Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Boematte

wątek dla osób aseksualnych

Polecane posty

Gość gość
Jestem aseksualnym gejem czyli homoromantykiem. Interesują mnie mężczyźni tylko pod kątem emocjonalnym/uczuciowym. A tzw. biały związek z bratnią duszą, to wszystko, czego potrzebuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie wiem co ludzie (tak jak to mowia niektorzy normalni) maja do osob aseksualnych (tak zwanych ze zryta bania) jestesmy normalnymi osobami ktore nie potrzebuja w swoim zyciu seksu. Ale jakis szacunek do takich osob jak do innych tez sie nalezy niczym wam nie zagrazmy w zyciu. Moze i nie wiem duzo na temat zycia nie bedac dorosla osoba ale aseksualnosc to nie jest choroba ktora sie leczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asa

jestem aseksualna jest mi z tym dobrze, sa ważniejsze i przyjemniejsze rzeczy niż seks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaginiony w tłumie

jesteś wyjątkowa ale nie zapominaj, że jest też miłość platoniczna , do której kobiety jesteście powołane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

gdzie znaleźć faceta aseksualnego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onnn

Hej!

Jestem gejem spoza środowiska, który marzy o normalnym życiu, żonie i założeniu rodziny. Jestem przystojnym i ogarniętym życiowo facetem, lubiącym przyrodę, dobrą muzykę, film i podróże. Nie prowadzę gejowskiego stylu życia, a z racji tego, że zawsze chciałem mieć pełną, szczęśliwą rodzinę, poszukuję kobiety, która chciałaby stworzyć biały związek oparty na przyjaźni.  
Szukam kogoś o dobrym sercu, dziewczyny naturalnej, rodzinnej i optymistycznie patrzącej na życie, w wieku 20 - 28 lat, najlepiej z województwa łódzkiego. Jeśli jesteś samotną matką, również zapraszam do kontaktu. 


Więcej szczegółów prywatnie - happylife@onet.eu

 Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2012 o 15:00, AgentT napisał:

Wystarczy obejrzeć odc House z zeszłego tygodnia - s08e09 ... gdzie aseksualność została rozbita w proch 😄

tak doktor horse nacpany silnymi srodkami przeciw bulowymi geniusz jestes  ...ka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2019 o 10:56, Gość gość napisał:

gdzie znaleźć faceta aseksualnego ?

ja jestem aseksualny ale mam wady lubie palic staff biore narkotyki w tym chalucynogeny jesli nadarzy sie okazja  po co ci odrazu meszczyzna morze podswiadomie cos tam odczowasz , ja mam kumpla od gier video i wiadomo czego jestem raczej ostrozny w kontaktach z ludzmi przez wiele lat wyzywania mnie od pedalow ostatnio od inceli glownie przez kobiety mam wielki dystans do kobiet

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 3.02.2021 o 15:46, czarna pigula napisał:

ja jestem aseksualny ale mam wady lubie palic staff biore narkotyki w tym chalucynogeny jesli nadarzy sie okazja  po co ci odrazu meszczyzna morze podswiadomie cos tam odczowasz , ja mam kumpla od gier video i wiadomo czego jestem raczej ostrozny w kontaktach z ludzmi przez wiele lat wyzywania mnie od pedalow ostatnio od inceli glownie przez kobiety mam wielki dystans do kobiet

pozdrawiam

skoro ru.chasz się z kolegą to nie jesteś aseksualny, więc po co piszesz w tym wątku?

i jak mają cię inni nie nazywac ped.ałem, skoro nim jesteś, jeżeli posuwasz się z innymi chłopami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 5.02.2021 o 23:58, gość_gość napisał:

skoro ru.chasz się z kolegą to nie jesteś aseksualny, więc po co piszesz w tym wątku?

i jak mają cię inni nie nazywac ped.ałem, skoro nim jesteś, jeżeli posuwasz się z innymi chłopami?

nie rucham sie z kolego pale z nim zielsko i gram w fife lub nsf muj kolega woli kurtyzany jest singlem bo go laska oszukala myslalem ze sie domyslisz ze muj ziomek wiadomo od czego to wiadomo ze od staffu taki z niego gangster troche wiec ma dojscia do roznych substancj mamy wspulne zainteresowania moze troche ten mizoginizm przechodzi na mnie, a ty zachowyjesz sie jak typowy/a napaleniec juz tylko o ...iu moze ten wontek nie jest wlasnie dla ciebie niektore osoby aseksualne lubia ciasto ine dobrego splifa z kawa w jego mniemaniu jestem toche dziwny ze nie rucham ale dopulki chajs sie zgadza jestesmy kumplami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 5.02.2021 o 23:58, gość_gość napisał:

skoro ru.chasz się z kolegą to nie jesteś aseksualny, więc po co piszesz w tym wątku?

i jak mają cię inni nie nazywac ped.ałem, skoro nim jesteś, jeżeli posuwasz się z innymi chłopami?

nie rucham sie z kolego pale z nim zielsko i gram w fife lub nsf muj kolega woli kurtyzany jest singlem bo go laska oszukala myslalem ze sie domyslisz ze muj ziomek wiadomo od czego to wiadomo ze od staffu taki z niego gangster troche wiec ma dojscia do roznych substancj mamy wspulne zainteresowania moze troche ten mizoginizm przechodzi na mnie, a ty zachowyjesz sie jak typowy/a napaleniec juz tylko o ...iu moze ten wontek nie jest wlasnie dla ciebie niektore osoby aseksualne lubia ciasto ine dobrego splifa z kawa w jego mniemaniu jestem toche dziwny ze nie rucham ale dopulki chajs sie zgadza jestesmy kumplami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 5.02.2021 o 23:58, gość_gość napisał:

skoro ru.chasz się z kolegą to nie jesteś aseksualny, więc po co piszesz w tym wątku?

i jak mają cię inni nie nazywac ped.ałem, skoro nim jesteś, jeżeli posuwasz się z innymi chłopami?

 

Dnia 5.02.2021 o 23:58, gość_gość napisał:

skoro ru.chasz się z kolegą to nie jesteś aseksualny, więc po co piszesz w tym wątku?

i jak mają cię inni nie nazywac ped.ałem, skoro nim jesteś, jeżeli posuwasz się z innymi chłopami?

a i zryj gowno i zdychaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dzieki za spam ale obrazanie mnie od pedalow dziala jak plachta na byka tak samo jak od inceli zboczencow wyrzudkow itp narkomana jeszcze zniose

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mozesz im tlumaczyc i tlumaczyc ale to tak jak bys tlumaczyl a wiesniakowi dlaczego Metallica jest lepsza od Zenka z disco pollo

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×