Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dfjdjdjdjjd

A jednak to matka zabiła MAdzię !!!! tvn24

Polecane posty

Gość ale z was naiwniacy
raczej zwierzęta by nie zjadły ciała, przy takich mrozach byłoby zmarznięte na kość spróbuj zjeść kurczaka w całosci, prosto z zamrażalki, powodzenia musiałabyś mieć szczęki jak lew ?! chociaż zazwyczaj lwy raczej nie jedzą zamrożonych kurczaków w całosci więc nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiiiiikkkkkkkiiiiiii
jestem zdania ze kasia zaplanowala zabojstwo malej pozniej rodzicom wcisnela kit o wypadku ci jej pomogli schowac cialo dziecka a ojciec dowiedzial sie pozniej i wymyslil kit z kolega. kiedy wiozl kasie jej rodzice chowali madzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OMA...
ta religia mu zabronila korzystac z jasnowidza. Juz to widze. Cos wiedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda mi jej
Takie rzeczy zdarzały się kiedyś często. Nawet jest powiedzenie- mama cię na główke upuściła w dzieciństwie. Dziecko chyba raczej zawsze spada na główkę- bo najcięższa. Mnie jest tej dziewczyny szkoda, bo pewnie się zdarzyło jak mówi- WYPADEK a teraz suchej nitki na niej nie pozostawią. mam nadzieję, że mąż się od niej nie odwróci. To potworne co przeżyła, trzeba ją wspierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PorwanieMadziDobraSensacja
tylko, że matka nie miała pojęcia, że ta sprawa pójdzie na całą Polskę. Miała "szczęście", że media szukały tematu zastępczego, bo były protesty w sprawie ACTA, których nie bardzo chciali pokazywać i świetnie im się udało. Wiecie ilu ludzi codziennie ginie? Ile dzieci rocznie przepada bez śladu? O ilu takich sprawach jest mowa nagle w mediach. Tak samo mówili nagle o tym dziecku zabranym Polakom w Norwegii, a ja czytałam o tym dwa tygodnie wcześniej w necie. Umieją manipulować głupim ludem, oj umieją...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale z was naiwniacy
myślę że dziadkowie nei wiedzieli, nie byli w to zamieszani tyle osób nie byłoby w stanie tak długo kłamać zamieszani byli tylko rodzice dziecka pamiętajcie że im więcej osób jest zamieszanych tym trudniej o ukrycie prawdy i spójną historię, im więcej ogniw tym większa szansa że której okaże się słabe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tola@-@
w pierszej dobie gdy tam lażała nie była raczej zamarznięta na kość, choc nic nie wiadomo. Najwazniejsze żeby ją odnaleźli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OMA...
szkoda mi jej tak tak lykaj dalej wersje tej dziewczyny. Nie znalezli ciala bo nie chce zeby sie odnalazlo bo wtedy wyjdzie czy to byl wypadek czy nie. Dopoki nie ma ciala nic nie wiadomo. Poza tym to bylo 6-miesieczne dziecko, a nie tak latwo jest upuscic tak duze juz dziecko to nie kilku dniowe malenstwo. Tak to sie wyslizgnęło z kocyka? Bredzi i tyle. Zobaczycie okaze sie ze bylo bite i to nie byl wypdaek. Za bardzo to wszystko przemyslała, za racjonalnie do tego podeszła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na pewno od razu jej tam
nie wyrzucili tylko zwloki trzymali w piwnicy czy w jakiejs beczce po kapuscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale z was naiwniacy
łatwo to ustalić czy była zamarznieta czy nie wystarczy wiedzieć jaka była temp w Sosnowcu w zeszły wtorek, ile w przybliżeniu waży takie dziecko i jak długo schładza się ciało, patolodzy wiedza takie rzeczy no ale oczywiscie nie mamy pewnosci kiedy naprawdę dziecko zagineło, mogło to się zdarzyć jeszcze wcześniej tak jak ktoś się zastanawiał, nie wiemy kiedy ostatnio sąsiedzi, dziadkowie widzieli dziecko żywe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na pewno od razu jej tam
i tez jestem zdania ze matka zakatowala madzie i terz gra na zwloke ojciec tez mogl bic mala dlatego pomaga matce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tola@-@
w uwadze babcia powiedziała że ostatnio widziała ją w niedzielę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekabg
"miała depresję i dlatego to zrobiła, nie wiadomo jakie relacje zachodziły w tej rodzinie, czasem wystarczy psychoza aby zrobić coś takiego" - matole, depresja i psychoza to dwie skrajnie różne sprawy, nie mieszaj pojęć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość horyzont
a jak nie znajda ciala bo moze ci zwyrodnialcy spalili cialo np w piecu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale z was naiwniacy
teraz to tylko kwestia znalezienia ciała, wtedy okaże się kto jest winny i co przytrafiło się dziecku warto by dziecko się odnalazło i wielu naiwniaków przekonało się że rzeczy nie zawsze są takie jak je ludzie malują szkoda że ludzie są głusi i ślepi na potencjalne sygnały i dopiero gdy staje się tragedia zaczynają myśleć i rozumieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie szukałam a znalazłam
Człowiek w depresji nie morduje najbliższych. Inaczej 70% leżałoby już w krzakach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tola@-@
nie pasuje mi coś, ojciec powiedział że we wtorek pomógł żonie znieść wózek, żona poszła w prawo a oni pojechali w lewo...nie widział że nie ma tam dziecka? http://www.youtube.com/watch?v=M5qd2aU1ZUg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale z was naiwniacy
"w uwadze babcia powiedziała że ostatnio widziała ją w niedzielę " o kur.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :::::::::
Matka jak przez tyle dni klamala , ze to porwanie , to teraz bedzie klamala co do smierci dziecka, czy to byl wypadek , czy zaplanowana smierc. Ale do puki nie ma ciala, to ja jestem dalej za tym ze sprzedali dziecko .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaskadaaa
ale szmata z tej matki.. Dziecku należy sie godny pogrzeb..,a ja głupia rozklejałam plakaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adlkfhhd,sc
tylu ludzi jest w to zaangażowanych policja straż media, ile to wszystko miepotrzebnych pieniedzy nas kosztuje A wystarczy DOBRZE przycisnąc matkę i ojca by zakonczyć tą zabawę w ciuciubabkę. Za co policja bierzę pieniądze???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PorwanieMadziDobraSensacja
tylko, że matka nie miała pojęcia, że ta sprawa pójdzie na całą Polskę. Miała "szczęście", że media szukały tematu zastępczego, bo były protesty w sprawie ACTA, których nie bardzo chciali pokazywać i świetnie im się udało. Wiecie ilu ludzi codziennie ginie? Ile dzieci rocznie przepada bez śladu? O ilu takich sprawach jest mowa nagle w mediach. Tak samo mówili nagle o tym dziecku zabranym Polakom w Norwegii, a ja czytałam o tym dwa tygodnie wcześniej w necie. Umieją manipulować głupim ludem, oj umieją...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale z was naiwniacy
"Człowiek w depresji nie morduje najbliższych. Inaczej 70% leżałoby już w krzakach." ktoś kto wspominał depresję, miał na mysli tę poporodową, w niej kobiety na wskutek wahań hormonów są w amoku i niepoczytalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OMA...
bo ludzie sa naiwni niestety, chcą zyc w przekonaniu ze swiat nie jest jednak taki okrutny jak mogloby sie wydawać. Ilez tu bylo obrończyń tej biednej matki, bo przeciez ona nie mogla zrobic jej krzywdy a same zlosliwe babska sie na nia uwzięły i nie daja jej spokoju. Ale takie rzeczy sie zdarzaja i nie wszystko jest takie piekne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmmmmmmmmmmmmkkkkkkkk
ta matka nie chce, by odnaleziono ciało dziecka, bo obdukcja ujawni wszystko! Ona nie podała miejsca ukrycia zwłok, a tylko tej kurteczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie szukałam a znalazłam
Depresja poporodowa nie trwa 6 miesięcy. A jeśli się utrzymuje, wymaga konsultacji psychiatrycznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz matce powinni dac nagroe
bo podała istotne informacje, które pomoga w jego odnalezieniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale z was naiwniacy
szczerze to nie rozumiem takich ludzi skoro rodzisz niechciane dziecko to powinnaś je oddać do adopcji zamiast je katować, tym bardziej że takie rzeczy predzej czy później kończą się tragicznie a prawda wychodzi na jaw łatwiej żyć wiedząc ze oddało się dziecko niż że się je biło czy zabiło matka była pełnoletnia więc mogła sama o sobie decydować (i losie dziecka) nie musiała ulegać presjii rodziny że musi wychowywać dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajhyagfa
"w amoku i niepoczytalne" to są osoby, które takie bzdury piszą. Warto się douczyć, czym jest baby blues.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Nie szukałam a znalazłam
masz racje, depresja poporodowa nie trwa 6 m-cy i już. Poza tym to nie był wypadek tylko skatowanie Madzi. Teraz gra na czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×