Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

!ryż!

Dieta ryżowa! Kto ze mną?

Polecane posty

na pewno nie trochę odstępstw od planu nie zaszkodzi słodycze i alkohol to tak ale takie coś to myślę że nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 4 kg po 4 dniach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ty 60 tez jesz chleb tak jak jest u niego chyba w 3 zasadzie( fazie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy nie zaszkodzi każde kaloriie to mniej kg straconych... "60" ja zmodyfikowałam diete tego faceta do moich upodobań... Najważniejsze są efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4kg? o jej wspanaile . gratulacje:) ja 1 dzien zrobiesam ryz , potem jak dam rade tez jak nie to zeby nie rzucic sie na jedzenie jakies , zaczne dodawac jablo tyroche jogurtu, na nastepny dzien warzywa bede pisac co zjadalm kazdego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dokładnie najważniejsze są efekty:) Ja nie jem w ogole chleba tylko ten wafel ryżowy na śniadanie i codziennie to samo jem tak jak napisałam wcześniej o to przez tydzień a potem się zobaczy czy coś dołożę czy zostanie tak jak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ryż a co Ty pijesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryżówka
60, wg tej dietny kepnera, to faza detoks ta pierwsza polega na jedzeniu ryżu, owoców i warzyw i już na tym powinno się dużo schudnąć. To, że można by zrobić fazę samą ryżówkę 2-3dniową, to tylko nasz pomysł;) ciekawa jestem czy skuteczny:) może i trudniejszy. Ja na pewno spróbuję. Oczywiście nic na siłę. Co do owsianki, ja czytałam na innych forach, że dziewczyny również chudną, jeśli ryż zastąpią sobie właśnie poranną owsianką lub inną kaszą, np. gryczaną i chudną. Ja dziś zjadłam owsiankę właśnie z chudego mleka ale z otrąb owsianych, a nie z płatków (to wielka różnica) i wcale z tego powodu nie ubolewam. Jestem pewna, że dalej będę chudła. Ale od soboty chciałabym trochę zaostrzyć sobie warunki, bo będę siedzieć w domu, a od poniedziałku w pracy poluzuję, tzn. dodam sobie rybkę do tego (np. sushi), owocki, warzywka i odrobina jogurtu/mleka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jem owsianke z otrab owsianych ( zostal mi ten nawyk po dukanie )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne że można:) Piszcie o efektach i co jadłyście. Ja 3 dni oczyszczenia robiłam a potem dopiero tą faze detoksu tygodniową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pije tylko wode i herbate zieloną... Zapraszam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapraszam wszystkich... Będzie mi miło !i pije tylko wode i herbate zieloną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapraszam wszystkich... Będzie mi miło !i pije tylko wode i herbate zieloną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryżówka
serene pewnie:) pisz tu szybko o sobie i swoich doświadczeniach dietowych:) ja jestem tu od wczoraj:) na razie jest super. a im będziemy szczuplejsze, tym motywacja będzie większa. a to może być już za 3-4 dni bez tych 3 kg!!! moje doświadczenia dietowe - nieudane to: 1. dukan - beznadzieja, nie chudłam, głodna byłam, mdliło mnie, miałam biegunkę. 2. kapuściana - czułam się napuchnięta od tej zupy, zero chudnięcia 3. niejedzenie kolacji - 2 posiłki: śniadanie normalne, obiad o 14tej potem zero - schudłam, ale głodowałam, szybkie chudnięcie - może powtórzę w lato, bo w zimę się nie da. za bardzo chce się jeść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) Nigdy nie stosowałam tego rodzaju diety...zawsze obawiałam się, że dieta ryżowa spowoduje efekt jojo. Ale jak Was czytam to widzę, że macie efekty i to zachwycające:) Czy moge się do was dołączyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) Nigdy nie stosowałam tego rodzaju diety...zawsze obawiałam się, że dieta ryżowa spowoduje efekt jojo. Ale jak Was czytam to widzę, że macie efekty i to zachwycające:) Czy moge się do was dołączyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) Nigdy nie stosowałam tego rodzaju diety...zawsze obawiałam się, że dieta ryżowa spowoduje efekt jojo. Ale jak Was czytam to widzę, że macie efekty i to zachwycające:) Czy moge się do was dołączyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) Nigdy nie stosowałam tego rodzaju diety...zawsze obawiałam się, że dieta ryżowa spowoduje efekt jojo. Ale jak Was czytam to widzę, że macie efekty i to zachwycające:) Czy moge się do was dołączyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne jasne każdy mile widziany:) Im więcej nas tym lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapraszamy... Im więcej tym lepiej... Trzeba się wspierać wiosna już nadchodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryżówka
serene mi też owsianka na otrębach została po dukanie. Niestety nieudanym dukanie. nic nie chudłam. a TY? ja nie wspominam dobrze tej diety. fuj, samo białko! o sto razy wolę ryż:) przynajmniej syci i pyszny i można owocki słodkie jeść i pyszne warzywa. ja piję wodę i pozwalam sobie na 1 kubusia dziennie, bo lubię, no i kawę i zieloną herbatę. Ja juz po obiadku - ryż z jabłkami - zjadłam 100gram ryżu i troszkę jabłek. Bylo pycha i jestem mega pełna. Na kolację zjem kanapki z wafli ryżowych lub dokończę ten ryż z jabłkami. Mam w domu ryż z brokulami, więc może to. A tak w sumie to mam nadzieję, że nie bede glodna,to może bez kolacji się dziś obejdzie. A od jutra sam ryżyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś tylko wode...taki dzień oczyszczenia całkowitego... A jutro to co pisałam w planie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogólnie jeśli chodzi o diety to jeszcze kusi mnie dieta jogurtowa lub na lato owocowa lub czekoladowa... Na sobie sprawdziłam diete sałatkową [długo żadnych efektów] potem był MŻ [też efektów nie było] brak kolacji też nie pomogło, mimo, że bardzo dużo się ruszam i ćwicze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryżówka
!ryż! mnie też kusi jogurtowa. Na sałatkowej też bym pewnie nie schudła, czekolady nie lubię. Jak na razie lubię ryżową:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja byłam tylko na kopenhaskiej jak dla mnie rewelacja schudłam 6kg potem zaczełam jeść normalnie wszystko na co miałam ochote i spadło do 10 ale ciężka jest strasznie potem jeszcze podchodziłam do niej kilka razy ale zawsze w 2 dniu było mi słabo i przerywałam bo prawie mdlałam. No i jeszcze niełączenia robiłam były efekty ale powoli i wtedy na fitness też chodziłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×