Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

liska25

Polmedowe ciężarówki:)

Polecane posty

lenka trzymam kciuki żeby Was dziś wypuścili, a tymczasem zapraszam na forum mamusiowe:-) frezja,a muzę Ty już też po? kurcze jak narazie to żadna z nowych ciężarówek się tu nie zameldowała, boję się ze forum umrze.... trzeba zmobilizować staraczki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie - dziś zameldowałam się w domu z córeczką;) Urodziłam we wtorek sn, 3050 kg 54 cm. Jesteśmy zdrowe i szczęśliwe .Teraz uczymy się siebie nawzajem ;) Jak się ogarnę to niebawem napiszę więcej.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frezja bardzo serdecznie Wam gratuluję:)Ale niespodzianka,cisza cisza, a tu nagle napisalaś jak już do domku wróciłyscie.Cieszę się,że zdrowe jesteście,a córcia to całkiem zgrabna dziewczyneczka:) Odpoczywajcie i cieszcie się sobą. W wolnej chwili zamelduj się u nas na mamuskowym forum,służymy wsparciem i dobrym słowem;) Lenka mam nadzieję,że Was już wypuscili,bo się nie mogę zdjęć Hani doczekać:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frezja moje gratulacje:-) Jak Sylwia pisze zapraszamy na wątek mamuskowy. Jest tu jeszcze ktoś na forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FREZJA gratulacje!!!! Powodzenia teraz najtrudniejsze momenty hihi:))) LENA- trzymam kciuki za wypis do domku!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lena, Frezja gratuluję, duuuużo zdrówka dla Was i maluszków :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frezja moje ogromne gratulacje !!! Wszystkiego dobrego dla Was :-) Życzę Wam duuuużo zdrówka i owocnej nauki siebie ;-))) Lenka, a jak u Was, wyszłyście do domu ? Dla Was również wszystkiego dobrego !!! Czyli wszystkie "zimowe ciężaróweczki" rozpakowane ;-) Teraz czekamy na nowe mamuśki ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej-dziękuję Wam wszystkim za gratulacje!Oczywiście zamelduję się na forum mamuśkowym, bo Wasze rady będą bezcenne, a wiadomo początki nie są łatwe. Najgorsze nocki. Karmię persią, ale czasami muszę dokarmiać mlekiem sztucznym bo to moje chyba jej jeszcze nie wystarcz. Czy wybudzacie w nocy na karmienie czy też karmicie na żadanie jak dzidzia się sama domaga? Ala jest słodziutka;) Nie możemy się nacieszyć jej obecnością.Dobrze że już jest. Lenka- jak Wy? Już w domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frezja kochana gratulacje!!! Czyli wszystkie już mamy nasze maluszki przy sobie:-) Ja już też na szczęście w domu. Jeśli chodzi o karmienie, to w szpitalu i te pierwsze dni w domu wybudzałam małą co 2 godz, ale chyba jednak zrezygnuję i Hania sama mnie będzie budziła, kiedy po prostu będzie głodna(ale max do 4 h), bo czasami je częściej, niż co 2 godz, a czasami po tym czasie nie mogę jej obudzić, co jest męczące zwłaszcza w nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frezja ogromne gratulacje :) to teraz dużo zdrówka i radości we trójke :) i zapraszamy na mamuśkowy no i czekamy na zdjęcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :-) Jeszcze ja zostalam hen ,hen za Wami.Dzis skonczylam 24 tydzien czyli jeszcze troche przede mna :-) Mam nadzieje,ze donosze dzici jak najdluzej.Dzis czeka mnie ostatnia nocka i koniec definitywny,jest juz coraz ciezej i nogi strasznie puchna :-)Planuje pracowac do konca marca i ide na zwolnienie ;-) Liska,Szczesciara do ktorego tygodnia wy pracowalyscie z Waszymi blizniakami? Ja juz od paru dniu czuje mocniejsze ruchy,takie ze az brzuch sie rusza,cos niesamowitego ;-)Jestem taka szczesliwa ;-) Pozdrawiam Was wszystki mamusie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, malag 17 czekamy ba Ciebie na mamuskowym, ale poczekamy jak najdłużej, aby dzieciom się nie spieszyło:-) parka już na 100%? Imiona wybrane? Ja od.12 tygodnia na zwolnieniu. trzeba wypocząć przed porodem bo potem nie będzie kiedy....tych ruchów to po porodzie brak najbardziej:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAŁA G czekamy na Ciebie !!! ale nie spiesz sie, bo nie przespane noce, grymasy, placze itp beda przed Tobą na dodatek z dwojka dzieci:) hihiih, no ale prawda prawda,ze jak patrze na zdjecia z brzuszkiem to tak milo sie robi, ale zebym miala tak,ze jak urodzilam to dziwnie bez ruchow, jakos o nich zapomnialam ,bo mialam Kubusia juz przy sobie, ale napewno tak inaczej bo juz po 30-ym tyg to brzuch latal na okraglo :)))) i zachwycalismy sie z Męzem tymi wygibasami Kuby:) a On juz za 2 dni bedzie mial 3 tygodnie!!! i od 3-ech dni robi tak "a guuuu" :) kreci oczkami wszedzie, glowa w prawo w lewo do gory i patrzy sie juz rozglada skupia na czyms jednym i mniej spi w dzien:))) Wlasnie wrocilismy ze spacerku i jak naraze jeszcze spi w gondoli :) ale zapewne sie zaraz obudzi bo o 16:30 minely 3h od karmienia:)))) Powiedzcie mi czy w dzien wbudzalyscie jak spalo Wam dziecko dluzej niz te 4-5 h czy nie??? a no a na 12-ta mielismy pogrzeb Meza cioci ale ja Ją kochalam jak swoja rodzine i Ona i wujek mnie tez, wiec przezylam to strasznie i Ciocia nie zobaczyla Kubusia na zywo ,tylko jak Maz jechak podlaczyc jej jeszcze do domu tlen bo slabo juz oddychala a zmarla na raka pluc to zobaczyla w telefonie zdjecia Kubusia:( i powiedziala,ze mamy przyjezzac na wiosne i lato do Nich:(( bardzo to smutne i jest mi choleernie przykro :((( tak ją polubiłam ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ;-) Ja zaczelam 27 tydzien...tak bedzie parka,na ostatnim usg tydzien temu chlopiec wazyl 914 g a dziewczynka 840 takze powiedziano mi,ze idzie nam bardzo dobrze...oby tak dalej ;-) Czuje sie ok,pracuje dalej ale jest mi juz naprawde ciezko,popracuje chyba do 2-go kwietnia i tego wlasnie dnia mam nastepne usg wiec mam nadzieje,ze lekarze nie beda mi robic problemu,ze zapytam o zwolnienie...nogi mi puchna i w ogole ciezko sie schylac no i chodz\e juz coraz wolniej wiec lepiej dla naszej trojki jak pojde na zwolnienie ;-)Dzi tez zauwazylam swojego pierwszego rozstepa...:-( Codziennie sie smaruje po 3-4 razy a jednak wyskoczyl ...no ale coz,to wszystko jest warte ;-) Pozdrawiam Was mamusie wszystkie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała G super, ze dzieciaczki ładnie rosną i będzie parka:) szybko idź na l4 bo później już nie odpoczniesz. Dziwię się, że jeszcze nie poszłaś jak jesteś w ciąży bliźniaczej, powinnaś odpoczywać. Coś zaniedbane ostatnio to forum coś nie ma ciężarówek nowych i jesteś samiutka, ale będziemy zaglądać, najwyżej pisz na mamuśkowy też:) Pozdrawiam buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAŁA G ! gratulacje parki!!! wogule nie pamietam czy czytalam,ze bedzie ciaza mnoga:) a ,ze parka to cudownie :) Ty juz dawno powinnas isc na zwolnienie!!! Musisz sie przygotowywac sily na macierzynstwo bo lekko nie jest:) przy jednym a przy dwojce:DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I zaczęłam 29-ty tydzień...W zeszłym tygodniu w pn na usg synek ważył 1415 g a córcia 1435 także Pani nas pochwaliła i powiedziała,że idzie nam bardzo dobrze i ,że jesteśmy na równi z ciążą pojedynczą i żebym kontynuowała to co do tej pory robiłam ;-) Jesteśmy z mężem dumni z naszych maleństw...oby tak dalej? A co tam u Was?Jak tam Wasze pociechy? Mam pytanie,może Wy się orientujecie...mam okazję kupić od kogoś laktator elektryczny Tommee Tippee za bardzo dobrą cenę tylko,że w zestawie nie ma butelki ,tej na mleko.Czy można ją kupić osobno?Czy każda butelka z tej firmy pasuje do tego laktatora? Pozdrawiam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wjtaj MalaG, chyba nikt już tego wątku nie odwiedza, a ja dziś wpadłam przez pomyłke. Zapraszam na wątek mamuśkowy, tam dziewczyny chętnie pomogą. Ja miałam laktator ręczny Medeli, wiec nie pomoge ale z tego co kojarze dziewczyny kupowały sporo produktów z tomiego wiec może i laktator. A przede wszystkim ciesze sie że Ty i Maluszki macie sie dobrze, rzeczywiściemrosną równo i ładnie. No i pkpatrz to już 29 tydzień jeszcze troszke i Ty bedziesz tulić maleństwa :) trzymam kciuki za dalszy bezproblemowy przebieg ciąży. Przepraszam że nie wkleje ci linka do mamuśkowego ale na tablecie nie potrafie. Wpisz w google polmed mamuśki i wyskoczy Ci nasze forum :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała G ciesze się, ze dzieci tak ładnie rosną i nie moge uwierzyć, że to już 29 tydzień, ale zleciało:):) aż mi łezka w oku się zakręciła, przypomniało mi się jak Anecie nosiłam pod serduchem:) Trzymam kciuki za szczęśliwe rozwiązanie i tak jak Wrocławianka napisała pisz na mamuśkowym, Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolkawrocław
Wczoraj miałam lux dzień. Spotkałam wczoraj przyjaciółkę, która przechodziła podobną drogę jak wy. Widziałam ją rok temu, pomimo, że była w upragnionej ciąży miała chwile załamki, bo ciąża była zagrożona,miała wyrzuty sumienia co z drugim zarodkiem.... . Na Borowskiej była na patologii i tam szczęśliwie w jesieni 2012 urodziła. Teraz nie ta sama dziewczyna, odmłodniała, radosna. Jestem w ciąży i wiem, że też tam będę rodzić. Opowiadała, że bardzo dobra opieka, najlepszy dr Florjański i pani dr Aneta Kozioł. Wybiera się tam im pokazać córeczkę. Hi, hi ... Opowiadała też o pacjentce, spod Wrocławia, która się nie myła, smród nie do wytrzymania, znawczyni opinii o wszystkich szpitalach, zamiast się umyć zmyślała plotki o pielęgniarkach, położnych,bo chyba coś jej powiedziały... Wody nie brakuje, XXI w.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ;-) Tak maleństwa są już na świecie,urodziłam 7-go czerwca,miałam cesarkę gdyż nasz synek ułożony był pośladkowo i urodził się o 14.36 i mierzył sobie 52 cm i ważył 3320 i ma na imię Nataniel a o 14.38 na świat przyszła nasza córka Zoja mierząca sobie 51 cm i ważąca 3295 g,wszyscy czujemy się dobrze :-) Jesteśmy przeszczęśliwi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MałaG bardzo serdecznie Ci gratuluję:)Duże te Twoje dzieciaczki:) Życzę Wam zdrówka,a Tobie dużo siły żeby ogarnąć tą słodką dwójkę;) jak będziesz miała chwilkę to wrzuć fotkę dzieciaczków. Śliczne imiona wybraliście dla Waszych skarbków:) jeszcze raz gratuluję i pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc dziewczyny..gratulacje dla ciezarowek:-) teraz ja jestem w potrzebie,,szukam progynovy 21 ,luteiny,clexane.odkupie.pozdrawiam wszystkie.czekam na meila......agaga61@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×