Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dfjdjdjdjjd

A jednak to matka zabiła MAdzię !!!! tvn24

Polecane posty

Gość ,mcxnkf
"Teresa Gens, psycholog sądowy (dla TVN24): - To, co mnie zastanawiało, to ogromny spokój ojca, który był w pierwszym szeregu medialnym. On rozwieszał zdjęcia, udzielał wywiadów. Można to tłumaczyć traumą, ale jednocześnie było to zastanawiające. (...) Jeżeli w normalnej rodzinie zdarza się wypadek, to ludzie szukają pomocy dla dziecka. Tutaj mamy do czynienia z kłamstwem, być może nieumyślnym zabójstwem. Jeżeli to był wypadek, to pytanie, dlaczego matka nie próbowała dziecku udzielić pierwszej pomocy. Być może dziecko udałoby się uratować. Tymczasem rodzice udają zrozpaczonych, wprowadzają w błąd policję, społeczeństwo - to działania amoralne i trzeba sobie zadać pytanie, jaki cel mieli ci młodzi ludzie. To oczywiście wykaże śledztwo, ale nie widzę powodu, byśmy mieli się w tym momencie jakoś szczególnie nad nimi pochylać. Otrzymywali wszelkie wsparcie, tymczasem scenariusz okazał się najbardziej makabryczny z możliwych."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sosnowiczanka...":L
w innym watku pisałam o co tym myśle no i się sprawdziło.odrazu powinno się ją podejrzewać gdyż szła przez takie zakamary co by nikt nie widział ze pozbywa się zwłok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawa nie jest łatwa
Od początku mówiłam,że należy czekać na oficjalne ustalenia a nie snuć domysły i nadal tak uważam. CIAŁA nie znaleziono,więc nadal nie wiadomo co się stało. Równie dobrze matka mogła sprzedać dziecko,a ten wypadek wymyśliła dla zmylenia... nie wiemy nadal nic,więc przestańcie się ekscytować. Na razie znaleziono zawiniątko z jakimiś ciuszkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie był wypadek
mój mąz jest lekarzem i twierdzi, że dziecko po wypadnięciu z kocyka na podłogę ot tak nie umrze! Do tego tego trzeba znacznie więcej! Druga sprawa - to dlaczego nie wezwała Pogotowia? A tego co ona zrobiła z dzieckiem potem, to nawet nie komentuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a może jednak ona
poczytajcie o psychozie poporodowej , może nie miała wsparcia ze strony męża , kobieta po porodzie jest bardzo labilna emocjonalnie , nie wiadomo jaka była jej przeszłość, jakie miała relacje z matką a tu tylko zabić i zaszczuć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i co naiwniacy
nic nie rozumiecie, to nie szok, tak zachowują się ludzie o osobowości socjopaty, oni nie wykazują emocji, emocje jedynie udają, dlatego nie możecie pojąć, jak matka mogła nie ratować swojego dziecka, jak mogła działać tak na spokojnie, kłamać i odgrywać zrozpaczoną to typowe cechy socjopaty, brak zaangażowania emocjonalnego i patologiczne kłamstwa, mózg socjopaty funkcjonuje zupełnie inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niewidoczny dla innych
Wierzysz w wypadek, gdyby mi się to przydarzyło wzywam pogotowie. Nie umiałabym tego tak zostawić, udawać że dzicko mi porwali.przecież prędzej czy później i tak by to wyszło na jaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i co naiwniacy
całkiem mozliwe że nadal kłamie by utrudnić odnalezienie ciała by zataić fakt że np dziecko nei zmarło na wskutek wypadku ale znęcania się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do sprawa nie jest łatwa
a Ty masz mózg? Sprzedała a powiedziała, że dziecko nie zyje? Wiesz jaka jest kara za jedno a za drugie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a może jednak ona
oczywiście ja również zakładam, że nie był to wypadek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mmamamama
Ta psycholog gens - popieram ja w 100% dokladnie ma kobieta racje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apaulina
a może ona nie pierdziel glupot to juz pól roku po porodzie nikt nie uwierzy i to żaden wypadek tylko zaplanowane morderwstwo niewinnego dzieciatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tatatatawaakaka
mi od poczatku cos nie pasowalo.Dlaczego nie chciala pomocy jasnowidza?Przeciez kazda normalna matka bez wzgledu na to czy wierzylaby w zdolnosci takiego czlowieka nie wahalaby sie ani chwili.Robilaby wszystko zeby dowiedziec sie co stalo sie jej dziecku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mmamamama
Ogladacie tvn 24?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apaulina
nic tu do rzeczy przeszłosc wiesz jaka przeszłosc miałam moja mama i wiele innych kobiet nic nie usprawiedliwa tej kobiety niestety nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na pewno ktoś jej POMAGAŁ!!!
i bardzo możliwe, że to mąż uderzył ją w głowę celowo by obdukcja wykazała obrażenie aby być wiarygodnym nie wierzę w ani jedno słowo z wypadkiem to nie jest prawda każdy NORMALNY rodzic robiłby wszystko by dziecko ratować, gdyby stało mu się coś niespodziewanego (upadłoby, zaczęłoby się dławić) - leciałby do pierwszej sąsiadki, dzwoniłby do mamy, na pogotowie, gdziekolwiek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a może jednak ona
no właśnie psychoza może trwać i dłużej niż pół roku, zwłaszcza jak ktoś ma slkłonności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baracholka
oglądamy;; ja jestem w szoku i niewierze ze jej wypadło; tak sie zaangażowałam emocjonalnie w to a ona tK WSZYSTKICH NABRAŁA BIEDNE DZIECKO..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkhudfyj
mojej lekarce dziecko sppadło na podłogę z przewijaka, mówiła, że aż huknęło o podłogę i od razu wezwała karetkę, mimo że jest lekarką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i co naiwniacy
taaaa pscyhoza, depresja, i nikt z rodzinki nie zauważył że nie radzi sobie z dzieckiem ? tylko sprzedają bajeczkę do tv jak sobie świetnie radzili z opieką i jak wszyscy Madzię kochają...tia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dghjhjk
dziecka nie znajda, zostalo sprzedane jest tylko pytanie czy na czesci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziecko nie poniosłoby śmierci
na miejscu! Skąd ona wiedziała, że nie zyje a nie np.straciło przytomnośc?!? Takie coś ustali tylko lekarz, no chyba że się znęcali nad dzieckiem i tak je pobili, że była pewnośc, że dziecko na 100% nie zyje. Poza tym połozyło dziecko gdzieś pod drzewem, żeby chociazby zwierzeta to dziecko rozszarpały, bo wówczas nie będzie widocznych sladów pobicia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a może jednak ona
tak się składa, że pracuję na oddziale psychiatrii i znam takie kobiety, czasem i rodzina nie zdaje sobie sprawy z tej choroby ale oczywiście wiecie najlepiej , sami specjaliści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i co naiwniacy
normalna osoba gdy upada jej dziecko szuka pomocy lekarskiej, rozmawia z rodzicami, teściami z kim sie da, szuka pomocy a nie tuszuje sprawę podejrzewam że rodzice znęcali się nad dzieckiem, sekcja zwłok to powtwierdzi lub wykluczy no chyba że zadbali o to by ciało się nie odnalazło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfdgdiygloj
moim zdaniem to ona dalej kłamie; zrobili cosdziecku i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w ogóle jak bzdura z tym KOCYK
IEM:O:O:O:O:O rozumiem, wypadła gdy wyciągała ją jeszcze mokrą i naguśką z kąpieli (dziecko wtedy faktycznie niekiedy trudno utrzymać zwłaszcza, gdy kąpane było w emoliencie typu Oilatum itp.), ale WYPADŁA JEJ Z KOCYKA??? już nic głupszego wymyślić nie mogła:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apaulina
a może nie tłumaczmy psychozą czy sozkiem morderwstwa jeszcze powinni ja ukarac finansowo za całą akcje powinna zapłącić ludzie to kazdy bedzie mógł ans nasze dzieci zabijac i bedziemy tłumaczyc sozkiem poporodowym cyz psychozą a mamusiu gdyby ona twoje dziecko zabiła tez bys ja wytłumaczyła szokiem czy [przeszłoscia czy psychozą nie zartuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juznjestsmartfon
apaulina Całkowicie się z Tobą zgadzam. Tłumaczą depresją a jakby taka depresyjna zabiła WASZE dzieci, też byście ją usprawiedliwiały? LUDZIE zrozumcie, NIE MA usprawiedliwienia dla takich czynów! Nie ma i już!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mmamamama
Ja powiem tak to co ja uwazam. Od kiedy gole mokre dziecko sie zawija w kocyk?Ja dziecko klade na reczniku na przewijaku na pralce w lazience,ubieram owijam w kocyk i niose do pokoju na wersalke i karmie.I nawet jesli jej wypadla i tak jest nie wiem nie bylo mnie tam to tak jak kazda z nas mowi WOLAM O POMOC a nie wkladam to malenmstwo nagie do wozka i wywalam jak smiecia a pozniej rzne glupa. Wywiady,konferencje,rozdawanie ulotek. W wywiadach-A PAn wie jak to jest jak panu dziecko ukradna? Po 2 Ojciec gadal o tym ze stoickim spokojem Ja na poczatku uwazalam ze oni dziecko podrzucili do kogos znajomego np ciotki jakies i chca zgarnac w porozumieniu z kims te 150tys zlotych tak myslalam.. Wstretni zaklamani ludzie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×