Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ewelkaaB.

Mam 26 lat i ZERO dośw. w pracy. Przegrałam życie!!!!

Polecane posty

Gość ewelkaaB.

Na studiach łapałam dorywczo małe pracki troche call center itp. Po studiach zajełam sie handlem na allegro. Teraz pragne znaleźc prace biurową jakąkolwiek i nie mam szans z takim CV, a mam juz 26 lat ;( co ja mam zrobic? Jezyk tylko komunikatywny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biwak85
tez mam 26lat i jakies doswiadczenie zawodowe juz mam takze nie chce cie dobijac ale ludzie z doswiadczeniem maja ogromne problemy ze znalezieniem pracy a co dopiero "zieloni".......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lopae
a czy potraficie perfekcyjnie ciągnąć druta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przykre ale
tysiace ludzi w PL po studiach nie ma pracy i wyjezdza za chlebem, tutaj pracy nie znajdziesz chyba ze ponizej swoich ambicji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelkaaB.
Depresja totalna...nawet w komentarzach same reklamówki. Ej wypowiedzcie sie ludzie w moim wieku....macie duze doswiadczenie zawodowe? jak z praca??!??!?!?!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafalcio
u mnie to nie reklamowka nie naciagam sprobuj moze tego co ci napisalem wyzej ja tak zarabiam juz od roku i nie narzekam wiec moze i dla ciebie bylo by to jakies rozwiazanie pozdrawiam i glowa do gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz - jakakolwiek to rzeczywiscie brzmisz jak osoba przegrana;/ od sekretarki do prezesa rady nadzorczej - droga dluuuga i kreta - a obie to sa prace biurowe;-) najpierw trzeba miec pomysl na siebie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja w czerwcu kończę
27 lat a w październiku minie 5 lat jak pracuję w jednej firmie:D żeby nie zabawić się zastania na stanowisku, przydałoby się zmienić pracę, mam 3 oferty i zastanawiam się którą wybrać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uwaga |Oszust
Kasiorek2012 to OSZUST !!!! Uwaga !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziś na pomarańczowo
nie jesteś sama. bardzo dużo jest takich osób. wystarczy iść na studia dzienne, skończyć je 5 lat później i już masz 24-25 lat i zerowe doświadczenie. sama zaliczam się do tego grona. za chwilę będę miała 28, mam dwa lata doświadczenia, ale w handlu, więc lipa. też szukam pracy jakiejkolwiek, byle czystej i nie fizycznej, ale nigdy tego nie mówię na rozmowach i nie piszę w listach motywacyjnych, bo to bardzo źle wygląda. zanim złożysz dokumenty, poznaj trochę firmę, sprawdź jakie mają działy, zastanów się, gdzie byś pasowała ewentualnie i pod to napisz list motywacyjny. ja z racji tego handlu na ogół szukam w działach obsługi klienta, sprzedaży, zaopatrzenia, marketingu. na studiach sporo miałam z tej tematyki, no i w pracy też się co nieco praktycznych rzeczy dowiedziałam, więc próbuję w ten sposób. ze sklepów, to już patrzę tylko na stanowiska zastępcy kierownika lub kierownika, przynajmniej jest szansa na nieco lepszą pensję jak się sprawdzę, bo nie oczekuję na starcie tyle, ile dostaje doświadczony kierownik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja was przebije....
ja was przebiję, w tym roku skoncze 28 i jeszcze nigdy nie pracowalam, nawet na stazu nie bylam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6789
a kto ci zrec dawal i ubieral?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinazlublina
w wieku 25lat skonczylam studia dzienne. potem podobnie jak ty handlowalam na allegro. w wieku 27lat znalazlam pierwsza prace. "za chwilę będę miała 28, mam dwa lata doświadczenia, ale w handlu, więc lipa." - jaka lipa ..? co ty p....sz ??? =

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znow bezrobotna
a ja mam 27 lat 3 firmy w cv i tez ciezko znalezc robote . " najlepsze " pytanie na rozmowach o prace : z jakiego powodu została zakonczona wspolpraca w ostatniej firmie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iillloonnnaaaaa
Cześć. Moja koleżanka w wielu 27 lat dostała 1-szą pracę. Wcześniej miała tylko staż. Jest po studiach dziennych. A czy próbowałaś może zacząć od stażu absolwenckiego czy przygotowania zawodowego (oferowanego przez urząd pracy)? Miałabyś szansę dostać sie do jakiegoś biura czy urzędu, zawsze to jakieś doświadczenie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja was wszystkie przebiję. Facet, 26lat, bez studiów, języki brak, nigdy u nikogo nie zatrudniony, czy to na umowę czy nawet na czarno. Mam fobie przed podjęciem pracy. W domu dorabiam grosze na Allegro i YT. Moje CV to carte blanche. Niewiem czy nawet na magazynie ktokolwiek mnie zatrudni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najgorsze że wiem iż do pracy w której wymaga sie wykonywania zleceń przełożonego zwyczajnie sie nie nadaję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×