Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dfjdjdjdjjd

A jednak to matka zabiła MAdzię !!!! tvn24

Polecane posty

Gość miszmaszmaszmisz
na jego miejscu tez bym byla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvvvvvala
ojciec na pewno maczał w tym palce. ciała pewnie nie ma w tym parku, tylko ojciec je zawiózł i ukrył gdzieś pewnie na jakimś wysypisku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmartwiona losem dziecka
filmiki jakie filmiki? chyba zdjęcia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :::::::::
"a rodzice jej w deprresji" jej rodzice i brat nie chca miec z nia do czynienia. W depresji to beda rodzice Bartka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :::::::::
"niccccccowapaniena Ale o co tyle kłótni ? Rutkowski miał do czynienia z ''lepszymi'' przypadkami ! W nagraniu wideo na wp.pl pokazane jest jak on mówi a on wszystkiemu przytakuje ! Ludzie ochłońcie ... Zaczekajmy.. przecież ona z biologicznym ojcem nie mieszkała ! Z nowym partnerem sprzedali dziecko albo u niego jest a ona chciała może pieniądze wyłudzić .. może dziecko żyje !? Nie czepiajcie sie poszczególnych słów . Najgorzej jak wyjdzie że ten jej nowy życiowy partner zabił to dziecko i gdzieś wyrzucił .. Nawet nie wyborażam sobie .. Ciężko sie jej żyło z półrocznym dzidziusiem ? .. są przecież jeszcze młode babcie ! Dziewczyna nie dorosła do bycia matką ! Brakowało jej czasu na kino .. zabawy .. mężczyzn .. szkoda mi takich ludzi ale sami sobie gotują taki los !" A TY skad masz takie informacje, co do tego nowego jej partnera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaki nowy partner ? To sa jaki
nowe fakty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no własnie jaki nowy partner
????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kilkkuk
Posłuchajcie psychologów, nie mamy wiedzy, żeby kłapać jęzorem bez sensu, nie mamy kompetencji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :::::::::
no wlasnie tez sie pytam tej " niccccccowapaniena " jaki nowy partner??? bo o nowym partnerze to jeszcze nie slyszalam wiec ciekawe skad takie informacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gggggwd21
przeciez sa 4 filmiki tej madzi jak sie bawi z ojcem ,potem z babcia ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miszmaszmaszmisz
Dzieci są tak "zaprojektowane", że, na szczęście, potrafią tego typu nieszczęśliwe wypadki przeżyć. Obawiam się, że po sekcji okaże się, że mała Madzia zamarzła, a nie zmarła wskutek urazu. I wtedy mama Madzi naprawdę oszaleje dr Aleksandra Sarna, psycholog :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No takNo
sluchajcie a mi sie wydaje że ona jest chora psychicznie i naprawde ją zabiła... Bo gdyby to bylby ten nieszczesliwy wypadek to soryy ale nie chcialoby sie jej iśc do kina na film i to jeszcze horror...kiedy wie że jej dziecko jest już zakopane i leży na mrozie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :::::::::
a ja dalej obstaje przy swoim ze sprzedala dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kilkkuk
a tak wierzysz we wszystko co powie np Rutkowski o jakimś filmie, dla Ciebie to święta prawda, bierzcie to wszystko na pół gwizdka bo znamy tylko jakieś wycinki rzeczywistości taka jest prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No takno
bardzo bym sie cieszyla jakby sprzedala to dziecko i zylo sobie gdzieś spokojnie... co za ulga... Jasnowidz na wp wspomina dziś o drugiej wizji i znów zsyp i że ktoś jej pomagał:( juz sama nie wiem co mysleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lawendasia
Ja też tak myślę, że sprzedali. Cała ta akcja z przyznaniem się jest dla odwrócenia uwagi, żeby dziecko spokojnie wywieźć za granicę. Skoro jak mówiła zostawiła dziecko pod drzewem, to zaraz po rzekomym porwaniu psy i policja szukały śladów i co? Nie jestem mamą ale kto w zime kąpie dziecko i wychodzi z nim na spacer? Mam tylko nadzieję, że Madzia żyje i będzie z lepszymi ludźmi niż z pseudomatką...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronika rottati
a gdyby ja sprzedali musieliby miec kase.Duza kwote.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kilkkuk
Ktoś tu pisał, że widział zdjęcie Madzi z rodzicami i matka patrzyła z boku ze złością! a ja właśnie widzę w tv to zdjęcie i matka patrzy na dziecko z zachwytem i uśmiechem na twarzy...Widzicie jak potraficie MATACZYĆ? dlatego nie wiadomo co się stało! Rutkowski wydał wyrok i wszyscy mu wierzą, a prawda jest taka, że ciała nie ma tam gdzie rzekomo miało być!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaki nowy partner ? To sa jaki
jesli chodzi o tamto zdjecie to ja tez uwazam ,ze tam nie ma zlosci . Ale co do Rutkowskiego , to sorry ale wierze jemu niz jakiejs pseudomatce , ktora mataczy ,klamie, szuka info jak przejsc przez badanie , zachciewa jej sie horrorow jakby miala za malo emocjii, bije meza bo poszedl na badanie , gra roztrzesino przed wiarografem , a potem spokojnie slodzi herbate itp ,socjopatka . Nie bron jej tak i nie atakuj Rutkowskiego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaki nowy partner ? To sa jaki
i nie rozumiem dlaczego mam jej wierzyc , jak juz raz sklamala :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurva nie wierze ze ten narod jest az tak czepniety, pieprzona pokazowka a w tym momencie zdychaja tysiace innych dzieciakow 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TO JA SIE WYPOWIEM
wypowiedzi dla SE.pl znany jasnowidz wyznał, że rodzice małej Madzi nie chcieli od niego pomocy. Chociaż - jak utrzymuje Jackowski - skontaktował się z nim dziadek Magdy. - Dziecko przebywa na pewno na terenie Polski, jest w Sosnowcu - mówił Krzysztof Jackowski. - Okoliczności, w jakich zostanie odnalezione, zaskoczą wszystkich zainteresowanych tą sprawą. Osoby, które przyczyniły się do zaginięcia Magdy, popełniły zbyt dużo błędów. Przeczytaj także: Powiat wąbrzeski. Znaleziono ciało poszukiwanego Sebastiana Kopowskiego Dziadek zaginionej dziewczynki miał przekazać jasnowidzowi jakieś rzeczy, należące do małej. Do spotkania nigdy jednak nie doszło. Przypomnijmy, że Magda Waśniewska zaginęła 24 stycznia tego roku. Około godziny 18 na ulicy Legionów matka Madzi z niewyjaśnionych przyczyn straciła przytomność. Gdy się ocknęła, w wózku już nie było dziecka. Magda Waśniewska w dniu zaginięcia była ubrana w różową czapkę z białym trójkątem z przodu, dwuczęściowy pluszowy komplet zapinany na zamek, spodnie w tym samym kolorze, białe rękawiczki. Wraz z dzieckiem zniknął kocyk koloru różowego w różnokolorowe misie. Dziecko jest poszukiwane przez policję, wolontariuszy. W poszukiwania włączył się nawet detektyw Krzysztof Rutkowski. Komendant Miejski Policji w Sosnowcu wyznaczył 5 tys. zł nagrody dla osoby, która pomoże w odnalezieniu dziewczynki. JA JESTEM Z SOSNOWCA JEST TAM STARA HUTA JACKOWSKI MÓWI ZE POMAGALA JEJ OSOBA TRZECIA I SLEDZTWO BARDZO NAS ZASKONCZY ZE CIASLO ZNAJDUJE SIE W JAKIMS ZSYPIE KONTENERZE JA TEZ JESTEM PRZEKONAMA ZE NIE MA JEJ WE WSKAZNYM PRZEZ NIA MIEJSCU A DRUGA WERSJA TO ZE ZOSTALO SPRZEDANE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :::::::::
" Detektyw podejrzewał, że przed badaniem na wykrywaczu kłamstw matka chciała uciec z domu i popełnić samobójstwo. Wtedy też miało dojść do uderzenia męża przez Katarzynę. W środę jedynie ojciec poddał się badaniu na wariografie. - Katarzyna mogła zobaczyć jedno z kilku pytań "czy zabiłaś swoje dziecko" i pomimo długiej rozmowy z ekspertem, nie poddała się badaniu - stwierdził detektyw. "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kilkkuk
DO jaki nowy partner ? To sa jaki: wiesz, że wszystko to co przytoczyłaś/eś to powiedział Rutkowski?:) To jest naiwność połączona z głupotą, żeby wierzyć w to co się zobaczy w tv, myślisz, że wszystko w tv jest ujawnione?? Jego materiał dowodowy jest niewystarczający, to nie jest profesjonalista, matka nie wiedziała, że jest nagrywana, a on to upublicznił to są błędy! może ją przycisnął bo chciał już jak bohater wystąpić, który rozwiązał sprawę! Ciała nie ma, wersji jest nadal wiele, a on umywa ręce!! idzie sobie, myśli, że to koniec, to nie jest profesjonalista powtarzam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ^^*()
"Magda Waśniewska w dniu zaginięcia była ubrana w różową czapkę z białym trójkątem z przodu, dwuczęściowy pluszowy komplet zapinany na zamek, spodnie w tym samym kolorze, białe rękawiczki. Wraz z dzieckiem zniknął kocyk koloru różowego w różnokolorowe misie..." Tak ją ubrała po śmierci!!!???????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×