Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

liska25

Polmedowe ciężarówki:)

Polecane posty

Czekająca, dzięki za info odnośnie mebelków. Fajnie że jesteś zadowolona i mebelki porządne. Co do rozkładania przed samym porodem to ja bym jednak rozłozyła wcześniej, bo czytałam i mówiła tak moja kuzynka połozna że trzeba mebelki wstawić pare tygodni przed porodem żeby trochę wywietrzały. Choć wiem że Pinio maluje farbami dla dzieci, no ale może i to ma jakiś sens. Sylwia, dzielna Twoja dziewczynka :) brawo dla niej ! i wierze ze Ty zniosłaś to koszmarnie, też mi chyba bedzie serce pękało jak będą takiego małego dzióbka kłoć :( No i dzięki za pocieszenie, zawsze to człowiekowi lepiej jak widzi że inni tez tak maja i że nie jest jakimś dziwolągiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia czyli z Lenki dzielna dziewczyna jest:-) A że z mamą gorzej podczas szczepień, to wiadomo. Ja już zapowiedziałam, że na szczepienia z Hanią chodzić nie będę bo mi serce pęknie. Najważniejsze, że już macie to za sobą:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenka,no nie tak za sobą.Kolejne szczepienia w grudniu i potem jeszcze 3 dawka przed ukończeniem 6 msc:(Maluszki muszą się nacierpieć. Ja byłam z emkiem i w sumie to on miał trzymać małą,ale chyba nerwy wzięły góre i uciekł w kąt gabinetu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny powiedzcie mi jak to mozliwe,mojego Meza kolega zostal 4 dni temu tatusiem,fakt,ze urodzil sie Synus nie za duzy a w terminie bo 50cm i 2860 i dzis sie dowiedzialam,ze jego zona okazalo sie ze ma gronkowca a dziecko paleczke ropy blekitnej :( skad to i wogule nie wiem czy zarazono ja w szpitalu a to co ma dziecko podobno ciezko wyleczyc......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, mala g17 ja urodziłam 35 tydzień 6 dzień. Ja mebelki wcześnIej skrecalam, a raczej emek:-) właśnie żeby wietrzaly, materac też z folii wyciągnęłam. Obawy przed porodem to chyba każda przechodzi. Ja niby wiedziałam, ze poród.może być wczesniej, jednak dopiero jak lekarz dał mi 15 minut na kapiel, i telefon po męża, to do mnie doszło, ze to wcześnie, dziewczynki są, małe im tysiące obaw czy wszystko jest w porządku. ale na szczęcie było, i u Was też będzie ok. A przy dzieciach zdajcie się już nda instynkt, on bardzo wiele uczy:-) Sylwia, dzielna Lenia:-) może, jak moje, po pierwszym szczepieniu dwa dni Ci przespi:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamkrzem to smutne,bo zamiast w pełni cieszyć sie z narodzin synka to maja zmartwienie w postaci jakiegos paskudztwa:(To są bakterie szpitalne,niestety zdarzają sie takie zakażenia i nie mamy na to wpływu:( Mam nadzieję,że szybko wrócą do zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj nie obrażę sie jak przespi dwa dni;)jestem przeziębiona,głowe mam ciężką i chcialabym odpocząć,bo nie mam czasu poważnie chorować;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Liska, dzięki za słowa otuchy :) Sylwia, jak tam Lenka po wczorajszym szczepieniu, nie goraczkowała ? Mam tez pytanie, bo Ty masz komodę z 4 szufladami dla Lenki, czy Ci wystarcza i czy się mieścisz. Ja planuje zakup komody w Ikei i wacham się pomiędzy 4 http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/70053924/#/00214553 a 6 szufladami http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/40053930/#/10214557 i nie mam pojęcia czy szuflada z dziecięcymi ybrankami to się szybko zapełnia ? Liska, Nisia, Szczęściara jak to u Was wyglada ? No i życzę Wam miłego dnia, bo zapowiada się cudnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Lenka ma sie całkiem dobrze,nie miała gorączki:)Dziękuję za troskę:) Wrocławianko ja bym wzięła komodę z 6 szufladami,zawsze lepiej mieć troszke wolnego miejsca niż uciskać na styk. U mnie jest tak,że ja w szafie trzymam takie grubsze rzeczy typu bluzy,spodnie,pajace,dresiki,kurtki,kombinezony,kocyki,posciel itd ,a w tej komodzie to mam skarpetki,czapeczki,buciki,bodziaki,półśpiochy i bluzeczki bawełniane. Miejsca mam w sam raz,nie obraziłabym się gdybym miała o dwie szuflady wiecej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wroclawianko ja mam szafę całą ubranek:) Komoda u mnie by nie wystarczyła:) Ale takową też mam, w niej mam zapas pampersów, chusteczek, a w szufladzie przybory kosmetyczne. Ciuszki zajmują mi pól szafy o szerokości ponad dwóch metrów, w drugiej części są pościele, kocyki, ale tam to mam luz:) tylko ja mam podwójnie:) Ale na Twoim miejscu brałabym tę z jak największą liczbą szuflad:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :-) Zdaję relację z wizyty tj. Antoś waży już 1370gram, szyjka długa ponad 50mm i zamknięta, łożysko prawidłowe, rozmiary maleństwa w normie, położenie główkowe, a i wielki z niego rozrabiaka :-) Dziś zaczęliśmy 29 tydz., kolejna wizyta za 4 tygodnie. Znów człowiek spokojny na najbliższe dni :-) Zdjęcia pokoiku wyślę, jak go trochę ogarnę, bo jeszcze jest tam sprzęt muzyczny mojego eMka. A łożeczko rozłożę gdzieś za m-c, jak będę mieć pościel, którą mi siostrzyczka przywiezie :-) W sobotę mam zamiar zamówić firankę i czekam na roletę do okna. Wrocławiankaoo, jeśli chodzi np.o komodę z PINIO MINI to ma 3, dość głębokie szuflady. A teraz trzymamy kciuki za naszych chłopaków z reprezentacji :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekająca, to z waszego Antosia już poważny facet !!:) Cieszę się że wszystko dobrze :) Tak jak mówisz znowu troszkę spokoju ducha :) A komoda już zakupiona 6 szuflad jak radziły Sylwia z Liską :) Na razie nie planuje szafy wiec rzeczywiscie im większa tym lepsza, a nie pomyślałam że to jeszcze pościel trzeba upchnąć itp. Ja też ostatecznie zdecydowałam sie na łożeczko Pinio Mini 140x70, ale chyba zamówię dopiero w przyszłym tygodniu. a na razie złozony przewijak. Mała rzecz a cieszy :) No a naszym chłopakom coś nie idzie :( Choć gol honorowy juz jest :) no i mecz sie jeszcze nie skończył :) Liska, Sylwia dzięki za rady, przekonałyście mnie. Liska no rzeczywiscie Ty to masz wszystkiego podwójnie, wiec na dwa trzeba dzielić :) Sylwia, dobrze że Lenka tak dobrze znosi te szczepionki, zuch dziewczynka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :-))) Na pocztę wysłałam zdjęcie z wczorajszego USG Antosia. Troszkę go tam widać, ale znów nie był chętny na sesję zdjęciową :-))) Wrocławiankaooo, widzę że Ty już też ostro działasz z wyprawką. A łóżeczko zamawiasz z szufladą? Ja takie wzięłam, żeby chować w niej np. zapasy pampersów czy chusteczek. Życzę Wam udanego dnia. Dziś zapowiada się fajna pogoda dlatego wybieram się na spacer :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekająca, Antoś słodziak, chyba otworzył buziulkę :) No zaczęłam ostro działać z wyprawką bo ten czas tak leci i coraz trudniej się kulać po sklepach:) Wiesz ja na razie kupuje łózeczko bez szuflady, bo mam złudną nadzieję że właśnie pampersy upchnę do komody :) pewnie po tygodniu się przelicze ale na razie kupujke zestaw podstawowy a później się zobaczy. Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZEKAJĄCA- Twoj Antoś 1370 a mój Kubuś 1380 w 29 tygodniu :))))))) łeb w łeb idą!!! aaaaaaaaa i szyjka też moja ma 5cm :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekająca Antoś ślicznie rośnie jak prawdziwy chłopak:) Dalej chodzisz do Polmedu i jak z twoją cc rozmawiałaś czy będziesz mieć? Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekająca właśnie widziałam Antosia na poczcie, tak wyraźnie go widać:-) Super zdjęcie. Najważniejsze, że wszystko z nim i mamą dobrze:-) Ja mam wizytę w przyszły piątek, więc moja Hania też pewnie będzie ważyła w okolicach Waszych maluchów. Co do mebelek, mi tez się wydaję, że im większe, tym lepsze. Zawsze znajdą się jkieś rzeczy, które gdzieś trzeba upchnąć:-) Pogoda faktycznie śliczna, więc miłych spacerków życzę:-) Ja dopiero w sobotę nadrobię, bo jak kończę pracę, to już ciemno za oknem, ale nic tam, weekend już tuż, tuż:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekająca Kamkrzem widzę że Wasze chłopaki dzielnie gonią naszą Amelkę. Nasza malutka w 31t i 3 d. osiągnęła wagę 1595gr :)) Na wizycie wszystko ok rozwija sie prawidłowo tak więc jesteśmy szczęśliwi ;)) To była trzecia i ostatnia wizyta u dr. Elias teraz czeka nas w poniedziałek wizyta u dr. Siejkowskiego. Kolejna 3.12 potem 17.12 no i zobaczymy czy będzie jeszcze następna ;)) Czekająca ja też mam łóżeczko z szufladą właśnie z myślą o zapasach ;) Co do komody to zakupiliśmy w IKEA taką o http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/80053933/ i póki co jestem z niej bardzo zadowolona. Myślę ze sześc szuflad w zupełności wystarczy. Ewentualnie w przyszłości dokupimy szafę z wieszakami. Co do spacerków to ja niestety daleko nie zajdę ze zwichniętą nogą więc moje spacery ograniczają się do chodzenia po domu ;)) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki:) Czekająca widziałam zdjęcie Twojego przystojniaka:)Słodziak:) Ewelka dobrze,że sie odezwałaś ,bo martwiłam się czy wszystko dobrze po poniedziałkowej wizycie.Amelka ma sie świetnie i pięknie rośnie także bardzo sie cieszę:)Będziesz miała podwójnie gorący okres przedświąteczny;) Lenka po wizycie prosimy o fotkę:) Dziewczyny powiem Wam tak,miejsca zawsze będzie za mało także jak sie wahacie czy kupić ten dodatkowy mebel czy nie to lepiej kupcie.Gwarantuję, że wykorzystacie każdy centymetr;im dziecko starsze to tych klamotów będzie miało coraz więcej;) Wrocławianko czy kupiłaś sobie do tego przewijaka jakieś koszyki?może Ci się spodoba takie rozwiązanie...mam takie biale kosze na pampersy i kosmetyki,fajnie to wygląda i nie ma wizualnego bałaganu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelka, dobrze że sie odezwałas bo juz się też denerwowałam. No i super że u Amelki wszystko dobrze :) Widze że tez zakupiłas komodę Malm z Ikei tylko troszkę inny układ. Moja jeszcze nie rozłożona. Sylwia, tak własnie jak emek rozłozył wczoraj ten przewijak to pomyślałm ze fajnie będa wyglądac białe koszyki. Wydaje mi się że widziałam w LeroyMerlin, a Ty gdzie kupowałas ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Dziewczyny za miłe słowa dot. naszego Antosia :-) Nic mu nie powiem, bo jeszcze chłopak w samouwielbienie wpadnie ;-) ;-) ;-) Faktycznie Kamkrzem, chłopaki idą "łeb w łeb" :-) i fajnie, że z nimi wszystko ok. Lenka, czekamy teraz na zdjęcia Twojej Córeczki i relacji z wizyty. EwelkaB, super że u Was też wszystko ok, a z tego co piszesz, to na święta możecie być już razem? Super "świąteczny prezent", chyba że dzidzia zdecyduje wytrzymać do terminu :-) Ja dziś byłam na pierwszym spotkaniu w szkole rodzenia i chociaż to było spotkanie organizacyjne, to Pani położna super. Zobaczymy jak będzie dalej. Wrocławiankaooo, a jak Twoja kuchnia? Dzis był u mnie nasz stolarz od mebli i dorabiamy 2 szafki. Mam nadzieję, że będzie ok bo trochę się nagłowił, żeby je dorobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SYLWIA lub LISKA widzialam na FB link tylko nie pamietam u ktorej z Was z labradorami do oddania .... ale juz nie ma tego linka ktoras z Was:) dajcie znac i czy to dalej aktualne i skad sa te pieski i za ile???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekająca, właśnie miałam Cię pytać o to samo czy stolarz coś wykombinował ? Ale już widze że tak. U nas też był stolarz, wygląda na sensownego, kilku znajomych z niego zadowolonych no i cena rozsądna, tylko że miał się odezwac zeby wpaść podpisac umowe i zrobić dokładny wymiar i się nie odzywa, będziemy musieli go ponaglić. A co do ofert na M&P to rzeczywiscie fajna. Ja dziś znalażłma całkiem rozsądną cenę za body na stronie H&M, takie prościutkie, białe uniwersalne: http://www.hm.com/pl/product/01906?article=01906-A i te: http://www.hm.com/pl/product/01903?article=01903-A do tego półśpiochy i będą miały maluchy w czym ganiać: http://www.hm.com/pl/product/99821?article=99821-A

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrocławianko ja kupiłam koszyki w Black Red White. Podobały mi się te z mamas and papas white, ale są z wikliny i nie bardzo nadają się na kosmetyki. Kamkarzem ja udostepniłam linka koleżanki,te labradorki były za darmoche do oddania,bo inaczej trafia do schroniska:(Zaraz poszukam linka i Ci podeślę. Czekająca teraz to te bodziaki są w normalnej cenie,bo wczesniej to byla zwariowana;)chyba sama się skuszę,bo tego nigdy nie za duzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Sylwia ja się skusiłam i kupiłam w M&P, trójpak body z krótkim rękawem 0-3, bo nie miałam wcale i kompl. pajayków 0-3. Jestem ciekawa, jakie są jakościowo. Po weekendzie powinny dojść. Wrocławiankaooo, te z H&M też są fajne. Jak będę w Tesco to muszę podejść i pooglądać ich ciuszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ DZIEWCZYNKI!!! cóż to za 3dniowa prawie cisza.... wszystkie tylko lataja po sklepach na zakupy ,inne z dziećmi i forum puste:))) U mnie ok, bez wiekszych zmian, dzis szkola rodzenia a po jade do swojego salonu zrobic jeszcze znajomej pedicure i manicure hybrydowy jak dam rade ten pedicure:) bedzie mi pomagala stazystka np z peelingiem stop bo trzeb asie schylac itp :PPP Moj SYnus naprawde na wieczor sie wierci, wypycha stuka i spac nie moze:P nawet w nocy, chociaz ja dzis sama nie spalam ,bo Mąz wyjezdzal znowu na transport do warszawy o 1 w nocy i chyba juz podswiadomie sie martwilam,zeby dojechal i wrocil caly zdrowy,ze Maluszek to czul i tez nie spal.... Kolezanka do mnie mowi,ze czesto dzieci rodza sie i tak samo czyli moj by w nocy szalal????:(((((((((( o nieeee:PPP Co u Was??? Jak dzieciaczki Wasze ????? Liska Sylwia Szczesciara Nisia dawac nowe fotki na poczte:) Liski widzialam wczoraj na FB :) Czekajaca, wroclawianko i kto tam jeszcze jest z Nami w ciazy? nie pamietam wszystkich nickow?:) co u Was ?????????????? BUZIAKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×