Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dfjdjdjdjjd

A jednak to matka zabiła MAdzię !!!! tvn24

Polecane posty

Gość nie wierze w żadne
wypadek. Przestalam wierzyć po tym jak obejrzalam w uwadze cale nagranie zrobione przez Rutkowskiego. Życze tej kobiecie wszystkiego co najgorsze. Mam nadzieję, ze już nigdy w życiu nie bedzie szczęśliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość georginiaaa
Też jestem zdania, ze NIE NALEŻY USPRAWIEDLIWIAĆ jej!!!!!!!!! Niektórzy piszą, ze miała depresję i sobie nie radziła... ale jakoś sfingowac porawnie, ukryć zwłoki (bardzo dobrze w sumie) to jakos z tym poradziła sobie doskonale :-O Proponuje poczekac na wyniki sekcji....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wedlug mnie to
Ojciec dziecka? Ojciec to zwyczajny mlokos w glowie fiu bździu. Mial w dupie co bylo w wózku. Kazała mu znieść to zniósł. Jakby się interesowal dzieckiem to pewnie by żyło, ale nie dorósł do roli ojca. Ja się dziwie tylko babce Madzi. Wiedziała ze z z tej calej Kasi taka matka jak z koziej dupy trąbka i nic z tym nie zrobiła. Jak ja mialam depresje po porodzie i opowiadałam glupie rzeczy to mnie matka na sile zaciągnela do psychologa, opierdoliła ile się da i kazała sobie mlotkiem z glowy takie glupoty powybijać. A tamta co zrobiła? Stwierdzila ze nie jej problem. To niech teraz nie zgrywa cierpiętnicy i zrozpaczonej bo jak byl czas i mogla zareagować to nie reagowała. Wkurza mnie ta rodzina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak czy owak .....
bardzo popieram ostatnią wypowiedź, cała rodzina jest winna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość georginiaaa
Zgodze sie, ze rodzina jest dziwna... w którejś Uwadze matka Bartka kategorycznie zaprzeczała, ajkoby kaska mogła mieć cos wspólnego z ta sprawą i mówiła, ze była dobra matka a mała Magda reagowała na nia bardzo pozytywnie.... nie wiadomo, co jest prawdą, a co było mówione pod publikę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak jeszcze niektorzy
wczoraj pisali ze pewnie to wszystko bujda, ze dziecko sprzedala na narzady, albo jakims bezdzietym ludziom za granice, zreszta sama mowila ze ' jej jest dobrze tam gdzie jest' a wszystko dlatego ze nie ma ciala...od razu wiedzialam ze z ta kobieta cos kreci, ten jej maz zreszta tez, teraz jeszcze co po niektorzy jej wspolczuja, ze biedna, zaszczuta, i z tej bezradnosci dziecko zakopala w gruzach...rzeczywiscie strasznie biedna kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :::::::::
nie wiem ale ten tatus nie daje mi spokoju, ciekawe co z tego wyjdzie, podobno niedlugo ma byc konferencja na tvn24

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak naprawde to wszyscy
kreca.Mowia,ze maz nie winny i o niczym nie wiedzial,to gdzie ten wypadek z dzieckiem sie zdarzyl ,?W domu dziecko wypadlo z kocyka i ojciec nic nie slyszal i nie widzial a pozniej znosil wozek z dzieckiem.Ani matce ani ojcu nie przyszlo do glowy wezwac pomoc.Naprawde dziecko upadajace na prog,zlatujace z pewnej wysokosci nie robi zadnego halasu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :::::::::
Pewnie nie bylo by spaceru po kapieli, tylko ze wypadek sie zdarzyl to spacer wymyslila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :::::::::
znaczy poszla na ten niby "spacer" z martwym dzieckiem, gdyby nie wypadek to by siedziala w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baracholka
o 13 konferencja ws magdy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eru-nam
dziecko moglo nie zyc od paru dni a jak zaczelo smeirdziec cialo dopiero je wywiezli itp.tak tez moglo byc,juz nic mnie nie zdziwi ale to ze ktos jej pomagal pozbyc sie ciala i sfingowac na nia napad-ktos ja w glowe musial walnac skoro jest slad to pewne ,teraz ciekawe kto...oby to nie byl Bartek,tak bym chciala zeby ojciec okazal sie neiwinny....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glupie babskaaaaa
i co, dalej będziecie pierdolić, że każda kobieta winna mieć dzieci, lepiej wolałabym żreć prochy i nie mieć dzieci, a nie rodzić i je zabijać, jak to robią inne kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :::::::::
konferencja sie rozpoczyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :::::::::
nieumyslne spowodowanie smierci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli okaze sie ze byl to faktycznie nieszczesliwy wypadek, to grozi jej od 3 mcy do 5 lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ;poygk
Raczej nie mamy czego się spodziewać na razie jakiejś prawdy skoro od początku ta kobieta kłamała i kombinowała. Broni swojego tyłka i będzie bronić dalej, być może dopiero po sekcji zwłok zacznie mówić na temat. Wiecie czego ja się najbardziej obawiam? Że usłyszymy, że dziecko może jeszcze później żyło przez jakiś czas i gdyby ktoś matkę przycisnął to by wskazała miejsce ukrycia dziecka i dałoby się je uratować. Ale fakt, równie dobrze może być tak, że dziecko nie żyło od kilku dni i dopiero gdy zaczęło się rozkładać to je wywieźli..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :::::::::
ja jak nie wierzylam w porwanie tak i nie wierze ze to byl wypadek. Ona przez 11 dni klepala spiewke o porwaniu, teraz bedzie spiewke klepala o wypadku i tak w kolko. Ciekawe co wyjdzie na tej sekcji , czy bedzie jasna, jak tyle dni lezalo cialo na mrozie. Narazie grozi jej od 3 miesiecy do 5 lat , a pewnie gowno jej zrobia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Kafeterianka252
następna popierdolona katoliczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baracholka
też uważam że zabiła a teraz pierdolić będzie o tym wypadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmartwiona losem dziecka
dostanie 5 lat, no co to jest! tyle co nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmartwiona losem dziecka
chyba że sekcja wykaże typowe zabójstwo, a sekcja bedzie w poniedziałek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :::::::::
ja bym ja na sile wsadzila na ten wykrywacz klamstw, a nie sie z nia patyczkowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :::::::::
a najsmieszniejsze jest to , ze te glupole w to wierza co ona pierdzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×