecane posty

Najlepsze sa te dlugie gry;) Mialas zwykly w ksztalcie penisa czy jakis inny? Chodzi mi po glowie taki pulsujacy z takimi krecacymi sie kulkami w srodku i takim krecacym sie ogonkiem do draznienia„perelki :p Co sadzisz o takim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe przypomniało mi się jak moje diecko wygrebało wibrator z dolnej szafki i mojej babci dało, a ona z tekstem że za jej czasów dzieci nie miały takich zabawek drgających:D Ja w śmiech a mina mojego chłopa bezcenna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie przez wyglad;) Tez jakos na mnie dziwnie dziala...Tyle tam mechaniki i to wszystko pchac do dziurki mojej pani;)? Ale mozna sprobowac najwyzej bedzie lezal w szafie a do lask wroci normalny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciągła zagadka
Sperma wypluta, ale jakiś smak w ustach pozostaje. Sperma połknięta, ale jakiś smak w ustach pozostaje. Tylko w ustach, bo gardło smaków nie czuje. CZYM się różnią oba smaki? NICZYM! Więc zagadka: Z jakiego powodu opór przed polykaniem, skoro różnica żadna? A dla nas to różnica między wywaleniem na śmieci, a pozostaniem w ciele dziewczyny. A nie ma bardziej wymarzonego miejsca od ciała dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierwszy raz nie bardzo wiedziałam co zrobić więc połknełam, a jak już poszło za pierwszym razem to tak zostało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×