Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

!ryż!

Dieta ryżowa! Kto ze mną?

Polecane posty

Witam Panie:) Ja dziś od nowa tydzień detoksu ale na szczęście po wczorajszej kolacji przybyło tylko 0,3kg więc nie dużo dziś wezmę hula hop i jazda spalanie. Ja podziwiam dziewczyny które młodo urodziły i dały sobie radę ja mam 26lat i 4miesięcznego synka Hubercika. Skończyłam karmić piersią miesiąc temu i od razu się biorę za odchudzanie do lata nie ma bata musi być mój cel osiągnięty, a nawet może i mniej się uda. Moje cycki też wołają o pomoc takie flaki się zrobiły i skóra naciągnięta fee też na pewno kupię ten krem jeśli polecacie a co używacie na rozstępy jeśli w ogóle macie?Ja mało ale mnie denerwują i brzuch mam taki suchy w ciąży smarowałam oliwką do dzieci a po porodzie już mi się nie chciało i taki mam nie fajny ten brzuchol i głównie tam chcę schudnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli chcesz jeść 2 lub 3 razy jeść ryż to pamiętaj max można zjeść 150g ryżu [waga suchego przed gotowaniem] i to podziel na trzy porcje tylko pamiętaj jogur ma też dodatkowe kalorie. 100g ryżu to 350kalorii plus jogurt to o wiele więcej kalorii nawet jabłko ma 50kalorii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryż u Ciebie wychodzi że w prawie 2 tyg schudłaś prawie 10kg!!! Jak dla mnie to szok!!! też tak chce ale dam rade musze dzięki Ci za motywację:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też miałam suchy, zmarszczony ale używam również z eveline cosmetics pisałam już tu nawet o tym... Jest taki zielone opakowanie chłodzący działa na rozstępy i ujędrnia skóre jest wspaniały... Skóra już po jednym razie jest piękna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ze sa tam kalorie ale i tak nie pzrekrocze 1000 kcal , a na 1000 sie chudnie dzieki za rade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma za co jak coś pytajcie. I co doradzicie mi co lepsze ramoneska czy płaszczyk na wiosne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na razie nie jem kurczaka w ogóle ale jak karmiłam piersią to położna mi podsuneła fajny pomysł i tak robię właśnie z warzywami. Jak gotuję ryż to odwracam pokrywkę i tam daję warzywa i drugą przykrywam jak się ryż ugotuje to warzywa też już są z kurczakiem robiłam tak samo jak karmiłam. Ważne żeby do kurczaka nie dawać soli można dać oregano jakieś inne zioła curry kurkumę itp tylko bez soli!!!bo zatrzymuje wodę. A a propo wody to ile pijecie dziennie?Ja staram się jak najwięcej bo wiem że to ważne ale czasme się nie da chociażby z braku czasu i pije gaz bo bez nie lubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja gotuje kurczaka w jarzynce ,a jak już mam go na talerzu to kilka kropel maggi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIe wiem co to jest ramoneska ale z tego co patrze w google to ja bym wybrała płaszczyk czerwony lub czarny ale to zależy od każdego osobistego stylu ja wolę się ubierać na elegancko i szpileczki do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w sumie chce tak jesc w granicach 1000 kcal poniewaz moje zapotzrebowanie wynosi 1900 kcal wiec i tak zjem polowe z tego wiec chudna a chce schudnac te ostsnie kg zdrowo i pomalu , nie za szybko . bo potem j0 j0 sie klania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pije trzy zielone herbaty i 1,5l wody lub czasem 2...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm mam 20lat lubie wyglądać elegancko ale z pazurem... Więc ubieram się rock glamur... I ja kawy nie pije w ogóle. A co do szpilek nie lubie, mam dziecko, no i bym była wyższa od swojego faceta,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wybierz ramoneske ; ja mam wiecej od was lat a tez zcasem ubieram , bo lubie taki styl,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie to zależy od stylu każdy ma indywidualny i najważniejsze żebyś Ty się w tym dobrze czuła. Ja pije kawe ale tylko czarną i bez cukru kawa też wspomaga przemianę materii. Ryż możesz wkleić linka albo napisać dokładne nazwy tych balsamów na cycki i brzuch zaraz sobie je w pon kupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dokładnie robię tą dietkę i ile siostra schudła na niej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja noszę szpilki w pracy, bo inaczej nie wypada, pracuję w biurze. Lubię spódniczki, ale wszystkie leżą i czekają na moje 56kg. Na razie wyglądam w nich jak opasła świnka. Noszę spodnie czarne takie elegantsze, bo w dżinsach wyglądam tragicznie grubo, tylko czarne materialowe spodnie w miarę mnie wyszczuplają plus obcas wysoki. a bluzki to szersze, bo oponka na brzuchu. jak widzicie, otyłość przeszkadza w ładnym wyglądzie. jak byłam szczupła, to byle szmata i ładnie leżała, wyglądałam cudnie we wszystkim dosłownie, a teraz wszystko mnie pogrubia. jest niewiele rzeczy które ładnie leżą. kiedyś kupowałam rzeczy w rozmiarze 34 bez przymierzania, wiedziałam, że i tak będą super i były. teraz nie moglabym bez przymierzania niczego kupić;/ bo jestem grubasek. cóż:( ale schudnę, zawzięłam się, dzięki wam. a !ryż! to mnie nieziemsko motywuje. ale ty masz dziewczyno efekty. i zawzięcie. chciałabym też ćwiczyć, ale mi się strasznie nie chce, nie lubię:( może się zmusze dziś jak mały zaśnie, mam rowerek stacjonarny. !ryż! fajnie jest mieć synka, co nie?? :) Ja na śniadanie zjadłam miseczkę ryżu (50 gram suchego) z chudym mlekiem plus słodzik i do tego pół banana. Najadłam się bardzo. Na obiad druga połowa ryżu plus jakieś warzywka, a na kolację wafle ryżowe z szynką. ja kawę piję ze słodzikiem. wiecie co...ta dieta mnie oczyszcza......dziś już 3 razy zaliczam toaletę, no i na wadze 61,3 po śniadaniu. To lubię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie pamietam ile bo to bylo kiedys ona byla u mnie na feriach iw redy robila ta diete 2 tygodnie, zapytam ja potem ( zadzwonie() potem bo pewnie jeszcze spi teraz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przykładowe menu Dzień 1 Śniadanie, obiad i kolacja: 2 kromki chleba plus 150g gotowanego ryżu lub fasoli lub makaronu 2 owoce średniej wielkości plus banan lub 400g owoców np: truskawek Dni 2-7 Śniadanie: 1 kromka chleba plus 70g gotowanego ryżu lub fasoli lub makaronu 1 szklanka mleka, 1 jogurt naturalny lub 100g twarogu 1 owoc średniej wielkości plus 1/2 banana Obiad i kolacja: 3 kromki chleba plus 200g gotowanego ryżu lub fasoli lub makaronu 3 szklanki nie gotowanych warzyw lub 1,5 szklanki warzyw gotowanych 1 owoc średniej wielkości plus 1/2 banana i teraz mi powiedzzcie w 1 dniu jem to samo na sniadanie, obiad i kolacje? bo duzo tego jakos :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no super jest mieć synka jeszcze dwóch bym chciała lub chociaż jeszcze jednego... Do biustu eveline cosmetics slim extreme 3D spa! SUPERSKONCENTROWANE SERUM MODELUJĄCE DO BIUSTU TOTAL PUSH - UP EFFECT Do brzuch i ud eveline cosmetics slim extreme 3D spa! KREM WYSZCZUPLAJĄCY + UJĘDRNIAJĄCY ANTYCELLULIT Jest ich dużo różnych, jest do pośladków itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie na prawde pomagają te kosmetyki...skóra jest piękna biust nie wygląda jak flaki... Jak na razie wszystko idzie tak jak w planie... I też nie ubieram jeanów [nawet nie mam w szafie żądnych],bo do tej pory wyglądały w nich moje nogi 5razy grubiej... Ale teraz mam ładniejsze uda i chyba sobie jakieś fajne sprawie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"60" tak o te chodzi... A i taki pytanie stosowałyście jakieś tabletki do odchudzania i jakie efekty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O to zaraz zamówię:) Bo w sklepie to chyba cenowo wychodzi podobnie co? Ja żadnych tabletek ani herbatek nie stosowałam jedynie co to lewatywy był tu też taki topik o tym oczyszczaniu super się po nich czułam i kilka kg też zeszło ale to przed ciążą jeszcze było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh lepiej kupić w drogeri wiesz jaka data i, że oryginalne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no u mnie gdzie tak jak w planie... Zaraz będę jadła ryż :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja stosowałam tabletki bio-cla, jakieś błonniki z ananasem, coś z zieloną herbatą i jagodami acai - wszystko wielka ściema. jedyne w co wierzę to chrom - naprawdę odgania od słodyczy lub morwa (tej drugiej nie próbowałam, ale zamierzam kupić w poniedzialek). ryż ja kupię te produkty eveline. najbardziej mi zalezy na ujędrnianiu brzucha, bo flak i oponka. tylko nie znoszę chłodzących lub grzejących:( czy one takie są?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak ten chłodzi, a inny podobny rozgrzewa. Tego rozgrzewającego nie mogłam znieść, a ten chłodzący jest super... 50g ryżu zjadłam już. . . Za chwilę ćwiczenia ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×