Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

liska25

Polmedowe ciężarówki:)

Polecane posty

Witam, tak jak przewidziałam, pani doktor skierowała mnie do szpitala na oddział patologii ciąży ze względu na nieciekawe wyniki , no i wysokie ciśnienie :( na razie będę na cały weekend a w poniedziałek zdecydują co dalej. Stwierdziła, że lepiej nie ryzykowac i byc pod stałą obserwacją. Tak więc przez jakiś czas będzie u mnie cisza :) Szczęściara wkleiłam ci linki z listą co zabrac do szpitala, musisz się tylko dowiedziec czy w szpitalu w którym będziesz rodzic musisz miec ubranka dla dziecka, niektóre szpitale je wymagają inne nie :) http://www.familyservice.pl/Ciaza/Przygotowania-do-porodu/Co-zabrac-do-szpitala http://www.szpital.swiebodzice.pl/strony/oddzialy_ginekologia-polozniczy.htm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margi pewnie nie jest Ci na rekę spędzić weekend w szpitalu,ale będziesz przynajmniej miała opiekę.Jakoś dasz radę:) trzymam kciuki za Ciebie i Amelkę,szczęśliwego rozwiązania życzę i dużo zdrówka dla Was obu:) Sciskam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczęściara2012
Margii dziękuje bardzo za liste :-) trzymam bardzo mocno kciuki, żeby wszystko było dobrze, mysle, że już tylko kilka dni i już bedziecie całą rodzinką w domu :-) jak już będziesz w domu to daj znać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liska czekam na newsy po widzeniu z córeczkami:) Dzisiaj przyszła do mnie wielka paczka z zamówionymi rzeczami do karmienia.Powiem Wam,że jestem bardzo zadowolona,te smoczki są łudzaco podobne do kobiecego sutka i naprawde myślę,że maluszek nie będzie miał krzywdy jak będzie karmiony na zmianę cyc/butla;) Dzisiaj znowu zaszalałam,ale tym razem wśród szmatek na allegro hi hi hi;)Zamówiłam 8 szt pajacy/część z weluru i z czapeczką/ i jeden taki kombinezon misiowaty na chłodniejsze dni,wszystko z angielskiej firmy Babaluno;nie mogłam się oprzeć jak poogladałam te ciuszki:) Brałam wszystko w rozmiarze 56 więc na te pierwsze miesiące już jakiś zapasik mam.Oczywiście wszystko uniseks czyli białe,kremowe i ewentualnie w żywych kolorkach ,ale bez dominacji różu czy niebieskiego,te kolorki zostawiam sobie na deser;) Dziewczyny powiedzcie mi ,bo ja niedoświadczona jestem,jak ubierać dziecko do spania jesienią??? a jak na wyjście gdy jest taka typowo jesienna pogoda?Pytam,bo kupuję różne ciuszki,w tym np jeansy czy dresoy i zastanawiam się co ubierać pod takie spodenki?rajstopki?pajaca?a na górę oprócz kurteczki to co???bodziak na dł rękaw i na to bluza/sweterek,no ale co wtedy z nóżkami ??? Możecie się pośmiać ze mnie,że takich rzeczy nie wiem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczęściara2012
Liska gdzie ty sie podziewasz? my tutaj na Ciebie czekamy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł, jestem jestem, niedośc, że wizyta o 20 to jeszcze koleżanka mi pedicure robiła, bo jutro na wesele idziemy:) U dziewczynek wszystko oki, emek czukał jeszcze siusiaka, ale tak się ułożyły, że żadna nic nie pokazała, nadal tej na dole serduszka nie widzieliśmy, boo ta na górze ją po prostu jakby zakrywa, ale na szczęście miedniczki nerkowe już są w porządku, czyli zmiana, któa była widoczna na poprzednim USG się cofnęła, jak zakładał dr. Dostałam jakieś globułki dopochwowe, bo coś tam niby jest nie tak, choć nie czuję co:) Wymiarami są dokładnie jak na swój tydzień, zapomniaąłm o wage zapytać, ale to już kawał babek jest:) Kolejne widzenie za miesiąc:) Milej nocki buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bonaventura
Zachecam kolezanke, aby kupila czesc rzeczy w rozmiarze 62, gdyz te mniejsze rzeczy na pewno nie starcza, jak to kolezanka pisze, na kilka miesiecy. Na poczatku dziecko rosnie szybciutko. Moj synek urodzil sie leciutki 2800 g, ale byl dlugi, wiec w rozmiar 56 miescil sie zaledwie 3 - 5 tygodni... Jezeli chodzi o smoczki do butelek - duzo zalezy od indywidualnych upodoban maluszka... Ja mialam po jednej butelce z NUK i TT, a maly, jezeli musial pic z butelki, bo nie bylo chwilowo dostepu do cycuszka, to tylko chcial pic ze zwyklej plastikowej butelki od laktatora Mothercare z najprostszym smoczkiem bez super funkcji... Czasem wiec zycie i dzidzius sam weryfikuje nasze wyobrazenia o jego potrzebach. Pozdrawiam wszystkie dziewczyny bardzo serdecznie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bonaventura
Ja zima ubieralam tak (to tak jak pozna jesien): pajac - taki zapinany bawelniany + jakis sweterek cieply z wloczki lub welniany + spodenki z polaru albo mateialu grubszego i skarpetki + kombinezonik zamiast kurteczki - w 2010 mieli w H&M takie fantastyczne biale kombinezoniki ocieplane z zamkiem ktory mozna bylo zapiac jak spiworek albo potem do spacerowki lub nosidelka mozna bylo zapinac miedzy nogami. W zeszlym roku chyba mieli podobne tylko w innym kolorze. Oczywiscia czapka i kaptur do tego kobinezoniku i przykrycie kocykiem polarowym dzieciaczka w wozku. I to wystarczylo, bo synek nie plakal w wozku - czyli bylo mu cieplo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj nie doczekałam się już wrażeń z wizyty,ale za to dziś od rana takie dobre wiadomości:)Dziewczynki mają się dobrze i to jest najważniejsze. Dobrej zabawy na weselichu życzę:) Bonaventura dzięki za rady,już wiem co kupować dla dzidzi:) Zle się wyraziłam pisząc ,że rozmiar 56 wystarczy mi na miesiące;angielska rozmiarówka jest nieco inna od naszej i tam rozmiar 56 to nasze około 62,a ja narazie mam najwiecej ciuszków włąsnie z tego rozmiaru.Ogólnie plan jest taki,że kupię w przedziale 56,62,68 na początek, a pózniej będę robić kolejne zakupy;) Dzięki i pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry, w ogóle zapomniałam napisać, wiecie jak śmiesznie są moje dziewczyny ułożone? Głowy maja dokładnie na środku brzucha jedna pod drugą i jedna nogi ma na lewo a druga na prawo:) Ja z ciuszków narazie same letnie rzeczy kupuję w rozmiarach 50-56, 62 to już z dłuższzym rękawem, ale wychodzę z założenia, że jak się zrobi chlodniej to po prostu pojadę juz do sklepu i kupię większe i cieplejsze rzeczy, albo złożę zamówienie u emka siostry, i mi pokupuje( na szczęście ma bardzo dobry gust:) Bo nie mam pojęcia jaka będzie pogoda i jak dziewczyny będą rosnąć:) Ja zrezygnowałam z jeansów w tak małym rozmiarze, wydaje mi się to kompletnie nie wygodne dla dziecka. Sylwia pewnie się już poniedziałku nie możesz doczekać, o której wizyta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leżą sobie jak na łóżku piętrowym,a główki mają blisko bo pewnie ciągle plotkują;) Masz rację,nie mogę się doczekać poniedziałku:)Bardzo bym już chciała wiedzieć czy to chłopiec czy dziewczynka,chyba byłam już wystarczająco cierpliwa więc niech to moje dziecko sie wreszcie zlituje;)Ta wizyta jest dla mnie tak samo emocjonująca jak ta pierwsza z usg serduszkowym,oczywiście wszystkie ważne ,ale inaczej się je przeżywa.najpierw się zastanawiałam czy jedno czy dwoje dzieci,teraz mam dylemat czy chłopiec czy dziewczynka...ehhh jakoś wytrzymam do tego poniedziałku,dobrze że mam w miare wcześnie wizytę/16:20/ to jakoś mi zleci czas od rana:) Co do ciuszków to też mi się wydaje,że na wczesnym etapie to najlepsze pajace,ale po jednej parze spodni to kupiłam na" wyjście";a w domku to nie bedę wydziwiać i będę zakladać to co najwygodniejsze. U Ciebie te zakupy troche inne niż u mnie,bo jak urodzisz to może byc jeszcze całkiem ładne lato i krótki rękaw jak znalazł.Ja raczej nie liczę na wysokie temperatury w pazdzierniku i dlatego wszystko z długim kupuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczęściara2012
Hej dziewczynki, a ja wczoraj nie usnęłam zanim nie zobaczyłam wiadomości od Liski, ale już nie pisałam, bo było dość późno...potrafiłas trzymać mnie w napięciu hehe... no śmiesznie są ułożone, ale to tak narazie, bo później będa miały mało miejsca i będa w jednej pozycji... ja narazie ciuszków nie kupuje, jedynie musze dokupic w roz. 50-56 do szpitala :-) Liska baw się dobrze, kupiłas sobie jakąś fajną kiecke? bo ja też mam wesele w czerwcu i w sierpniu i też trzeba będzie coś fajnego kupić :-) a jutro znów idziemy na kolejną komunie, ale trzeba korzystać z życia :-) Jeśli chodzi o wózek to podoba mi się jumper duo, foteliki maxi cosi citi, bo maja bardzo dobre opinie i superaśny jest leżaczek-huśtawka http://allegro.pl/hit-bright-starts-hustawka-hybrydowa-lew-11kg-i2328272839.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęsciaro fajny ten wózek,nawet zgrabny jak na takiego kolosa;) Co do hustawki to ja ją też oglądałam,ale nie zdecyduję się na taką ,bo ma oparcie nieregulowane,a ja bym chciała cos takiego w czym dziecko może sobie uciać drzemkę,żeby było w formie huśtawki i leżaczka,takie 2 w 1;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczęściara2012
Sylwia a mogłabyś wysłać linka o jaką hustawke i leżaczek ci chodzi? bo to jest własnie takie 2w1, ale nie pomyślałam o tym, że może być niewygodnie do spania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten leżaczeka też ma regulowane oparcie,o ile mnie pamięc nie myli to chyba Liska takowy zakupiła dla swoich dziewczyn:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!! Ja powrócona, wybawiona, i jeszcze niewyspana:) Ale super wesele było, potańczyłam i o dziwo świetnie się czułam. Do 22 dziewczyny spały w brzuchu, a potem tak sie rozchulały, że musialam przysiąść, ale po godzinie na szczęście znów zasnęły, także im hałasy nie przeszkadzają:) Pojadłam za trzech, do tego był świetny barman, który dogadzał mi drinkami bezalkoholowymi :) Szczęściara wózek fajny, ma 75 cm co jest bardzo ważne, żeby przez drzwi przejechać. Ja za bardzo nie zagłębiałam się w możliwośći wózka jeden obok drugiego ale już gdzieś czytałam pozytywne opinie o nim. Co do tych wszystkich bujaczków, są pięęęękne, ale dla mnie większość jest przesadzona. Według mnie te rzeczy bedą krótko funckjonować i mimo, że przeznaczone też są dla większych dzieci to one już i tak nie będą z tego korzystać. Pani w sklepie też mi powiedziała, że te wszystkie bujaczki elektryczne maja jedną wadę, są głośne. Te bujaczki, które ja kupiłam oba są rozkładane i można już niemowlaki w nich bujać. Kurczę ja jeszcze nie siadłam na necie i nie szukam żadnych rzeczy, muszę się w tygodniu tym zająć, bo czas płynie nieubłagalnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie myślałam o Tobie,jak się czujesz po całonocnej imprezce;) Grzeczne te Twoje dziewczynki,troszke" potańcowały" z Wami a potem słodko sobie spały;) Chciałbym żeby już był poniedziałek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liska,super,że zabawa udana:),dziewuszki faktycznie grzeczne:).Mój wiercipięta, w ciągu dnia spokojny,a buszuje wieczorem i w nocy:). Sylwia, oczywiście z niecierpliwością czekam jutro na relację), może maluszek w koncu się ujawni). Ja, jak narazie poszukuję ubranek, nieco później zabawki i inne gadżety:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście ,że jutro zdam szczegółowe relacje z wizyty;) Moje dziecko to nie dość ,że wstydliwe to jeszcze bardzo spokojne,przez ostatnie dobrych kilka dni nie czułam ruchów,ja nie wiem czy mam się martwić czy nie,jutro wypytam o wszystko...Coś czuję ,że jak się urodzi to sobie odbije i da mi niezle popalić;) Co do ciuszków to byłam dziś w Smyku w Auchanie zerknąć co jest no i powiem Wam ,że wybór jest super.Naprawde ładne ciuszki tam mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe jak tam nasza Margi...czy nadal w dwupaku czy już tuli swoją córeczkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja za ciuszkami planuje się jezcze wybrac do Renomy do mothercare, ponoć też mają ladniutkie, a ze smyka mam już kilka bodziaków:) Sylwia no już nie mogę się doczekać, tylko nie wiem za jaką płeć mam trzymać kciuki ale u Ciebie to chyba bez znaczenia, a więc trzymam za ujawnienie się bobaska:) Szczęściara pytałaś kieckę, a więc kupiłam w sklepie mama i ja na al. kromera. Co prawda mają tam więcej takich luźnych sukienek niż eleganckich strasznie ale ja właśnie chciałam luźną, żeby było mi wygodnie i żeby nie krępowała. To jeszcze zależy co kto lubi, ja nie lubię kwiatów, wzorów, falbanek i kokardek więc wybrałam taką: http://www.mamaija.eu/produkty?func=productPage&pid=518&cid=3&prid=0&wid=41 Ale jeśli szukasz bardziej eleganckiej z jakiegoś satynowego materiału to dość duży wybór jest w arkadach w huppy mum. Niestety zwykłe sklepy przy moim brzuchu odpadają bo sukienki róznią się długością z przodu i z tyłu:) Margii cos czuję, że tuli już Amelcię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he,czyli krążymy wokół tych samych firm dla dzieciaków;)Ja właśnie mam na oku ciuszki z mothercare,next,carters i babaluno no ale zakupy dopiero po dzisiejszym dniu,bo już mam dość białych i kremowych ciuszków;) Wczoraj wlaśnie szukałam jakichś ciuchów,bo wyjazd się zbliża i przydałyby się jakieś sukienki czy rybaczki i wiecie co,nawet największe rozmiary nie pasują,wyglądalam śmiesznie...no i mam dylemat co do opalania,nie wiem w czym ja wystąpię na plaży... Szczęściaro Liska Ci już poleciła fajny sklep dla mamusiek,a ja Ci podpowiem jeszcze jeden,tj.Mama licious na Traugutta /ciuchy z tej firmy mozesz obejrzeć na allegro wpisując właśnie hasło mama licious/;kupiłam tam jeansy i widzialam sporo sukienek wizytowych,ale nie takich balowych tylko raczej takich koktajlówek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczęściara2012
hej dziewczynki, dziekuje za linki, moze uda mi sie kupić jakas kiecke na allegro jeszcze w sumie się nie rozglądałam, bo nie wiem jak będe wyglądac za miesiąc...a jak nie bedzie nic ciekawego to na pewno odwiedze sklepy, które polecacie :-) Sylwia dziś wielki dzien, napisze tak szczerze co czujesz, że bedziesz miała?bo czasami przeczucia sie sprawdzaja....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od początku czuję,że to chłopiec...przed zajściem w ciążę chciałam bardziej dziewczynkę,a potem nagle mi się odmieniło. powiem Wam,że już mam szczerze dosyć tych zgadywanek wśód znajomych,rodziny czy sąsiadów,zdania są podzielone i każdy uważa że mądrzejszy i że ma rację;dziś mam zamiar uciąć te spekulacje i wszystkim ogłosić ostatecznie jaka płeć;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×