Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

liska25

Polmedowe ciężarówki:)

Polecane posty

MałaG, ogroooomniaste gratulacje podwójnego szczęścia :) Co do zakupów to ja zaczęłam po połówkowym sie rozglądać czyli po 20tc, teraz jest już 28 tc a ja dalej w czarnej dziurze, ale oczywiscie nie ma ze mnie co brac przykładu a bliźniakowe mamy czyli Liska i Szcześciara na pewno coś Ci podpowiedzą, bo rzeczywiscie przy bliźniakach wyprawka podwójna, no i pewnie lepiej miec ja wcześniej bo bliźniaki lubią się wcześniej przywitac ze swiatem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala gratulacje!!! Domyslam sie, w jakim oslupieniu byliscie hehe:-) Naprawde bardzo sie ciesze, nie dosc, ze sie udalo, to jeszcze od razu podwojnie:-) Raz jeszcze gratuluje:-) Wroclawianko ja tez zdecydowalam, ze podgrzewacz, wyparzacz i laktator kupie jednak po porodzie. Zobacze najpierw, czy te rzeczy mi sie przydadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała bardzo Wam gratuluję blizniaków:)Miałam nosa;)Życzę Ci dobrego samopoczucia i żeby wszystko było dobrze z dzieciaczkami. Jeśli chodzi o zakupy to ja podobnie jak dziewczyny,czyli w okolicy badania połówkowego zaczełam kupować różne rzeczy. Pozdrawiam:) Wrocławianko ja nie chce narzekać na swoją Lenkę,bo te dwie pobudki to jeszcze nie tragedia,ale zapomniałam już jak to jest sobie pospać całą noc od deski do deski;)Mojej sąsiadki córka ma troszke ponad 3 miesiace i pzresypia od 22 do 6 rano bez pobudki,z tym że ona na mleku modyfikowanym jest i zjada na kolację 190 ml!Ta to sie przynajmniej może wyspać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenka, ja się pospieszyłam z laktatorem ale był w dobrej cenie a po drugie ja planuje w okolicach marca wrócić na zajęcia nordicwalking więc myślę że pokarm będe musiała ze dwa trzy razy w tygodniu odciągnać wiec się przyda, obym tylko miała ten pokarm. No a sterylizator i podgrzewacz tak jak piszesz okaże się po porodzie. Sylwia, myślę że zanim się obejrzysz a Lenka będzie Ci tez przesypiac całą noc, bo widze ze ma zadatki na śpioszka :) powiem Ci że moja koleżanka karmi piersią i jej synek od 4 miesiąca przesypia od 20 do 6 rano więc to chyba nie kwestia rodzaju pokarmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAŁAg moje GRATULACJE!!!! aaaaaaaaaaaaaaaaaaa bliźnięta!!! To co jestes 3-ecią Kobietką bliźniąt? Liska szczęściara i TY? dobrze mowie Dziewczeta??? :))) U mnie ok, dobrze sie czuje, brzuszek rosnie, szukam kurtki czy plaszcxza bo ten ledwo daje rade w piersiach :DDD BUZIAKI DLA WAS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malag17!!! Gratulacje!!! hahaa, ja też mialam nosa, takie rzeczy się po prostu czuje:) Pewnie dziś z emkiem jeszcze nie możecie do siebie dojść, po nawale informacji:) Jak on zareagował? bo mój wyszedł z gabinetu i się słowem nie odezwał, po 15 minutach do mnie zadzownił z pytaniem "Ty słyszałaś?" hahaha dziewczyny dla mnie sterylizator i podgrzewacz chodzi na okrągło. Są niezbędne, nawet jakbym miała jedno to w nocy podgrzewałabym butle w podgrzewaczu, oczywiście jakbym nie karmiła UU:) Sylwia kochana nie narzekaj na takie nocki:) Co ja mam powiedzieć, raz tyllko miałam dwie a tak to 4 są standardem:) Ale oczywiście i 7 się zdarzyło jak ostatnio:)nadal jestem w szoku ile też Twoja LEnka je... Co do 3 kiwi, to powiem Wam, że ja nie wiem skąd oni te ceny mają, ale są najtańsi w wielu rzeczach, przykład, kupuje teraz od nich 2 sztuki bunkrów lodgera, śpiworów do wózka i tak najtaniej w necie znalazlam te wzory które chcę po 450 zl, a oni mi zrobili cenę 320.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liska ,a kupujesz też tą wkladke do bunker,bo ja się właśnie zastanawiam czy brać czy nie? Który wzorek wybrałaś? Mi sie podoba ten szary rabbit i do tego wkladka w różu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi też ten się najbardziej podoba, z tym ze przecież tam jest wkładka. Jest szary z wierzchu a w środku turkusowa wkładka, ewentualnie jak chcesz to na wymianę można kupić drugą, ale według mnie nie ma sensu póki co, dokupić zawsze można. Ale dziś dotykalam ich wszystkich i jednak wersje z konikiem morskim im jeansowe mają troszkę grubszą wkładkę im wydają mi się lepsze gatunkowo, choć ten konik morski nie bardzo mi się widzi więc mam dylemat. Myślałam między jednolitym czerwonym, bo do wózka pasuje, potem ten rabbit, ale stwierdziłam ze jeśli i tak kolorystycznie nie dopasujs dwóch różnych do wózka im tak, czy siak będzie pstrokato to wezmę lepsze gatunkowo cżyli pozostało szary z konikiem i jeansowy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matko jaka ja nie kumata jestem;)Myślała,że ta wkładka to jest do dokupienia osobno.Oglądałam te spiworki już kiedyś u nich w sklepie/właśnie ten jeansowy:)/ i nie zwróciłam uwagi,że on się składa z dwóch części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MalaG gratuluje podwójnego szczęścia, nie ma to jak bliźniaki raz a porządnie. Wiesz jak jest fajnie jak widzisz takie dwa cudeńka, które słodko śpią. Oczywiście będzie na pewno cieżko, ale ja teraz nie wyobrażam sobie jakbym miala tylko jedno dzieciątko, byłoby za nudno :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was w to sobotnie zimowe popołudnie :-))) U mnie zima na 102% !!! MałaG17 moje podwójne gratuluacje :-))) Super, że wracacie do domu ze swoimi maleństwami. Życzę Ci wszystkiego dobrego i dużo zdrówka. Dbaj o sobie :-) Ja wczoraj zamówiłam w 3KIWI meble + materac, który polecała Sylwia, tylko jak zaoferują fajną cenę, bo mieli o 70zł drożej niż w necie, ale Pan coś poszuka ... Kupiłam też butelki. Potwierdzam, rabaty dają, bo my zdecydowaliśmy się na wózek MAXI-COSSI ELEA i dał nam cenę 1999zł, ale w listopadzie mają mieć nowy katalog i zobaczymy jakie są kolory i czy ceny się zmienią. Oglądałam też śpiworki do wózka, otulaczki, itp. Dziś znalazłam że na stronie BOBO WÓZKI, że pojawiły się już nowe na 2013r, śpiworki do fotelików MAXI -COSI http://www.bobowozki.com.pl/product_info.php?products_id=2227& A dziewczyny, jeśli chodzi o pościel to lepiej kupić kołderkę + poduszkę i do tego komplet pościeli, czy lepiej takie jak w M&P, że kołderka jest już cała? Byłam też u diabetologa. Pan Doktor super, kazał się nie przejmować, powiedział że fajnie sobie radzę. Dał mi jednak glukometr i przez najbliższe 2 tygodnie mam sobie mierzyć cukier, tak więć od wczoraj walczę. Jak na razie wyniki są normie, a dziś nawet zaszalałam i zjadłam drożdżówkę z serem i było ok. Kazał mi sprawdzać jak organizm reaguje na różne posiłki. Kłuję się 5 razy dziennie. Zobaczymy co będzie dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekająca ,a jaką cene zaproponowali za materac?Ja z tego co pamietam płaciłam coś około 240 zł,a na stronie producenta jest wyższa cena. Ja też kupiłam dla Lenki pościel z M&P /kolekcja Mille&Boris/ i powiem Ci,że ja jej narazie nie używam.Maluszek nie powinien spać na podusi tylko na płaskim /można ewentualnie taki klin pod materac włożyć/, a do tego ta kolderka to duża jest i maluch się pod nią topi,bezpieczniej więc jest używać kocyka lub rożka na początku.Pościel jest fajna, ale już dla wiekszego dzieciaczka,ja myślę,że jak mała będzie miała kilka miesięcy to dopiero będę przyuczać ją do spania pod kołdrą. Mi bardzo odpowiada takie rozwiazanie w poscieli m&p,że jest to gotowa kołderka.Mam też na zmianę dwa komplety pościeli,które składają się z samych poszewek i do tego wsad /kołderka+podusia/.Na razie nie wypowiem się co fajniejsze,bo nie używam. Zrezygnowałam też chwilowo z ochraniacza na łóżeczko,bo leżąc w swoim łóżku nie widziałam dziecka,a tak to mam ją na oku:)jak troszke podrośnie to powrócimy do ochraniacza. Wózek jest super,bardzo fajnie się prezentuje,dużo zgrabniejszy niż Mura także gratuluje dobrego wyboru:) No i najważniejsze,że doktor Cię uspokoił:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ;-) Dzięki za gratulacje,teraz proszę o kciuki bym dała radę dotrzymać ciążę do końca ;-) Jestem trochę przerażona czy dam sobie radę,czy Wy miałyście tak samo?Ja postanowiłam,że po ukończeniu trzeciego miesiąca zacznę powoli coś kupować. Mój m jak zobaczył dwa serduszka bardzo się ucieszył a jak wyszliśmy z kliniki to się popłakaliśmy oboje.Wczoraj przyleciałam i jutro wracam już do pracy.Czy Wy dziewczyny pracowałyście?Mam nadzieję,że u mnie na oddziale będą wyrozumiali i nie będę musiała dźwigać,zresztą sama się na to nie zgodzę bo wiem jaka była nasza droga do tego by się nam udało.Jak na razie nie mam żadnych objawów,jedynie jak jestem głodna to natychmiast muszę coś zjeść bo aż robi mi się niedobrze no i piersi mnie bolą ale w poprzedniej mojej ciąży bolały mnie bardziej. Również boli mnie brzuch tak jakbym okres miała i jak za dużo chodzę,np.tak jak wczoraj musiałam się rozpakować,iść na zakupy no i ciągle w biegu byłam to jak się położyłam to aż mnie tak ciągnął ten brzuch.Niestety mój m został w Pl i jestem tu sama ale muszę dać radę!!! Dziewczyny czy Wy też byłyście pełne obaw ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała,przeszłaś długą drogę zanim okazało się ,że będziesz mamusią i Twoje obawy są jak najbardziej zrozumiałe.Musisz wiedzieć,że przez całą ciążę będą Ci towarzyszyły troski i niepokój,dlatego śmiało pytaj o wszystko i wyżalaj się nam:) Ja w czasie ciąży nie pracowałam,ale jak się czujesz na siłach to nie ma powodu żebyś rezygnowała,po prostu oszczędzaj się jak najbardziej,dużo odpoczywaj i nie narażaj się na stres. Pozdrawiam Waszą trójeczkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała oczywiście, że byłyśmy, ba nadal jesteśmy pełne obaw. Każda z nas przeszła długą drogę, dlatego każdy z pozoru niepokojący objaw staje się powodem do niepokoju. Sama tak mam do tej pory, jakieś ukłucie, itp. i już tysiąc negatywnych myśli się pojawia. Pamiętaj jednak, że mamy nasze forum i zawsze możemy się tu wygadać, poradzić, a w Twojej sytuacji na pewno bardzo pomocne będą Liska i Szczesciara, zwłaszcza w kwestiach praktycznych zakupów:-) Co do pracy to kwestia indywidualna, ale na pewno powinnaś się oszczędzać, zwłaszcza w pierwszych miesiącach. Będzie dobrze, głowa do góry:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Wam dziewczyny ;-) Oszczędzać się będę na pewno ale jak tylko będzie ciężko na oddziale pójdę na zwolnienie. Dziękuję Wam w ogóle za słowa otuchy i za to ,że będziecie mnie tu pocieszać ;-) Jesteście kochane ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki!!! Witam się po weekendowo, mroźno śnieżnie:) Dziś w nocy był przymrozek i to spory, szyby okna dachowe pozamarzane, auto pewnie skrobac bedzie trzeba, wczoraj na szczescie wymienilam juz opony na zimowe, czuje sie bezpieczniej:) Dzis jade do pracki na 12-tą do klientki jednej na shellaca na dlonie (czytaj manicure hybrydowy) a na 16-ą szkola rodzenia, ostatnio nie bylam bo zasiedzialam sie u chrzesniaka i brata mojego. Dzis znowu 30min cwiczen i 30min teorii,przedzwonie sobie pozniej do poloznej i zapytam co dzis bedzie na zajeciach. Czuje sie dobrze, widze,ze lekkie rozowe rozstepy jednak mi wychodza pojedyncze na dole brzucha, widocznie mam juz taka skore, bo codziennie sie smaruje....:(:(:(:( oby tylko nie byly takie grube i wglebione bardzo..... nie lubie ich bo trudno sie ich pozbyc w sensie zniwelowac...tylko najlepsza jest na nie mezoterapia iglowa ale dwutlenkiem wegla, bylam tydz temu na szkoleniu we Wroclawiu i rewelacja, ostrzykuje sie kazdy rozstep przy 1-wszym zabiegi i rozstep sie nadmuchuje tym powietrzem, po ok 5 min schodzi i kolejny zabieg juz ostrzykuje sie tak miejscami i kilka zabiegow i rozsyepy nawet te stare do -70% znikaja, nieweluja sie i skora staje sie taka jak zdrowa, REWELACJA!!!polecam:) niestety my mamy w salonie iglowke ale nie tlenowa a ten tlenowy pistolet kosztuje sam 20tyyś plus oczywiscie koktajle do mezoterapi... Wiem wiem,że najważniejsze zdrowie Maluszka i nie myslcie o mnie,że przezywam no ale zadna z Nas nie chcialaby byc pocharatana przez rozerwane tkanki skory:) A propo ciuszkow to Bratowa z Bratem zaszaleli i oddali Nam te ciuszki co Adaś juz nie nosi te od poczatku narodzin do treraz i mam 5 wielkich reklamowej i tysiace ciuszkow butow skarpetek czapeczek itp :) wiec nic kompletnie nie kupuje:))) jeszcze mam te z allegro 2 reklamowki ciuszkow, teraz bedziemy tylko wlasnie robili jeszcze zapasy pampersow, chusteczek, musze juz kupic butelki smoczki itp... bo to wiadomo,ze tzreba kupic.. laktator mam od Bratowej tzn bede miala...podrzewacz kupilisy im,ale go uzywaja no i sterylizator jeszcze.... a na mebelki i wozek jeszcze czas. pozatym mam nadzieje,ze wprowadzimy sie do domku przed narodzinami Synka i tam pokoik bedzie mial nowy :) ok spadam z psem na spacer. BUZIAKi MIłego Dnia Mamusie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała G gratuluję bliźniaków:) dbaj o siebie i maluszki, w pracy zrozumieją bo to jednak ciąża bliźniacza i jesteś pod ochroną tym bardziej, ze ty jesteś pielęgniarką z tego co pamiętam:) Czekająca super, że dr Cie uspokoił:) wszystko będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny :-) U mnie też dziś mroźno. Ale i tak wybieram się na krótki spacer. Czapka, szalik i rękawiczki przygotowane :-) i nawet dopinam się jakimś cudem w mojej kurtce narciarskiej, więc jest ok. Doktor mnie uspokoił, cukier mierzę i jest ok. Nawet zaczynam "eksperymentować" z jedzeniem i wyniki są w normie :-) U mnie na wynik "krzywej" mogła mieć wpływ moja niedoczynność tarczycy, jak powiedział Dr, bo nie była tak wysoka. Sylwia, Twoja Lenka jest taka słodka na tych zdjęciach :-) Będą za nią biegać tłumy wielbicieli :-))) A jeśli chodzi o cenę materaca, to coś koło 370 zł, bo zamówiłam łóżeczko 140x70. Ale różnica w cenie jest ogromna. Wrocławiankaoo, pomysł z rabatmi w 3KIWI Twojego eMka jest fajny. Może niech Pan wymyśli dla nas jakieś "hasło", które będziemy podawać przy zakupach i wtedy wszyscy będą happy :-) :-) :-) A jak tam Wasz remont? Kalinka i Kamkrzem super, że u Was wszystko w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamkrzem a może polecisz jakis dobry salon we Wrocławiu, który ma dobry sprzet do pozbycia sie rozstępów? mozesz napisac namiary na naszej poczcie. Ja mam ich niewiele, ale zawsze są, a jeszcze jak piszesz, ze mozna sie ich pozbyc calkowicie to warto sprobowac. Teraz czekam ma majteczki wyszczuplające z pasem, moze cos pomoze na skóre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia teraz się kapnęłam i weszłam na pocztę Lenka jest cudowna:) taka drobinka, aż się zamarzyłam:) nosek, oczka, uszka wszystko takie słodkie:) Kamkrzem daj nam namiary na fajne zabiegi:) a co myślisz o Kremie Mustela ale ten już na rozstępy i blizny ponoć dobry i słyszałam jeszcze o Zjaja reduktor rozstępów i blizn polecasz:) Dziewczyny u mnie zimno wróciłam ze sklepu, zrobiło mi się głupio bo stałam w kolejce i jak podeszłam do kasy to Pan powiedziała, ze mam podchodzić bez kolejki bo jestem w ciąży i dlatego zadzwonił po następnego kasjera, ale ja oczywiście stałam dalej w kolejce i się nie rzuciłam na wolną kasę to bardzo miłe, ale ja się jeszcze dobrze czuję hehe nie robię z tego problemu, że mi sie należy:) ja czasem to wręcz zapominam, że w ciąży jestem i jak mi ktoś ustępuje to sie dziwnie czuję, a o dziwo najczęściej panowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia ja tez dopiero po wpisach dziewczyny weszłam na pocztę. Cudna ta Wasza Lenka, naprawdę! Wszystko ma takie idealne, oczka, usteczka, nosek- normalnie laleczka:-) Kalinka mi tez czasami mąż mówi, żebyśmy np. w Tesco skorzystali z mojego "stanu", ale tak mi jakoś głupio jest:-) Może w wyższej ciąży nie będę się patrzyła na innych:-) Czekająca czyli nie jest źle u Ciebie z tym cukrem, to dobrze, może faktycznie wina tarczycy. Zresztą taka fajna dietka na pewno zaprocentuje:-) A ja dzisiaj jednak zrobiłam małe zakupy na allegro: chusteczki nawilżone, fridę, proszki, pieluszki, itp. Tak zimno jest, że chyba wolę jednak wirtualne zakupy:-) Jedynie ubranka kupie w realu, ale zaczekam do grudniowych przecen:-) Nie wydam na pewno dużo na kosmetyki, a to dzięki naszej położnej ze szkoły rodzenia. Radziła nam najprostsze kosmetyki, ze śladową ilością różnych składników, czyli do kąpieli tylko Biały Jeleń, żadnych oliwek, kremów na odparzenia, jeśli nie trzeba, do pępka tez nic radziła nie stosować. Powiedziała, że według najnowszych norm pępek powinien się sam goić, czyli bardzo często go przemywać i osuszać papierowym ręcznikiem i tyle. Możliwe, że jak już Hania będzie na świecie to zmienię zdanie, bo wiadomo, teoria sobie, a praktyka sobie, ale na razie tego się trzymam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki:) bardzo Wam dziekuję za te wszystkie komplementy dla Lenki:) Kamkrzem nie ma nic złego w tym,że myślimy o naszym wyglądzie;ciaża kiedyś się skończy, a defekty pozostaną dlatego naturalną rzeczą jest ,że martwimy sie o stan naszego ciała.Jesteśmy nie tylko matkami,ale przede wszystkim kobietami i to jak czujemy się w naszym ciele ma odzwierciedlenie w relacjach rodzinnych.Zadowolona mama to szczęśliwe dziecko i wciąż zakochany mąż:) Fajnie,że masz już tyle ciuszków,będziesz pewnie przebierać malucha kilka razy dziennie;) Czekająca,oni w 3kiwi to chyba coś pomerdali z tą ceną,bo ja na samym poczatku kupiłam u nich materac 140 ,bo takie miałam mieć łóżeczko i on kosztował 270 zł lub 280 zł;potem go wymieniłam na 120 bo ostatecznie wybrałam inne łózeczo.Pewnie sie pomylili z ceną,bo wszedzie w necie jest mniej więcej taka cena jak Ci podałam,a nie chce mi sie wierzyć,że oni mają drożej;) To dobrze,że ta dietka takie wyniki przynosi:)Przynajmniej wyrabaisz sobie zdrowe nawyki,a i na jakieś smakołyki możesz sobie pozwolić;) Kalinko mi tez było zawsze głupio jak mnie bez kolejki chcieli obsługiwać,ale korzystałam bo na końcówce to było już cięzko wystac.Ludzie róznie reagowali,niektórzy mili i wyrozumiali,a inni...eh szkoda gadać.No i właśnie Ci najbardziej wyrozumiali to panowie;) Lenka,ja też najbardziej lubię zakupy internetowe,na spokojnie sobie wszystko pooglądam, a w sklepach to tłok i kolejki;) kosmetyki to faktycznie najlepiej te najprostsze,bo jak się zaczyna cudować to można przedobrzyć.U mnie na poczatku był problem ze skóra małej i wyleczyłam ją babcinym sposobem czyli kąpałam w krochmalu.Minęło jak reką odjął,teraz juz nie ma żadnych problemów mimo ,że powróciłam do stosowania kosmetyków.Ja akurat używam Hipp i Nivea. Natomiast w kwestii pępuszka,to ja uważam że trzeba dezenfekować.W szpitalu używali octeniseptu, potem jak była położna w domu to też mówiła,żeby przemywać tym środkiem dopóki pępek się nie wygoi więc ja go stosowałam. Jak sama widzisz każdy mówi co innego i trzeba samemu znalezć ten złoty środek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała ogromne gratulacje dla Ciebie i emka ;)) Nisia Miki jest przecudowny tak samo jak Sylwia Twoja Lanka. Śliczne dzieciaczki śliczna parka ;))) Ja jestem właśnie po wizycie. Nasza malutka waży już 1550gr. i wszystko z nią w porządku. Rośnie idealnie ;))) Ja dostałam L4 do kolejnej wizyty która będzie 19.11. Co do zakupów to mamy już wszystko. Wczoraj zakupiliśmy farby do pokoiku i w weekend emek robi lifting pokoiku, dokupiłam jeden kocyk w H&M i skarpetki. Tak ciuszki już mam zakupione, poprane i poprasowane ;)) Dużo właśnie z nexta (trochę sama kupiłam, troszkę emek jak był w delegacji w Anglii a trochę kumpela która tam mieszka). Teraz tylko malowanie, ustawianie i będzie gotowe!!! Pozdrawiam wszystkie mamuśki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ;-) Tak Was czytam i tak bym już chciała też coś napisać o śpioszkach,pieluszkach,smoczkach,itd. U mnie ok,czuję się dobrze,w ogóle nie mam jakichkolwiek dolegliwości i aż dzisiaj zrobiłam test ciążowy żeby się jeszcze upewnić.Od poniedziałku pracuję,jest trochę ciężko bo cały czas na nogach ale próbuję się nie forsować i kiedy mogę to siadam i sobie odpoczywam.Pani doktor powiedziała mi 19-go ,że jestem 5 tyg i 6 dni w ciąży ale jak obliczyłam sobie sama to coś mi tu nie pasuje. Może Wy mi pomożecie?Punkcję miałam 29.09. Mam jeszcze pytanko odnośnie luteiny,dlaczego bierze się ją tak długo? Aha i jak wejść na Waszą pocztę żeby pooglądać zdjęcia? Pozdrawiam Was serdecznie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×