Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość NieChcęŻyc

Jestem prostytutką.

Polecane posty

Jeśli powstrzymywanie się od uprawiania seksu z kim popadnie jest dla Ciebie problemem, to najprawdopodobniej jesteś chora na seksoholizm. Proponuję psychologa, chyba że pasuje Ci takie życie. Bierz tylko pod uwagę, że osoba cierpiąca na seksoholizm nie ma szans stworzyć normalnego, szczęśliwego związku. Musisz się zastanowić czego chcesz od życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waris2011
Tak sie zastanawiam , czytam tego posta .. i mam mieszane odczucia . Dlaczego mianowicie dlatego , ze ja tez kocham sex.. jestem poniekąd nimfomanką - i tu jest zasadnicza różnica z autorka postu... uprawiam sex tylko z miłości ( czyli tak naprawdę przez moje 30 letnie życie przewinęło się 2 stałych partnerów - jeden przez długi bardzo okres mojego zycia bo prawie 10 lat no i teraz jest drugi) Zastanawiam sie , ze jednak jak sie szanuje siebie i ma zasady to nawet jak sie uwielbia sex to byle sexizm z byle kim mnie nie łechce i nie posunęła bym sie do takich rzeczy , bo porostu nie potrafiła bym spojrzeć sobie w pysk w lustrze ) Ale każdy jest inny .. dlatego świat jest taki urozmaicony.... pieniądze - największa satysfakcja dla mnie , ze zarabiam je moja głowa a nie doopą... za to cenie siebie i ludzi... ze nie wybierają łatwizny...a co do lumpeksów - ubieram sie tam w markowe ciuch za grosze i przez to jestem indywidualistką i nie sadz bym była gorsza od markowych despotów.... pozdrawiam( Do autorki zatraciłaś juz to co wazne , nigdy sex nie bedzie dla ciebie miłością zawsze bedzie tylko przedmiotem, sytuacja dla sytuacji a nie kochaniem ... zbładziłas - dlatego współczuje ... obejrzyj film NIMFOMANKA - bardzo pouczający moralnie.. to o takiej jak TY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvooiilll
nimfomania, sexoholizme to jakby nalog a prostytucja to zawod!!! Sex addicte wybiea sobie partnerow a prostytutke czesto lysawi, brzuchaci, starsi panowie sobie wybieraja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaciekiawina taka jadna ja
czytając ciebie przychodzi mi tylko jedna myśl, myśl o dziewczynie która szukała miłości i szczęścia,która nie umiała zyć bez sexu,tak jak ty została prostytutką, tak jak ty zaczęła mieć wyrzuty (mimo że kochała sex)...jaki finał :) zaskakujący proponuję oglądnąć film pt : dziennik nimfomanki, super filmek,taki akurat dla ciebie, i pouczający, na początku nie widziałam w nim nic takiego gdy mi go polecona ale jak oglądnęłam go drugi raz głębiej zrozumiałam przesłanie reżysera polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żeleczek, ,,jak szukasz przebaczenia to wal do konfesjonału, a nie jęcz na forum o wspólczucie, bo na nie nie zasługujesz " Wyraźnie napisałam, że nie oczekuje litości. Czytać nie umiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vvooiilll (następny, nieczytający z uwagą) W powyższym poście zamieściłam informację, że to ja wybierałam sobie partnerów, nigdy na odwrót.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gregre pracowałas kiedys
normalnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam serdecznie prowadzę badania na temat prostytucji jeżeli ktokolwiek mógłby wziąć udział i wypełnić ankietę to byłabym bardzo wdzięczna proszę o kontakt: nie_wiem8@o2.pl Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawda boooooooo
co to znaczy ktokolwiek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestemlegalna
Dla wszystkich zainteresowanych tematem - dziewczyn z branży, facetów, którzy bywają tu i tam... dla wszystkich, którzy są za legalizacją prostytucji i uregulowaniem sytuacji kobiet zarabiajacych w ten sposób. W końcu wszyscy zasługujemy na szacunek. Wchodźcie i pomagajcie - jestemlegalna.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szanowni Państwo. Jestem studentką II roku pedagogiki. Jestem w trakcie pisania pracy magisterskiej na temat kontrowerysjności legalizacji odpłatnego świadczenia usług seksualnych w opiniach prostytutek, potrzebuję chętnych do wypełnienia kwestionariusza ankiety. Ankieta jest anonimowa. Jeśli znajdą się osoby chętne do wypełnienia jej proszę pisać na maila daisy411@wp.pl, wyślę link do kwestionariusza. Dziekuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecie co, a ja nie lubię seksu... w ogóle mnie to nie kręci. Nie miałabym oporów dorobić sobie jako prostytutka, ale seks mnie brzydzi. Chciałabym uwielbiac seks, wtedy taka praca to byłaby przyjemność. A opinia innych? Szczerze mówiąc mam to gdzieś, ale jak komuś bardzo zależy, to przecież może zachować pozory, na czole nie ma napisane prostytutka. Jeżeli mieszka w pipidówie, to pewnie ludzie się dowiedzą, ale jak np. będzie wyjeżdżać zagranicę, to nikt się nie dowie. A kasa konkretna, wiem, bo znam dziewczyny, które wyjeżdżają do Belgii, Niemiec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko jestes z natury pusczalska i nic tego nie zmieni. Badz soba ale przygotuj sie na zle slowa kobiet. puszczalskie kobiety byly sa i beda potrzebne samotnym mezczyznom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko dzisiaj kazda kobieta to puszczalska szmata a ty chociaz na tym zarabiasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, jestem studentką drugiego roku pedagogiki. Jestem w trakcie pisania pracy magisterskiej na temat kontrowersyjności legalizacji odpłatnego świadczenia usług seksualnych w opiniach prostytutek, potrzebuję chętnych do wypełnienia kwestionariusza ankiety. Ankieta jest anonimowa. Jeśli znajdą się osoby chętne do pomocy w wypełnieniu jej bardzo proszę kierować swoją chęć na maila: daisy411@wp.pl , podeślę link do kwestionariusza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalala
Powsciagnij swoje żądze. Poznasz kogos, zwiazesz sie i będziesz normalnie miala stalego partnera. Przez prostytucje możesz zlapac jakas okropna chorobe, na pewno sie zabezpieczasz, ale t o nie daje pewnosci. Mozesz zajsc w niechcianą ciaze. Nie wiem czy jestes wierząca, ale jest to straszny grzech, kiedys mozesz się zadreczac moze udaj sie do seksuologa lub psychologa czlowiek mimo wszystko powinien panowac nad popedem. Wydaje mi się ze bedac prostytutką nie mozna byc szczesliwa.... jesteś kowalem swego losu,dobrze ze obecnie z tym zerwalas musisz oosiągnąć jakas równowagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubię szczerych
nie pochwalam prostytucji bo sama żyłam czasem za marne grosze całą rodziną i nie zeszmaciłam się choć mogłam,podziwiam cię za jedno-za SZCZEROŚĆ,dzisiaj ludzie są z***biście zakłamani a ty otwarcie piszesz że lubisz to robić za kasę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćawgpd
często ludzie krytykują prostytutki że to najgorsza kategoria kobiet a sami potrafią być tak podli w stosunku do innych że mózg staje,ja tam bym się bała że trafię na psychola czy się zarażę czymś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
coś czuję, że jakbyśmy byli razem, to byśmy z łóżka nie wychodzili...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Debile z was, post z 2012 a wy tu prawicie nauki. Dziewczyna albo zmądrzała albo dalej daje. Temat do zamknięcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sytypan
chce napisać że przywykłaś do adrenaliny boisz się pustki bo potrzebujesz uczucia może pomoże specjalista nastawiony nie na walkę o prawicowe wartości ale pomoc człowiekowi z wyrazami szacunku piotr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rób to na co masz ochotę. Chcesz się prostytuować to ok jak nie chcesz to też jest ok. Twoje życie i nikt nie ma prawa prawić ci morałów. Niektóre prostytutki ułożyły sobie życie w dostatku i są zadowolone. Ba, nawet zrobiły kariery. Ale są też takie którym to nie wyszło. Życie zakwalifikuje cię do odpowiedniej grupy. Prostytutki to też ludzie i nie wszystko co robią jest złe. Więc rób to co lubisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
temat z 2012 debile nie pisać ona juz tego nie przeczyta osły z was bezmózgi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja zona byla d****** Zaakceptowalem to a ona zaakcetpowala ze nie uprawialem przed nia seks i nie bylem w zwiazku. Teraz jestesmy malzenstwem, ona moja jedyna i niedlugo urodzi nam sie dziecko. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikogo tym nie krzywdzisz. To Twoje życie i tylko ty wiesz, czego potrzebujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny. Jestem studentką i piszę pracę dyplomową o zjawisku prostytucji kobiecej. Czy znalazłyby się wśród Was chętne, które udzieliłyby mi całkowicie anonimowego wywiadu dotyczącego Waszej historii? Pomysł jest taki- wysyłam Wam ankietę do wypełnienia na maila, Wy wypełniacie i odsyłacie. Pytania ciągle opracowuję, myślę, że będą gotowe do połowy lutego. Naprawdę, uratowałybyście mi życie :) Jakieś chętne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepsza rpaca studencka to ta oparta na własnym doświadczeniu , więc moze się zatrudnij :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość camiii
Cześć możesz do mnie napisać chciałbym z tobą porozmawiać i poznać cię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×