Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

liska25

Polmedowe ciężarówki:)

Polecane posty

Dzięki dziewczyny:). Kamkrzem nie miałam w ogóle zgagi w ciąży, więc u mnie nie sprawdziła się ta teoria;). Teraz uczymy się siebie i docieramy,co nie jest takie proste wcale:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Dziękuję Wam za słowa otuchy Dziewczyny, w tym "do czekająca 79". Mam nadzieję, że wszystko będzie. Dla swojego maleństwa zrobię wszystko, żeby było zdrowe. Nisia, Wasz Mikołaj to super chłopczyk :-) Docierajcie się i życzę samych cudownych dni :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wroclawianko cieszę się, że z Hanią wszystko ok i że już taka duża dziewczyna z niej:-) Faktycznie zrobiłaś niezły zakup z wózkiem. Powiem Tobie, że od razu jak przeczytałam Twojego posta usiadłam do allegro, tablicy i gumtree w celu złowienia podobnej okazji, ale niestety na razie nie miałam szczęścia. Ale będę próbowała dalej, bo jednak 5000 tys. nigdy nie dałabym za wózek, a 1600 to naprawdę kusząca sumka:-) Kamkrzem widziałam Kubusia, ślicznie pokazał Wam buźkę. Chyba lubi byc przed obiektywem:-) I te oczko hehe. Ale najważniejsze, że wszystko ze zdrówkiem i u małego i u mamy dobrze:-) Nisia jeszcze raz gratuluję:-) Powiem Ci, że jak zobaczyłam zdjęcia Mikołaja, to też pomyślałam o tej zgadze, bo takie ma długie włoski! Śliczny:-) Czekajaca nie denerwuj się tymi wynikami, na pewno wszystko będzie dobrze. Odpowiednia dietka i dodatkowo Tobie wyjdzie to na zdrowie. Umówiłaś się już do diabetologa, czy najpierw czekasz na wizytę u Twojego gin? Mi weekend minął paskudnie..pierwszy raz w życiu miałam zgagę i to przez bite 2 dni! Nie miałam pojęcia, jakie to okropne uczucie, ba nawet momentami ból. Na razie wypróbowałam Rennie, ale żadnego efektu. No i mleko, ale też zero poprawy. Dzisiaj od razu po pracy uderzam po Gaviscon, mam nadzieję, że chociaż ten lek mi pomoże. No i słyszałam jeszcze o migdałach, więc tez zamierzam wypróbować. Sylwia, Liska, Szcześciara, Barbera, Margii- forum Polmedowe Mamuśki to będzie prawdziwa skarbnica wiedzy hehe. Podczytuje Was tam, żeby później móc wykorzystać Wasze rady w praktyce. Pozdrawiam Was wszystkie dziewczyny:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny! Kamkrzem Kubuś śliczny tak ładnie pokazał buźkę i oczko:) Nisia Mikołaj super i te wloski:) Dziewczyny ja mam zgagę tak od 25tyg. i męczy do dzisiaj z przerwami najpierw w nocy, a teraz też w dzień nawiedza, woda i mleko mi pomaga jak mnie łapie. Czekająca wynikami się nie martw nie są złe, możliwe że nawet nie będziesz musiała mierzyć cukru, tylko pewnie na konsultację pójdziesz do dietetyka. U mnie z plecami mam problem leżenie na lewym i prawym boku juz mi nie wychodzi bo mnie takie nerwobóle łapią, że zaraz na plecach muszę leżeć.W dzień jest ok a tak po 16,17 zaczynają boleć i muszę się położyć na chwilkę co jakiś czas.Mała jest już bardziej większa i jak kopniaka zasadzi w jajnik lub więzadła to boli. Jest w ogóle bardzo ruchliwa, czasem zastanawiam się czy ona śpi:) ale miała ostatnio dwa dni takie, że się ruszała, ale tak spokojnie, a potem wróciły jej siły i na nowo rozrabiała:) piszę tak bo ostatnio martwiłyście się ruchami. Jednak coś w tym jest, że dzieci tez mają swoje gorsze dni:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wam! Nie wiem jak u Was ale u mnie na dolnymslasku piekna pogoda, cieplo, az chce sie na spacer wyjsc: ))) Wczoraj do mnie zadzwonila p polozna i zaczynam szkołe rodzenia, I spotkanie w środe na 16: 00 :) Ciekawe jak będzie i czy fajne dziewczyny będą :) Ja już czuje codziennie Synusia, ale nic mnie nie boli ,gdy tam stuka czy boli, mój Synuś jest delikatny :) Wcześniej bolały mnie wiązadla czy ucisk miałam na jajnik a narazie już nie :) Brzuszek teraz tak szybciej rośnie. Mam 6.5 kg na plusie, ale każdy kto mnie widzi,mówi,że nigdzie nie przybrałam oprócz brzuszka no i piersi wiadomo :) więc skąd te 6.5 kg wrrrrr:)))))) Wczoraj dostałam od koleżanki przewijak niebieski z obrazkami k olorowymi :) i 2 czapeczki nowe:) zbierają się rzeczy :) hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, rzeczywiscie pogoda cudna, a ja nadal odgruzowuje mieszkanie. Lenka, wspołczuje dwódniowej zgagi :( mi sie na razie przytrafiła ze 3 razy i tylko kilka godzin, ale nic fajnego. Rzeczywiscie słyszałam ze ten Gaviscon jest dobry no i nieszkodliwy, mam nadzieję ze Ci pomoze. O migdałach też słyszałam, ale nie testowałam. A co do wózka to rzeczywiscie trafiłam na okazję ale skoro się trafiają to pewnie nie pierwsza i nie ostatnia, wiec warto sledzic :) Powiem Ci że dwa dni przed zakupem uciekła mi sprzed nosa inna okazja tj, wózek bugaboo cameleon, też w super stanie, za 1400 zł. Nie mogłam przeboleć a za dwa dni pojawił się ten Joolz. Z tego co zauwazyłam bugaboo jest większy wybór, ten Joolz jednak mało popularny. On też ma jedną wadę płytką spacerówkę, więc nie wiem ile da rady prawdopodobnie po roczku przerzucimy sie na parasolkę. Tylko w bugaboo wkurzało mnie to telepanie rączki, więc nie ma typów idealnych. Powiem Ci że gdybym nie upolowała tego Joolza ani jakiegoś bugaboo chyba zdecydowałabym sie na mamas&papas Sola, bo jest lekki, fajnie się prowadzi, ma korzystną cenę 1800 za komplet a dodatki do Soli typu śpiwór, wkłądka dla noworodka do spacerówki nie są koszmarnie drogie. Kalinka, ale ta Twoja mała ruchliwa z tego co piszesz :) Moja jeszcze ani razu mi nie przydzwoniła tak żeby bolało, fakt czasami kopnie mocniej ale ogólnie to taka bardzo delikatna i są dni kiedy muszę się wsłuchiwać czy sie rusza bo oczywiscie zaczynam sie martwić. A jeśli chodzi o te bóle i kurcze to chyba juz taki nasz los, ja nie mam kurczy ale cierpną mi dłonie w nocy i boli bok i noga na której śpie i też musze zmieniać bok, i często kończe na wznak calkiem nieswiadomie. Dzisiaj w nocy obudziłam się jak emek usiłował mnie delikatnie (hahaha) przerzucic na lewy bok :) Spanie z poduchą ciążową już całkiem zarzuciłam, bo mi nie wychodzi. Kamkrzem, synek fajniutki :) super sa teraz te zdjecia że można pooglądac maluszki :) Lenka, Kalinka a Wy kiedy macie wizyty ? Lenka Ty nadal chodzisz do Medfeminy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamkrzem a gdzie będziesz chodziła do szkoły rodzenia? I w jakim szpitalu rodzisz, bo umknęło mi:-) Zazdroszczę dodatkowych kg w UU, u mnie w tej części ciała 0 kg na plusie:-( Wrocławianko ja tez na początku nie mogłam się przyzwyczaić do mojej poduchy, a teraz mój mąż śmieje się, że jego więcej przytulam, niż rogala hehe:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenka, tych dodatkowych kg w UU nie ma co zazdrościć, bo mi przybyło i pojawiły się okropne rozstępy :( więc już chyba lepiej jak zostaja w swoim rozmiarze ;) Kalinka, to wizyta już niedługo i pewnie się nie możesz doczekać zeby zobaczyć dzieciątko :) no i czekam na wieści z wizyty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak już nie mogę jak zawsze:) dziewczyny mi tez biust się nie powiększył no może jest bardziej pełny jak przed @ ale smaruje w razie czego jak na razie rozstępów nie mam na brzuchu, ale pewnie jeszcze mogą wyjść na końcówce lub po porodzie. Właśnie mamuśki jak tam u Was z rozstępami powychodziły Wam po porodzie czy jeszcze w trakcie ciąży? Pytam bo ja nigdy nie miałam, ale wiem, że w ciąży wychodzą:( Koleżanki mówią, że i tak mi wyjdą choćbym nie wiem co stosowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalinka ja też nigdy nie miałam postępów, ale w razie "w" stosuje Elancyl. Choć wydaje mi się, że i tak wszystko zależy od predyspozycji i jeśli postępy mają być, to będą na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :-))) Kamkrzem super masz zdjęcia z USG. Nasz maluch nie miał ochoty na sesją zdjęciową. Ja czekam na info od Doktora, ale chyba będę musiała powtórzyć wynik, bo właśnie rozmawiałam z położną P. Kasią z POLMEDIS. Mówiła, żebym przez ten tydzień stosowała 5-6 posiłków dziennie i nie piła już tych KUBUSIÓW. Czyli bedę robiła jak dotychczas tylko mniej owoców. Jak coś to mam namiar od Szczęściary na diabetologa. Kalinka mój maluch ma również swoje dni jeśli chodzi o ruchy. Jednego dnia cisza, a kolejnego 24 godz. na dobę. Wczoraj buszował cały dzień, a np. dziś w nocy to tak mnie uderzył, że aż się z tego bólu obudziłam bo nie wiedziałam co było. Za tydzień wizyta, już nie mogę się doczekać. A w między czasie jeszcze wizyta u endokrynologa. Dziś robiłam wyniki i czekam. Mam nadzieję, że tam jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na rozstępy stosuję serię M z Pharmaceris i jest ok. Chyba, że mi się tak wydaje, ale na brzuchu czy piersiach nic nie widzę. Za to UU urosły o jeden rozmiar, bo musiałam kupić nowe staniki. Do tego zainwestowałam w kurtę na zimę, bo wszystko już zamałe. Lenka, czy Ty też masz wizytę za tydzień w poniedziałek? U mnie napięcie zaczyna rosnąć, zdenerowanie bierze górę nad rozsądkiem. A mój eMek zaczyna mnie sprowadzać na ziemię, żebym przestała panikować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LENA ja nie jestem z Wrocławia tylko z Lubina więc u Nas jest jeden szpital nie ma wyboru a szkoła rodzenia jest w jednej z przychodni. Czekająca też szukam kurtki czy płaszcza bo nie zapne się juz w swoje jesienne skórki, a zimowa w brzuchu luźna ale w piersiach na styk :) a powiedz mi jaki krój sobie kupiłaś? ja myslalam o jakms plasczu ktory ma kilka guzikow a reszta juz taka rozkloszowana,ze jak brzuch bedzie rósl to nie przeszkodzi mi w tym. Widzialyscie gdzies takie plaszczo-kurtki? U mnie biust tez sie powiekszyl, mialam takie zwykle C, nie jakies wilkie a teraz stanik wiekszy wiec albo duze C albo D. co do roztsepow smaruje sie ale juz kiedys mi wyszly albo jak bralam tablketki anty albo jak szybko schudlam to mam na ledzwiach takie stare dlugie i pare na piersiach ale blade,ze nie widac a teraz wlasnie jak piersi mi urosly to pod spodem mam pare kresek rozowych wiec nie umkną mi chyba.....mam nadzieje,ze na brzuchu ich nie bedzie wogule albo az tak duzo..... smaruje sie oliwka z HIPPA ,mam tez z pharmaceris ale chce kupic MUSTELE bo slyszalam,ze jest bardzo dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja stosowałam na rozstępy pharmaceris i na brzuchu się nie pojawiły, za to na UU tak a po porodzie na biodrach ale takie delikatne, że tylko pod pewnym kątem je widac, ale ud i bioder nie smarowałam kremem więc dlatego się pojawiły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki:) Wroclawiano,ja jakaś zakręcona jestem...wybacz to wszystko przez lenke,bo mi spać nie daje;)Pytałaś czy wytestowałam tą huśtawkę,otóż nie kupiłam jej jeszcze.Właśnie dzisiaj zamierzam zamowić więc bedę pamiętać aby zdać Ci relacje:) Umknęło mi też,że będziesz jednak miała cc,widzisz stresowałaś się niepotrzebnie,a jednak będzie tak jak sobie założyłaś:) Może uda się,żeby Ci Twoja doktor zrobiła,a jak nie to zyczę Ci żebyś trafiła na tego lekarza co ja,minęło niecałe 3 tygodnie i już nie czuję dyskomfortu,zapomniałam że miałam tam coś robione,blizna cieńka jak włos,naprawde kazdy podziwia dzieło tego lekarza;) Dziewczyny jeszcze Wam UU urosną,ja miałam rozmiar pełne C ,a w ciąży DD lub nawet E.Nie mówie juz co mam teraz z cyckami, jak spojrze w dół to brzucha już nie widzę,tylko swoje zderzaki;)Obawiam się,że jak przestanę karmić to z moich cycków zostaną naleśniki;( Ja na brzuchu rozstepów nie mam,choc ogólnie mam tendencję i nawet małe wahania wagi zawsze zostawiały mi ślady w postaci białych kreseczek na ciele.Za to przybyło mi w ciąży rozstepów na UU i z boku ud,a takze z tyłu na plecach /przy schabikach/. Czekająca dobrze,że będziesz powtarzać badanie,bo mnie się wydaje,że ten wynik zafałszowany był własnie przez te Twoje Kubusie;)Trzymam kciuki za dobre wyniki:) Kamkrzem kiedys Wam pisałam o takim sklepie z ubraniami ciążowymi we Wrocławiu na Traugutta,dzisiaj na Face zamieścili fotkę z modelem kurtki dla cięzarnej:http://www.facebook.com/photo.php?fbid=539098026117246&set=a.495591843801198.131321.463850370308679&type=1 może mają cos jeszcze do wyboru,jednak nie na stronce,trzeba pojechac osobiście,bo sklepik choć malutki to ciuszków ma duzo i w rozsądnych cenach.Ewentualnie w h&M mozna zobaczyć co mają,bo teraz pewnie bęą zimową kolekcję wprowadzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamkrzem ja kupiłam w HappyMum kurtko-płaszczyk. Była trochę droga,ale eMek kazał brać. A przy zakupie Pani mi kazała wyciągnąć los z pojemniczka i byłam do przodu całe 20zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekająca zgadza się, wizytę mam w pon i tez już się nie mogę doczekać:-) Kamkrzem faktycznie, Lubin. Przynajmniej nie masz dylematu, który szpital wybrać:-) Dziewczyny ja kupiłam kurtkę pikowaną w Maternity na Oławskiej. Niestety chyba bardziej jest jesienna, niż zimowa, ale jako jedyna mi się podobała, więc się nie zastanawiałam, bo w moich już się kompletnie nie dopinałam. Zamierzam jeszcze odwiedzić ten sklep na Traugutta, który Sylwia polecała, bo faktycznie ciuszki fajne, ale wybieram się do niego jak sójka za morze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Jesli chodzi o rozstępy na brzuchu i w okolicach to też słyszałam ze jak mają wyjść to żadne cudo nie pomoże, bo chodzi o predyspozycje skóry do rozciągania i raczej to kwestia genów. Ja na brzuchu też na razie nie mam, ale na biuście pojawiły się i to dość szybko :( Ja sie smaruje produtami Rossmanowymi tj oliwka na zmianę z mleczkiem, ale musze sie przyznac że nie jestem zbyt systematyczna a do tego nie smaruje się rano bo nie lubie zakładac ubrań na takie nasmarowane ciało wiec nie wiem jak to się skończy. Lenka, to ty tez już pewnie odliczasz dni do wizyty :) Sylwia, nie masz za co przepraszać rozumie że teraz to masz w głowie Lenkę :) I tak Cię podziwiam i inne mamuski że znajdujecie czas na forum. A i podczytałam na forum mamuśkowym ze poradziłaś sobie z kolkami Lenki, cieszę się ogromnie bo takie kolki to nie tylko cierpienie dla maluszka ale i rodziców którzy nie mogą pomóc. Na szczęście jest już ok :) Liska, ale Twoje dziewczynki już duże i wierzę ze przy takim słodkim ciężarze kręgosłup może zacząć sie buntować. Pozdrawiam i udanego dnia życzę, a ja ruszam do prac porządkowych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa a jeśli chodzi o kurtki jesienno zimowe, to ja sobie poradziłam tak ze moją nieciążową zapisam na dwa górne guziki, a na to kupiłam sobie poncho z golfem i na razie daje rade, a jak sie zrobi zimno to pomyśle :) Słyszałam ze dla cieżarówek fajnie sprawdzaja sie takie płaszczyki bombki jak były modne w tamtym sezonie, więc może skuszę sie na coś takiego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co tu takie pustki??? Gdzie się wszystkie podziewacie?Jak samopoczucie?Jakieś wizyty lekarskie były? Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pustki, pustki, brakuje nam Was tu mamuśki :) co tam słychac u Was i maluszków ? Kalinka czekamy na wieści z jutrzejszej wizytki i zaciskamy kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Faktycznie coś cicho, ale to chyba ta pogoda sprzyja spacerom niż siedzeniem przed kompem. Ja czekam na wizytę w poniedziałek, a wczoraj byłam u endokrynologa i moje hormony dot. tarczy ok. Chociaż tyle. Kalinka, Ty chyba masz dziś wizytę? Kamkrzem a jak tam w szkole rodzenia? Ja też czekam na info kiedy u nas się zaczyna. EwelkaB co tam u Ciebie, jak siostrzeniec? Faktycznie brakuje "mamusiek" ale ich forum dyskusyjne to kopalnia wiedzy, bo dziś podczytałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekająca masz rację pogoda cudna, więc trudno wysiedzieć w domu. Fajnie ze masz tarczycowe ok :) Pewnie jak powtórzysz krzywą tez będzie dobrez :) ( mi FT4 poleciało w dół, a TSH utosło :( ale po zwiekszeniu leków jest juz lepiej ). Mam natomaist inne zmartweinie, schizuje od kilku dni, bo moja Hania strasznie słabiutko sie rusza, jak czytam o maluszkach buszujących w brzuszku to sie marwtie ze z malutką coś sie złego dzieje. Tak na parwde to musze sie wsłuchiwać zeby poczuc ruchy a wtedy są one i tak bardzo deliktane. Wiem że każdy odczuwa ruchy indywidualnie ale jutro zaczynam 28 tc i chyba powinnam je czuć coraz bardziej intensywnie a tu ledwo co :( A jak to u Was wyglada ? Ile razy dziennie i jak często czujecie ruchy, sa delikatne czy mocne ? Bo ja już zaczynam świrować :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki:) Tak dzisiaj miałam wizytę na 10.00, wszystko jest jak w najlepszym porządku mała, szyjka itd. Anetka ma już 1200g czyli tak jak trzeba przybiera, wymiary wszystkie w normach. Było bardzo śmiesznie bo takie wygibasy robiły na brzuchu, ze szkoda było głowicę przykładać od usg. Pani Dr. się śmieję, że ona to chyba gimnastyczką będzie:) Czekająca super, że wyniki masz ok.Będziesz powtarzać glukozę? co mówił lekarz? Wrocławianko nie martw się tak tymi ruchami moja też ostatnio miała dwa gorsze dni pisałam Wam, ale Cie rozumiem bo też się zastanawiałam czy wszystko ok. Nie przejmuj się tym, że ja piszę, ze moja rozrabia i ruchliwa to zależy od wzrostu i wagi. Ja należę do drobnych i szczupłych kobietek i dlatego u mnie są bolesne czasem i intensywne ruchy dlatego też dużo widzę przez brzuch co mała robi bo nie ma dużo miejsca jak u innych kobietek:)Moja mama jak widziała małą w akcji co wyprawiała siedząc obok mnie to była w szoku mówiła, że ja to byłam grzeczna tak nie szalałam, a takie wygibasy to widziała dopiero pod koniec ciąży jak byłam już wystarczająco duża, tak samo moja bratowa miała. Po prostu obserwuj ją cały czas, może w ciągu dnia jak coś robisz to ona sobie śpi bo lubi jak jesteś w ruchu, ja np tak mam jak chodzę gdzieś dłużej i jestem zajęta, a jak jestem w domu to wtedy ją czuje bo częściej siedzę, leże i ona po prostu się do mnie dostosowała.W domu jest spokój, a po za domem hałas, a dzieci to lubią i wtedy śpią. Jak poszłam na urodziny do znajomej to spała cała imprezę, a był hałas muzyka, dmuchali w trąbki, aż mnie to denerwowało, że się przestraszyła, albo co, że nie kopię. Wróciłam do domu położyłam sie, a ona wtedy zaczęła impreze w brzuchu, odpłaciła mi się hehe. Teraz tak nie pisałam bo jeździliśmy po hurtowniach oglądać wózki, żeby się zorientować jakie ceny i co się opłaca czy przez neta czy w sklepie kupić, a teraz na weekend jadę do Wrocławia do rodziców może tam coś wykukamy fajnego:) Buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalinka, cieszę się ze wszystko dobrze, no a Anetka to już duża dziewczynka :) I dziekuję za dobre słowo, rezczywiscie ja do malych nie należe, a brzuch mam dość duży więc może dlatego czuję ją delikatnie , ale są chwile że zaczynam wariować i mieć czarne scenariusze :( A jak po oglądaniu wózków, macie jakiś typy ? Jesli wybieracie się do Wrocławia to polecam Askot (tylko że kazdy z Askotów ma różną ofertę wózkową i żeby widzieć wszystkie trzeba objechać najlepiej wszystkie (najmniej jest na Sztabowej, ale tam jest Jane MUUM, wiec gdybyś chciała to tez trzebaby było zajrzec. Aha i nigdzie nie widziałam mamas&papas, więc gdybyś np chciała pooglądac Sole (wg mnie fajny wózeczek) to w Smyku w CH Auchan jest. Powodzenia i udanych zakupów życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrocławianko te dwa dni co pisałam to właśnie była taka delikatna i musiałam rękę przyłożyć i się położyć, możliwe, że harcowała Ci w nocy:) a teraz odsypia, moja ma różnie ogólnie czuje ją cały czas przez cały dzień, ale szaleje na wieczór zwłaszcza jak się położę spać, ale np dzisiaj wizyta na 10.00 a ona rozkręcona ma maxa, a normalnie o tej godzinie jest spokojna, takze nie reguły:) jak czytałam na necie o tych dzieciaczkach spokojnych w brzuchu to diabełki później z nich były:) nie przejmuj się, ale bądź czujna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pojedziemy do Baby Maxx i hurtowni Bajka i może Auchan odwiedzimy przy okazji:) z wózkiem to u Nas ciężko będzie ja wole małe kółka, mój woli duże, na pewno nie chce bardzo drogiego i najlepiej żeby sie składał na spacerówkę.Na razie nie mam jakiegoś konkretnego modelu, ja muszę zobaczyć, dotknąć, ale najczęściej te co mi się podobają to są cholernie drogie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×