Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

liska25

Polmedowe ciężarówki:)

Polecane posty

To prawda, ja na buzi mam skłonności do nich , bo jeszcze przed ciążą mi sie kilka pojawiło, więc niestety na nic nie ma reguły. Ale jak stosuje krem to przynajmniej sumienie mam czyste:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z rodziny to tylko moja siostra nas odwiedza, mama jest za granicą więc Amelkę zobaczy dopiero w grudniu, a rodzinka mojego zapowiedziała się na niedzielę a oni to już dzidzię widzieli w szpitalu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was serdecznie mamusie:) mam pytanko jestem już w 3 msc ciąży dzięki Polmedowi:) i chciałabym już używać coś na rozstępy czy mogłybyście mi poradzić jakiś fajny balsam, albo krem. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margii na właśnie ja mam dośc dużą rodzinkę w samym Wrocławiu i muszę znaleźć jakąs dla nich wymówkę:) Witaj Karina i rozgość się:) Ja już używałam kilku kremów, Mustela ma dużo dobrych opinii i niby jest ok ale mi sie jej konsystencja nie podoba, bo zostaje na skórze i nie wchlania się do końca, z pharmaceris jest nawet dobry, ale najbardziej jestem zadowolona z firmy LE MAADR, dostępne w super pharm, nawet jest teraz na nie fajna promocja. Tylko z rozstępami to niestety jest tak, że jak masz skórę podatna to żaden krem nie pomoże, ale zawsze warto je stosować, nawet jak mają tylko zmniejszyć rozstępy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po prostu powiedz im że nie czujesz się na siłach by przyjmowac gości, a poza tym chcecie miec te pierwsze chwile z dzieckiem tylko dla siebie. Myślę, że zrozumieją:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karina ja stosowałam krem na rozstępy z pharmaceris i byłam z niego bardzo zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczyny właśnie wróciłam z apteki i kupiłam Pharmaceris fajny zestaw krem + balsam nawilżający, Liska z tymi rozstępami u mnie to nie wiem nigdy nie miałam, ale wole się zabezpieczyć. W czerwcu umówiłam się na usg genetyczne na Kamienną czy ono jest czarno- białe czy kolorowe 3d, dopochwowe czy przez brzuch bo nie wiem czy mam mieć pełny pęcherz? sorrki, ze się tak pytam, ale jak znam życie to zapomnę na następnej wizycie zapytać bo tak przeżywam każde usg:)że mi wszystko wylatuje z głowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raczej czarno- białe, a przygotuj się na oddolne i przez brzuch, zależy jak będzie widać. Co do kremów, to one szybko się kończą, najlepiej następnym razem kup inny i spróbuj, aż znajdziesz ten który ci przypasuje i do końca da się stosować. Sprawdź tylko bo nie pamiętam czy ten phamaceris nie jest od 4 miesiąca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczęściara2012
Jeśli chodzi o plamy to ja niestety też je mam, wczesniej były juz delikatne bo ICSI, a teraz jest ich coraz więcej i wydaje mi się, że żadne skrywanie się nic tu nie da :-) Niby takie plamy wróżą dziewczynke, ciekawe czy się to sprawdzi w moim przypadku... Jeśli chodzi o kremy na rozstępy to ja narazie nie używam żadnych, musze w końcu wybrać się do apteki, ale nie wiem jak wy, ale na cyckach pojawily mi się już rozstępy, dziwne brzuch jest ok, ale za to cycki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok sprawdzę, ale 4msc to już blisko i tak:) a miałaś na Kamiennej usg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęściara kochana to ty leć czym prędzej do apteki, bo to też nie jest tak, że te kremy działają od razu, one musza być systematycznie nakładane i to conajmniej dwa razy dziennie, żeby skóra się uelastyczniła. Ja już zużyłam 5 opakowań, rozstępa nie mam ani jednego, a wymiar brzucha jest spooory. A niestety później ciężko jest coś zrobić z rozstępami, a ty przecież lada dzień i będziesz rosnąc jak na drożdżach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak nie masz kremu to chociaż oliwkę po kazdej kąpieli nakładaj na mokre ciało zostaw na chwilę i ręcznikiem wytrzyj, nie będzie tłustych plam na ubraniach i lepsze wchłanianie jest iliwki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęściara u mnie też na cyckach pojawiły się rozstępy a na brzuchu nie, na szczęście uniknęłam plam na twarzy mimo urodzenia dziewczynki więc to nie jest tak do końca prawda, że jak plamy na twarzy to będzie córka. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczęściara2012
Dziękuje za rady :-) dziewczynki, tak się składa, że wygrałam kupon na kosmetyki na 180zl z dr. Ireny Eris i chyba jutro wybiore się do instytucie nakupie tego kremu, na pewno się przyda :-) juz dawno miałam się wybrać, ale jakos tak ciężko się ruszyć z domu :-) Własnie czytałam, że maja krem zapobiegający rozstępom Pharmaceris M FOLIACTI , opinie też ma ok, także jutro jade na zakupy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karina,ja mialam usg na Kamiennej, w 13 tygodniu(usg genetyczne,) miałam w kolorze i dobrze było widać.Za tydzien również ide na Kamienna na usg, to będzie 22 tydzien. Jak byłam na tym pierwszym usg to miałam przez powloki brzuszne i dowcipnie też:).A do jakiego lekarza się umawiałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęściara ja właśnie go dzisiaj kupiłam w zestawie:)ale rzeczywiście piszę, że od 4msc, ale myślę, że nic mi się niestanie jak już będę używać. Nisia ja idę do Dr.Elias i akurat to już będzie 13 tydz.czyli to będzie usg 3D kolorowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również byłam u drJ.Elias:).Tak, mi przełączyła na kolorowe i bardzo dobrze bylo widać.Na płytkę mam nagrane zwykłe usg i kolorowe.Zdjęcia również mam takie i takie:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to super:)a z płytką jest drożej i trzeba powiedzieć, ze chcę czy zawsze się dostaję. dzięki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam popołudniowo:) Ależ ja dzisiaj miałam zakręcony dzień;)W południe dostałam telefon z biura z którym mieliśmy leciec na wakacje,że jest odwołany wylot z Wrocławia z powodu małego zainteresowania i proponują nam wylot z Katowic.Kurcze jak ja się wkurzyłam,wogóle nam taka opcja nie pasuje;usiadłam więc przed kompem i szukam czegoś w zastepstwie,bo urlop zaplanowany,wszystko ustawione pod wyjazd i co...nic ciekawego nie znalazłam,bo nam daty nie pasowały,ja musze być na 18 czerwca na miejscu ,bo mam wizytę u swojej lekarki i potem u dr Elias.Pojechalismy więc do biura i chcielismy zwrot kasy,a tu niespodzianka,zwolniły się 2 miejsca na Kanary z wylotem z Wrocławia,z tym że nie 1 czerwca wylot a 2 czerwca.Oczywiście kierunek droższy,ale negocjowalismy ostro i udało nam się w tej samej cenie:)Koniec końców zamienilismy Zakynthos na Lanzarote:) Widzę,że rozmawiałyście o kremach przeciw rozstepom,ja używam tego co Liska i jestem zadowolona.Mam tendencję do rozstepów,ale na brzuszku nie mam jeszcze ani jednego,za to na cyckach a i owszem. Karina witaj wśród ciężarówek.Ja też miałam usg u dr Elias i jest to usg czarno-białe,a tylko na chwile jest włączana opcja 3d/4d w kolorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja musialam przed badaniem powiedzieć,że chciałabym płytkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łooo to Sylwia, faktycznie mieliście przeboje,ale dobrze,że wszystko udalo Wam się załatwić,to najważniejsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczęściara2012
Sylwia Kanary rewelacja, tylko pozazdrościć. Baw się dobrze, bo to ostatnie wakacje we dwójkę :-) Ja też narazie mam rozstępy na biuście, reszta ok, ale jutro jade do instytutu dr. ireny eris i zrealizuje kupon heheh....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wogóle nie brałam tego kierunku pod uwagę w tym roku,bo przerażał mnie długi lot /5 h/,no ale nie było wyboru, a ja się tak nastawiłam na wypoczynek,że w domku by mnie roznosiło więc wzięłam co było;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczęściara2012
Hej mamuski, Dziś wielki dzien, nie spałam z pół nocy....odliczam godziny do wizyty, a to dopiero wieczorem. Może juz sie dowiemy o plci chociaz jednego dzieciątka :-) Wczoraj zaszalałam i kupiłam cała serie kosmetyków Pharmaceris Macieńrzystwo, mam nadzieje, ze chociaż troche uchronią mnie od jakies okropnych rozstępów :-) Dziś mnie lekko pobolewa nerka, ale mam nadzieje, ze to od wczorajszego chodzenia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia mmmmm Kanary, nadal Ci zazdroszczę:) Jaka tam pogoda teraz? Szczęściara, ja mam nadzieję, że oba się ujawnią bom też ciekawska!:)Musicie lekarza lekko przycisnąc o płeć A ta nerka to może od kopniaków Cię boli:) A ja dalej tylko ciuszki kupuje, zostaly mi jeszcze sprzęty elektroniczne, typu videoniania, sterylizator, z laktatorem się wstrzymam, ale jak coś to emka wyślę po medeli mini electric plus na dwie piersi, rożki, kocyki, pościele, butelki i akcesoria do nich. Wczoraj dzownili, że są już łóżeczka. Dziś jedziemy kupić dywan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki:) Szczęściaro ja też jestem z tych ciekawskich i normalnie mnie roznosi,bo chcialabym już wiedzieć jaki skład u Ciebie;) Mnie tez pobolewało w okolicach nerek jak miałam gorsze wyniki moczu,mam nadzieję że się u Ciebie nie nawróciły te bakterie;z drugiej strony jak wczoraj tyle latałaś po mieście to się nie ma co dziwić,że plecy bolą,być może tylko masz takie wrażenie że to nery a może to przyczepy mięśniowe,w końcu masz co dzwigać przed sobą;) Liska,no Ty to już zakupoholiczka pełną gembą;)Chwal się gdzie byłaś po ciuszki i co nakupiłas.No a pokoik już prawie cały umeblowany,coś czuję że nie wyjdziesz z niego bo nie będziesz mogła się nacieszyć;) Jeśli chodzi o Kanary to Lanzarote to najcieplejsza wyspa z archipelagu,ale temperatury nie są zabójcze,bo przeciez to wyspy wiecznej wiosny.Na najbliższe 7 dni tem. w przedziale 25-27 i słonko,z tym że ja będę na tej bardziej wietrznej stronie wyspy wiec nie będę się smażyć jak w piekiełku.Najbardziej to się cieszę,że sobie pojem pysznych rzeczy,a po powrocie to chyba wagę będę omijać szerokim łukiem;) Wiecie co,czym bliżej wyjazdu tym bardziej myślę czy wszystko będzie dobrze...cięzarówki chyba już tak mają,że martwią sie na wyrost ehhhh,musi być dobrze. Wczoraj byłam w mothercare,ale tylko zerknąć co mają,bo z ciuszków to już tylko typowo zimowych mi brakuje.Koleżanka jak zobaczyła ile mam ciuchów dla małej to mnie wyśmiała i stwierdziła,że pewnie połowy nawet nie założe i doradziła przystopowac z zakupami. My po powrocie zaczynamy tapetowanie,bedą nam też montowac szafę no to sobie wtedy śmignę na zakupy pościelowo-kocykowo-mebelkowe.Część rzeczy to z allegro zamawiam,np komodę kąpielową i bujaczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to upały będą pełną parą:) Ja to najbardziej podczas wyjazdu balabym się właśnie chyba jedzenia, żeby czasem czymś się nie struć, wiadomo kanary to nie egipt czy tunezja, ale uważaj też kochana. A jak Ty się czujesz? nie słabniesz w taką pogodę? Bo ja to już nie czułabym się na silach na wyjazd. Chociaż miesiąc tem uto jeszcze tak:) ja zakupoholiczką to jestem ale chyba tylko w myślach:) Bo gadam, myślę o tym wszystkim a mało kupuję, koleżanki każą mi się wstrzymać z ubrankami, bo zaraz w czerwcu będą przeceny i wtedy w dobrej cenie będzie można kupić sporo rzeczy. A jak narazie to najbliżej mam do magnolii i ją odwiedzam i kupuje. W smyku kupiłam 3 komplety body z krótkim rękawem, do tego ładnego takiego pluszowego pajaca razem z body, niedrapki( i tu pytanie czy one tylko do szpitala sa potrzebne czy potem też?) z h&m wszystko co ładne i dobre gatunkowo to już mam:) i ostatnio kapp all odwiedziłam, mają tam ładne ciuszki z kolekcji z bawełny organicznej. Chciałam porobić zakupy w necie ale jest tyle tych sklepów a ja nie mam cierpliwości do wybrania odpowiedniego. Sylwia i tu moja prośba, napisz proszę z którego sklepu jesteś najbardziej zadowolona? no i wszystko narazie kupuje w rozmiarze 56, ale zaraz bedę już miala komplet tego co potrzebne i zacznę kupować większe, natomiast 50 zostawiam na sam koniec, bo trzeba zobaczyć czy faktycznie dzieciaki będą takie małe. Co do pokoiku to to że mebelki sa w sklepie to jeszcze nic nie znaczy, bo trzeba sie doczekać aż emek je przywiezie i poskręca, bo tego mu w sklepie nie chcą zrobić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W pełnym słońcu nie wysiedzę,bo nawet u nas jak jest taka upalna aura to ja uciekam do cienia.Pani z biura u której zmienialiśmy rezerwację opowiadała mi jak to była włąsnie na Lanzarote w 7 msc ciąży i bardzo dobrze zniosła klimat.Tam ciśnienie ciągle na jednym poziomie,a ten wiaterek co wieje to obniża odczuwalnośc temeperatury i dlatego człowiek się lepiej czuje.Mam nadzieję,że będzie dobrze.Co do jedzenia to tfu tfu,ale w krajach europejskich nigdy nie miałam sensacji,oczywiście że bedę uważać ,bo teraz odpowiadam za nas dwoje.Pytałam już lekarkę co robic ewentualnie jak coś zaszkodzi- smecta i dieta i dużo wody.W pierwsze dni będę jadła symbolicznie zieleninę i surowiznę żeby przyzwyczaić żołądek. Wczoraj jak byłam w mothercare to pani z obsługi zapytała czy chciałabym zostawić maila to będą wysyłać info o przecenach i promocjach,u nich wyprzedaże mają byc w lipcu;w tej chwili mają drogo,tak uważam,bo oni welurowe pajace mają po 79 zl a ja za takie pajace płaciłam 30-50 zł,co przy nastu sztukach daje niezłą sumkę w kieszeni. Podam Ci sklepy/sprzedających od których ja zamawiałam,w sumie to chyba 6 ich było,ale wszyscy godni polecenia.Przesyłka byla w domku po 2-3 dniach no i zawartośc dokładnie jak w opisie.Ja mam bardzo dużo ciuszków z babaluno,kilka z mothercare;niektórzy mają też fajne z disney i nexta.Nie pamiętam który sprzedawca miał 7 szt body z dł rękawem i motywem disney za 80 zł,bardzo się opłaca;mi się bardzo angielskie ciuszki podobają,jestem bardzo zadowolona ze wszystkich co zamówiłam,ten welurek milusi jest ,a bawełenka bardzo dobra gatunkowo więc wiem ,że się z tego szmatka nie zrobi po kilku praniach.Tu masz nazwy sprzedających: mini-mundo;just4kids;tiamka;raj malucha 2010;malutki ciuszek 2010;babymarket eu;marcinosa81; Jeśli chodzi o niedrapki to ja kupiłam w hm 2 szt, ale koleżanki mówią,że nie zdają rezultatu ,bo spadają z rączek i lepsze są skarpeteczki.W domu to już sie używac nie będzie,bo obetniesz pazurki,a w szpitalu robic tego nie wolno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to dobrze kochana, że tam klimat niezbyt zmieniony, wypocznij sobie dobrze:) W mmothercare też nic nie kupiłam bo faktycznie mają drogo, aż przesadnie zwłaszcza jak trzeba podwójnie kupować. A niedrapków kupiłam 6 sztuk:) myslałam, że się potem też przydadzą:) Dzięki za tych allegrowiczów, wieczorem sobie popatrzę co tam mają ładnego. jakiego rozmiaru kupujesz najwięcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×