Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Beliar

Jaki jest sens waszego życia?

Polecane posty

Gość lola09874
Założenie szczęśliwej, kochającej się rodziny. Justyna lat 22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ;elfneo2;nf
hmm przez wiele lat nie widzialam sensu teraz mysle ze wszystko ma jakis cel i jestem potrzebna nie tylko sobie chce miec dziecko i rodzine:) to wspaniale wsumie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romananan
seks i jedzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ;elfneo2;nf
rysowac ---nie wolno chodzic o godzinie 18 po ruchliwym miescie --nie wolno miec dziecko po 20stce---nie wolno zalozyc kolczyki ---nie wolno byc spokojnym --nie wolno---nalezy rozbijac glowa sciane, wydrapywac sobie twarz oraz biczowac sie po plecach zeby lepiej oddac swoj stan wewnetrzny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ;elfneo2;nf
nie ten topik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyna zbyt samodzielna...
Zbawienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli powiadacie że sensem życia może być założona przez siebie rodzina. I tyle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fujfujfujfuj
wasz sens zycia to kafeteria.pl prawda, fiku?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania 19 gd
Dostanie się do nieba, bycie człowiekiem z zasadami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aska kraska
Praca ktora kocham i jest mpja pasja i schronieniem od problemow. Mezczyzna ktorego kocham i ktory kocha mnie i jest przy mnie zawsze i wspolne marzenie o dziecku mama i brat ktorzy sa oparciem zawsze ciekawosc co przyniesie jutro, przyszly miesiac i rok i najbardziej szczescie ktore mnie wypelnia ze mam tak wiele i ze bardzo doceniam to co dal mi los i nadzieja ze jeszcze jest choc mala nadzieja na dziecko. *Kolejnosc wymieniania przypadkowa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajka223
dzidzia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aska kraska
Zapomnialam napisac o szczeniaku ktory rozweselil nasz dom :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ;lfn e[ow
jaka to praca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żyć zgodnie z zasadami moralnymi i kościelnymi skonczyc studia, wyjsc za maz za tego jedynego, urodzic mu trojke dzieci, całe zycie być szcześliwa a z każdymi problemami radzic sobie w miare sprawnie, w miare możliwosci pomagac innym ludziom. Są to również miedzy innymi moje wartosci życioweee....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszedzie te krowy rozplodowe i ich marzenia o rodzinkach ech... gdzie ci nietuzinkowi ludzie, a nie wciaz ten nudny motloch pierdolacy o rutynie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noxa, czy tam Szizuka, nie oceniaj czyjegoś sensu życia. Akurat założenie rodziny i wychowanie dzieci to cel wręcz szczytny. Dzisiaj jest tyle ,,nowoczesnych" rodzin, które olewają perspektywę rodzicielstwa bo za ciężko. Nie każdy musi mieć takie same plany, jedni mogą chcieć rodziny inni nie, ale nie podlega to żadnej krytyce. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z resztą jeszcze niedawno sama planowałaś związek i dzieci z jakimś gościem, którego zdjęcia tutaj trafiły. Nieprawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aLTER
Płacić zus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aska kraska
Psy sa super :-):-) Jesli to bylo do mnie pytanie to projektowanie wnetrz i mebli do domu. wszystko co dotyczy wyposarzenia wnetrz :-) kedy siadam do ttego to dzien zamienia sie w minute :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rabarbar*
Każde ludzkie życie ma sens, choć czasem gdzieś po drodze, na wskutek przeciwności się on zasłania.... Życie( istnienie) samo w sobie jest wartością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam chcę dokonać przełomu w nauce i dostać nagrodę Nobla ;) niezmiennie od przedszkola moje życie am ten sam sens ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma żadnego
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×