Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

liska25

Polmedowe ciężarówki:)

Polecane posty

Ja mam na 10 pazdziernika ,ale to liczone wg daty ostatniej @,a z usg to pewnie na połówkowym będę wiedziała:) Imiona fajne,ja też mam na swojej liście Miłoszka;Maksiu też mi się podoba ,ale siostra męża już tak nazwała swojego urwisa więc odpada.My mamy taki układ,że jak chłopiec to mąż ostatecznie wybiera z listy imie, a jak dziewczynka to ja:) To ja też się pochwalę,właśnie buszowałam na allegro i zrobiłam spore zamówienie smoczków,butelek,wkł.laktacyjnych;kupiłam też podgrzewacz,elektryczny laktator,pojemniki na pokarm,termoopakowanie,szczotki do mycia,ogólnie mówiąc mam wszystko co potrzeba na start,a związane jest z karmieniem.Ale się cieszę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam na 10 pazdziernika ,ale to liczone wg daty ostatniej @,a z usg to pewnie na połówkowym będę wiedziała:) Imiona fajne,ja też mam na swojej liście Miłoszka;Maksiu też mi się podoba ,ale siostra męża już tak nazwała swojego urwisa więc odpada.My mamy taki układ,że jak chłopiec to mąż ostatecznie wybiera z listy imie, a jak dziewczynka to ja:) To ja też się pochwalę,właśnie buszowałam na allegro i zrobiłam spore zamówienie smoczków,butelek,wkł.laktacyjnych;kupiłam też podgrzewacz,elektryczny laktator,pojemniki na pokarm,termoopakowanie,szczotki do mycia,ogólnie mówiąc mam wszystko co potrzeba na start,a związane jest z karmieniem.Ale się cieszę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia widze, że zakupy zaczęłas od całkiem innej strony niż ja ,bo z tych rzeczy to nie mam nic;-)ruchami się nie martw, ha też raz czułam raz nie i na początku też kilkudniowe przerwy były. przyznam że dopiero od niedawna jak stały się mocno wyraźne to czuje he codziennie i o określonych porach. spróbuj położyć się na płasko na plecach ręce na brzuch i może się poruszy a najczęściej wieczorami dzieciaki baraszkuja koło 22 i u mnie się to sprawdza ;-)a jak nie to na lewym boku, wiem że to stresujace ile ja się namartwilam a wszystko było ok. niska imiona piękne mi się Marcel podoba i Filip . U bas chyba będzie Lena i Maja ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie jakby się tak głębiej zastanowić to zazwyczaj zaczyna się zakupy od ciuszka,jakieś skarpetusie czy bodziaki,a ja tak z butelkami wyskoczyłam;)To taki spontan był,chciałam z okazji półmetka coś kupić więc zaczełam ogladać smoczki,no a jak smoczki już wybrałam to stwierdziłam,że bez sensu płacić kilka razy za przesyłkę i zamówiłam mnóstwo innych gadżetów,nawet szczoteczkę ,grzebyk,termometr i obcinaczki z nożyczkami.Nie wiem czy dobre rzeczy zamówiłam,bo w sumie to tak intuicyjnie wybierałam,no cóż okaże sie w praniu czy wszystko wykorzystam czy nie. Na ciuszkowe zakupy to osobiście chcę jechać i wszystko dokładnie obejrzeć:) Imie Lenka się bardzo bardzo mojemu emkowi podoba,Majeczka też ładne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie też tak pomyślałam,że zazwyczaj to się od ciuszka zaczyna,a ja butelek nakupiłam;)Nie wiem czy wszystko mi się przyda,bo tak po omacku klikałam,no ale lepiej mieć niż nie mieć;) Miałam kupić tylko smoczki z okazji półmetka,ale potem stwierdzilam,że tak na pusto będą szły no i tak oto powstała dłuuuuga lista zamówienia.Mam już nawet nożyczki do paznokci,termometr,szczoteczke i grzebyczek. Lenka się bardzo bardzo mojemu emkowi podoba,mi zresztą też,Majeczka też slodkie:) Ciekawa jestem co Szcęściara ma w brzuszku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jest dubel,a myślałam że mi nie wysłało, bo odświeżałam stronkę i tekstu nie było...a ja głupia drugi raz tekst kleciłam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No witam dziewczyny. Troszke mnie tu nie bylo. U mnie wszystko dobrze, wlasnie wczoraj bylam na USG wszystko OK. Dzidzia zdrowa i ma wszystko na miejscu jak powinna. ;-) Margi - 3mam mocno kciuki. Nisia - gratulacje meszczyzny ;-) Szczesciara, Sylwia, Liska ciesze sie ze wam juz tak brzuszki porosly ;-) pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Semb kochana gdzie Ty zaginęłaś?:) Jeszcze na Monch czekamy! Kiedy masz genetyczne? gdze chodzisz do lekarza? Sylwia a jakiej firmy brałaś smoczki i butle? Takie od urodzenia też brałaś? czy na piersi liczysz? No ja jestem ciekawa co wy wszystkie macie w brzuszkach, ale szczęściara pierwsza w kolejce do poznania się z dzidziolkami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Semb:) Liska,mam wszystko Tommee Tippee,bo podobno są najlepsze. Butelki są antykolkowe,specjalne dla maluchów;tak samo smoczki do karmienia i dodatkowo są o różnym przepływie.Bardzo liczę na swoje cycki,ale chce też malucha nauczyć ciągnąć z butli,tak na zmiane.Chodzi mi o to ,że jak będę chciała odespać,to emuś nakarmi maluszka z butelki/a dodam,że te butelki mają smoczki do złudzenia imitujące sutka i dziecko nie ma problemu z naprzemiennym karmieniem/. to takie oto zestawy/wystarcza mi na przynajmniej pół roku,do tego dokupiłam osobno wszystkie rosdzaje smoków/ http://allegro.pl/zestaw-antykolkowy-do-karmienia-0m-tommee-tippee-i2321962831.html http://allegro.pl/zestaw-startowy-tommee-tippee-0-bpa-i2322410135.html http://allegro.pl/zestaw-startowy-tommee-tippee-0-bpa-mega-promocja-i2329831537.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kompletnie jeszcze sie nie zagłębiałam w temat smoczków, ale też myślałam nad tą firma albo nad aventem. Wszystkie te zestawy kupiłaś? Wizualnie mi się te tommego najbardziej podobaja hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zastanawialaś się nad videonianią z czujnikiem ruchu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dokładnie,wszystkie te zestawy:) Wszystkie dodatkowe gadżety też z tej firmy/laktato elektr.,termoopakowanie,podgrzewacz itp/. Wśród koleżanek tylko jedna tym karmiła ale bardzo sobie chwaliła,dlatego się zdecydowałam.Natomiast zdecydowana większość właśnie na Avencie jechała i też złego słowa nie powiedziały na tą firmę;)Dobrze,że jest wybór,kiedyś to plastikowa buteleczka na wage zlota była,trzeba było szklanymi karmić;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z laktatorem o ja się wstrzymuję do porodu, zobaczymy czy mleko będzie w ogóle, a ponoć wiele kobiet bardziej poleca albo ręczne odciąganie albo ręczny laktator. Uciekam do fryzjera:)ciao

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz z tymi laktatorami to różne opinie krążą,bo wśród moich koleżanek to większość polecała elektryczny,no ale to kolejny przykład,że ile kobiet tyle opinii. Superowa jest ta niania co wynalazłaś:)ma o wiele lepsze funkcje niż ta motoroli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczęściara2012
Dziewczyny ale się rozkęciłyście z zakupami, też czytałam opinie na temat tych butelek antykolkowych i maja bardzo dobre opinie... a jeśli chodzi o lakatory to wiem, że niektóre szpitale obowiązkowo wymagaja, żeby mama posiadała taki laktator...Liska bedziemy musieli zdobyć liste rzeczy, które musimy mieć do szpitala, szukałam na ich stronie, ale nie znalazłam, niektóre szpitale takie wytyczne maja... Liska pomyliłas się najpierw dowiemy się, co będzie miała Sylwia, a ja jestem na końcu :-) Kurcze trzeba powoli rozglądać się za tymi wszystkimi akcesoriami, mi się wydaje, że to jeszcze tyle czasu mam :-) a ten czas leci, ale super,że zakupy mozna zrobić w domu, bez wychodzenia no i zawsze taniej niż w sklepie... ja cały czas mam mętlik z wózkiem, jest to dla mnie najtrudniejszy zakup, pojedziemy do askota zobaczymy co będa mieli, bo na allegro nie ma nic ciekawego :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczęściara2012
Liska mam do Ciebie prośbe przejrzałam całe forum i szukałam linka z nazwą twojego wózka i niestety nie znalazłam, mogłabyś mi wysłac linka? bo może udało by mi się kupić wózek przez neta, wtedy nie musiałabym jechac do sklepu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczesciara. faktycznie na odwrót sylwia w poniedziałek tak? a potem Ty;-) czasu coraz mniej ale na szcZęście w razie czego w sklepach wszystko jest i wystarczy pojechać i kupić;-)co do wózka to linka nie wyślę teraz bo pisze z telefonu a nie umiem tu linka. wkleic ale to jest firma abc design model zoom;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczęściara2012
Coś kojarzyłam, że to z firmy abc design, ale nie wiedzialam ktory to model...szukam i szukam i ngdzie nie mogę znaleść taki zestaw spacerówka + gondola w cenie 3tys, tak jak pisalas, tylko są o wiele droższe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia butelki tt są super, my tylko te używamy , ale nie potrzebnie kupiłaś te z wkładem, bo na kolki nie pomagają a dodatkowe czyszczenie :) najlepiej te zwykłe bez wkładu, a też są antykolkowe i się odpowietrzają . A butelek to dla pięcioraczków chyba zakupiłaś :)) ale jak szaleć to szaleć :) ja karmię modyfikowanym i 4 mi starczają :) chociaż na początek, jakbyś karmiła tylko modyfikowanym to owszem z 6 szt, :) a jak już masz tyle butelek to kup sobie jeszcze płyn do ich mycia z NUK http://allegro.pl/nuk-plyn-do-mycia-butelek-polecam-i2299597291.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laktator tylko elektryczny , ja miałam ręczny z medeli i żałowałam, że elektrycznego nie kupiłam , zajechać się można :) przyda się na pewno , bo jak będzie nawał to trzeba będzie odciągać , a wtedy najlepiej zacząć chomkować mleko i zamrażać w pojemniczkach na czas jak mama skoczy do fryzjera ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki,ja dziś znów zaszalałam:)Kurcze nie umiałam się powstrzymać;)Byłam na małych zakupach dla dziecka w h&m i kappahl'u...kupiłam białe i szare kolory a także jeansowe:) mam z rozmiaru 50-2 pajace ze smerfem i jedno szare body z czapeczką;z rozmiaru 56-spodnie sztruksowe i 1 bodziaka białego;z rozmiaru 62-3 rózne bodziaki,dresik szary w paseczki,półspiochy 2 szt,jeansy i spodnie dresowe szare;kupiłam też skarpetusie,ciepłą czapeczkę i buciki takie misiowate i te zabezpieczenia dla noworodka żeby się nie podrapał/a:)Wszystko oczywiście na dł rękawek ,bo moja dzidzia jesienna będzie:) Może przesadziłam z tym szczegółowym wymienianiem,ale jestem taka zajarana,że aż sama się dziwie co mi się z głowa porobiło;) Musze dokupić pajacyki,bodziaki i śpiochy do tych mniejszych rozmiarów,no ale to jak bedę wiedziała dla kogo,bo większośc ciuszków w sklepach to niebieskie i różowe. Powiem Wam,że w Kappahl"u są pojedyńcze ciuszki dla maluszków w rozmiarze 44!!!szok ,jakie te ciuszki maleńkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Barberko za rady:) jednak miałam nosa co do butelek,a że dużo???hmmm nie szkodzi,na pewno się przydadzą;) No i pocieszyłaś mnie z laktatorem,bo już miałam lekkie obawy jak Liska napisała,że kobietki wolą te zwykłe na pedały;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też byłam ostatnio w Kaphal i mają super te ciuszki :) ale ja tak poszalałam , że młoda do roczku conajmniej ma ciuszków a i tak co chwila ląduję w 5 10 15 , bo mam pod domem i zawsze coś wyhaczę :) a co tam :) laktator na prawdę się przydaje , np. jak będą sutki poranione to warto odciągać , bo odpoczną i znowu można karmić . no i warto dziecko nauczyć z butelki pić , bo rózne są sytuacje , a później jest problem i ryk .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczęściara2012
Liska udalo mi się znaleść te wózki nawet w fajnej cenie, tylko, że jakoś tak średnio podobaja mi się kolory tych wózków, najlepszy jest jeszcze ten twój biało-czarny, ale nie ma dużego wyboru, ja chciałam coś jaśniejszego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, tylko co zrobić jak pokarmu nie będzie, wtedy ten laktator na nic się nie zda:) Sylwia nie przesadzasz ja też jestem podjarana jak coś kupuję i robię temu zdjęcia i wszystkim pokazuję:) Ale Ty się kochana z rozmiarem 50 wstrzymaj, bo jak urodzisz dzidzię standardową 56 to nawet ich nie założysz:) Ja tak właśnie w spadku dostałam nowiutkie z metką:) Smerfy z hm też mam:) Szczęsciara tu mają całkiem chyba dobrą cenę: http://www.bobowozki.com.pl/product_info.php?products_id=1700&osCsid=98f8105c4867098518edcc0dcf7ac488 ale i tak taniej niż ja kupiłam to nie ma. Mnie 4200 wyniosło razem z fotelikami maxi cosi pebble czyli o model wyższe niż w linku. A tu masz bez fotelików: http://www.bobowozki.com.pl/product_info.php?products_id=83&osCsid=98f8105c4867098518edcc0dcf7ac488 Nam policzył też 3200 za sam wózek spacerowy z gondolkami, tylko te 200 zl upuścił bo wzieliśmy z tenz wystawy, ale byłam wczoraj i maja znów czarno czerwony:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie znalazłaś? ja nie wziełam czarno bialego, tylko ten czerwono czy to wiśniowo czarny, bo biały byłby nie praktyczny ze względu na to, że białe jest to co najardziej się brudzi czyli cała wyściółka, w Polsce w ogóle ten kolor czarno biały jest niedostępny ale za to jest pomarańczowo czarny, którego nie ma na stronie producenta. http://www.google.pl/imgres?q=abc+design+zoom&hl=pl&sa=X&biw=1280&bih=619&tbm=isch&prmd=imvnsfd&tbnid=PR2_ZmUsof5HqM:&imgrefurl=http://www.bazarek.pl/produkt/1385438/wozek-dla-blizniakow-lub-rodzenstwa-abc-design.html&docid=LDyXucA2kKfqFM&imgurl=http://img.bazarek.pl/164270/12204/1385438/19209646804bd87f986becd.jpg&w=480&h=480&ei=ESy1T-moMNPP4QSL7931DQ&zoom=1&iact=hc&vpx=132&vpy=140&dur=494&hovh=134&hovw=152&tx=117&ty=123&sig=108325338323134801769&page=2&tbnh=134&tbnw=152&start=19&ndsp=24&ved=1t:429,r:0,s:19,i:113

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczęściara2012
Troche sią naoglądałam dziś tych wózków i ja myślalam, że z tego abc design będe mogła kupić taki jeden obok drugiego, a nie jeden za drugim, ale oni maja tylko takie, wiec odpada... muszę szukać innego :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj liska zda zda , bo ja np. nie miałam pokarmu , ale sobie wywalczyłam i to laktatorem , ale to jeszcze w szpitalu , później rozkręcałam laktację na wypożyczonym z poradni i mleczko naszło , a bez laktatora na pewno nic z tego by nie było . Odciąganie co 2-3 godziny ręcznie przez pół godziny (tak zaleca się na rozkręcenie) to sobie nie wyobrażam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×