Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

!ryż!

Dieta ryżowa! Kto ze mną?

Polecane posty

najlepiej tydzień jeść sam ryż 200g , a po tygodniu 100g ryżu z warzywami i owocami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przez 3 dni robiłam oczyszczającą właśnie taką dietke że sam ryż woda i zielona herbata na tym schudłam 2,5kg pewnie sama woda ale warto się oczyścić w 2 dzień ból głowy niesamowity ale to bo toksyny schodzą a w 3 miałam takiego powera:D polecam nie wiem czy w tali schudniesz ale mi też na tym zależy ja nie umie się zmusić do ćwiczeń a żeby w talii schudnąć to chyba ćwiczenia są niezastąpione:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak chudnie się wszędzie również w tali ale by niea mocniejsze wcięcie trzeba ćwiczyć z hula hop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kallnkaaa
a czy wy jadlyscie 7 dni sam ryz ? i czy trzeba tak ? czy mozna np 3 dni z jablami i cynamonem , a potem plus warzywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak chudnie się wszędzie również w tali ale by niea mocniejsze wcięcie trzeba ćwiczyć z hula hop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
je się jak uważa tylko ważne by nie przekraczać 100g ryżu jeśli je się z dodatkami... Jeśli chcecie to podam Wam swój plan diety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kallnkaaa
no 3 dni da sie wytrzymac ale 7 już gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
je się jak uważa tylko ważne by nie przekraczać 100g ryżu jeśli je się z dodatkami... Jeśli chcecie to podam Wam swój plan diety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kallnkaaa
ja poprosze:) dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam a wy dalej sie trzymacie _ gratuluje jeszcze raz moze ja sprobuje od poniedzialku ? mozna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja stopka chyba jest nieaktualna ale zwaze sie w poniedzialek , mysle ze jest z 64 kg teraz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem cały czas w domu więc mogę sobie pozwolić na taki plan... Wstaje przed 7 i robie porządki itp. PLAN POSIŁKÓW 8.00 - owoc + zielona herbata 10.00 - owoc + zielona herbata 12.00 - 50g ryżu + warzywa 14.00 - owoc + zielona herbata 16.00 - 50g ryżu +warzywa Raz w tygodniu gotowany kurczak . W między czasie 1,5 wody PLAN ĆWICZEŃ 9.00 - 25brzuszki,25pajacyki, 250kalorii na rowerku 13 .00 - 25brzuszki,25pajacyki, 25min ćwiczeń w tym hula hop 17.00 -25brzuszki,25pajacyki, 250kalorii na rowerku W między czasie ruch przy obowiązkach domowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryżówka
dziewczynki, dziękuję za te wasze jadłospisy i porady. Powiem tak, zacznę fazę tylko ryż plus woda w sobotę. Wczoraj miałam pierwszy dzień na ryżu plus dodatki i dziś na wadze 0,7 kg mniej. SZOK! Jadłam wczoraj ryż na mleku ze słodzikiem, ryż z kurczakiem i brokułami, wafle ryżowe, sushi, trochę tuńczyka z puszki i 2 łyżki jogurtu. Sikałam sporo. Dziś rano owsianka z otrąb owsianych ze słodzikiem. Na obiad mam ryż z jabłkami (100gram). Mam też soczek kubuś. Na kolację zjem wafle ryżowe z szynką. A od soboty sam ryż. Ja bym nie umiała tak od razu na samym ryżu. Nie mam tak silnej woli, chodzę głodna i tyle. Ale sobota, niedziela i poniedziałek dam radę na samym ryżu. A potem dodam do niego warzywa, owoce i troszkę ryby (ewentualnie kurczaka, ale wątpię, bo jestem fanką sushi). Jak na razie jestem strasznie zadowolona, bo na wadze 61,8. Dieta jest łatwa dla głodomorów. A powiedzcie na fazie detoks czyli sam ryż, można jeść tego ryżu ile wlezie? można dodać trochę mleka do niego, czy totalnie sam suchy ryż????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No no to te Twoje ćwiczenia podziwiam Ja jem tylko 3razy 10:00 wafel ryżowy+jogurt naturalny mały+jabłko (na razie może potem inny owoc) 14:00 50g ryżu brązowego+warzywa na patelnię gotowane na parze taka mała garść+jabłko 18:00 to samo co na obiad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryżówka
!ryż! zazdroszczę że jesteś w domku. Ja tylko weekendy, wiec dokładnie zgadzam się z tobą, jak sie jest w domu, to można sobie wszystko fajnie zaplanować. Dlatego nastawiam sie na ten weekend. W pracy jest trochę ciężko, bo wszyscy się patrzą co jesz, poza tym trzeba sobie ten obiad naszykować plus zdrowe przekąski, żeby nie złapał nas głód, bo w domu to na głód zawsze się coś znajdzie, a w pracy jak nie masz, to głodujesz, a ludzie kuszą i częstują dosłownie wszystkim. Dlatego jest ciężej. Nie wspomnę już o siedzeniu przy biurku, czyli praktycznie zero ruchu. U mnie z ruchem średnio - nie lubię. Ale codziennie do pracy na pieszo pokonuję 4km dość szybkim marszem, więc mam nadzieję,że to wystarczy. Liczę, że sam ryż mnie odchudzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te 3 dni samego ryżu to ja sobie tak tylko zrobiłam to nie jest element tej diety tylko całkiem inna oczyszczająca. tu są szczegóły http://kobieta.interia.pl/zdrowie/diety/news-trzydniowa-dieta-detoksykujaca-ryzowa,nId,412871 ja jadłam sam suchy ryż i tylko to i możesz jeść ile chcesz ale ja nie miałam potem już w ogole ochoty na ten ryż tylko troche zjadałam żeby się nie przewrócić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sam ryż na pewno da super samopoczucie i Cię oczyści można zacząć od ryżu z jabłkami ale lepszy efekt daje sam ryż i bez soli!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na detoxie sam ryż gotowany na wodzie i maks 300g ryżu suchego... Zero mleka w diecie, bo to dużo kalorii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na detoxie sam ryż gotowany na wodzie i maks 300g ryżu suchego... Zero mleka w diecie, bo to dużo kalorii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam straszną motywację teraz ryż dzięki Tobie:* Tak się zawziełam że się nie poddam a mąż mnie dziś na kolacje zaprosił do restauracji hmm jakbym mogła mu odmówić ale zamówię sałatkę:) i to bedzie moja kolacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryżówka
aha, 60 dziękuje. to będę jadła sam ryż. dam sobie 2-3 dni tego samego ryżu, a jak będzie mi ciężko to po 2 dniach przechodzę na jadłospis !ryż!:) podoba mi się - 3-4 razy owoc plus ryż z warzywkami - pychotka. na pewno dam radę. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za wpisy ja tez jestem caly dzien w domu .wstaje przed piata rano , cos mnie kusi ta dieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jest tak ciężko jakby się wydawało ale to co ryż robi to nie jest żadna dieta tylko po prostu mniej je i tak sobie sama ustaliła jadłospis ale ważne że chudnie ja korzystam ściśle z diety Kempnera i tych zasad się trzymam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na detoxie sam ryż gotowany na wodzie i maks 300g ryżu suchego... Zero mleka w diecie, bo to dużo kalorii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko ja mam probl;em z tym ze od dwana jem rano owsianke na mleku chudym i pije rano sok 1 dniowy z marchwi taki kubek , czy to nie zaszkodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zapraszam na diete razem łatwiej. . . Już po tygodniu jest minimum 3kg mniej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×