Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dfjdjdjdjjd

A jednak to matka zabiła MAdzię !!!! tvn24

Polecane posty

katarzynanana nie nie,już wyjaśniam że dziecko mamy tylko jedno, ma 10 miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzynanana
ide spac dziewczyny pewnie zajrze jutro ale juz inny nik pewnie ale wlacze sie w pisanie, bobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzynanana
naprawde? no nie to ci kurna pech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co przewiduje dziennikarz PAPu
Co przewiduje dziennikarz PAPu.Zamieszczam cytat w nawiązaniu do dyskusji na forum: Po wskazaniu miejsca ukrycia ciała Katarzyna W. została przewieziona do katowickiej prokuratury okręgowej na formalne przesłuchanie. Na razie nie podano, czy i jakie usłyszała zarzuty. Może to być np. zarzut nieumyślnego spowodowania śmierci dziecka, a nawet jeżeli uprawdopodobni to materiał dowodowy zabójstwa. Może także odpowiadać za składanie wcześniej fałszywych zeznań oraz powiadomienie o niepopełnionym przestępstwie rzekomym uprowadzeniu dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i jest ciało :( jednak matka mowila prawde. tylko teraz pytanie czy to byl wypadek czy zabojstwo? ale mysle ze sekcja zwłok wykaze... :((( szkoda dzieciątka, az za serce sciska ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baracholka
napewno zabójstwo jebana suka takiew fajne dzieciątko już nieżyje niema..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blablbalablbalblbalbalablablab
Jackowski miał rację, wszystko co powiedział się sprawdziło. Został jeszcze wątek z tym, że to było specjalnie i z tym mężczyzną. Ciekawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysz kakaka
;(((((((((((((((((((((((((((( śpij Aniołku ;(((((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baracholka
niemoge niemoge sobie tego darować!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!chora idiotka ona ją zabiła i tak udawała!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :::::::::
Prawie cala noc nie spalam przez to wszystko. Wczoraj na tvn24 ogladalam i jak powiedzieli ze znalezli cialo to az mnie zamurowalo, bo bylam pewna ze dziecko sprzedane, a tu takie cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :::::::::
Ale w to ,ze to byl wypadek to nie wierze, pewnie sama zabila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baracholka
niedziała ten link/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :::::::::
to wejdz na fakt.pl tam jest o niej opisane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żal - wielki
ciałko bylo zamarznięte czekaja az odtaje... wtedy beda mogli zrobic sekcje, jezuuu jaki zal:( Moze rzeczywiscie matka była zastraszana, zdomiowana, miala ciezka depresje jak nic, od dawna, przerosło ją to wszytsko az zwariowała, ma zaburzenia psychiczne jak nic, na tvnie mówili, ze policjanci podali ze nie da sie z nia rozmawiac bo w ciagu 5 min ma kilka róznych twarzy, od skrajnie załamanej, nieobecnej po agresywną :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :::::::::
a to jest link to wczorajszej uwagi http://uwaga.tvn.pl/55349,wideo,332907,nie_chce_pomocy__nie_chce_takiego_zycia,nie_chce_pomocy__nie_chce_takiego_zycia,reportaz.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No co TYY
boze biedne dziecko:( a mialam nadzieje do konca... Czemu znowu kłamała w sprawie ukrycia zwłok... Zabiła je

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :::::::::
wczoraj w UWADZE byl jeszcze filmik z kamery z ukrycia jak Kaska klocila sie z tesciowa bo ja tesciowa rozszyfrowala. Z tego filmiku wynika ze z tesciowa tez nie najlepiej zyla, bo ona do niej na ty zaczela mowic, a tesciowa z geba ze od kad one na ty sa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żal - wielki
oby sie tylko nie okazało, ze malutka tylko straciła przytomność a matka uznała ją za martwą i dziecko zmarło poprzez zamarzniecie i uduszenie. ie usprawiedliwiam jej absolutnie, bo te czyn zasługuje na ajwyzsza karę, ale ona tak jak nastolatka nie zastanawiając sie nie myslac, ze strachu przed" pasem" ojca, tesciów poprostu ukryła, zacierala slady, i wymysliła te całą historie. Zobaczycie, ze matka popełni samobójstwo, do domu, do męża nie ma juz powrotu. Wina lezy w całej tej rodzinie, bo wszyscy zamiast jej wczesniej pomóc pozostawiali z tym głebokim"pomoc" tylko do wiecznej krytyki i madrzenia się. Teraz cała prawda o tej rodzinie, niebieskiej karcie, przemocy w domu, alkoholiźmie i znecaniu sie ojca nad nia wychodzi na jaw. Osobowośc tej kobiety ksztaltowała się od dzieciństwa a choroba psychiczna rosła z czasem, wszystko ją przerosło aż popadła w depresje zapewne, afektywna dwubiegunową, sama nie wie kim jest i co jest realnym światem, pogrązyla sie w tej swojej fikcji, ze strachu by stawic czoło prawdzie, bo tak najłatwiej. Zostanie uznana za niepoczytalną i dostaie najnizszy rodzaj kary za nieumyslne spowodowanie smierci w chwili glebokiego załamania nerwowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :::::::::
Napewno tak bedzie jak mowisz. Ja na nia jechalam od samego poczatku, nie wierzylam w to co mowi, ale po wczorajszej UWADZE i tych wszystkich wiadomosciach zrobilo mi sie jej zal. Zamiast dziewczynie pomoc, to zostawili ja samej sobie, a dziewczyna napewno miala depresje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nuni nuni nuni
Myśląc po ludzki - żadnej litości!!!!! Biedne dziecko. Aniołeczek kochany ;(((( modlę się o miłosierdzie Boże nad tą "matką"............... jest wrakiem człowieka.... Madziulko ;((((((((((((((((((((((((((( :****** Aniołeczku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj
Mowili w telewizji ,ze ona już wczesnije ,przed matura probowala się zabic...ale ją uratowali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :::::::::
teraz jakas psycholog na tvn24 sie wypowiada i broni jej, ze w takim szoku byla , a Rutkowski taki zly i ja tak podszedl, a ona taka biedna. Przez tyle dni tych pseudo psychologow nabierala, policje nabrala, a ci dalej swoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie psycholodzy to najwieksze swiry tego swiata!jak tak slucham wypowiedzi jednego czy drugiego,bez znaczenia na jaki temat sie wypowiadaja to po prostu mi sie niedobrze robi i mysle-co za idioci:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak pierwszy raz zobaczylam ta dziewczyne to od razu napisalam,ze widac z twarzy,ze jakas z problemami rodzinnymi i ze wyglada i zachowuje sie jakby miala jakies porzadne zaburzenia psychiczne,ale oczywiscie na mnie najechali,ze przeciez ona sie tak zachowuje,bo jej dziecko porwali...heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już to widzę w jakim była szoku, och, ach jaka biedna kobieta, która w pierwszym momencie myśli o ratowaniu siebie, a nie dziecka, makabra. Zamiast ratować dziecko, obmyśla cały plan mistyfikacji i bezwzględnie wprowadza go w życie, porzuca dziecko jak śmiec, uderza się w głowę, następnie prowadzi tą całą szopka, a w międzyczasie idzie do kina na horror. PSYCHOPATKA! a niektórzy jeszcze roztkliwiają się nad losem nauki zamiast dziecka ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja myślę niestety że sekcja
zwłok odkryje prawdę i że to dziecko ona zabiła, kto wie co mu zrobiła.. może walneła nim o ścianę, rzuciła o ziemię, skopała i dlatego nie w głowie jej było ratowanie bo nie było czego ratować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :::::::::
Ja mam dosc tych psychologow i wielkich specjalistow. Polowa z nas nie jest zadnymi ekspertami ,a matke rozszyfrowala po pierwszym dniu. Jeszcze wyjdzie na to , ze ja uniewinnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w sumie to ratowała.;.;
Własny TYŁEK próbowała ratować.. zwyrodnialczyni jedna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :::::::::
na fakt.pl "Rodzina Madzi zabroniła nam mówić!" Robi sie coraz ciekawiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×