Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dfjdjdjdjjd

A jednak to matka zabiła MAdzię !!!! tvn24

Polecane posty

Gość dfjdjdjdjjd

Właśnie się dowiedziałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pół narodu tak mówiło
ale oczywiście nikt nie wierzył :O naród debii :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez ogladam
wiedzialam wiedzialam wiedzialam a wszyscy mieli mnie za hiene! Ta baba od poczatku mi sie nie podobala. Szkoda dziecka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość !! mowilam!!!!!!!!!!
ja tez nie iwerzylam w to całe porwanie matka ubrana na czarno od poczatku mowila madzia BYLA JESLI NAWET SIE ZNAJDZIE i czuje ze ojciec o tym wiedzial był w to zameiszany pytanie teraz cyz to naprawde był wypadek czy je zabili a mozecie mi poweidizec gdzie oni mieszkali? czy mieszkali sami czy z rodizcami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfjdjdjdjjd
Tak, nikt nie wierzył bo miał nadzieję, że rodzice nie są potworami !!!! To, że dziecko spadło na podłogę, uderzyło głową i zmarło mogę uwierzy !! Ale kto po takim wypadku zawija dziecko w koc i idzie zanieść nad rzekę ?????? I potem ta mistyfikacja z napadnięciem i zemdleniem !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmv
Od razu mówiła o córce w czasie przeszłym. Nie rozpaczała bo wiedziała co sie stało. Nie chciała poddać się wariografowi bo by się wydało.. Ehhhh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez ogladam
no dokladnie mi wcale nie jest zal tych rodzicow bo zrobili to z premedytacja. Dziecka szkoda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość y4y55454554
idioci ona jej PRZYPADKIEM wypadla z kocyka to byl nieszczesliwy wypadek ale polaczki beda rzucac kamieniami gowno wiedzac banda idiotow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmv
To Ty jesteś durnym polaczkiem :O:O Oczywiscie, mógł to być wypadek ! Ale dlaczego nie wezwała pogotowia ? Dlaczego poszła z martwym dzieckiem do lasu i wyrzuciła dziecko w worku jak martwego kanarka ???? Dlaczego potem udawała, że ją napadli ??? Dlaczego wywołała szum w mediach ???? Rusz głową.. Coś musi być na rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez ogladam
ta jasne> Rozumiem ze wypadki sie zdarzaja, sama jestem matka, ale do cholery znalezionego kiedys kota pochowalam godniej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rotuy59t
zrobiła tak bo to nie był przypadek i przekonacie się o tym za jakiś czas, tak samo jak się przekonaliście że to ona zabiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie wypadek...
to jest zabujstwo!!! Gdyby byl nieszczesliwy wypadek to zadzwonilaby na pogotowie, zeby ratowac dziecko kture wypadlo z rak. Kto to wynosi dziecko aby zakopac??? Ja psa bym ratowala do weterynarza bym leciala aby go ocucil, a dziecko??!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qqqqqqqqqrfa
co to za obleśne zdjęcie z tymi zwłokami ?????? jak można tak zrobić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkasia
no ale wyszlo ze ojciec o wszystkim wiedzial i byl w to wmieszany...a jednak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a może jednak ona
...miała depresję i dlatego to zrobiła, nie wiadomo jakie relacje zachodziły w tej rodzinie, czasem wystarczy psychoza aby zrobić coś takiego, nie osądzajcie tej dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bambiska
czytajcie ze zrozumieniem, ojciec NIE wiedzial!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rotuy59t
"Jak dodał detektyw, to nie było pierwsze takie zachowanie matki półrocznej Madzi. Zdarzyło się, że zostawiła dziecko na dwa tygodnie bez opieki. " Taaa przypadek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i co naiwniacy
oczy byście wydrapali w obronie "niewinnej matki" a prawda jest taka że ta sprawa śmierdziała już od samego początku tak, jak pisałam wcześniej, tylko ktoś naiwny i nie mający pojęcia o dzieciach uwierzy w historyjkę że matka zimą wyprowadza półroczne niemowlę na spacer o godzinie 17, gdy jest ciemno i zimno, o porze o której dziecko powinno być nakarmione, wykąpane i szykowane do snu... sama matka przyznała że wykąpała Madzię biedna Mamuśka...tia....dziecko nie żyje o ona ściemnia że idzie z nim do babci, potem zmyśla historyjkę o napadzie, napastniku, omdleniu, rysuje portret pamięciowy sprawcy...wszystko w rzekomym szoku, apele do porywacza.... jak bardzo trzeba być zakłamanym by robić coś takiego mając świadomość że dziecko nie żyje ? gdy znajdą ciało badania wykażą jakie obrażenia miało dziecko i czy było wcześniej bite

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmv
Dokładnie tak jak piszesz !!!! Wypadek wypadkiem ! Zdarza się niestety.. Ale to co się działo PO to jakaś szopka !!!! Wywóz zwłok do lasu, udawany napad, portret napastnika, wielki szum w mediach, porywaczu oddaj mi moje dziecko itd itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i co naiwniacy
dla mnie było oczywiste że gdy pojawia się dziecko nieplanowane, obydwoje rodzice są bezrobotni, dziecko utrzymują dziadkowie...to nie wróży nic dobrego poza tym, rodzice nawet nie mieli ślubu, więc nawet pojawienie się dziecka nie sprawiło by swój związek traktowali poważnie no ale oczywiście Madzia była kochanym i bardzo chcianym dzieckiem....tylko potem nagle dziecko miało "wypadeczek" i kochająca Mamusia poszła je zakopać do lasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adjmt
a moze miala depresje poporodowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i co naiwniacy
depresja czy nie depresja Matka nie była z dzieckiem pozostawiona sobie samej, miała rodziców, partera oraz niedoszłych teściów gdyby zaniedbywała dziecko lub jej stan wskazywał na to że nie radzi sobie z opieką, ich obowiązkiem było zareagować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aeqqesw
to wszystko było ukartowane a przyznała się do tego tylko dlatego że zaczęły się problemy - chcieli ją przebadać wykrywaczem kłamstw. ciekawo kto zapłaci za prawie 2 tygodniową akcję poszukiwawczą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aeqqesw
a z tego co teraz dopiero podają w wiadomościach wynika że nie bya zachwycona z zostania matką, w daszym ciągu balowała i pozostawiała dziecko bez opieki. to ni choroba a świadome działanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nfgqngnq
A teraz będzie się zakrywała emocjami. Cała Polska szukała tej dziewczynki, przez ponad tydzien, a ona dopiero teraz, bo wiedziała,ze w koncu zabiora się za jej dupe. Nie ma usprawiedliwienia i koniec. Co trzeba miec w tej glowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ger upp nu
Kiedyś gdy była u mnie koleżanka ze swoją córeczką, mała miała ok 7 miesięcy, niefortunnie zsunęła nam się z wersalki. Koleżanka złapała ją za nóżki, ale lekko uderzyła głową w parkiet. Na szczęście nic się nie stało, ale dziecko płakało, a my całe spanikowane wezwałyśmy karetkę, aby się upewinić. Matka Madzi nie zachowała się normalnie, normalni ludzie robią wszystko, ,żeby pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ger upp nu
Zagrała po prostu na dobrych sercach ludzi! Ja jej nie wierzyłam, ale się w jakiś sposób zaangażowałam emocjonalnie w tą sprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kotkama
nie zabiła tylko dziecko jej wypadło. był to WYPADEK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niewidoczny dla innych
Jestem w szoku. Nagą pizdę postawić na mrozie niech zdycha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mmamamama
jestem matka 6mc dziewczynki,i bardzo sie zaangazowalam emocjomalnie w ta sprawe.jak jej dziecko upadlo to sie wzywa karetke bo ona mogla zyc tylko np stracila przytomnosc a ta ja wypierdolila pod krzakiem jak jakiegos smiecia jestem tak wsciekla ze awaria jak mogla?po 2 planowane dzialanie cala rodzina w to wmieszana odmowili dziecku nawet godnego pogrzebu nawet psa sie kurwa mac idzie zakopac w lesie a nie wyrzuca....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×