Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cleo5959

224 dni do celu z krokomierzem i dietą ŻPM

Polecane posty

!!!220!!! I 4 dni za mna;) dzisiaj w 5 dzien mam juz za soba bieznie 60 minut i jestem w trakcie sniadania;) kromka chleba z szynka z indyka i papryka. Zjem i ide sprzatac, czyli kolejny ruch:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
posprzatane;) na 2 sniadanie nic innego jak musli z owocami;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martienne
Załatw sobie krokomierz. Możesz kupić albo skorzystaj z jakiegoś konkursu w necie np tutaj http://galvenoxsoft.pl/konkurs/. Wtedy lepiej się biega, lepiej spaceruje bo wiesz ile kroków zostało zrobione i ile to kalorii;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem ciekawa czy wyzwanie 224 dni skończyło sie sukcesem ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XV
Fajnie, że jest inicjatywa. Ale jeżeli oczekujecie cudów, to muszę was rozczarować. Od trzech miesięcy chodzę do pracy pieszo - 5km w jedną stronę. Daje to dystans 10km dziennie i ok. 14 tys. kroków. Do tego ruch w pracy - dzień zamykam z wynikiem ok.20 tys. kroków. Czuje się bardzo dobrze. Nogi trochę bolą, ale to dobry ból. Założeniem była korekta wagi i w tym temacie niestety postęp jest mizerny. Dodam, że nie jem świństw. Słodycze praktycznie dla mnie nie istnieją, czipsy itp. to rzadkość. Cukru nie używam od kilku lat, masła nie używam. Czyli teoretycznie wzorcowo a waga stoi... Może mój metabolizm jest problemem. Może wiek - 40 lat. Zobaczymy. Nie mam zamiaru przestać żyć aktywnie :) Spodobało mi się. Pozdrawiam i powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×