Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

!ryż!

Dieta ryżowa! Kto ze mną?

Polecane posty

czuje się lepiej odkąd mniej waże, a dwa tygodnie przed dietą ryżowa stosowałam swoją diete jadłam tylko sałatki bo ważyłam 79,7kg ale nie odpowiadały mi te sałatki wymyślanie itp. I mało traciłam na wadze, no a teraz kg lecą, a jem pyszności!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znalazłam w książce mojej mamy o diecie ryżowej i napisane jest, że 300g ryżu (waga suchej masy) to 1050kalorii i to dzięki się na porcje i zjadamy w ciągu dnia i tak oczyszczamy organizm... Więc jeśli jem nie całe 100g ryżu to będzie jakieś 350kalorii plus dodatki czyli nie przekraczam 1000kalorii. Do tego ćwiczenia więc dlatego tak szybko osiągam efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już po obiedzie... Tak jak pisałam było dietetycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oskmdn
dzięki- sprobuje tych pajacykow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ja ja
Tak tylko potem efekt jojo murowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ja ja
czemu sie nie boisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie boje się efektu jojo, bo mam zamiar po schudnieciu zdrowo się odżywiać tak jak trzeba i ćwiczyć, no a jeśli przytyje znowu schudne. Poprostu już wiem czego robić nie można i nie będę powtarzać błędów poprzednich diet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zostałaś , ja jestem i zaglądam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o "mel b" to super, że jesteś! Jak u Ciebie z dietą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 60
Ja też jestem:) Od dziś 3dni oczyszczającej ryżowej tylko ryż woda i zielona herbata a od czwartku ta Twoja dietka ryż:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pallllllllla
60 mialas robic kasze jaglana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 60
no ale 10 dni to chyba nie wytrzymam:) na razie zrobie te 3 potem dietka a potem sie zobaczy moze za miesiac zobie ta jaglana a Ty robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dieta oki, wasz będę wykonywać ćwiczenia... Sporo pracowałam przed domem, bo w końcu nie ma śniegu! A jak u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dieta oki, wasz będę wykonywać ćwiczenia... Sporo pracowałam przed domem, bo w końcu nie ma śniegu! A jak u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dieta oki, wasz będę wykonywać ćwiczenia... Sporo pracowałam przed domem, bo w końcu nie ma śniegu! A jak u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja od dziś będę jeść 100g ryżu podzielone na 3 porcje śniadanie, obiad, kolację i 2owoce jako drugie śniadanie i podwieczorek. No i ćwiczenia, chce przyspieszyć efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o kurczeeeeeeeee
Ryz, a Ty nie przeginasz? mam nadzieję, że sie to nie odbije na Twoim zdrowiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 60
A z czym ten ryż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
będę jadła ryż z warzywami... Dziewczyny ja poprostu musze schudnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o kurczeeeeeeeee
Ryż ale wyniki masz super, nie lepiej wolniej a zdrowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niby w wadze są efekty ale jeszcze nic nie widać, a ja musze schudnąć... No i nie wiem czy waga nie oszukuje, co chwile co innego pokazuje, próbowałam z ważeniem cukru i przy tym też oszukuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o kurczeeeeeeeee
bez ćwiczeń nie będzie efektów, pajacyki nie wystarczą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj! no moja dieta trochę kuleje bo śledzik , imieniny kuzynki w week więc coś tam więcej skubnęłam ale nie jest zle ponieważ i tak muszę zmiejszyć najpierw łaknienie i ograniczyć porcje żeby spokojnie zacząć z grubej rury :) tak kategorycznie zamierzam zacząć 1 marca i wtedy będę dokładnie stosowała Twoją dietę , czyli 100 gram dziennie i nic więcej , ewentualnie warzywa i owoce jako dodatek , natomiast w tej chwili i tak jestem dumna z tego że się pilnuję :) no i muszę kupić wagę , bo nie mam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja ćwicze 50km na rowerku , no i brzuszki i 20min takich ćwiczeń fitness:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm "mel b" fajnie, że jesteś! No faktycznie dobrze Ci idzie, no i nie kupuj elektronicznej wagi są okropne uwierz mi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 60
Ja jak na razie na samym ryżu do jutra od czwartku zaczynam: *porcja skrobiowa-kromka chleba, 1/3 kubka ryżu lub 1/2 kubka makaronu. *owocowa-jeden owoc lub kubek owoców. *warzywna-kubek nie gotowanych warzyw lub 1/2 kubka gotowanych warzyw. *produkty mleczne Śniadanie: 1 porcja skrobi, nisko-tłuszczowy produkt mleczny (jogurt), porcja owocowa Obiad: 3 porcje skrobiowe, 3 porcje warzywne i 1 porcja owocowa Kolacja: To samo co na obiad To tak na początek później dojdzie kurczak i rybka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny :) mam pytanie czy w czasie miesiączki jecie więcej? ja mam ochotę straszną na coś ostrego , wczoraj najadłam się marynowanych papryczek , no musiałam ! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×